Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 07.03.2010 – 00:22

Булка Ісус

От тільки не треба тут показувати "збоченість зоосферичного світогляду" через мої цілком адекватні пости. Я це взагалі написала до фрази - "А якщо ніхто не бере, то усипляти. " це була суто моя асоціація, яка немає ніякого відношення до дискусії. Я не вважаю, що потрібно забороняти притулки для людей чи тварин чи будь кого.

Ви відчули всю збоченість перекручування чужих слів??
  • 0

#62 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 00:28

Знаєте тест Роршарха? Асоціяції можуть сказати про те, що людина замовчує. От ви несвідомо поставили тварин із псарні й дітей в притулку в один ряд.

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 07.03.2010 – 00:32

• 0

#63 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 07.03.2010 – 00:41

Перегляд дописуБулка Ісус (7.03.2010 00:28) писав:

Знаєте тест Роршарха? Асоціяції можуть сказати про те, що людина замовчує. От ви несвідомо поставили тварин і дітей в один ряд.

Слухай, чудо в пір"ях, я сама собі психолог і чудово знаю, що я там і куди несвідомо поставила.

зараз спробую пояснити хід своїх думок :( було написано "притулок" вибудувалися асоціації - "притулок для тварин, притулок для дітей, притулок для старих, притулок для інвалідів." асоціація далі " їх всіх теж буває не забирають. як сумно", далі відбулося перенесення на всі слова, які стояли біля слова "притулок" слова "усипляти" І тому сформувалася така от кінцева асоціація.

Але до чого тут ставлення в один ряд дітей і тварин в повному сенсі цього слова ти мені скажи, а? Знаєш тест Роршаха? Люди роками вчаться його інтерпритувати. а ти тут так сходу все пояснив. дякую.

ПС. Так, для бездітних людей тварини можуть бути заміною дітей. Фікус може бути заміною дітей.
  • 0

#64 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2010 – 01:03

Перегляд дописуБулка Ісус (7.03.2010 00:19) писав:

Зображення
Малюнок з плакатом.
Що тут сказати, поставити в один ряд з твариною власну дитину може тільки дуже нещасна і збочена лдина.

Читаючи вашу останню фразу, я бачу, що ви не зрозуміли,що саме хотіли сказати ті жінки своїм плакатом. Збочена людина якраз порекомендує винищити все живе,що їй мішає на шляху.Багато людей,яких Бог обділив дітьми,заводять тварин і віддають їм всю свою любов.Видно,вам це не дано........
  • 0

#65 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 01:10

Напевно Бог не помилився, бо можу уявити що зробить з дитиною мати, яка її ставитиме в один ряд з псом, навіть метаферично.
  • 0

#66 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2010 – 01:16

Перегляд дописуБулка Ісус (7.03.2010 01:10) писав:

Напевно Бог не помилився, бо можу уявити що зробить з дитиною мати, яка її ставитиме в один ряд з псом, навіть метаферично.

Попрошу мої слова не перекручувати.Ставити в один ряд з псом і любити собаку як дитину-зовсім різні речі
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:з Небес

Відправлено 07.03.2010 – 14:34

Коли моя сестра переїхала з батьками до приватного будинку, вони почали перейматися зграєю собачок, які мали звичку вибігати на дорогу. Двох постраждалих навіть відвозили до лікарні. Ясна річ благородно кляли "козлів" водіїв. Якось я завітав на стару квартиру, вони там залишили двох котів. У їх тарільці з їжею повзали уже здорові зрілі опариші, в хаті смерділо неначе у маньяка, який зберігає у себе частини тіл. Незнаю скільки часу до них ніхто не навідувався. Є ще звичка сидіти в норковій шубі й сюсюкати про бідолашних тваринок.
Коротше моя думка така, що піклування про тваринок це самоствердження і зручно поки все робиться на рівні балачок і вимог когось щось зробити. Не в кожного захисника відірветься дупа щось для цього зробити, проте кричати які ми альтруїсти всі дуже люблять.

Тварини - це річ, всі використовують їх для своїх цілей, хтось убиває бо вони заважають, хтось самостверджується як великий борець за бобро. Різниці між цими людьми я не бачу.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.03.2010 – 14:51

• 0

#68 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.03.2010 – 14:38

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 15:34) писав:

Тварини - це річ, всі використовують їх для своїх цілей, хтось убиває бо вони заважають, хтось самостверджується як великий борець за бобро.
Людей теж використовують, і убивають, і теж для своїх цілей. Усипляти?
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.03.2010 – 14:38

Перегляд дописуspanky (7.03.2010 00:07) писав:

Думаю,що якби нам оголосили що раз в місяць кожен українець має перевести на цю справу 1 грн,нікого би це жебраком не зробило.А всіх відразу по-перше не виловиш,а по-друге треба подумати,що бродячі собаки контролюють поширеність бродячих котів та щурів,поїдаючи певну їх кількість.Якби хоч якусь частину стерилізувати,помітити вже стерилізованих,потім через певний час ще частину.Думаю це би суттєво зменшило кількість майбутнього "псячого" потомства.
Найприкольніше - це то, що ті, хто найбільше кричать про гуманність в ставленні до бездомних тварин, перші ж і відмовляться давати гроші.

Перегляд дописуWTF? (7.03.2010 00:09) писав:

На мою думку, було би непогано мати можливість їх приспати. Навсігда.
І не триндіть про гуманність, одне з пояснень слова ""гуманність", як знаємо - "гарне ставлення до людини, почуття поваги до її гідності".
Вже ліпше замість словосполучення "гуманні методи" вживайте "цивілізовані методи"
Мудро. :(

Перегляд дописуspanky (7.03.2010 01:03) писав:

Читаючи вашу останню фразу, я бачу, що ви не зрозуміли,що саме хотіли сказати ті жінки своїм плакатом. Збочена людина якраз порекомендує винищити все живе,що їй мішає на шляху.Багато людей,яких Бог обділив дітьми,заводять тварин і віддають їм всю свою любов.Видно,вам це не дано........
Чому ж та людина, яка не має дітей, дійсно замінює дитину собакою? Чому не бере з інтернату дитину? Вони не те, що ставлять в один ряд дитину і собаку, - вони обирають саме собаку замість дитини.
  • 0

#70 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 14:42

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 15:38) писав:

Найприкольніше - це то, що ті, хто найбільше кричать про гуманність в ставленні до бездомних тварин, перші ж і відмовляться давати гроші.
Їхній вклад - ідея.
  • 0

#71 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:10

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 14:38) писав:

Чому ж та людина, яка не має дітей, дійсно замінює дитину собакою? Чому не бере з інтернату дитину? Вони не те, що ставлять в один ряд дитину і собаку, - вони обирають саме собаку замість дитини.
І тут відповідь не забарилася:

Перегляд дописуyushchenko (7.03.2010 14:42) писав:

Їхній вклад - ідея.
В загальний розвиток гуманізму. Через розведення собак. :(
  • 0

#72 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:13

Emika: флейм видалено

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 16:10) писав:

В загальний розвиток гуманізму. Через розведення собак. :(
Щоб було кого пожалкувати. За щурів теж можна заступитись.
  • 0

#73 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:18

Не переживайте дорогі собаколюбителі, може ви й відчуваєте, що вам собаки ближчі, але у вас є ми. Ми вас любимо, бо ви теж люди і на собак не проміняємо, навіть на тисячу дресированих пуделів.

Повідомлення відредагував Emika: 07.03.2010 – 15:24

• 0

#74 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:21

Я не розумію, от корів свиней їмо і вбиваємо, шкіряний одяг носимо, то чого прикидатися святими?
Так, використовуємо звірів, як нам заманеться, такі ми погані.
  • 0

#75 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 16:18) писав:

Не переживайте дорогі собаколюбителі, може ви й відчуваєте, що вам собаки ближчі, але у вас є ми. Ми вас любимо, бо ви теж люди і на собак не проміняємо, навіть на тисячу дресированих пуделів.
Чим вони суттєво відрізняються від мільйонів надресированих людей?
  • 0

#76 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:24

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (7.03.2010 16:21) писав:

Я не розумію, от корів свиней їмо і вбиваємо, шкіряний одяг носимо, то чого прикидатися святими?
Так, використовуємо звірів, як нам заманеться, такі ми погані.
І людей також. Несвіжо Світлоносний, така думка вже була.

• 0

#77 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.03.2010 – 15:26

Перегляд дописуВуйко Дмитро (7.03.2010 14:53) писав:

Ви говорите дурниці.

З точки зору зоології, собаки — це хижаки-падальщики. Це означає те, що для добування їжі собаки можуть як шукати падаль і відходи, так і полювати. Полюють собаки всією зграєю, що дозволяє їм нападати на крупнішу добич, ніж вони самі. Наприклад, на людину, особливо якщо він не може чинити опору (жінка, літня людина, дитя, доросле, — але п'яний). Тому зграя безпритульних собак хоч би вже з цієї причини може представляти серйозну небезпеку.Особливо, для дітей. І ще. Там, де живуть дикі собаки, інші тварини, окрім щурів і кішок, жити не можуть. Собаки тупо їх виїдають. У Чехії, Фінляндії і низці інших країн Європи зайці і косулі зустрічаються в міських парках. Це тому, що в цих країнах немає безпритульних собак, які виїдають тварин інших видів. Бродячі собаки представляють небезпеку для місцевої дикої фауни і порушують екологію.

Частий контакт з падлою, відходами і покидьками перетворює бродячих собак на рознощиків цілого ряду інфекційних і паразитарних захворювань. Таких, як дизентерія, холера, токсоплазмоз, різні гельмінтози. Окрім цього, собаки — рознощики бліх, які також є переносниками небезпечних захворювань таких, як тиф і чума.

Дикий собака будь-якого віку, принесений з вулиці в будинок, приручається гуляти (не робити свої справи в будинку) незрівняно гірше породистих собак. Тому рятувати бездомних собак — це розводити антисанітарію в своєму будинку і ризикувати здоров'ям незрозуміло навіщо.

Загалом, собаки — це екологічні шкідники і рознощики цілого ряду небезпечних захворювань. Тому для боротьби з ними необхідні досить круті і рішучі заходи — аж до вилову/відстрілу крупних зграй, поголовної стерилізації і інших способів контролю популяції.
  • 0

#78 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.03.2010 – 15:27

EmikaТему почистила, yushchenko і СВІ†ЛОНОСНИЙ отримують суворе попередження, за подальший флейм будуть відсотки
  • 0

#79 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.03.2010 – 15:31

Перегляд дописуOdonacer (7.03.2010 15:26) писав:

Загалом, собаки — це екологічні шкідники і рознощики цілого ряду небезпечних захворювань. Тому для боротьби з ними необхідні досить круті і рішучі заходи — аж до вилову/відстрілу крупних зграй, поголовної стерилізації і інших способів контролю популяції.
А якже "Собака-кращий друг людини"?
  • 0

#80 СВІ†ЛОНОСНИЙ

• Користувачі
  • 2386 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 15:33

Перегляд дописуyushchenko (7.03.2010 15:28) писав:

І це вже було, я себе визнав гальмом, і Теревені визнали. А далі, далі твоя думка не піде, ти вже не можешрозв'язати свій вузлик, чи що там. Фантазія заблокувалась. Ти примітив, Світлоносний.
Знаєш, коли читаю цей допис, то остання фраза розлюченого Ющенка звучить неначе від голосу, який падає у провалля, і далі а-а-а-а-а.....

Або неначе я дивлюся у мікроскоп і чую чкийсь тоненький голос, що пищить мені на вухо

Перегляд дописуyushchenko (7.03.2010 15:28) писав:

можешрозв'язати свій вузлик, чи що там. Фантазія заблокувалась. Ти примітив, Світлоносний.

Треба поставити лінзу з сильнішим збільшенням. :(

Перегляд дописуEmika (7.03.2010 15:27) писав:

EmikaТему почистила, yushchenko і СВІ†ЛОНОСНИЙ отримують суворе попередження, за подальший флейм будуть відсотки
Ок, але я щойно прочитав це, так що все що вище не рахуєтся. :)
Тим більше Ющенко перший. Він мене переслідує, у нього комплекс :)

Emika: цей допис був написаний після прочитання попередження, і в ньому все одно триває перехід на особистості. Тож вважатимемо, що попередження поставлено за цей допис. Якщо флейм не припиниться, далі будуть ще попередження

Щозабред, а ладно :)

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 07.03.2010 – 16:01

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних