Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.03.2010 – 16:14

Перегляд дописуspanky (5.03.2010 21:51) писав:

Я взагалі за стерилізацію собак,тоді вони не тільки не розмножуються,а і стають флегматичними,бо втрачають свої хижацькі інстинкти.Тоді і кусати нікого не будуть,бо ліньки буде навіть гавкати,не те що зуби тренувати.
Я теж не проти стерилізації. Питання: за чий кошт і як власне їх усіх виловити за раз, щоби не встигли розножитись?

Перегляд дописучорно-біла (5.03.2010 22:22) писав:

мало того, я б тебе взагалі згодувала собакам :)
Ну дууууже гуманно.)

Перегляд дописуOdonacer (5.03.2010 23:02) писав:

А в загалі-то Ви мабуть собі не уявляєте, що це таке, коли на тебе кидається зграя шавок.
Я на таке попав два роки тому. В руках нічого не було і схопити нічого було неможна. Відбивався ногами і кулаками, ще ричав і гавкав, але ногу порвали.
Теж таке переживала. Тому і виступаю проти існування бездомних тварин.

Перегляд дописуKatod (6.03.2010 00:07) писав:

є така штука, тварини завжди тварини, а от наприклад собаки, вони перш за все хижаки, розумні хижаки які, якщо їх багато, можуть організовано нападати, грубокажучи, це ті самі вовки, і тим що вони соціально активні можилво колись були, бо жили в хазяїв, і знають опвадки людей, можуть гарно з людьми співпрацювати
Ось недавно читала Пескова (досить відомий в радянський час журналіст). Так от, ще в далекі 70-80-ті роки він попереджував про загрозу існування безпритульних собак. Проблема в тому, що здичавілі собаки страшніші від вовків.

Перегляд дописуKatod (6.03.2010 00:07) писав:

і от вернемося до проблеми, незнаю, чи чорно-біла бачила реальні загрози нападів зграй собак на людей, але цікаво, чи по вулицях Риму, чи Неаполя (може хто зна) бігають бездобні собаки, от по оперативним даним, по вулицях Праги не бігають бездомні собаки
треба розібратися, звідки беруться бездомні собаки і коти. В мене є варіанти, добрий чувак, думає, який гарний песик, я буд з ним дружити, бере його, а потім, або фінансів замало, або відповідальності невистачило, чи любов зачахла, і ця собака опиняється на вулиці, знаходить ще одну собаку і починають ділитись досвідом, все це супроводжується створенням потомства
виходить проблема не в собаках чи котах, а в людях і в усійо соціально економічній ситуації нашої країни
Так отож.

Перегляд дописуOdonacer (6.03.2010 08:10) писав:

Скажіть будь ласка, скільки бездобних собак Ви забрали з вулиці і держете у себе вдома. Хочеться зрозуміти наскільки у Вас любов до них щира і як багато Ви можете для них пожертувати.
От власне мені теж це цікаво.

Перегляд дописуbendera.UA (6.03.2010 13:53) писав:

в тій темі ідеться не лише про зграї безпритульних тварин......... вже загинуло більше 3х десятків домашніх (і це лише то що відомо), жінка яка намагалась прибрати отруту з дитячого майданчика потрапила до лікарні просто надихавшись тієї гидоти....... ще диво, що не постраждала ні одна дитина.
власники собак і батьки малих дітей в столиці з острахом виходять на прогулянки, бо вона може виявитись останьою
Ну так відстрілювати, наскільки я знаю, в межах міста ніззя.
До речі, а шприци, що валяються на дитячих майданчиках, матерів не хвилюють?

це не спосіб розібратись з проблемою безпритульних тварин - це суміш морального уродства з шизофренічним ідіотизмом.....
Не думала, що елементарне бажання вижити є "суміш морального уродства з шизофренічним ідіотизмом"... Мда...

Перегляд допису:-) (6.03.2010 14:25) писав:

Вже давно виношую ідею про заборону утримування в містах великих собак. Тобто більших за таксу, французького бульдога і т.д. Пітбулів і бультер'єрів теж заборонити тримати. Тоді зменшиться кількість покусаних/загризених людей, та й більше шансів, що невеликого пса хтось до себе візьме.
Абсолютно підтримую.
  • 0

#42 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 06.03.2010 – 16:43

Перегляд дописуOdonacer (6.03.2010 07:10) писав:

Скажіть будь ласка, скільки бездобних собак Ви забрали з вулиці і держете у себе вдома. Хочеться зрозуміти наскільки у Вас любов до них щира і як багато Ви можете для них пожертувати.

Наприклад в німеччині притулки для собак приносять дохід і тільки у зв"язку з кризою цей дохід упав на 15% і Шрьодер вважає це катастрофою.
А знаєте чому?
Тому що притулок для бездомних тварин і створен щоб гроші заробляти і щоб іншим людям комфортно жилося.
Ніхто там тварин довічно не держить. Відловили, привели в порядок і пристроюють бажаючим за гроші. Також пожертви приймають. А тих, що не пристроїли, тих усипляють.

А ходити с прапорами "проти евтаназії бродячих собак", з вимогою, щоб хтось їх утримував, а не вони самі, і щоб хтось давав гроші, а не вони самі, коли зараз собаки загризають дітей, пробачте, але це навіть не дурість, це на мій погляд якась хворма збоченної толерастії від якої дійсно треба лікувати.

Прикинь, я не тільки собак люблю, але вдома в мене зоопарку немає. Який тоді вихід? Підтримувати організації, які тим займаються. я це роблю, ще якісь закиди до мене?

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 15:14) писав:

Ну дууууже гуманно.)

Теж таке переживала. Тому і виступаю проти існування бездомних тварин.

От власне мені теж це цікаво.

Не думала, що елементарне бажання вижити є "суміш морального уродства з шизофренічним ідіотизмом"... Мда...
Аби попиз***и, ага? Зрозуміло, що цього насправді ніхто не робитиме. Гуманно те, що мене зачепає ваша антигуманність.

Я теж за те, щоб бездомних тварин не було. Але от способи досягнення цього у нас відрізняються.

От власне ти просто підісрати захотіла :)

А шприци, що валяються теж діло собак? І потім боротись за одне не заважає боротись за інше. Але ж ви всі тут такі послідовні. Спочатку треба країну до ладу довести, а за той час можна бути останім бидлом, ми ж такі бідні і нещасні.

Повторюсь, що способи ідіотські.

ВакуОлька:+10% за порушення п.п. 2.2.2.
  • 0

#43 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 17:17

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 16:43) писав:

Аби попиз***и, ага? Зрозуміло, що цього насправді ніхто не робитиме. Гуманно те, що мене зачепає ваша антигуманність.

Я теж за те, щоб бездомних тварин не було. Але от способи досягнення цього у нас відрізняються.

От власне ти просто підісрати захотіла :)

А шприци, що валяються теж діло собак? І потім боротись за одне не заважає боротись за інше. Але ж ви всі тут такі послідовні. Спочатку треба країну до ладу довести, а за той час можна бути останім бидлом, ми ж такі бідні і нещасні.

Повторюсь, що способи ідіотські.
Чорно-біла, тобі підсирати?) Не сміши мене.) Мені абсолютно пофіг твоя думка. Ти втікла з України і строїш з себе велику добродійку: люди бидло, собак їй шкода. Якого хріна втікати з України і обсирати всіх. Приїдь сюди, повиступай на тих мітингах, поборись проти влади і теде. А в цьому випадку патякаєш саме ти.
  • 0

#44 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 06.03.2010 – 17:24

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 16:17) писав:

Чорно-біла, тобі підсирати?) Не сміши мене.) Мені абсолютно пофіг твоя думка. Ти втікла з України і строїш з себе велику добродійку: люди бидло, собак їй шкода. Якого хріна втікати з України і обсирати всіх. Приїдь сюди, повиступай на тих мітингах, поборись проти влади і теде. А в цьому випадку патякаєш саме ти.
в тебе вже закінчились аргументи просто от ти і вирішила зачепити отим "втікла", що далеко не твоє собаче діло, і "собаче" тут вжито в самому негативному значенні цього слова.
Якщо ти думаєш, що люди, які живуть не в своїй країні нічого для неї не роблять, то це ще раз доводить, як ти тупиш. Мені дуже шкода, що таких як ти - більшість.
  • 0

#45 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 06.03.2010 – 17:27

У мене теж складні "відносини" з собаками. Мою маму вкусила напівбродяча собака, бо мама несла в пакеті бутерброд з м"ясом. 40 уколів в живіт, перев"язки ну і всяке таке неприємне. На мене в дитинстві кинулася собака і хазяїн в останній момент схопив її за нашийник. Я дуже злякалася тоді і не говорила декілька годин.

Але вбивати? Нііі. Чому тварини мають розплачуватися за помилки людей? В багатьох країнах пристально слідкують за людьми, що жорстоко поводяться з тваринами, бо наступний їхній крок - це жорстоке поводження з людьми. Тому стерилізація бродячих тварин, як на мене, найбільш підходящий варіант. Скоро їх популяція дуже зменшиться, а потім і зовсім зникне.
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 17:34

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 17:24) писав:

в тебе вже закінчились аргументи просто от ти і вирішила зачепити отим "втікла", що далеко не твоє собаче діло, і "собаче" тут вжито в самому негативному значенні цього слова.
Якщо ти думаєш, що люди, які живуть не в своїй країні нічого для неї не роблять, то це ще раз доводить, як ти тупиш. Мені дуже шкода, що таких як ти - більшість.
Ти і аргументи - річ несумісна, а я всього лиш відповідаю в тон (хіба що матюки не загинаю).
Якже ти, така велика любительниця собак вживаєш "собаче" у негативному сенсі?)
Щодо того, що я туплю - може, якщо ти розкажеш, що ти такого доброго і корисного зробила для своєї країни.

Та й не розумію, які саме аргументи ти хотіла почути? Щодо чого? Бо ти щось наверзла різного, а конкретно?
Якщо щодо шприців, то малась на увазі оприлюднена інформація (і це лише оприлюднене) нещодавно щодо того, як дітки вкололи одне одного шприцами біля дитячого майданчику і заразились СНІДом. Хоча звідки ж тобі це знати? Ти мабуть українських новин не дивишся.

Перегляд дописуЛасочка:) (6.03.2010 17:27) писав:

Але вбивати? Нііі. Чому тварини мають розплачуватися за помилки людей? В багатьох країнах пристально слідкують за людьми, що жорстоко поводяться з тваринами, бо наступний їхній крок - це жорстоке поводження з людьми. Тому стерилізація бродячих тварин, як на мене, найбільш підходящий варіант. Скоро їх популяція дуже зменшиться, а потім і зовсім зникне.
Так, стерилізація - дійсно найгуманніший спосіб, але нереальний.

Як на мене, то треба дійсно мати притулки, в яких тримати собак певний час, аби дати можливість забрати бажаючим собачку, яка сподобається. А якщо ніхто не бере, то усипляти.
  • 0

#47 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 06.03.2010 – 17:43

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 17:34) писав:

Як на мене, то треба дійсно мати притулки, в яких тримати собак певний час, аби дати можливість забрати бажаючим собачку, яка сподобається. А якщо ніхто не бере, то усипляти.

Мені відразу уявилася недобра асоціація з дитячими притулками.
  • 0

#48 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2010 – 17:43

Перегляд дописуЛасочка:) (6.03.2010 17:43) писав:

Там теж дітей усипляють якщо довго їх не забирати?
  • 0

#49 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.03.2010 – 17:52

Перегляд дописуOdonacer (6.03.2010 08:10) писав:

1 забрав, 4 пристроїв, допомагав волонтерам в притулках, підтримував фінансово....... вистачить?

Цитата

ну по перше я про відстріли й не казав, а щодо шприців - як на мене одне іншого не краще......
  • 0

#50 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.03.2010 – 18:03

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 17:34) писав:

Так і роблять, тільки не у нас.
У нас жебрають гроші на притулок, та протестують проти знищення диких псюрницьких зграй.

Замість того, щоб збирати податок з самих собачників і за утримання і за вигул і страховка від нещасних випадків які можуть заподіяти ці тварини без догляду.
Отоб і були гроші.
А люди просто захищають своє життя від цієї псячої біди як можуть. Іноді це жорстоко. Я цього не роблю, але їх не засуджую, бо не можу знати чому вони так роблять. Може у когось дитина від собаки стала інвалідом на все життя, може ще щось.

Бажаю всім закоханим у бродячих псів, щоб з Вами не сталося ніякого лиха через це, і Ви би продовжували все життя пускати рожеві бульбашки Вашої любові до беспритульних милих собачок. :)
  • 0

#51 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2010 – 18:06

Стерилізацію тварин вже проводили. Менше двадцяти відсотків стерилізували. Це недієво. Гадаю здорових молодих тварин треба відправляти в притулок, а старих чи хворих знищувати. Хоча наврядчи наша влада буде цим займатися. Хіба що люди все зроблять самі. . .
  • 0

#52 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 18:12

Перегляд дописуOdonacer (6.03.2010 18:03) писав:

У нас жебрають гроші на притулок, та протестують проти знищення диких псюрницьких зграй.
Так отож. У нас багато на які добрі справи збирають гроші. А куди вони насправді йдуть можна лише здогадуватись.

Замість того, щоб збирати податок з самих собачників і за утримання і за вигул і страховка від нещасних випадків які можуть заподіяти ці тварини без догляду.
У нас і з власників машин податки беруть, а доріг як не було, так мабуть і не буде.
  • 0

#53 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 18:19

Отоб і були гроші.
напевно відкрию для вас гАмерику, але такі збори і загальнообовязкове страхування для собак вже існує і сплачується собачниками.......

але сама ідея утримувати притулки для безпритудьних тварин за рахунок власників домашніх собак просто неніальна)))
  • 0

#54 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.03.2010 – 22:09

Олеська, Чобі маєте притензії одне до одного - в приват. останнє китайське попередження. І попрошу без матюкні в темі.
  • 0

#55 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 23:44

Перегляд дописуЛянка (6.03.2010 12:55) писав:

З такими позиціями тобі дорога тільки в Америку!До побачення!
Ні, не карайте мене так, я хочу залишитися з вами у псарні :(

жінка яка намагалась прибрати отруту з дитячого майданчика потрапила до лікарні просто надихавшись тієї гидоти....... ще диво, що не постраждала ні одна дитина.
Зоран чи циклон-Б? Точно, фашисти в Україні буйствують. :)
Зоофільні бабки біля парадних як завжди мають бурхливу фантазію.

http://www.segodnya....s/14119148.html

Цитата

Неделю назад на ул. Героев Труда в лесополосе обнаружили тело женщины с множественными ранами от укусов. В милиции сразу сказали — женщину убили собаки.
Труп обнаружил мой муж. Это было в 14.00, утром тела еще не было. Я была все время дома, криков не слышала, — говорит местная жительница Елена. — Они знают людей, и никогда никого не трогали». Возможно, женщина умерла своей смертью, а потом на ее тело напали животные — больше всего у женщины была искусана спина.
На стерилизацию бродячих псов в Харькове нужен миллион

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 06.03.2010 – 23:35

• 0

#56 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 23:53

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 23:44) писав:

з тієї самої статті:

Цитата

Возможно, женщина умерла своей смертью, а потом на ее тело напали животные — больше всего у женщины была искусана спина. Не дождавшись окончательных выводов судмедэкспертизы, чиновники вынесли свой вердикт.......
чиновники винесли, "журналюги" підхопили, подібні вам впали в істерикоз...... бла, бла, бла....
  • 0

#57 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 00:06

Цитата

Около 6 утра 14 января 2004 года в районе станции метро «Владыкино» (южный вестибюль которой находится на территории района «Марфино») стая из 30 бездомных собак серьезно покусала 54-летнего опекуна животных Валентину Архипову, которая пришла их покормить. Она скончалась от ран в больнице. Двумя днями ранее стая собак напала на том же месте на другую женщину, которая была госпитализирована в больницу с серьезными травмами.

во дворе неподалеку от станции метро «Владыкино» жила агрессивная стая, которая «облаивала и покусывала» людей, что вызывало много жалоб. Опекуном стаи была агрессивная женщина пенсионного возраста [51]:
« Опекуном стаи оказалась очень злая старушка, прослужившая всю жизнь в милиции, с остатками гонора и презрением к людям. Она на всех кидается, защищая собак. Собаки тоже начинаются бросаться на людей. Их отстреливают. Старушка становится еще злее – убили ее любимцев – и прикармливает следующую стаю. Которую через какое-то время тоже отстреливают по причине агрессии

В 2004 году, согласно данным Госсандэпиднадзора, которые приводит журнал «КоммерсантЪ-Власть», было зафиксировано 14 466 обращений граждан в медицинские учреждения города в связи с травмами и покусами, нанесенными им бездомными животными[53].

Цитата

В 2004 году Радио «Свобода» цитирует письма читателей, которые находят на улицах бездомных сук с плохо зашитыми животами, из которых вываливаются кишки после операции по стерилизации

В 2007 году по данным ГУП «Служба отлова диких животных» (СОДЖ) на выполнение мероприятий по регулированию численности животных в Москве из городского бюджета потратили 87,76 миллионов рублей — в 8 раз больше, чем до начала XXI века, когда собак отлавливали с целью умерщвления[74], на программу стерилизации с последующим возвращением собак на улицу было выделено 76 миллионов рублей — по 13 000 рублей на каждую из 6000 простерилизованных бездомных сук[73]. В 2008 году начальник противоэпизоотического отдела Объединения ветеринарии Москвы Сергей Филатов фактически признал провал программы, отчасти по причине невозможности её должного исполнения[75], этой же точки зрения придерживаются и другие специалисты[76][77][78]

Перегляд дописуbendera.UA (6.03.2010 23:53) писав:

чиновники винесли, "журналюги" підхопили, подібні вам впали в істерикоз...... бла, бла, бла....
У вас жодного приводу так думати, але ви чомусь впевнені.
Що це бла-бла. Почитайте статтю на вікі, це лише один з багатьох випадків убивства бродячими собаками людей.

"согласно данным Госсандэпиднадзора, которые приводит журнал «КоммерсантЪ-Власть», было зафиксировано 14 466 обращений граждан в медицинские учреждения города в связи с травмами и покусами, нанесенными им бездомными животными"
14 466 звернень теж вигадали журналюги?

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 07.03.2010 – 00:07

• 0

#58 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2010 – 00:07

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 16:14) писав:

Я теж не проти стерилізації. Питання: за чий кошт і як власне їх усіх виловити за раз, щоби не встигли розножитись?

Думаю,що якби нам оголосили що раз в місяць кожен українець має перевести на цю справу 1 грн,нікого би це жебраком не зробило.А всіх відразу по-перше не виловиш,а по-друге треба подумати,що бродячі собаки контролюють поширеність бродячих котів та щурів,поїдаючи певну їх кількість.Якби хоч якусь частину стерилізувати,помітити вже стерилізованих,потім через певний час ще частину.Думаю це би суттєво зменшило кількість майбутнього "псячого" потомства.
  • 0

#59 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 00:09

На мою думку, було би непогано мати можливість їх приспати. Навсігда.
І не триндіть про гуманність, одне з пояснень слова ""гуманність", як знаємо - "гарне ставлення до людини, почуття поваги до її гідності".
Вже ліпше замість словосполучення "гуманні методи" вживайте "цивілізовані методи"

Повідомлення відредагував WTF?: 07.03.2010 – 00:11

• 0

#60 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 07.03.2010 – 00:19

Перегляд дописуЛасочка:) (6.03.2010 17:43) писав:

Fasutnm, бідні собачки, це ж як можна, щоб в них були оті гидкі людські притулки! :)
Ні, хай там люди сидять, а собікоси хай бігають, кусають і розносять глистів на дит-майданчиках.

Ви відчули всю збоченість зоосферичного світогляду? :(

Зображення
Малюнок з плакатом.
Що тут сказати, поставити в один ряд з твариною власну дитину може тільки дуже нещасна і збочена лдина.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних