Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2350 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.06.2010 – 23:34

Цитата

Це троль, скоріш за все якийсь користувач з подвійним ніком.

Припустимо що це не троль.

он-топ: най краще влада виділить кошти на притулки і їх утримання, і так думаю уже достатньо в кишені собі набрали
  • 0

#262 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.06.2010 – 23:43

Перегляд дописуAmarok (3.06.2010 23:34) писав:

Припустимо що це не троль.
Хмм. Не знав, що психіатричні лікарні заключили котракт з ОГО!

Перегляд дописуAmarok (3.06.2010 23:34) писав:

он-топ: най краще влада виділить кошти на притулки і їх утримання, і так думаю уже достатньо в кишені собі набрали
Угу, і років через 30 Україна стане собачим раєм. Бідних людей для початку треба забезпечити.
  • 0

#263 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 03.06.2010 – 23:45

Цитата

Угу, і років через 30 Україна стане собачим раєм. Бідних людей для початку треба забезпечити.

якби ше ті кошти були
  • 0

#264 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 26.06.2010 – 19:30

Мене нещодавно вкусив бездомний їжачок, абсолютно правий був Мирон Опанасович

а ще цікаво 4-й пункт "вимагати у влади", а перші три самостійно шолі? :)

quote name='чорно-біла' date='6.03.2010 17:43' post='580722']
Я теж за те, щоб бездомних тварин не було.
quote]
В кутузку їх всіх, в кутузку! і бажано побільше горобців в ту камеру де коти! :ggggg:

quote name='чорно-біла' date='6.03.2010 18:24' post='580732']
Якщо ти думаєш, що люди, які живуть не в своїй країні нічого для неї не роблять, то це ще раз доводить, як ти тупиш. Мені дуже шкода, що таких як ти - більшість.
quote]
Більшість флудить, Чобі - модерує!

quote name='Ласочка:)' date='6.03.2010 18:43' post='580739']
Мені відразу уявилася недобра асоціація з дитячими притулками.
quote]
нехароша в тебе асоціація, в Кетаї спортили икологію, а знач ринок органів росте як на дріжжах, какоє там усипляти :D

quote name='Sensssorika' date='9.03.2010 15:08' post='581374']
за все життя прихистила біля сотні котів і близько 20 собак
quote]
в тебе явно велике кладовище у дворі - візьми мене сторожем :ggggg:

quote name='Безбожник' date='10.03.2010 11:44' post='581757']
Решту живності (пацюки і т.п) - на ковбасу.
quote]
Ковбаса не проти? :box:

quote name='ВакуОлька' date='11.03.2010 15:20' post='582048']
Якщо не припиниться обливання одне одного брудом - буду застосовувати певні санкції.
quote]
по першому пункту чи по другому? :brovy:

quote name='Pavlo_Taiko' date='18.03.2010 11:33' post='584306']
Треба робити благодійний концерт.
quote]

Цитата

Пустотлива Макака,
Віслюк,
Цап'юк
Та клиша-Ведмедяка
Квартет зіграти мали хіть.
Дістали нот, баса, альта, дві скрипки
І сіли на лужок під липки –
Мистецтвом полонити світ.
Ведуть смичка, деруть: Квартет – побіч воріт.
"Стій, браття, стій! – кричить Макака. –
Стій пиляти!
Як музиці іти? Не так нам слід сідати.
Мишко, ти з басом сядь насупроти альта,
Я, прима, сяду проти втори;
Тоді вже піде музика не та:
В нас затанцюють ліс і гори!"
Розсілись, почали Квартет;
До ладу все ж йому геть-геть.
"Постійте ж, я знайшов секрет! –
Кричить Віслюк, – напевне, буде ладно,
Кой сядем однорядно".
Послухалися Віслюка: посіли в ряд,
А все ж таки Квартет не йде улад.
Ще гірш, ніж досі, в них пішли розбори
І спори:
Хто б де і як сидів.
З нагоди Соловей на галас прилетів.
З проханням всі до нього: "Як велить сумління,
Будь ласка, – кажуть, – наберися вже терпіння,
Щоби Квартет навести нам на лад:
Є інструменти й ноти в нас; лиш невдогад –
Нам сісти як. Порадь!" –
"Щоб за музику бути – мати слід уміння;
Й ніжніших вух – талант і цей, –
Відповідає Соловей, –
Тож, ви, друзяки, як не сіли б гарно,
А до музик все ж незугарні".

Крилов І.А. "Квартет"

бачу адепти Секти великої Економічної Істини речуть:

quote name='Даня Валуєв' post='581952' date='11.03.2010 02:06']
На мій погляд на це питання потрібно дивитися тільки з точки зору економічної доцільности.
quote]
quote name=':-)' post='601877' date='27.05.2010 18:01']
їли собак.
Приманювали недоїдками до себе в двір, там з тиждень годували собаку недоїдками ж, а на вихідні мали м'ясо.
А ще з надійних джерел відомо, що собачий жир є дуже корисним, має чудові лікувальні властивості. Зокрема гарно лікує туберкульоз.
Тому пропоную не бездумно стріляти собак, а поставити це все на рейки прибутку і отримувати користь із здавалося б недоліку.

quote]
:alakh: Хай живе велика ідея! Наше гасло "Шавкономіка - шлях України в XXII століття"! Ура!

Перегляд дописуМуляж Добра (11.03.2010 14:23) писав:

Дати ліцензію корейцям, чи бабуся з пиріжками.
Категорично проти! Потрібно створити державну монополію, яка візьме кредити в МВФ і Світового банку на будівництво загальнонаціональної мережі псевдокорейських обжираловок. Широкий асортимент калорійної хавки на всі смаки! Хоч - бери соц.пайок ретріверятини, маєш бабло - замовляй ніжне філе пікінеса і т.д. Продовольча проблема вирішена навсігда!

Перегляд дописуСаляма (25.04.2010 00:37) писав:

краще би деяких людей відстрілювали
І переробляли на ковбасу для котів :yes:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.03.2010 13:09) писав:

Повинна бути санітарна служба, що не тільки прибирає впольованих таким чином собак, а також і прибирає тіла тварин на дорогах, збиті автомобілями. А для утилізації цих небезпечних біовідходів просто необхідні біореактори. Ну не захоронювати ж їх, щоб там небезпечні мікроорганізми розводити. З усього потрібно отримувати максимум користі. І від рішення такої проблеми користь має біти не тільки чистота довкілля, а й кілька літрів біопалива. Принаймні щоб забезпечити хоча б транспорт цих самих санітарних служб.
Натомість пропоную збудувати канатну дорогу Львів-Луганськ на собачій тязі, кормити не треба - задні пожиратимуть передніх, а сан.служба поповнюватиме склад тяглової сили.

Цитата

Перегляд дописуВареник (24.03.2010 19:50) писав:

продавати голодним країнам Африки

Перегляд дописуВуйко Дмитро (24.03.2010 19:53) писав:

Якщо вони голодні, то в них немає їжі. Якщо в них немає їжі, то в них немає грошей, щоб ту їжу купити. Якщо в них немає грошей, то вони не можуть купити у нас песиків
:ggggg:
Потрібно спільними зусиллями вирішувати проблеми бездомних тварин на землях українців та нігерів. В Африці мешкають бездомні мурахи-бомжі, зграя яких здатна за кілька годин обглодати слона

Зображення

Пропоную укласти з африканцями міждержавні угоди, згідно яких потоки мурах перенапрямити в степи Херсонщини, натомість цього вони дають нам знижку 30% на банани. Половину зикономлених грошей перерахувати у "Міжпланетний фонд підтримки оскаженілих котів".

» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «
"Моє прагнення, - сказав я, - підняти журнал на небувалу височінь. Реорганізувати його щодо змісту й щодо форми. Завести нові розділи, наприклад: "Куточок гумору звірів", "Тварини про тварин", - причому треба буде дуже пильно пов'язувати все з політичною ситуацією
Ярослав Гашек. "Пригоди бравого вояка Швейка"

У зв"язку з цим, модери, додайте голосування "Що робити з бездомними тваринами Херсонщини?"
за який пункт проголосуєте ви?
1. Негуманно накормити ними аффтарку теми
2. Вивести генетично-модифікованих слонів, пожирання яких стерилізує комах
4. Закидати Херсонщину собачими какашками - результатом поїдання ними одонансира, тейкмау та биндериюей
5. Вимагати у влади Євросоюзу фінансування притулку для мурах "Чобін балкон"

Перегляд дописуOdonacer (25.05.2010 22:36) писав:

А ось у нас відбулася подія, котру ніхто не помітив і резонансною вона не стане.
На місцевому ринку торговці зібралися і найняли групу псіно-ліквідаторів. Рано вранці вчора (у понеділок) був проведений відстріл безпритульних псів по 45,0 грн за одну псячу голову на теритрії ринку і близько до нього. Настріляли на 900,0 грн.
Думаю, що такі послуги можуть стати популярними.
Думаю, в Криму був би популярним сервіс по ліквідації татар, не гайнуй часу який лишився до вирішення проблем Херсонщини!
  • 0

#265 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 26.06.2010 – 19:33

ололо майстер клас від Сірьоги
  • 0

#266 змій

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 406 повідомлень
  • Місто:Африка

Відправлено 08.10.2010 – 17:38

Будувати притулки і тому подібне, можливо це і правильно і гуманно. Але ось який дивний парадокс виходить.
Дивіться. Люди спокійно що дня ріжуть, колють, вбивають тисячі курей, свиней, кролів, биків по всій Україні. Це море крові, море смерті. І чомусь не в кого не виникає запитань щодо цього. Ніби все правильно все гуманно, так і має бути. І зауважте це при тому що ці тварини нікому не наносили ніякої шкоди, невинні.
Тоді виникає природне запитання. А чим бездомні, бродячі собаки кращі за цих невинних тварин яких людина вбиває щодня тисячами?
Давайте тоді і до домашніх тварин ставитися гуманно. Припинимо їх вбивати. Нехай собі живуть і процвітають. Може комусь це смішно? Хтось скаже що то лише м'ясо. А якщо так, то тоді де логіка в тому щоб жалісливо носитися з бездомними собаками, створювати їм притулки. До того ж не забуваймо ще й те що вони нападають на людей. Чому одних тварин вбивати шкода, а інших ні? Чому подвійні стандарти? Де логіка?...
  • 0

#267 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.10.2010 – 18:45

Перегляд дописузмій (8.10.2010 18:38) писав:

Будувати притулки і тому подібне, можливо це і правильно і гуманно. Але ось який дивний парадокс виходить.
Дивіться. Люди спокійно що дня ріжуть, колють, вбивають тисячі курей, свиней, кролів, биків по всій Україні. Це море крові, море смерті. І чомусь не в кого не виникає запитань щодо цього. Ніби все правильно все гуманно, так і має бути. І зауважте це при тому що ці тварини нікому не наносили ніякої шкоди, невинні.
Тоді виникає природне запитання. А чим бездомні, бродячі собаки кращі за цих невинних тварин яких людина вбиває щодня тисячами?

Давайте тоді і до домашніх тварин ставитися гуманно. Припинимо їх вбивати. Нехай собі живуть і процвітають. Може комусь це смішно? Хтось скаже що то лише м'ясо. А якщо так, то тоді де логіка в тому щоб жалісливо носитися з бездомними собаками, створювати їм притулки. До того ж не забуваймо ще й те що вони нападають на людей. Чому одних тварин вбивати шкода, а інших ні? Чому подвійні стандарти? Де логіка?...
Правильно, давайте різати собак на м"ясо, піднімемо харчову промисловість :happy1:

- Люба, що в нас сьогодні на вечерю?
- Котлети Тузік по-київськи, твої улюблені ^^
  • 0

#268 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 07.01.2011 – 21:34

Пропоную усім зоофілам, співчуваючим та псюрникам подивитись дуже цікаву передачу від фахівця заводчика собак Олени Тіпікіной.
Качається з торент трекера http://rutracker.org...c.php?t=3317574

Анонс:
В гостях у ведучих передачи "Школа Злословійа"— Олена Тіпікина — журналіст, громадський діяч і заводчик собак. Основна тема програми є проблема відповідальності власників собак перед суспільством. Гостя розповість про те, чому так важливо дотримувати елементарні гігієнічні норми утримання домашніх вихованців, чому не можна брати в будинок диких тварин, яких тварин потрібно усипляти і до яких трагедій приводять помилки у вихованні собак недосвідченими власниками.

Ось, ще відєо знайшов http://video.yandex....s/s-ales/view/2

Повідомлення відредагував Odonacer: 07.01.2011 – 21:51

• 0

#269 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 11.01.2011 – 21:18

Стерилізація плюс притулки.
  • 0

#270 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6454 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.01.2011 – 09:33

ох люди... які ж жорсткі люди, і як вони уявляють цивілізовану мораль.
Люди, а ви не помічаєте, що вас теж уже стерилізували і утримують в притулках? Повсюдно в ЗМІ лунає пропаганда того, що діти - це погано. І ви люди маєте використовувати всілякі засоби для запобігання вагітності. а потім ще й аборти, що часто просто не дають більше шансів на вагітність. а крім того всяка їжа, ГМО, трансжири, смакові добавки, та інша отрута, що вбиває, передусім знищує здатність розмножуватись.
людина загнана в рамки своїх обовязків. вигаданих обовязків триматися на своєму місці в цій фантастично велетенській фінансовій піраміді.

Люди стерилізовані і посаджені в клітки. Але людям пояснили - що це нормально, це навіть добре, так і має бути, це цивілізація, це розвиток. А крім того людям втовкмачили що тепер вони не мусять піклуватися про життя своїх дітей, яких немає, а мусять піклуватися про життя бездомних собак, чи ящірок на якомусь острові на іншій стороні планети, чи ще щось подібне... прогрес
  • 0

#271 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 15.01.2011 – 10:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (12.01.2011 09:33) писав:

Люди, а ви не помічаєте, що вас теж уже стерилізували і утримують в притулках?
І тому платять за народжених дітей. Ну звісно - як я не помічав...
  • 0

#272 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.01.2011 – 20:52

Перегляд дописуPavlo_Taiko (15.01.2011 10:23) писав:

І тому платять за народжених дітей. Ну звісно - як я не помічав...
Одноразова плата тебе не спасе з такими цінами як зараз! :D
  • 0

#273 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2011 – 16:15

Перегляд дописуОлеська (5.03.2010 19:23) писав:

Нині почула інформацію про те, що знову зграя бездомних собак зажерли дівчинку. І разом з тим читаю оголошення пана Бендери про "МіТИНГ ПРОТИ МАССОВИХ ОТРУЄНЬ ТВАРИН В КИЄВІ". От і виникає вже неодноразово запитання: як же бути в цій ситуації?
Головне,щоб їх меншати стало!Стерилізація-то добре,та дуже дорого обходиться стерелізувати одного кота чи собаку!У жеків грошей нема,а влада не виділяє!Мені шкода їх,що я можу сказати,та свою дитину люблю і дорожу і не хочу,щоб покусали!Єдиний вихід в нашій країні-труїти!
  • 0

#274 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.10.2011 – 18:27

http://www.thepetitionsite.com/2/tell-ukra...-animals-alive/
ну, в польському неті ця новина дуже швидко розповсюдилася завдяки одному відомому блоґеру (та й видно, що там всюди держава вказана підписуючими в більшості випадків "Poland", але не тільки), але в принципі петиція англомовна, отже шанс, що українців багато хто з інших держав запам'ятає після євро2012 саме так таки збільшується, а людей зі вказаною державою Ukraine там порівняно мало - тим паче. оскільки я дійшла висновку, що частина українців може просто не знати, що робиться, вирішила написати тут, на фб, ґ+ та вконтакті. підписуйте та передавайте далі, бо в принципі це дуже шкодить іміджу Україні закордоном, не тільки процес Тимошенко.
  • 0

#275 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 16.10.2011 – 19:16

Перегляд дописуMr.Ripley (23.01.2011 21:52) писав:

Одноразова плата тебе не спасе з такими цінами як зараз! :D
А ти я дивлюсь геть не в курсі як відбуваються виплати.
  • 0

#276 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2011 – 19:17

гг
» Натисніть, щоб показати спойлер - натисніть ще раз, щоб приховати... «

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua