Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 05.03.2010 – 23:02

Перегляд дописучорно-біла (5.03.2010 22:36) писав:

Так я б таких як ти їм згодовувала, щоб вони дітей не кусали

Та я ж не дамся без бою...

А в загалі-то Ви мабуть собі не уявляєте, що це таке, коли на тебе кидається зграя шавок.
Я на таке попав два роки тому. В руках нічого не було і схопити нічого було неможна. Відбивався ногами і кулаками, ще ричав і гавкав, але ногу порвали.

Тепер там де я живу собаки тікають. А ті хто ії підгодовує мене теж знають.
  • 0

#22 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 05.03.2010 – 23:08

Перегляд дописуOdonacer (5.03.2010 22:02) писав:

Та я ж не дамся без бою...

А в загалі-то Ви мабуть собі не уявляєте, що це таке, коли на тебе кидається зграя шавок.
Я на таке попав два роки тому. В руках нічого не було і схопити нічого було неможна. Відбивався ногами і кулаками, ще ричав і гавкав, але ногу порвали.

Тепер там де я живу собаки тікають. А ті хто ії підгодовує мене теж знають.
я за інакші методи боротьби з цією проблемою. це раз.
два. не терплю людей, які поводяться жорстоко з тваринами і вважають, що цим ще й хвалитись варто.
три. так, я за захист тварин і розум в мене присутній, уяви собі
  • 0

#23 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 05.03.2010 – 23:25

Перегляд дописуЛасочка:) (5.03.2010 22:57) писав:

чорно-біла

То африканський Енімал Пленет

вірніше програма про захист тварин в Африці
  • 0

#24 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.03.2010 – 00:07

Перегляд дописучорно-біла (5.03.2010 23:08) писав:

два. не терплю людей, які поводяться жорстоко з тваринами і вважають, що цим ще й хвалитись варто.
є така штука, тварини завжди тварини, а от наприклад собаки, вони перш за все хижаки, розумні хижаки які, якщо їх багато, можуть організовано нападати, грубокажучи, це ті самі вовки, і тим що вони соціально активні можилво колись були, бо жили в хазяїв, і знають опвадки людей, можуть гарно з людьми співпрацювати

Odonacer, зрозуміло, я б після таких штук теж агресивно ствився до собак, теж хотів би їх покусати

і от вернемося до проблеми, незнаю, чи чорно-біла бачила реальні загрози нападів зграй собак на людей, але цікаво, чи по вулицях Риму, чи Неаполя (може хто зна) бігають бездобні собаки, от по оперативним даним, по вулицях Праги не бігають бездомні собаки
треба розібратися, звідки беруться бездомні собаки і коти. В мене є варіанти, добрий чувак, думає, який гарний песик, я буд з ним дружити, бере його, а потім, або фінансів замало, або відповідальності невистачило, чи любов зачахла, і ця собака опиняється на вулиці, знаходить ще одну собаку і починають ділитись досвідом, все це супроводжується створенням потомства
виходить проблема не в собаках чи котах, а в людях і в усійо соціально економічній ситуації нашої країни

для того щоб все це вирішити, треба організувати широку програму, яка буде мати за мету в першу чергу утворення свідомого населення, як варіант, вернути математику як профільний предмет:) (і батькам пояснювати як їим дивитися за своїми дітьми)
  • 0

#25 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.03.2010 – 00:16

Перегляд дописуKatod (6.03.2010 00:07) писав:

і от вернемося до проблеми, незнаю, чи чорно-біла бачила реальні загрози нападів зграй собак на людей, але цікаво, чи по вулицях Риму, чи Неаполя (може хто зна) бігають бездобні собаки, от по оперативним даним, по вулицях Праги не бігають бездомні собаки
Угу, і це напевно не залежить від цивілізованості собак. Їх тихенько усипляють муніципальні слуєби.
  • 0

#26 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:24

Перегляд дописуyushchenko (5.03.2010 23:16) писав:

Угу, і це напевно не залежить від цивілізованості собак. Їх тихенько усипляють муніципальні слуєби.
тут дуже багато притулків для таких собак. і часто туди приходять люди, щоб забрати собі когось з них додому. не треба отак зразу розказувати про речі, в яких не впевнений.
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:26

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 00:24) писав:

тут дуже багато притулків для таких собак. і часто туди приходять люди, щоб забрати собі когось з них додому. не треба отак зразу розказувати про речі, в яких не впевнений.
Також не можна бути впевненимЮ що усіх забирають. Боюсь це не так.
  • 0

#28 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:41

На прикладі приручення тварин добре видно, які ми шкідливі віруси, як казав містер Сміт. Да.
  • 0

#29 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:52

Перегляд дописуyushchenko (5.03.2010 23:26) писав:

Також не можна бути впевненимЮ що усіх забирають. Боюсь це не так.
ні, не всіх, але багато людей підтримують такі організації грошима, я зокрема, щоб вони жили, їх годували, доглядали.
  • 0

#30 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:54

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 00:52) писав:

ні, не всіх, але багато людей підтримують такі організації грошима, я зокрема, щоб вони жили, їх годували, доглядали.
Чесно Чобі, ти просто ангел. Для українських реалій, коли люди ще самі ледь прогодовуються, це нереально.
  • 0

#31 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:54

в зоопарк якщо бездомна жирафа якась
  • 0

#32 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:58

Перегляд дописуyushchenko (5.03.2010 23:54) писав:

Чесно Чобі, ти просто ангел. Для українських реалій, коли люди ще самі ледь прогодовуються, це нереально.
так не сказано, що фіг зна які суми треба давати. кожен по-трохи і вже є). думаю і в нас би люди підтягнулись, якби було куди підтягуватись
  • 0

#33 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 01:12

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 00:58) писав:

так не сказано, що фіг зна які суми треба давати. кожен по-трохи і вже є). думаю і в нас би люди підтягнулись, якби було куди підтягуватись
Українські реалії, це коли люди на ізоніазид краще потратяться, ніж на притулок. І їдло тут ні до чого.
  • 0

#34 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 01:23

Перегляд дописуIA32 (6.03.2010 00:12) писав:

Українські реалії, це коли люди на ізоніазид краще потратяться, ніж на притулок. І їдло тут ні до чого.
(((
я не знаю, як в нас, а тут за таке можна загреміти за ґрати
  • 0

#35 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 03:54

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 01:23) писав:

(((
я не знаю, як в нас, а тут за таке можна загреміти за ґрати
Справа пріорітетів. Коли до людей нормальне ставлення, рівень життя, тоді можна і про тварин подбати. А коли в країні цінність людського життя нікчемна, медицина гірша за ветеринарну службу США суди і міліція за собачу поліцію в Америці, то ставити собачі пріорітети вище за людські ніхто б не став. Навіть в тій же америці люди не стали б дбати про тварин у шкоду своїм інтересам. Просто вони можуть соб це дозволити. Для моральної рівноваги, а не для того, що ви подумали.

Повідомлення відредагував Булка Ісус: 06.03.2010 – 03:56

• 0

#36 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 06.03.2010 – 08:10

Перегляд дописучорно-біла (5.03.2010 23:08) писав:

Скажіть будь ласка, скільки бездобних собак Ви забрали з вулиці і держете у себе вдома. Хочеться зрозуміти наскільки у Вас любов до них щира і як багато Ви можете для них пожертувати.

Наприклад в німеччині притулки для собак приносять дохід і тільки у зв"язку з кризою цей дохід упав на 15% і Шрьодер вважає це катастрофою.
А знаєте чому?
Тому що притулок для бездомних тварин і створен щоб гроші заробляти і щоб іншим людям комфортно жилося.
Ніхто там тварин довічно не держить. Відловили, привели в порядок і пристроюють бажаючим за гроші. Також пожертви приймають. А тих, що не пристроїли, тих усипляють.

А ходити с прапорами "проти евтаназії бродячих собак", з вимогою, щоб хтось їх утримував, а не вони самі, і щоб хтось давав гроші, а не вони самі, коли зараз собаки загризають дітей, пробачте, але це навіть не дурість, це на мій погляд якась хворма збоченної толерастії від якої дійсно треба лікувати.
  • 0

#37 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.03.2010 – 09:27

Стріляти. картеччю. Повинна бути санітарна служба при місцевій владі. для таких нужд влада може закупити таврії - пікапи, щоб трупи в кузов кидати.
І не треба ля-ля, про гуманність. собаки ж на це не зважають.
  • 0

#38 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.03.2010 – 12:55

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 03:54) писав:

Навіть в тій же америці люди не стали б дбати про тварин у шкоду своїм інтересам..
З такими позиціями тобі дорога тільки в Америку!До побачення!
  • 0

#39 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 06.03.2010 – 13:53

Перегляд дописуОлеська (5.03.2010 19:23) писав:

Нині почула інформацію про те, що знову зграя бездомних собак зажерли дівчинку. І разом з тим читаю оголошення пана Бендери про "МіТИНГ ПРОТИ МАССОВИХ ОТРУЄНЬ ТВАРИН В КИЄВІ". От і виникає вже неодноразово запитання: як же бути в цій ситуації?
в тій темі ідеться не лише про зграї безпритульних тварин......... вже загинуло більше 3х десятків домашніх (і це лише то що відомо), жінка яка намагалась прибрати отруту з дитячого майданчика потрапила до лікарні просто надихавшись тієї гидоти....... ще диво, що не постраждала ні одна дитина.
власники собак і батьки малих дітей в столиці з острахом виходять на прогулянки, бо вона може виявитись останьою
це не спосіб розібратись з проблемою безпритульних тварин - це суміш морального уродства з шизофренічним ідіотизмом.....
  • 0

#40 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.03.2010 – 14:25

Вже давно виношую ідею про заборону утримування в містах великих собак. Тобто більших за таксу, французького бульдога і т.д. Пітбулів і бультер'єрів теж заборонити тримати. Тоді зменшиться кількість покусаних/загризених людей, та й більше шансів, що невеликого пса хтось до себе візьме.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних