Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.03.2010 – 14:57

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 14:42) писав:

Мені не був цікавий жодний окремий пункт - я просто зробила опитування з усіма можливими варіантами. Та й таки варто уважно подивитись на опитування: перші три пункти таки проти існування бездомних тварин - різняться хіба методи. І "проти" аж 20-ть чоловік. "за" - 7. Це про щось говорить?
мені теж цікаві всі варіанти. але п. 3 (стерилізацію) я відношу до гуманного способу контролю за чисельністю безпритульних тварин. особисто я за нього і голосував. наголошую - я навіть не оспорюю 2 пункт опитування......тож рахунок 17 проти 9 + 2 таких. що трактувати можна по різному....

Цитата

А на Odonacer та Take-Mau ти взагалі даремно накинувся - думаю, що вони таки голосували за другий пункт.
хто ж накинувся - я сам скоро буду лякатись що вони мене з монітору покусають)))

Перегляд дописуГетьман (10.03.2010 14:42) писав:

Давайте дружньо візьмемось за руки, зв'яжемо усіх гуманістів та інших осіб із активною громадянською позицією та постріляємо. Або у газову камеру.
Право на життя ще треба заслужити, будь це тварина чи людина.
З. І. Заву: я можу убити людину.
ви нарвались)) тепер вас як мінімум обгавкають за таку чілАвєканінавісницьку позицію)))
  • 0

#142 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.03.2010 – 15:02

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2010 14:57) писав:

мені теж цікаві всі варіанти. але п. 3 (стерилізацію) я відношу до гуманного способу контролю за чисельністю безпритульних тварин. тож рахунок 17 проти 9 + 2 таких. що трактувати можна по різному....
Так, як у нас роблять стерилізацію, її не можна віднести до гуманного способу.

хто ж накинувся - я сам скоро буду лякатись що вони мене з монітору покусають)))
Я щось помітила іншу тенденцію. Переглянь всю тему і об"єктивно подивись, хто власне тут кусається.

ви нарвались)) тепер вас як мінімум обгавкають за таку чілАвєканінавісницьку позицію)))
Ти таки не зрозумів його позицію.)
  • 0

#143 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 15:12

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 15:02) писав:

Так, як у нас роблять стерилізацію, її не можна віднести до гуманного способу.
мова про те не як у нас роблять, а як мали б робити

Цитата

Я щось помітила іншу тенденцію. Переглянь всю тему і об"єктивно подивись, хто власне тут кусається.
таг - звичайно)
цих байцов менше. але вони в тільняшках))) мова ще й про те в якій формі ці особи висловлюють свою позицію...

Цитата

Ти таки не зрозумів його позицію.)
можливо))) але може ти її прокоментуєш краще за автора?)
  • 0

#144 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.03.2010 – 16:58

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2010 13:51) писав:

:D невже визнали собаку розумнішою за людину?))) B) куди ж ділись твої принципи..... якщо вони звичайно були :ggggg:

І знову Ви спалились. -_-

Я давно Вам казав про Ваші скромні розумові здібності в зрівнянні з собакою. Ви в псячому роду аутсайдер. Навіть Ваш собака розумніший за Вас і Вам він тільки потрібен для самовпевненності, як додаток до Вашою мужньості. Ради цього Ви згодні бігати за псячим хвостом по дитячим майданчикам і кидатись на інших покидьків, які самостверджуються іншим від Вас способом. Але вони від Вас не дуже сильно відрізняються, тому що всі Ви стверджуєтесь за рахунок собак і тільки.

Я намагався Вам щось пояснити і не я один, але Ви безнадійний псінобот. Ви не людина, Ви подобіє людини і поводитесь, як хворі скажені собаки. І таких як Ви "захисників" дуже легко розпізнати по лютій ненавісті до людей. Дивно, але собаки в цьому питанню Вас набагато кращі і бігаючи безпритульні пси не приносять стільки біди і ненавісті, скільки приносете Ви, псячі прислужники. І тільки через Вас з"являються Ваші антіподи, світлини яких Ви виклали. Ви один одного достойні і підтримуєте один одного в своєї нікчемності бути людьми.

Є такі відомі строки Єфремова І. А. з "Часу Бика": "Найбільш захопленими любителями собак інколи бувають самотні неврастеніки або ображені чимось люди. Для них прихильність собаки служить опорою, як би переконуючи їх, що і вони для когось вищі істоти. Дивно, наскільки багатоліко це прагнення бути вищою істотою!».

Тому, скільки би Ви не прагнули бути вищою істотою, Ви залишаєтесь псячими слугами, тупими неврастеніками, а вот людьми Ви ніколи не були.

ВакуОлька: +10 за порушення п.п. 1.3. (Кожен учасник форуму має право на повагу до своїх поглядів і думок, проте він так само має обов'язок поважати погляди та думки інших. Суперечність між позиціями учасників не має виходити за межі культурної дискусії)
  • 0

#145 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 17:16

Перегляд дописуOdonacer (10.03.2010 16:58) писав:

І знову Ви спалились.

як раз таки ні - читай уважніше що сам карябаєш а не виправдовуйся :D

Цитата

Я намагався Вам щось пояснити і не я один, але Ви безнадійний псінобот. Ви не людина, Ви подобіє людини і поводитесь, як хворі скажені собаки.
Тому, скільки би Ви не прагнули бути вищою істотою, Ви залишаєтесь псячими слугами, тупими неврастеніками, а вот людьми Ви ніколи не були.
:ggggg: супер - мені навіть щось вигадувати не треба, ти сам про себе відписав, тільки з деякими неточностями)))

от саме це намагався довести тобі я і не я один. але Ви безнадійний кінофоби і нервостеніки. такі як ви не людина, ви тмяна тінь людини і поводитесь, як хворі скажені собаки, яких так люто ненавидете. бо людина поважатиме не лише сибе, а все оточуюче середовище . і не буде отримувати тупе садиське задоволення від смерті і страждань слабших

-_- тому, скільки би ви не корчили з себе надістоту, ви залишаєтесь двоногоходячими парнокопитними, тупими параноіками, а ось людьми вам ніколи не стати - бо в вашій душі є лише ви і нічого окрім вашої психопатії......

ВакуОлька: +10 за порушення п.п. 1.3. (Кожен учасник форуму має право на повагу до своїх поглядів і думок, проте він так само має обов'язок поважати погляди та думки інших. Суперечність між позиціями учасників не має виходити за межі культурної дискусії)
  • 0

#146 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 23:06

Перегляд дописуTake-Mau (10.03.2010 02:36) писав:

От і я про це. З себ і почніть. Недогледіли своїх бездомних братів - самі винуваті. Раз вони подохли, значить вам не сильно хотілося їх доглядати.
Відповідь пану щодо зміни моєї репутації (вірніше коменту до неї) і відповідь іншим "гуманістам" собако\тварино-ненависникам.
В мене всі тварини живуть добре і не дохнуть, тому і починати з себе в мене немає потреби.
Думаю, що логічно було б припустити для Вас, що якщо люди в країні роблять пожертвування в притулки для тварин, то є і такі громадяни, які роблять знано більші внески і пожертвування на благо бідних і знедолених ( не лише своєї країни, а й інших, бідніших країн (в тому числі й африканських)). Можу навести приклад з власного досвіду (щодо розвитку доброчинності, хоча він трохи і не в тему про тварин, але в тему про "жлобів" шо рятують тільки "блохастиків" і не думають про бідних і знедолених чи хворих людей). В моєму супермаркеті вже другий місяць збирають пожертвування для обладнання і догляд за недоношеними дітьми (ті, що народилися передчасно (5-6-7-8 місяців термін вагітності). Таким дітям важко вижити і ще менше шансів вирости здоровими, але люди допомагають ї їм, не тільки тваринам. За одну з субот ми отримали 2000 доларів пожертвувань (а суми 1, 5 і 10 доларів). То ви ще говорите про жлобство?
Щодо податків - якщо ти робиш даєш гроші на благодійність (будь-яку), тебе звільняють від сплати певної частини податків. Тому багатіям тут навіть вигідно давати частину свого доходу і "бідним африканським дітям", і тваринам.
Веду до того, що таку саму систему можна і в нас організувати. А як то може допомогти читати в моєму попередньому дописі.
Думаю, що якщо людина не байдужа до тварин, то вона тим більше не буде байдужою і до людей (навіть бідних і голодних).
Тому не бачу сенсу більше сперечатися і переходити на особистості, а також говорити одне одному загальновідомі речі, які самі собою розуміються і не вимагають згадування і пояснення.

Повідомлення відредагував Amili: 10.03.2010 – 23:07

• 0

#147 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 11.03.2010 – 01:04

Слухайте, великі людинолюби та гуманісти. Що ви зробили для порятунку хоча б однієї людини?! Як багато коштів на доброчинність перерахували? Чи усе ваше людинолюбство заключається у тявканні в темі про бездомних тварин? Ненавидячи тварин, ви просто мега шалено "допомагаєте" усім знедоленим гомо сапієнсам. Хто заважає вам створювати теми про людинолюбство, допомогу бомжам, голодаючим дітям Африки тощо, проводити мітинги та перераховувати кошти на благодійність???

Тема звучить про бездомних тварин Про те, що чинуши замість того, щоб спрямовувати видані кошти за призначенням присвоюють їх у свої кишені і в результаті страждають всі і тварини, і люди! А не про те хто заслуговує на більшу допомогу. Чи чиє життя вартісніше!
Натомість, ви починаєте абсолютно не в тему порівнювати людей і тварин. І кидатися та ображати захисників тварин!
Ви, наче, такі людинолюби демонструєте абсолютну ненависть до них же! То чи не є це крайнім виявом лицемірства? Може ви б краще спрямували свої енергію на реальну допомогу людям, а не активно демонстрували власну убогість!
Я в житті не повірю, що людина, яка жорстоко поводиться з тваринами, буде набагато краще поводитись з людьми.
  • 0

#148 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 01:06

На мій погляд на це питання потрібно дивитися тільки з точки зору економічної доцільности. Ніякої моралі тут нема, бо чесно кажучи читаючи дописи наповнені люттю і людоненависництвом "захисників тварин" ледь не вибрав перший варіянт.
  • 0

#149 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 06:38

Перегляд дописуДаня Валуєв (11.03.2010 01:06) писав:

читаючи дописи наповнені люттю і людоненависництвом "захисників тварин" ледь не вибрав перший варіянт.

Це точно. Коли створювалася тема я наприклад обрав останній варіянт. Зараз вже не знаю щоб я обрав, бо тоді я не знав реальної чисельності псінособак. :ggggg:

А псячого грипу ще не було?

Буде.

Ідеологія по розповсюдженню псюрні добре спрацьовує по розповсюдженню бездомних псів і народженню нових псінособак в містах та селищах до начала масових експериментів по черговому випробуванню індійських вакцин. -_-
  • 0

#150 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 09:28

Перегляд дописуOdonacer (11.03.2010 06:38) писав:

А псячого грипу ще не було?

Буде.

Ідеологія по розповсюдженню псюрні добре спрацьовує по розповсюдженню бездомних псів і народженню нових псінособак в містах та селищах до начала масових експериментів по черговому випробуванню індійських вакцин. :ggggg:
то теж на лукморі вичитав чи сам схфантазував?)))
  • 0

#151 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 10:44

Перегляд дописуbendera.UA (11.03.2010 09:28) писав:

то теж на лукморі вичитав чи сам схфантазував?)))

Взагалі-то думка така прийшла тільки глядячи на істеричність таких горе-захисників як ви і повну відсутність логіки. Так спрацьовує тільки релігія, чи якась пропаганда.

Але зараз набрав в гугл "собачий грип", так він виявляється вже є. І вже гуляє по штатам. А це означає, що в індію вже пішов заказ на виготовлення вакцини.

Ось так, як вами легко керувати. І це не дивно...бо собака вас псюрників всеж умніша. Ви самі це визнаєте. :ggggg:
  • 0

#152 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 13:23

Дати ліцензію корейцям, чи бабуся з пиріжками.
  • 0

#153 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 14:17

Перегляд дописуOdonacer (11.03.2010 10:44) писав:

Але зараз набрав в гугл "собачий грип", так він виявляється вже є. І вже гуляє по штатам. А це означає, що в індію вже пішов заказ на виготовлення вакцини.

Ось так, як вами легко керувати. І це не дивно...бо собака вас псюрників всеж умніша. Ви самі це визнаєте. :ggggg:
о))) ти передбачуваний як завжди) хоча хто б дивувався....

черговий ляп по накатаній. набравши в гуглі слово "собачий грип" впевнений що тішився як дитя підтвердженню своєї хфантазії. але далі цього діло не зайшло)) ну що ж, гуглом ти користуватись вмієш - довів))) то маленький крок для людства але аграмадний скачок для тебе і інших псипересциків. але прочитати навіть ту саму стат’ю на яку дав посилання так і не спромігся.
гаразд, пожалію тебе. не читай бо то призведе до перенапруження твоєї інтелектуальної системи. перекажу в 2 словах - собачий грип (так само як і конячій, коров’ячий, слонячий і т.д.) дійсно існує. але ніякої загрози людині не становить.....
  • 0

#154 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.03.2010 – 14:20

ДЛЯ ВСІХ

Закликаю усіх учасників обговорення не переходити на особистості, перестати ображати одне одного і стримувати свої емоції. Якщо не припиниться обливання одне одного брудом - буду застосовувати певні санкції.

• 0

#155 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.03.2010 – 15:04

Перегляд дописуOdonacer (11.03.2010 06:38) писав:

Це точно. Коли створювалася тема я наприклад обрав останній варіянт. Зараз вже не знаю щоб я обрав, бо тоді я не знав реальної чисельності псінособак. :ggggg:
Ну а я про що казала.)

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2010 15:12) писав:

можливо))) але може ти її прокоментуєш краще за автора?)
Людина завжди бачить те, що хоче побачити.)

Перегляд дописуInfanta (11.03.2010 01:04) писав:

Слухайте, великі людинолюби та гуманісти. Що ви зробили для порятунку хоча б однієї людини?! Як багато коштів на доброчинність перерахували? Чи усе ваше людинолюбство заключається у тявканні в темі про бездомних тварин? Ненавидячи тварин, ви просто мега шалено "допомагаєте" усім знедоленим гомо сапієнсам. Хто заважає вам створювати теми про людинолюбство, допомогу бомжам, голодаючим дітям Африки тощо, проводити мітинги та перераховувати кошти на благодійність???
Ось тема: http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...c=20917&hl= . Прошу, діліться.

Перегляд дописуДаня Валуєв (11.03.2010 01:06) писав:

На мій погляд на це питання потрібно дивитися тільки з точки зору економічної доцільности. Ніякої моралі тут нема, бо чесно кажучи читаючи дописи наповнені люттю і людоненависництвом "захисників тварин" ледь не вибрав перший варіянт.
Так а я про що. А як ще заглянути в репутації, які почали ставити з самого початку наші собаколюбці, то це взагалі.
  • 0

#156 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.03.2010 – 15:32

Перегляд дописуbendera.UA (11.03.2010 14:17) писав:

гаразд, пожалію тебе. не читай бо то призведе до перенапруження твоєї інтелектуальної системи. перекажу в 2 словах - собачий грип (так само як і конячій, коров’ячий, слонячий і т.д.) дійсно існує. але ніякої загрози людині не становить.....
Зрозуміло. Оці види грипу, чи вірус, що їх провокує не можуть мутувати. Медичні світила людства плачуть обійнявшись.

Не аргумент одначе, пане.
  • 0

#157 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 15:46

можуть. більше того - мутує все в цьому світі - так вже він створений. але до сього дня він не становив загрозу людству.... а тепер звичайно - з цієї хвилини оголошуєм епілемію і винищуєм всіх собак))) бо ця геніальна хфантазія прийшла в голову Odnocery :ggggg:

до речі - напевно причиною свинячого і пташиного грипу слугували ріст кількості безпритульних свиней і курей в в містах та селищах до начала масових експериментів по черговому випробуванню індійських вакцин)))) таг - це аргумент))) медичні світила ридають в захльоб)))
  • 0

#158 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 16:23

Перегляд дописуbendera.UA (11.03.2010 15:46) писав:

а тепер звичайно - з цієї хвилини оголошуєм епілемію і винищуєм всіх собак))) бо ця геніальна хфантазія прийшла в голову Odnocery :ggggg:

Не треба так шугатися. Труси на писка натягнете, коли вам скомандують. Ще не час.

Перегляд дописуbendera.UA (11.03.2010 15:46) писав:

до речі - напевно причиною свинячого і пташиного грипу слугували ріст кількості безпритульних свиней і курей в в містах та селищах до начала масових експериментів по черговому випробуванню індійських вакцин)))) таг - це аргумент))) медичні світила ридають в захльоб)))

На прикладі пташиного грипу природним резервуаром вірусу пташиного грипу і причиною заносу інфекції у домашні господарства є мігруючі водоплавні птахи — найчастіше дикі качки (завдяки своїй природній резистентності вони найменш сприйнятливі до інфекції і в процесі міграції можуть подолати значні відстані).
Державний комітет ветеринарної медицини України 27 квітня 2009 року заборонив ввозити живих свиней та свинину зі США, Мексики, Нової Зеландії та Канади, відвантажених після 21 квітня 2009 року.

Паніку від свинячого грипу ми вже бачили, хоча безпритульних свіней ніхто не бачив. І то добре, а що буде, коли до наступного рока завдяки власникам нестирилізованих собак і їх боротьби за захист безпритульник, поголів"я псюрні на вулицях ще збільшиться? О, це буде дійсно тріллєр...Совдєповській фільм "Пси" про собак-людожерів відпочиває. -_-
  • 0

#159 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 11.03.2010 – 16:37

ну що ж - запасайся писочними трусами))) а за одно і змінними памперсами)
мені і марльової маски не знадобилось за останьої грипової істерії))
  • 0

#160 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 12.03.2010 – 02:45

Перегляд дописуyushchenko (12.03.2010 00:53) писав:

Добре, про стерилізацію сук не будем.
Здаєтсья їх якраз і стерилізують.

Це спричиняє зсередження кабелів до тих місць, де бігають ще нестерилізовані.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних