Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 09.03.2010 – 17:13

Перегляд дописуВакуОлька (9.03.2010 16:42) писав:

Ви не можете мені подобатись як би й не старались.

Та я бачу, я ж навіть не кабєль якийсь і не бездомний.

Перегляд дописуВакуОлька (9.03.2010 16:42) писав:

Люди винні у більшості випадків... І не тільки коли про собак йдеться. Навіть у дикій природі кожна звіринА знає і дотримується певних правил.. Люди ж вважають себе вищими усього і всіх.. Тому й розплачуються... (І знову ж таки не тільки про собак йдеться)

Та так їм і надо тим людям. Іж ти..возомнілі про себе казнащо...
Собака краще людини, вона красивіша за людину. Вона... Вона умніша і благородніша і відданіша. Собака це всьо!
А всіх цих покидьків, які заважають їм гадити на дитячих майданчиках і капатися в смітнику і які ходять кругом де їм заманеться і всім своїм видом дражнять собак, це нелюді, це фашисти, це покидьки, їх треба душити, душити....душити-душити....

Таґ? :(
  • 0

#122 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 09.03.2010 – 23:25

Цитата

Ох і мораль у теперішнього суспільства. По теперішнгій моралі виходить, що
швидко вбити з мінімум болю шкідника-паразита, що псує життя людям - це жорстоко.
зловити шкідника, мучити його страхом кілька днів, болісно позбавити сенсу життя, і відпустити і далі шкодити суспільству - це правильно, це добре, гуманно. А може давайте обезболююче собакам колоти? справді навіщо ліки людям, треба віддати їх собакам... А давайте витрачати мільярди на обезболююче для собак - ті ж бомжики нарики будуть їх у собак відбирати. А чи собаколюби будуть ним приторговувати, замість того щоб собакам давати. І це за наші податки.
Так я ж і кажу. Давайте всіх підряд вбивати! Хворих, психопатів, психічно хворих, імпотентів, бобрів. Вичистимо всю планету від сміття різного. Однаковість, рівність, прогрес!
  • 0

#123 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:19

Перегляд дописуОлеська (9.03.2010 11:50) писав:

У Польші вже каструють насильників неповнолітніх. Треба було б ще насильників не лише дітей каструвати і у всьому світі. Так, це було би справедливо.
З нашою судовою системою краще нікого нікого не каструвати, бо з яйцями залишаться тільки ґвалтівники і злочинці.

Перегляд дописуbendera.UA (9.03.2010 10:46) писав:

а "Машу-Дашу-Глашу-Сашу" згвалтував чоловік зростом за 180 см. і тепер вона виношує ідею про кастрацію всіх чоловіків зростом вище 140 см. (бо нижчі за 140 їй нібито загрози не становлять)....

(як відомо в хАзяйствє головне не розмір, а умєніє).....
З цього ясно тільки що вас хвилює тема зросту і розміру пеніса, ніякого зв’язку з собаками вш допис не має.
  • 0

#124 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.03.2010 – 00:21

Перегляд дописуЛянка (7.03.2010 15:58) писав:

І от чого собаки мають не кусати людей,якщо люди їх так ненавидять?Якби мене так ненавиділи,я би не тошо покусала,а загризла!
До речі,собаки-найрозумніші тварини.Цікаво,як би люди в тайзі пересувалися як би не собаки?Не думайте тільки про себе!
Пан думає про расу людей. Чисту та могутню. Вони вирішують яким видам жити і у якій кількості. Раз собаки служать людям у Сибіру то хай служать(хоча мені здається, що всі давно мотосаньми користуються), але якщо дикі собаки заважають людям, то не бути собакам.
Чесно, не лицемірно.
  • 0

#125 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:29

Бездомні собаки відрізняються від вовка менше ніж де-які породи.

Якщо в моєму дворі заведеться небезпечна зграя, я зроблю так, щоб її не було. Власним коштом і зусиллями. І собачників теж закликаю бути послідовними, хочете щось зробити, то робіть, збирайте гроші на притулок, а то дуже зручно бути добриком за чужий рахунок. Зробіть реальний крок. За це вас поважатимуть на відміну від махання плакатами, істерик, або стояння раком в оголеному вигляді. Але очевидно, що якщо нічого не змінюється, значить всіх все влаштовує. Значить важливіше самодемснстрація і самоекзальтація.

Не випадково тема оголення така популярна серед всяких захисників тварин, привертання уваги і істероїдна поведінка.

Зображення

Повідомлення відредагував Take-Mau: 10.03.2010 – 00:40

• 0

#126 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.03.2010 – 00:32

Перегляд дописуTake-Mau (10.03.2010 00:29) писав:

Бездомні собаки відрізняються від вовка менше ніж де-які породи.

А захисникам тварин треба не плакатами махати, а зібрати гроші на притулок.
Особисто я, якщо в моєму дворі заведеться небезпечна зграя, я так, щоб її не було, власним коштом і зусиллями. І вас теж закликаю бути послідовними, хочете щось зробити, то робіть, збирайте гроші на притулок, а то дуже зручно бути добриком за чужий рахунок. Краще замість демонстрації зібрати гроші на притулок. За це вас поважатимуть на відміну від махання плакатами та істерик. Але очевидно, що якщо нічого не змінюється, значить всіх все влаштовує. Значить важливіше самодемснстрація за реальні кроки.
За що ви платите сотні тисяч податків державі? Хай це вирішують комунальні служби. А притулки... нафіг нада, що далі з собаками там буде? Це взагалі безперспективно.
  • 0

#127 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:41

давайте запустимо їх в космос, так
  • 0

#128 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:44

Перегляд дописуFT232BM (10.03.2010 00:32) писав:

За що ви платите сотні тисяч податків державі? Хай це вирішують комунальні служби. А притулки... нафіг нада, що далі з собаками там буде? Це взагалі безперспективно.
Аж ніяк не за те, щоб моїм коштом у притулку ростили якогось вошастика. Зараз у країні є проблеми, які стосуються людини і я вважаю на людину доцільніше витрачати кошти.

Якщо комунальні служби відреагують, то гаразд, але це маловірогідно.

Повідомлення відредагував Take-Mau: 10.03.2010 – 00:47

• 0

#129 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 10.03.2010 – 01:04

Починати треба зі зміни ставлення людей до тварин і виховання в деяких особах почуття відповідальності за домашньго улюбленця. Тоді і бездомних тварин буде менше.
Чудовий приклад бачу в США, коли до майбутніх власників тварини (собаки, кішки) можуть приїхати додому спеціальні служби і перевірити чи буде комфортно проживати тварині вдома. Тим більше, якщо ти збив собаку чи кішку тобі загрожує кримінальна справа. За жорстоке поводження з тваринами передбачено ув"язнення. А щоб купити собі котення чи щеня треба відвалити не менше сотні доларів, тому то є важливий крок і багато дуже відповідально готується до такої події.
Бездомних тварин я ще тут не бачила, бо їх виловлюють і поселяють в притулок і який в постійно роблять пожертвуваня люди чи організації. Крім того в щоденній місцевій безкоштовній газеті розміщуються оголошення з фотографіями тварин в притулку і зворушливою історією про них і люди, які бажають завести домашнього улюбленця часто звертаються за такими оголошеннями (бо крім того всього, в притулку є кінолог, який займається дресируванням собак, тобто відповідний ветеринарний догляд і вихавання вони отримали).
Якщо я буду мати власний будинок - обов"язково візьму тварину саме з притулку.
  • 0

#130 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 01:36

Перегляд дописуAmili (10.03.2010 01:04) писав:

Починати треба зі зміни ставлення людей до тварин і виховання в деяких особах почуття відповідальності за домашньго улюбленця.
От і я про це. З себ і почніть. Недогледіли своїх бездомних братів - самі винуваті. Раз вони подохли, значить вам не сильно хотілося їх доглядати.

Повідомлення відредагував Take-Mau: 10.03.2010 – 01:37

• 0

#131 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 02:01

Перегляд дописуTake-Mau (10.03.2010 00:29) писав:

Якщо в моєму дворі заведеться небезпечна зграя, я зроблю так, щоб її не було. Власним коштом і зусиллями.
Якшо в нашій країні заведеться законослухняність, то за такі прояви "громадської ініціативи" подібні істоти гудітимуть в буцегарню, де по справедливості зронятимуть мило, а якшо пощастить, підчеплять туберкульоз. Іронія, знову доведеться ізоніазид купувати.

Повідомлення відредагував IA32: 10.03.2010 – 02:29

• 0

#132 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 02:30

Перегляд дописуIA32 (10.03.2010 02:01) писав:

Якшо в нашій країні заведеться законослухняність, то за такі прояви "громадської ініціативи" подібні істоти гудітимуть в буцегарню, де по справедливости зронятимуть мило, а якшо пощастить, підчеплять туберкульоз. Іронія, знову доведеться ізоніазид купувати.
Ваші фантазії про мило і буцегарню скоріше втіляться при вашому ставленні до людей. В цьому плані законодавство ще слава богу відповідає моралі й здоровому глузду.

Вбивство тварини не є кримінальним злочином, обов’язкова об’єктивна сторона - це жорстоке поводження. Вона і складає злочин, навіть якщо смерть не настала, а було тільки жорстоке поводження. Так що можна спокійно застосовувати ізоніозид та инші методи боротьби зі шкідниками не боячись кримінальної відповідальности.

Закондавець дає зрозуміти, що собаче життя не ставноить цінности для суспільства, натомість людина, яка задовольняє свої садистичні схільності є небезпечною, саме тому переслідуються лише методи, а не вбивство тварини. Законодавець формулює норми на основі загальноприйнятої і адекватної моралі, в яку ви очевидно не вписуєтеся. Тому вам разом з Тузіком і Шаріком залишається це лише прийняти, не гавкати не срати і чемно себе поводити. Як варіянт можна разом з Шаріком побігати голяка по вулицях з плакатом на шиї й потішити здорову частину суспільства. :ggggg:

Повідомлення відредагував Take-Mau: 10.03.2010 – 02:48

• 0

#133 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 10.03.2010 – 09:12

Перегляд дописуОлеська (9.03.2010 15:01) писав:

Прошу персоніфікувати надалі, а то із узагальнення виходить те, що вийшло.
та без проблем. мова йшла саме про тих гумніків, які проголосували за п.1 твого ж Олесько опитування.
при тому напевно роблять це вони через підліткові комплекси та гормональні зміни в організмі, вважаючи, що таким чином, продемонструвавши агресивність, вони виглядають "крутимі пєрцамі".... але в принципі є шанси. що гарний ендокренолог на пару з психологом їм допоможе.....

Перегляд дописуTake-Mau (10.03.2010 00:44) писав:

Якщо комунальні служби відреагують, то гаразд, але це маловірогідно.
таг, таг. не вимагайте аби комунальні служби вивозили сміття і подавали опаленні і воду.... вони звичайно мають це робити, але для чого..... у них же є інші проблеми - наприклад як вкрасти....

Перегляд дописуIA32 (10.03.2010 02:01) писав:

Якшо в нашій країні заведеться законослухняність, то за такі прояви "громадської ініціативи" подібні істоти гудітимуть в буцегарню, де по справедливості зронятимуть мило, а якшо пощастить, підчеплять туберкульоз. Іронія, знову доведеться ізоніазид купувати.
тихіше... що ви..... не дай бог вони ще почують про бідного хлопчика, якого кляти псисраки литовці засадили в буцегарню за вбивство якоїсь вшавки........ от кАзли ПСЯЧІ - ге? такий гарний мАльчік, спас людсство від злобної скотини, а вони тормоза прибалтійсі (і увесь ЄС разом з ними) героя нації і за грати..... тфу на них... тьфу, тьфу, тфу.....

Цитата

Ваші фантазії про мило і буцегарню скоріше втіляться при вашому ставленні до людей. В цьому плані законодавство ще слава богу відповідає моралі й здоровому глузду.
Закондавець дає зрозуміти, що собаче життя не ставноить цінности для суспільства, натомість людина, яка задовольняє свої садистичні схільності є небезпечною, саме тому переслідуються лише методи, а не вбивство тварини.
вивчай законодавство дітьо. хача для початку елементарно закіньч школу, ну а потім вже почни з ст. 299 Кримінального кодексу,
89 Кодексу про адміністративні правопорушення та ЗУ "Про захист тварин від жорстокого поводження"....
і саме про методи в т.ч. в цій темі і йдеться, якщо не дійшло....

Перегляд дописуOdonacer (10.03.2010 06:51) писав:

Як раз має.
Собака, а особливо велика, як у пана кому Ви пишете, компенсує його комплекси, невпевненість у собі і добавляє мужності в очах таких же хворих псюрниць. З цього і істерики, бо на святе покусились, на їхню хворобливу гідність. :ggggg:
ой йой - хлопчик боїться, що бАшАя сЯбАка відкусить його піпіську))))
виходячи з твоєї логіки в тебе хазяйство в штанину не влазить - от красава))))

саме цікаве, що в цій темі про "злих і страштих тварюк і їх пріхлібатєлєй псісраків" всього 3 "чєловєкАлюба" кидаються з гавкотом на опонентів, акі пси скажені..... аж монітор слиною забризгали.
хех - скоро доведеться просити сіс-адміна аби робив моїй плазмі 40 счеплень в монітор від копутерного сказу, так панімаш істінні арійці свєрхчєлавекі розоряються......
  • 0

#134 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.03.2010 – 10:37

Перегляд дописуВакуОлька (9.03.2010 15:47) писав:

Щось я не розумію, а при чому тут хлопчика жаліти чи ні? він же не має повідка на шиї, міг би піти геть (забравши з льоду й собаку), а не стояти на ринку...
Я не те, що захищаю того хлопця - мені теж шкода завжди тих собак - не раз було бажання всіх скупити, але хіба від того, як я їх поскуповую, їх перестануть розводити і продавати? Мені так само шкода і свиней, і телят, яких продають не на меншому морозі - що про них ніхто не думає? Мабуть тому, що вони - всього лиш частина нашого харчового раціону? Але той хлопець, як і продавці інших тварин, заробляють на цьому гроші - може він лише з цього і має прибуток.

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 16:21) писав:

я прихильник теорії мальтуса і вважаю, що бомжі здебільшого зайві люди. тварини живуть на цій планеті і жили б і без людей. а от люди паразитують і без тварин не вижили б.
Якась собача (тваринна) теорія. То давайте винищимо одне одного задля життя братів наших менших. А почати мабуть з того треба, що перестати розмножуватись, чи нє?

так, я срати хотіла на ті пам"ятники, вважаю,що більшість з них лише займають місце. сама ж кажеш, шо в нас криза і теде, то нашо нам в кризу гроші на таку фігню викидувати,якшо від неї ну ніякої користі?
Правильно, нафіга взагалі та історія здалась, якщо планується (знову ж таки за теорією вище сказаною) винищення людей?)

"хлопчику" було під тридцять,він курив мені в обличчя,коли я до нього заговорила,якісь вонючі цигарки , і він не був до того місця прив"язаний. а от собака була змушена слухатися хазяїна. собака,до речі, гладкошерста була. а "хлопчик" в дутій куртці. кому холодніше в мороз було?
Давай винищимо всіх, хто курить "вонючі цигарки", а?)

угу. в тому то і річ,шо воно мабуть-то заборонено. всім на це плювати.
Ну так тобі ж в першу чергу і наплювати, як я зрозуміла.

ой давай не чіпати мою вагітність, бо я тобі не Юля, до якої можна причепитися за те,шо вона в Італії живе(хоча до чого тут це я не розумію, там не люди живуть чи шо?..).
І я тобі не Ластівка.

Так, мене ті алкоголіки чіпляють. Я не боюся собак, мене тварини люблять. ЛЮБЛЯТЬ. навіть ті собаки,шо зазвичай на чужих людей кидаються, на мене навіть не гавкають. мого брата суідська вівчарка двічі кусала. та собака перегризла купу котів і маленьких собак в окрузі,але на мене вона навіть не гавкала. так,от її я б приспала,о вона справді була навіжна. але таких вуличних собак,шо кидаються на людей насправді дуже мало. і тому вбивати всіх - це просто ненормально. часто собаки губляться. нікому з вас не приходить в голову,шо така собака страждатиме? шо вона скучатиме за хазяїном? та авіть просто бездомна тварина хоче ласки,любові і турботи. а вам "аби не заважала". я б задушила власноруч ту людину,яка б вирішила приспати мою загублену собау/кота/неважлво кого.
І палка раз в рік стріляє. Якщо тебе ще не кусали собаки, то це не означає, що ніколи не вкусять.
Щодо "задушила б". Мені теж шкода було б прибиту кимось мою улюблену собаку, але для мене життя людини несе більшу цінність, ніж тварини. Навіть ворога свого я перше пошкодувала би, аніж тварину. Мабуть така я нехороша і негуманна.

ти особисто не стикалася з проблемою всиновлення, мабуть. не так то і просто насправді. насправді людині ніщо не заважає так само забити і на всиновлену дитину. тут річ у совісті людини.
Я не усиновлювала, але дуже цього хотіла, тому процедуру знаю. Так, справа дійсно у совісті людини.

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2010 09:12) писав:

та без проблем. мова йшла саме про тих гумніків, які проголосували за п.1 твого ж Олесько опитування.
при тому напевно роблять це вони через підліткові комплекси та гормональні зміни в організмі, вважаючи, що таким чином, продемонструвавши агресивність, вони виглядають "крутимі пєрцамі".... але в принципі є шанси. що гарний ендокренолог на пару з психологом їм допоможе.....
Ти так наголосив, що то саме моє опитування, - прозвучало як звинувачення. Типу: треба осуджувати тих, хто створює теми, на кшталт "Некрофілія" і теде.
Ми всі щось робимо переважно через власні комплекси. І ви, хто захищає існування бездомних тварин, теж робите це через комплекси, аякже. Але не варто все ж переходити межі, обзивати одне одного і ставити діагнози. І тим більше не варто розмежовувати на "крутих пєрців" і "благодєтєлів" - ми всі насправді однакові, просто хід думок трохи різниться.
  • 0

#135 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.03.2010 – 10:44

Цитата

Що робити з бездомними тваринами?

Собак - на мило і помаду для жінок. Котів душити. Шаріков рулить ! :ggggg:

ПС. Решту живності (пацюки і т.п) - на ковбасу.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.03.2010 – 10:44

• 0

#136 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 11:19

Перегляд дописуOdonacer (10.03.2010 09:56) писав:

Що, позаздрили пипісьці? :D

То Вам, пане, дійсно до психітра потрібно, причому негайно. З Вас псячо-підсвідомі нереалізовані бажання так і сипляться. -_-
не тіште себе зайвими сподіваннями))) мене на парнокопитних недолюдей не тягне. я маю традиційну орієнтацію і фсьо більше по жінкам на відміну від вас :ggggg:

до речі - на днях "псисрак" з Полтави, якого замучали комплекси звичайно ж, заставши злочинця (хоча про що це я - бідного мАльчіка) за пограбуванням автомобіля, затримав його за допомогою свого кровожерливого монстра - лабрадора Річарда. звичайно він робив це виключно аби задовільнити своє псяче нутро картингою людської крові і погодувати кровожерливу псіну - хто б сумнівався..... читайте про це звірство, бійтесь і жахайтесь..... гляньте в очі цьому нелюду - любітєлю псів і його тварюці.......
Зображення Зображення

і це не поодинокі випадки. це масове травлення нівчому не повинних злодюжок (тобто жертв і агніців божих) злісними псячниками. аналогічні історії трапляються всюди - незалежно від країни .... то вселенський собачо-масонський заколот собак проти людей.....

а що вже говорити про мєнтів - цих вовків пАзорних. вони упиваються кров’ю безневинних злочинців (сорі - гуманістів), натравлюючи на них своїм монстро-барбосів........ ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!...... псячі недолюди.......

гим.... а цікаво, як би той самий полтавчанин затримав би злочинця...... ой - перепрошую - жертву псячого дебошу звичайно, за допомоги балонки чи такси, про яких згадував вже :-), але то пусте - що вам про таке думати....... особливо коли не звикли до цього процесу....

ой - ледь не забув - СВІЖЕ ВІДЕО - 2 ПСІНИ ВІДГРИЗАЮТЬ ДІТЯМ ГОЛОВИ!!!!!

ДИВІТЬСЯ І ЖАХАЙТЕСЬ!!!! ЖЕСТЬ!!!
Зображення

Перегляд дописуОлеська (10.03.2010 10:37) писав:

Ти так наголосив, що то саме моє опитування, - прозвучало як звинувачення. Типу: треба осуджувати тих, хто створює теми, на кшталт "Некрофілія" і теде.
при чому тут звинувачувати тебе в створєні теми чи опитування - чи не так? просто якшо ти задала таке питання в опитування, тобі ж напевно було цікаво скільки "позитивних" відгуків на нього буде - чи не так? і то не звинувачення - мені теж цікава така статистика... от і маємо результат...... тішить що вони в меншості - значить людство має шанс.....
а щодо різного ходу думок - то іх теж висловлювати можна по різному - от з відси (а не відмінності світоглядів) і беруться діагнози....
  • 0

#137 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 10.03.2010 – 11:52

Перегляд дописуbendera.UA (10.03.2010 11:19) писав:

я маю традиційну орієнтацію і фсьо більше по жінкам на відміну від вас :ggggg:

Знову поспішаєте виправдовуватись... Я ж не питав про Вашу орієнтацію. -_-
Заспокойтеся, я Вам вірю, звичайно Ви фсьо більше по жінкам. В основном. Ну буває по бапцям, так хтож Вас про це питати буде.

До речи, це не Ви песика навчили?

до речі - на днях "псисрак" з Полтави, якого замучали комплекси звичайно ж, заставши злочинця (хоча про що це я - бідного мАльчіка) за пограбуванням автомобіля, затримав його за допомогою свого кровожерливого монстра - лабрадора Річарда. звичайно він робив це виключно аби задовільнити своє псяче нутро картингою людської крові і погодувати кровожерливу псіну - хто б сумнівався..... читайте про це звірство, бійтесь і жахайтесь..... гляньте в очі цьому нелюду - любітєлю псів і його тварюці.......
Зображення Зображення

Глянув. Дійсно, у собаки очі розумніші.
То я думаю, шо Річард обійшовся би і без нього. А якби цей придурок не тєліпався но поводку, і як би живодьори не повбивали усіх блохастих кабиздохів у дворі, то він би сам організував би цілодобове чергування шавок по охороні об"єкта і заборонив би срати на дитячих майданчиках. B)

Да, прикольно. Пиши ще. Порегочемо. :D

Повідомлення відредагував Odonacer: 10.03.2010 – 12:03

• 0

#138 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 13:51

Перегляд дописуOdonacer (10.03.2010 11:52) писав:

А якби цей придурок не тєліпався но поводку, і як би живодьори не повбивали усіх блохастих кабиздохів у дворі, то він би сам організував би цілодобове чергування шавок по охороні об"єкта і заборонив би срати на дитячих майданчиках. B)
він то хто? Річард :ggggg:
:D невже визнали собаку розумнішою за людину?))) B) куди ж ділись твої принципи..... якщо вони звичайно були :ggggg:

Цитата

Да, прикольно. Пиши ще. Порегочемо. :ggggg:
боже яке визнання)) я в захваті))
повір - з твоїх істерикозних потуг я ржу до сліз - це ж треба ще мати талант так тупити веселити народ -_-
про естрадну карьєру не замислювались? бери однояйцевого близнюка Take-Mau в дует. будете "тарапунька і штепсель - кінофоби, гарлімівського розліву"))) головне не виходь з стану істеричної параної - піпел хаває)))

Перегляд дописуOdonacer (10.03.2010 11:52) писав:

Глянув. Дійсно, у собаки очі розумніші.
мда)))) а очинята ось цього "хомо сапієнса" - "рятівника людства від бродячої наволочі" просто таки іскрять інтелектом))

Зображення

ще фото з альбому того ж таки "бетмена": фото 1, фото 2, відеосюжет....

ну і звичайно невинні оченята з нальотом інтілєГту згаданого вже вище литовського мучєнічка - "борця за порятунок людей від собак"....

Зображення

ще фото з "жертвою судового свавілля псиприхвоснів"

тілтки він чогось оченята ховає..... а дивно - мав би гордо дивитись - герой він і в африці герой....
  • 0

#139 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 10.03.2010 – 14:42

при чому тут звинувачувати тебе в створєні теми чи опитування - чи не так? просто якшо ти задала таке питання в опитування, тобі ж напевно було цікаво скільки "позитивних" відгуків на нього буде - чи не так? і то не звинувачення - мені теж цікава така статистика... от і маємо результат...... тішить що вони в меншості - значить людство має шанс.....
а щодо різного ходу думок - то іх теж висловлювати можна по різному - от з відси (а не відмінності світоглядів) і беруться діагнози....
Мені не був цікавий жодний окремий пункт - я просто зробила опитування з усіма можливими варіантами. Та й таки варто уважно подивитись на опитування: перші три пункти таки проти існування бездомних тварин - різняться хіба методи. І "проти" аж 20-ть чоловік. "за" - 7. Це про щось говорить? А на Odonacer та Take-Mau ти взагалі даремно накинувся - думаю, що вони таки голосували за другий пункт. А за перший - тут висловились кілька чоловік, але їх чомусь проігнорували.
  • 0

#140 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.03.2010 – 14:42

Давайте дружньо візьмемось за руки, зв'яжемо усіх гуманістів та інших осіб із активною громадянською позицією та постріляємо. Або у газову камеру.
Право на життя ще треба заслужити, будь це тварина чи людина.
З. І. Заву: я можу убити людину.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних