Перейти до вмісту

Що робити з бездомними тваринами?

Повідомлень в темі: 275

Опитування: Що робити з бездомними тваринами? (103 користувачів проголосувало)

Як боротись з бездомністю тварин?

1. знищувати пофіг як (13 голосів [12.62%])

Процент голосів: 12.62%

2. знищувати, але гуманно (17 голосів [16.50%])

Процент голосів: 16.50%

3. стерилізувати (37 голосів [35.92%])

Процент голосів: 35.92%

4. вимагати у влади фінансування притулку для бездомних тварин (29 голосів [28.16%])

Процент голосів: 28.16%

5. свій варіант (7 голосів [6.80%])

Процент голосів: 6.80%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.03.2010 – 23:39

Перегляд дописуВакуОлька (7.03.2010 23:29) писав:

Лесю, причини нападу собак на дитину ми ж не знаємо... так що важко судити...
Ну не покусала ж дитина собак?)

ну, тут не погоджусь.. є такі й що дітей викидають чи виганяють забуваючи про відповідальність.
Ну не настільки ж масово, як тварин.

Щодо сказаного вище, що людина ставиться до собаки як дитини своєї.. на це є різні причини. Врешті, як ми можем говорити про усиновлення, наприклад, самотньою літньою жінкою? Врешті, а варіанти коли людина живе самотньо, хо ч і має власних дітей, але вони, наприклад, живуть далеко.. І собачка для цієї людини є таки дитиною... Бо зустрічає, по-своєму жаліє і розуміє.. Як не любити це створіння в такому випадку як дитину?
Погоджуюсь щодо літніх людей, хоча на прикладі моєї сусідки, яка просто обожнює котів і ненавидить людей, то мені таке теж незрозуміле. А молоде? Що молодій людині заважає присвятити своє життя (хоча яке життя - десяток років, аби поставити на ноги) маленькій самотній людинці?
  • 0

#102 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.03.2010 – 23:42

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 23:39) писав:

Ну не покусала ж дитина собак?)
насправді, загальновідомо, що діти бувають жорстокими невиправдано.. Я не кажу, що ролик - брехня чи монтаж. Могло бути й справді, що собаки напали... Але для мене отакі ролики це як вирвані слова з контексту...

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 23:39) писав:

А молоде? Що молодій людині заважає присвятити своє життя (хоча яке життя - десяток років, аби поставити на ноги) маленькій самотній людинці?
В кожного є свої причини...

Врешті, не про це тут тема:(
  • 0

#103 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 08.03.2010 – 08:17

Лесю, причини нападу собак на дитину ми ж не знаємо... так що важко судити...

Треба заборонити дітям гуляти на вулиці, щоб не дражнили собак. :(
  • 0

#104 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.03.2010 – 10:46

ви думаєте то їм додасть пару клепок в макітрі? дуже сумнівно як на мене...... пароноїдальна шизофренія лікується лише медикаментозно і виключно до вегетативного стану.....

Перегляд допису:-) (6.03.2010 14:25) писав:

Вже давно виношую ідею про заборону утримування в містах великих собак. Тобто більших за таксу, французького бульдога і т.д. Пітбулів і бультер'єрів теж заборонити тримати. Тоді зменшиться кількість покусаних/загризених людей, та й більше шансів, що невеликого пса хтось до себе візьме.
воно й не дивно.... вас же начебто колись покуфал добер..... а "Машу-Дашу-Глашу-Сашу" згвалтував чоловік зростом за 180 см. і тепер вона виношує ідею про кастрацію всіх чоловіків зростом вище 140 см. (бо нижчі за 140 їй нібито загрози не становлять).... тоді зменшиться кількість згвалтовани/понівечених людей, та й більше шансів, що невеличкого мужичонку хтось до себе візьме (як відомо в хАзяйствє головне не розмір, а умєніє)..... от такі от вона ідеї виношує, а шо тАкоє? теж людину фобії одАлєлі.........
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 11:50

Перегляд дописуbendera.UA (9.03.2010 10:46) писав:

ви думаєте то їм додасть пару клепок в макітрі? дуже сумнівно як на мене...... пароноїдальна шизофренія лікується лише медикаментозно і виключно до вегетативного стану.....
Не знаю, як хто з тих, хто тут відписував проти існування бездомних тварин, а я образилась.

Перегляд дописуbendera.UA (9.03.2010 10:46) писав:

воно й не дивно.... вас же начебто колись покуфал добер..... а "Машу-Дашу-Глашу-Сашу" згвалтував чоловік зростом за 180 см. і тепер вона виношує ідею про кастрацію всіх чоловіків зростом вище 140 см. (бо нижчі за 140 їй нібито загрози не становлять).... тоді зменшиться кількість згвалтовани/понівечених людей, та й більше шансів, що невеличкого мужичонку хтось до себе візьме (як відомо в хАзяйствє головне не розмір, а умєніє)..... от такі от вона ідеї виношує, а шо тАкоє? теж людину фобії одАлєлі.........
У Польші вже каструють насильників неповнолітніх. Треба було б ще насильників не лише дітей каструвати і у всьому світі. Так, це було би справедливо.
  • 0

#106 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 09.03.2010 – 11:55

Перегляд дописуОлеська (9.03.2010 11:50) писав:

Не знаю, як хто з тих, хто тут відписував проти існування бездомних тварин, а я образилась.
Олеська - а мова йшла не про тебе персонально. тут є абсолютно "невиліковні" екземпляри...

Цитата

У Польші вже каструють насильників неповнолітніх. Треба було б ще насильників не лише дітей каструвати і у всьому світі. Так, це було би справедливо.
"Маша-Даша-Глаша-Саша" виношує ідею не про насильників, а про всіх чоловыків вищіх за 140 см. - так, на всяк випадок, авансом.... для перестороги....
  • 0

#107 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.03.2010 – 12:24

Перегляд дописуSensssorika (8.03.2010 17:05) писав:

читаючи цю тему, розумієш, що декому тут дуже не вистачає кілька грамів свинцю в голові. :(
Ага. тим, хто до собак по людськи, а до людей - по собачому.
  • 0

#108 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 13:25

Перегляд дописуОлеська (5.03.2010 19:28) писав:

Так, але стерилізація теж вимагає фінансування. А в умовах кризи...
якої кризи? а давайте перестанемо кормити всяких там бомжів, не будемо будувати дурнуваті нікому непотрібні пам"ятники і проводити всілякі там ще більш нікому непотрібні святкування з оркетсрами, виступами збройних військ(типу президентських полків- я не розуміюся на тому). ше можна відмінити фінансування серетаріату президента,який все одно нічо не робить.
то не тварини винні, то люди- ідіоти і жлоби.

Перегляд дописуOdonacer (5.03.2010 21:36) писав:

От тільки що з цими тупими захисниками тварин робити то це проблема. Бо в них розум відсутній по життю. Скоро будуть отруєння крис та мишей с тараканами засуджувати.
людині до тварини "рости і рости". тварина не творить хаосу на відміну від людини,яка сама по собі є "разрушитєлєм" всього,шо її оточує. в принципі, людина це теж тварина,але брехлива і жадібна.
  • 0

#109 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 13:28

Фашисти, покидьки, знущаються над питончиками!
Треба їх стерилізувати і випускати назад в природу. А для інших робити притулок і годувати до кінця життя кроликами.

Цитата

Влада Флориди оголосили війну поширившимся в цьому американському штаті тигрового пітона, повідомляє Associated Press.

"Важливо, щоб ми зробили зусилля для забезпечення безпечного та здорового майбутнього дикої природи Флориди", - заявив у середу, 15 липня, губернатор штату Чарлі Кріст. Відловлювати змій за дорученням губернатора будуть компетентні фахівці.

Герпетологія-добровольці зможуть почати вилов змій у п'ятницю. У першу групу ловців увійдуть десять чоловік. Спіймані особи тигрового пітона будуть присипляти.

За наявними оцінками, на болотистій рівнині Еверглейдс у Флориді мешкають тисячі тигрових пітонів: це потомство ручних змій, які втекли на волю або були викинуті господарями. Зусилля по централізованої боротьбі з небезпечними тваринами в штаті почалися після того, як домашній пітон, що знаходився в приватному володінні без належної ліцензії, 1 липня задушив 2-річну дівчинку.

У природних умовах тигрові пітони, довжина яких сягає шести і більше метрів, живуть у Південно-Східній Азії.

• 0

#110 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 14:08

Перегляд дописуOdonacer (5.03.2010 23:02) писав:

А в загалі-то Ви мабуть собі не уявляєте, що це таке, коли на тебе кидається зграя шавок.
нє ну канєш. зграя бомжів значно приємніша.

Перегляд дописучорно-біла (6.03.2010 00:24) писав:

тут дуже багато притулків для таких собак. і часто туди приходять люди, щоб забрати собі когось з них додому. не треба отак зразу розказувати про речі, в яких не впевнений.
а в нас на ринок виносять. і стоять там "живою алеєю". Хазяїни з тваринами. продають. цієї зими йшла повхз той ринок, стояв хлопець,а на повідку собаку тримав. не знаю породи, бо я не розбираюся на цьому. та яка в принципі різниця. на вулиці був мороз біля мінус 10, накрапав дощ. хазяїн капюшон одягнув,а собака лежала на льоду(бо дороги на той час представляли собю лід). це капєц. :(

Перегляд дописуOdonacer (6.03.2010 08:10) писав:

Скажіть будь ласка, скільки бездобних собак Ви забрали з вулиці і держете у себе вдома. Хочеться зрозуміти наскільки у Вас любов до них щира і як багато Ви можете для них пожертувати.
за все життя прихистила біля сотні котів і близько 20 собак- ніколи того не рахувала. завжди знаходила їм притулок. в самої наразі живуть дві собаки і 8 котів. я не кажу,шо всі мають так робити,але навіщо робити зворотнє? сусідка щороку викидує на вулицю кошенят,які її кішка приводить. підожде,поки вони трошки підростуть і викидає. тут мені вже легше зрозуміти,коли тих кошенят топлять,але ж нє- вона ввжажає,шо викинути їх напризволяще набагато добріше,ніж втопити,поки вони сліпі і не ходять.

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 16:14) писав:

Теж таке переживала. Тому і виступаю проти існування бездомних тварин.
а в мене сусідка самогон варить. і під домом постійно ошиваються якісь алкоголіки. часто з дому вийти не можна,бо вони прямо під двором спати лягають. я вже не кажу,шо вони постійно всім,хто тут живе хамлять, розкидують тут сміття(мільйон використаних пластмасових стаканчиків нікому не тре?), пообсикали тут все(і не тільки),так ше й чіпляються до людей. шо мені робити? можна її якось успити,сусідку ту? чи перестріляти тих алкоголіків? а нічо не мжна. і дио! прихистила собачку, вона не в моєму дворі живе,а на вулиці, під двором. там і будка її стоїть. сама по собі собака як би і нічия. лише я та ше пара сусідів її підгодовують. так вона бомжів і алкоголіків звідси ганяти почала. умнічка. якби вона їх ше покусала,шоб вони й ходити сюди перестали,взагалі добре було б.

Перегляд дописуОлеська (6.03.2010 17:34) писав:

Як на мене, то треба дійсно мати притулки, в яких тримати собак певний час, аби дати можливість забрати бажаючим собачку, яка сподобається. А якщо ніхто не бере, то усипляти.
ну можна,так. з дітьми в дитбудинках те саме робити. якшо їх впродовж 3-х років ніхто не всиновлює, то треба їх приспати. тим більше шо з таких,як кажуть, нічо путнього не виростає.

Перегляд дописуWTF? (7.03.2010 00:09) писав:

І не триндіть про гуманність, одне з пояснень слова ""гуманність", як знаємо - "гарне ставлення до людини, почуття поваги до її гідності".
або дослівно "людяність". якшо людяність передбачає таке жлобство,егоїзм і "кровожерливість", то мені соромно за таких людей.
  • 0

#111 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 14:16

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 14:08) писав:

сусідка щороку викидує на вулицю кошенят,які її кішка приводить. підожде,поки вони трошки підростуть і викидає. тут мені вже легше зрозуміти,коли тих кошенят топлять,але ж нє- вона ввжажає,шо викинути їх напризволяще набагато добріше,ніж втопити,поки вони сліпі і не ходять.

Отожбо...Я теж цього не розумію.
Може вона песиків таким чином підгодовує? Доброта вонаж різна буває... :)

а в мене сусідка самогон варить. і під домом постійно ошиваються якісь алкоголіки. часто з дому вийти не можна,бо вони прямо під двором спати лягають. я вже не кажу,шо вони постійно всім,хто тут живе хамлять, розкидують тут сміття(мільйон використаних пластмасових стаканчиків нікому не тре?), пообсикали тут все(і не тільки),так ше й чіпляються до людей. шо мені робити? можна її якось успити,сусідку ту? чи перестріляти тих алкоголіків? а нічо не мжна. і дио! прихистила собачку, вона не в моєму дворі живе,а на вулиці, під двором. там і будка її стоїть. сама по собі собака як би і нічия. лише я та ше пара сусідів її підгодовують. так вона бомжів і алкоголіків звідси ганяти почала. умнічка. якби вона їх ше покусала,шоб вони й ходити сюди перестали,взагалі добре було б.

У нас не так. У нас по перше бомжів немає, тому що більшість один одного знає, а от алкашів як раз можна побачить в зграї безпритульних псів. Вони їх кормлять, а іноді навіть і живуть з ними. Бачив як одного алкаша біля ларька великий пес раком дрюкав..ото ржачка була... :(
Що тут казати, така лубофф у них. :)

Повідомлення відредагував Odonacer: 09.03.2010 – 14:18

• 0

#112 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 14:17

Перегляд дописуОлеська (7.03.2010 14:38) писав:

Чому ж та людина, яка не має дітей, дійсно замінює дитину собакою? Чому не бере з інтернату дитину? Вони не те, що ставлять в один ряд дитину і собаку, - вони обирають саме собаку замість дитини.
наче так просто всиновити ту дитину. і тим більше виростити :(
моя бабуся років 25 як вдова і живе одна. з цих 25 років 15 вона жила в Чернігівській області, тож не дивно,шо в неї було купа домашіх тварин,бо родичі до неї раз на ік приїздили. а таких самотніх літніх жінок до фіга і ршки. я теж,коли мої діти повиростають,заведу собі знову багато багато котів(бо наразі переїжджатиму до квартири, де такого не зможу собі дозволити).
  • 0

#113 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 09.03.2010 – 14:46

Цитата

Ага. тим, хто до собак по людськи, а до людей - по собачому.
А що поробиш, примати ж ще )))
  • 0

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 15:01

Перегляд дописуbendera.UA (9.03.2010 11:55) писав:

Олеська - а мова йшла не про тебе персонально. тут є абсолютно "невиліковні" екземпляри...
Прошу персоніфікувати надалі, а то із узагальнення виходить те, що вийшло.

Перегляд дописуbendera.UA (9.03.2010 11:55) писав:

"Маша-Даша-Глаша-Саша" виношує ідею не про насильників, а про всіх чоловыків вищіх за 140 см. - так, на всяк випадок, авансом.... для перестороги....
Звідки знати чоловікові, який не був на місці тієї ж Даші-Глаші і не переживав згвалтування?

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 13:25) писав:

якої кризи? а давайте перестанемо кормити всяких там бомжів, не будемо будувати дурнуваті нікому непотрібні пам"ятники і проводити всілякі там ще більш нікому непотрібні святкування з оркетсрами, виступами збройних військ(типу президентських полків- я не розуміюся на тому). ше можна відмінити фінансування серетаріату президента,який все одно нічо не робить.
то не тварини винні, то люди- ідіоти і жлоби.
1. Ти зараз прирівняла бомжа (а він, смілюсь нагадати, теж людина) до тварини.
2. Дурнуваті пам"ятники... Мда... Ну, в кожного свої приорітети.
3. Щодо святкувань - погоджуюсь. Так, ліпше ці гроші пішли б на благочинність.

а в нас на ринок виносять. і стоять там "живою алеєю". Хазяїни з тваринами. продають. цієї зими йшла повхз той ринок, стояв хлопець,а на повідку собаку тримав. не знаю породи, бо я не розбираюся на цьому. та яка в принципі різниця. на вулиці був мороз біля мінус 10, накрапав дощ. хазяїн капюшон одягнув,а собака лежала на льоду(бо дороги на той час представляли собю лід). це капєц. :(
Прикольна логіка. Тобто тобі стало шкода не хлопчика, а саме собаку... Мда...

На то є міліція - розбирайся з їх допомогою. В чому проблема? Тим більше, що мабуть таки законом заборонено продавати алкоголь.
А тебе ті алкоголіки кусають, гавкають на тебе? Бо ти мабуть ще не настільки вагітна, що не знаєш, як це, коли на тебе раптом вискакує собака, чи зненацька гавкає? Ти не знаєш, до чого то може призвести? Ну-ну.

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 14:17) писав:

наче так просто всиновити ту дитину. і тим більше виростити :)
Просто. Було би бажання. Повторюсь: Собаку (чи будь-яку тваринку) можна у разі непотрібності викинути на вулицю (звідки ж беруться бездомні собаки, коти і навіть крокодили), а дитина - це відповідальність: годуй, рости, одягай - і то не на десяток років.
  • 0

#115 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 15:47

Перегляд дописуOdonacer (8.03.2010 08:17) писав:

Треба заборонити дітям гуляти на вулиці, щоб не дражнили собак. :(
Тобто ви вважаєте, що це нормально вихована дитина яка дражнить собак, тим більше, дворових? А батькам пофігу, нащо пояснювати дитині що цього робити не варто і чому, так? А потім от і жаліються, що покусали... дуууже логічно... Перш за все в собі і в дітях треба виховувати людину.. Я не кажу, що кожна людина повинна любити всіх собак світу чи прихисти всіх дворняг, але навчитись стримувати свої фобії та агресію - може

Перегляд дописуОлеська (9.03.2010 15:01) писав:

Щось я не розумію, а при чому тут хлопчика жаліти чи ні? він же не має повідка на шиї, міг би піти геть (забравши з льоду й собаку), а не стояти на ринку...
  • 0

#116 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 15:59

Перегляд дописуВакуОлька (9.03.2010 15:47) писав:

Тобто ви вважаєте, що це нормально вихована дитина яка дражнить собак, тим більше, дворових? А батькам пофігу, нащо пояснювати дитині що цього робити не варто і чому, так? А потім от і жаліються, що покусали... дуууже логічно... Перш за все в собі і в дітях треба виховувати людину.. Я не кажу, що кожна людина повинна любити всіх собак світу чи прихисти всіх дворняг, але навчитись стримувати свої фобії та агресію - може

Ой, і не кажить, людські дєтьониши такі не виховані...той і отримують своє щоб розуміли, хто хозяїн двора.
Десь читав, що двурічній дитині собака прямо вдома пів мордяки відтяпала. А що? Родина-то псяча оказалася, сама мати, як головна людино-собака сказала, що винна дитина, бо полізла собаці в миску.
От таке псяче виховання. Буде знати як чапі з миски тібрити. :(
  • 0

#117 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 16:16

З вами сперечатись - собі шкодити...

Перегляд дописуOdonacer (9.03.2010 15:59) писав:

Ой, і не кажить, людські дєтьониши такі не виховані...той і отримують своє щоб розуміли, хто хозяїн двора.
О так! Людина - цар природи... Шо хочу - те й роблю... так, вважаю саме так, що якщо дитина лізе дражнити собаку це вина саме батьків... Собака, врешті, просто себе захищає.. ну, звичайно, за умови що не має сказу, тоді може бути й неадекватне поводження.

Перегляд дописуOdonacer (9.03.2010 15:59) писав:

Десь читав, що двурічній дитині собака прямо вдома пів мордяки відтяпала. А що? Родина-то псяча оказалася, сама мати, як головна людино-собака сказала, що винна дитина, бо полізла собаці в миску.
От таке псяче виховання. Буде знати як чапі з миски тібрити. :(
Мене "перевертає" від ваших слів про мордяку у дворічної дитини... десь ви там говорили про людинолюблство і собаконенависництво? мдя...

Знову ж таки, ні дитина, ні собака в цій ситуації не винні.. Винна мама, яка по-перше, залишила дворічну дитину без нагляду з собакою, а по-друге (хоч це б мало бути, певне, першим) не пояснила дитині, що лізти до собаки в миску не можна...

Одного не розумію, чому більшості людей (та й дітей) в голову навіть неприйде дражнити дворову собаку чи лізти їй в миску коли вона їсть? А потім звинувачувати собаку в агресивності? Ні, собака діє відповідно до ситуації, захищає себе.. От і все..
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 16:21

Ти зараз прирівняла бомжа (а він, смілюсь нагадати, теж людина) до тварини.
2. Дурнуваті пам"ятники... Мда... Ну, в кожного свої приорітети.
3. Щодо святкувань - погоджуюсь. Так, ліпше ці гроші пішли б на благочинність.
я прихильник теорії мальтуса і вважаю, що бомжі здебільшого зайві люди. тварини живуть на цій планеті і жили б і без людей. а от люди паразитують і без тварин не вижили б.
так, я срати хотіла на ті пам"ятники, вважаю,що більшість з них лише займають місце. сама ж кажеш, шо в нас криза і теде, то нашо нам в кризу гроші на таку фігню викидувати,якшо від неї ну ніякої користі?

"хлопчику" було під тридцять,він курив мені в обличчя,коли я до нього заговорила,якісь вонючі цигарки , і він не був до того місця прив"язаний. а от собака була змушена слухатися хазяїна. собака,до речі, гладкошерста була. а "хлопчик" в дутій куртці. кому холодніше в мороз було?

На то є міліція - розбирайся з їх допомогою. В чому проблема? Тим більше, що мабуть таки законом заборонено продавати алкоголь.
А тебе ті алкоголіки кусають, гавкають на тебе? Бо ти мабуть ще не настільки вагітна, що не знаєш, як це, коли на тебе раптом вискакує собака, чи зненацька гавкає? Ти не знаєш, до чого то може призвести? Ну-ну.
угу. в тому то і річ,шо воно мабуть-то заборонено. всім на це плювати.
ой давай не чіпати мою вагітність, бо я тобі не Юля, до якої можна причепитися за те,шо вона в Італії живе(хоча до чого тут це я не розумію, там не люди живуть чи шо?..).Так, мене ті алкоголіки чіпляють. Я не боюся собак, мене тварини люблять. ЛЮБЛЯТЬ. навіть ті собаки,шо зазвичай на чужих людей кидаються, на мене навіть не гавкають. мого брата суідська вівчарка двічі кусала. та собака перегризла купу котів і маленьких собак в окрузі,але на мене вона навіть не гавкала. так,от її я б приспала,о вона справді була навіжна. але таких вуличних собак,шо кидаються на людей насправді дуже мало. і тому вбивати всіх - це просто ненормально. часто собаки губляться. нікому з вас не приходить в голову,шо така собака страждатиме? шо вона скучатиме за хазяїном? та авіть просто бездомна тварина хоче ласки,любові і турботи. а вам "аби не заважала". я б задушила власноруч ту людину,яка б вирішила приспати мою загублену собау/кота/неважлво кого.

Просто. Було би бажання. Повторюсь: Собаку (чи будь-яку тваринку) можна у разі непотрібності викинути на вулицю (звідки ж беруться бездомні собаки, коти і навіть крокодили), а дитина - це відповідальність: годуй, рости, одягай - і то не на десяток років.
ти особисто не стикалася з проблемою всиновлення, мабуть. не так то і просто насправді. насправді людині ніщо не заважає так само забити і на всиновлену дитину. тут річ у совісті людини.

Повідомлення відредагував Sensssorika: 09.03.2010 – 16:24

• 0

#119 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.03.2010 – 16:31

Ох і мораль у теперішнього суспільства. По теперішнгій моралі виходить, що
швидко вбити з мінімум болю шкідника-паразита, що псує життя людям - це жорстоко.
зловити шкідника, мучити його страхом кілька днів, болісно позбавити сенсу життя, і відпустити і далі шкодити суспільству - це правильно, це добре, гуманно. А може давайте обезболююче собакам колоти? справді навіщо ліки людям, треба віддати їх собакам... А давайте витрачати мільярди на обезболююче для собак - ті ж бомжики нарики будуть їх у собак відбирати. А чи собаколюби будуть ним приторговувати, замість того щоб собакам давати. І це за наші податки.
  • 0

#120 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 16:42

Перегляд дописуOdonacer (9.03.2010 16:35) писав:

Вибачте за панібратство. Я хотів вам сподобатись. :)
Ви не можете мені подобатись як би й не старались. І не у панібратстві річ, а у тому що і як ви говорите... Поєднання слів "мордяка" і "дитина" для мене є неприйнятним..

Перегляд дописуOdonacer (9.03.2010 16:35) писав:

Да у всьом винуваті люди. Вони не мають права жити поряд з собаками. :(
Люди винні у більшості випадків... І не тільки коли про собак йдеться. Навіть у дикій природі кожна звіринА знає і дотримується певних правил.. Люди ж вважають себе вищими усього і всіх.. Тому й розплачуються... (І знову ж таки не тільки про собак йдеться)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних