Перейти до вмісту

Чи є життя після смерті? Ви боїтесь померти?

Повідомлень в темі: 145

#81 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 17.10.2010 – 09:47

Я не вірю в жодних богів і життя після смерті, тому особисто я згнию і стану добривом для якихось рослин ну і далі піде харчовий ланцюг...
Тому смерті не боюся - який сенс боятися того, що неодмінно настане і є природнім?
  • 1

#82 ЗЮП

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 222 повідомлень

Відправлено 17.10.2010 – 15:55

Перегляд дописуkalamar (16.10.2010 23:44) писав:

Тварини теж бувають альтруїстичними, то не суто людська особливість, у людини вона ще від тварин. То складне питання, напр. тут можете про нього прочитати. Імовірно альтруїзм в тварин склався еволюційно через боротьбу за виживання виду.

Але теїзм зовсім не розв’язує того питання. Бо питання, чи взагалі альтруїзм існує? Альтруїзм в сучасному суспільстві звичайно пов’язаний із вигодами для людини, яка альтруїзмом займається (авторитет, повага, навіть гроші...) і його неможливо назвати безкорисним. Альтруїзм в теїстичних релігіях теж не безкорисний, бо пов’язаний із вигодами (царство небесне, рай...), тож то теж не альтруїзм. Й віра в Бога жодною мірою альтруїзм не пояснює. В буддизмі є поняття "досконалість даяння" (Дана-Параміта, що там не лише даяння охоплює, а й загальніше поняття альтруїзм) то безкорисне даяння без очікування вигоди, без прив’язаності до предмету даяння, яке в теорії веде до звільнення даючого від чіпляння за своє его, але на практиці теж є поширена віра, що даяння веде до щасливішого нового народження.
Тож чи існує альтруїзм взагалі, чи "досконалість даяння" існує лише в теорії і в сутрах?
Те, що вам не зустрічалися випадки альтруїзму, справді сумно. З одним згідний - що таких випадків все менше і менше.Цікаво як еволюція поєднує альтруїзм з виживанням сильніших, боротьбою за існування, адже в тих випадках сильніший мав би проявити альтруїзм щодо слабшого, а це для виду згідно з еволюцією не корисно. Крім того багато випадків альтруїзму коли це проявляється одним видом щодо іншого (дельфіни по відношенню до людей, які тонуть...). Якщо взяти біблійний приклад альтруїзму то це жертовна смерть Ісуса Христа. Крім того Бог є найбільшим альтруїстом, оскільки не має потреби ні вчому і міг би обійтися без людей і їхнього поклоніння.
Ще один цікавий приклад - це те, що в Новому Заповіті мовою оригіналу слово "любов" передається трьома різними гр. словами: філіо, старге, агапе. В Септуагінті в книзі "Пісні над піснями" зустрічається четвертий вид любові- це "ерос" . Коли говорити про любов Бога до людей то найчастіше використовується слово "агапе"- що означає безкорислива любов, також таку любов заохочується проявляти християн.
Альтруїзм присутній у людей, тому що вони створені з подібними рисами ,які має творець.

Цитата

27 І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
(Бут.1:27)

Повідомлення відредагував ЗЮП: 17.10.2010 – 15:57

• 0

#83 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.10.2010 – 19:19

Перегляд дописузмій (16.10.2010 23:49) писав:

Щоб хто не казав, а життя після смерті є. І це здорово, стільки проблем одразу відпадає. Непотрібно жратву шукати, спати, на роботу ходити і багато чого ще, короче клас! :)
ну так помри, а хулє ;)
  • 0

#84 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 17.10.2010 – 19:45

Перегляд дописуЗЮП (17.10.2010 16:55) писав:

Те, що вам не зустрічалися випадки альтруїзму, справді сумно. З одним згідний - що таких випадків все менше і менше.Цікаво як еволюція поєднує альтруїзм з виживанням сильніших, боротьбою за існування, адже в тих випадках сильніший мав би проявити альтруїзм щодо слабшого, а це для виду згідно з еволюцією не корисно. Крім того багато випадків альтруїзму коли це проявляється одним видом щодо іншого (дельфіни по відношенню до людей, які тонуть...). Якщо взяти біблійний приклад альтруїзму то це жертовна смерть Ісуса Христа. Крім того Бог є найбільшим альтруїстом, оскільки не має потреби ні вчому і міг би обійтися без людей і їхнього поклоніння.
Ще один цікавий приклад - це те, що в Новому Заповіті мовою оригіналу слово "любов" передається трьома різними гр. словами: філіо, старге, агапе. В Септуагінті в книзі "Пісні над піснями" зустрічається четвертий вид любові- це "ерос" . Коли говорити про любов Бога до людей то найчастіше використовується слово "агапе"- що означає безкорислива любов, також таку любов заохочується проявляти християн.
Альтруїзм присутній у людей, тому що вони створені з подібними рисами ,які має творець.
Вибачте, але ви не уважно мій допис прочитали.
а) В теїстичних релігіях альтруїзму в чистому вигляді нема а пріорі. Бо в теїстичних релігіях є винагорода/покарання за добрі чи погані вчинки. Отже там не альтруїзм, а купівля місця в царстві небесному.
б) Не теїстичні релігії мають концепцію альтруїзму в чистому вигляді, але практично загально поширана віра у ту саму винагороду, тільки там не Бог винагороджує, а закони карми (в хибній але поширеній интерпретації карми, наскільки розумію).
в) В секулярному суспільстві, альтруїзм теж приносить вигоди людині, яка альтруїзмом займається.
Там він звичайно теж не безкорисний.

Хоча якраз секулярний атеїзм чи не теїстичні релігії ближчі до альтруїзму, ніж теїзм. Мене деякі теїсти взагалі иноді дивують, вони иноді твердять, що не займаються вбивствами і розбоєм лише тому, що Бог то заборонив :). Вам би краще таких просвіщати, а не релігію свідків у маси штовхати. Чи може ви теж такої думки?
Смерть Ісуса Христа то не альтруїзм, бо поклоніння йому й визання його єдиним шляхом спасіння, робить то теж корисливим. Те саме й Бога стосується, бо справді альтруїстичний Бог не може вимагати віри в себе.

Щодо еволюції - то є поняття біологічного альтруїзму. Напр. у мавп є мавпи-вартові, які дивляться в різні боки, й коли бачать хижака, подають сигнал. З точки зору шансів на виживання окремої мавпи-вартового краще тихо сидіти, бо сигнал попереджає решту мавп про небезпеку, але видає хижаку присутність вартового, який може стати першим об’єктом атаки хижака.
  • 2

#85 красівий українець

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень

Відправлено 17.10.2010 – 21:05

Слово смерть асоціюю зі спокоєм, як заслужений відпочинок після клопіткої суєти життя.
Я не хочу жити вічно - це втомлює.
  • 1

#86 engineeravp

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 17.10.2010 – 22:04

Колися було дуже страшно, а зараз якось спокійніше, та то не від того що змінилася смерть, прийшов мир внутрішній. Справжній страх смерти панічний, жахлививй - той істинний страх виникає в будь якому випадку, коли наприклад намагатися збагнути безмежність всесвіту, або його скінченність, забгнути щось незбагненне не у формулах а в чистих критеріях сприйняття))

Життя після смерті?:) Гадаю є якісь варіанти, а от які вони ??.. дідько зна, відповіді десь загубилися серед брхонь різних релігій,в кожній з яких аморальні брехуни намагалися висунутися на вершину за рахунок втирання лже істин, отаких як наприклад московське православство. Коли тільки не почую щось з їхніх балаконь сльзи навертаються від сміху і жалю за тупаків що на це реагують..

Гадаю колись давно-давно щось було явлене людям, але воно загубилося... Коротше є якісь цікаві варіанти після до і під час смерті, але сховані за розумом і вірою, це наш запобіжник і бар"єр.

Тут хтось про альтруїзм щось писав.... І про викуп благ після смерті... Ти друже мусиш розуміти одне - рай не дається за те що ти робиш те що вважаєш таким що приведе тебе в рай.. В рай веде шлях добра не заради раю, а добро заради добра, коли немає іншого свідка твому життю, окрім вічности. отоді ти маєш шанс мати шанс. Серце має бути пустим і чистим - тоді віднайдеш рай, хоча й на землі тоді буде не гірше.

Як кажуть буддисти - бажання породжують страждання)) Хіба не так?;)))))
  • 0

#87 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 18.10.2010 – 09:05

Перегляд дописуengineeravp (17.10.2010 23:04) писав:

Як кажуть буддисти - бажання породжують страждання)) Хіба не так?;)))))

Я ніколи не був згоден з цим твердженням буддистів. От я маю бажання зайнятися сексом з одною привабливою дівчинкою - дорослою щоправда (кодекс надо уважать), - і вже саме бажання приносить масу задоволення, не зважаючи на те, що відсотків мабуть 99 існує ймовірности, що я її не тр... тобто з нею не покохаюсь тілесно.
Але нічо - не здожену, так хоч загріюсь. ))))

Надмірні бажання (як і будь-який надмір) приносить страждання. Але я не шкодую придурків, котрі мають надмірні претензії і бажання - дурним закон не писаний ))))))

Тому я не хочу жити вічно. Однак - оскільки життя мені подобається - то самогубитися не збираюся. Мужньо виходжу на битви, Аколи пахне смаленим - уникаю небезпеки, рятуюсь втечею ;) . І все то мені по приколу )))))))

Життя після моєї смерти напевно існуватиме. Смерті зараз трохи боюсь, але, гадаю, що у свій час зустріну її гідно (затиснутий в тупик, з якого не втечеш. :) ) А поки можна уникати - уникаю. ))))

Повідомлення відредагував Власюк: 18.10.2010 – 09:06

• 0

#88 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 18.10.2010 – 16:41

Перегляд дописуВласюк (18.10.2010 09:05) писав:

Я ніколи не був згоден з цим твердженням буддистів. От я маю бажання зайнятися сексом з одною привабливою дівчинкою - дорослою щоправда (кодекс надо уважать), - і вже саме бажання приносить масу задоволення, не зважаючи на те, що відсотків мабуть 99 існує ймовірности, що я її не тр... тобто з нею не покохаюсь тілесно.
Але нічо - не здожену, так хоч загріюсь. ))))

Надмірні бажання (як і будь-який надмір) приносить страждання. Але я не шкодую придурків, котрі мають надмірні претензії і бажання - дурним закон не писаний ))))))

Тому я не хочу жити вічно. Однак - оскільки життя мені подобається - то самогубитися не збираюся. Мужньо виходжу на битви, Аколи пахне смаленим - уникаю небезпеки, рятуюсь втечею ;) . І все то мені по приколу )))))))

Життя після моєї смерти напевно існуватиме. Смерті зараз трохи боюсь, але, гадаю, що у свій час зустріну її гідно (затиснутий в тупик, з якого не втечеш. :) ) А поки можна уникати - уникаю. ))))
Я не згоден із багатьма твердженнями буддистів, але із цим згоден.
Гадаю, ви просто то хибно розумієте. Погані не самі бажання, а прив'язаність до предметів бажання, надмірне прагнення чогось. Буддисти не є аскетами, із самого початку буддизм позиціонував себе як серединний шлях уникання крайнощів, напр. етерналізму й нігілізму у філософії, чи аскетизму - гедонізму у способі життя. З точки зору буддиста звичайно є в житті щастя, радість, задоволення... але є неминуче й протилежність. Смерть для буддиста є просто частиною життя, як і народження, якщо є народження - є смерть, народження нерозривно пов'язане із смертю. На їх думку треба навчитись сприймати спокійно обидві сторони однієї медалі.

Щодо вашого із дівчинкою прикладу, то в буддизмі то не заборонено, якщо ви звичайно не монах ;) . Але якщо ваша мрія здійсниться, то буде не так круто, як ви собі вимріяли, й зрештою все скінчиться, бо усьому кінець приходить. Саме на минущості задоволення. позитивних емоцій, щастя... в буддизмі акцентується увага, як, між иншим, і на минущості незадоволення... й саме через минущість тих речей до не треба надто прив'язуватись.

Дуже багато людей живе мрією про майбутні успіхи, ті майбутні успіхи фантом, бо й вони минущі (я не маю на увазі царство небесне, як мрія майбутнього успіху християн, бо тоді для повного успіху треба померти :ggggg: ), для буддиста треба жити тепер.

Повідомлення відредагував kalamar: 18.10.2010 – 17:03

• 0

#89 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.10.2010 – 09:12

Перегляд дописуNatalie) (13.10.2010 14:02) писав:

міг би й не розказувати про свої тепмературні марення

А прикольно це виглядає. Себто, коли той хто не відчув Смерті, розказує тому хто це пережив, власну, вигадану туфту-"істину" про відчуття. Іншими словами, двоногий повчає одноного про те, що той відчуває на місці втраченої ноги. Прикольно, нічо не скажеш.

Цитата

і чого ти ще серед живих?

Ну бачиш...воно так вийшло що я і там і тут встиг побувати. Мабуть для тОго, щоб ти мені отут калякала про те, як воно ТАМ. Ги ги ги.

Цитата

Боїшся?

Ніфіга Йа не поЙняв. Шо це слово означає ? Бо мені воно невідоме. Пані не могла б бути більш конкретною ?
  • 0

#90 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.10.2010 – 17:01

Перегляд дописуЗЮП (15.10.2010 23:14) писав:

Бачив багато тих що заявляли що не бояться смерті, інші з різних причин просили для себе смерті, проте коли вона була поруч , всіма силами хапалися за життя.

Багато - це скільки ? Десять ? Двадцять ? Сто ? Де ? За яких таких обставин ? Га, ЗЮПе ?

Цитата

Самож вчення про, бесмертя видозміненої особи, походить ще від бунту в едемі.

Яке таке вчення ? Конкретно, що воно за вчення, можна ? Чи може байбла вже стала вченням ? Коли ? Я шось прогавив ? Ким визнано що байбла є вчення ?

Цитата

На слова Бога що людина за не послух помре Сатана сказав:

От тріпло ж! Шо, отак і написано : Я, Сатана Юхимович сказав...чи мо воно по другому все таки написано ?
І якого такого бунту, ЗЮПе ? А ну мо зроби посиланнячко на баблу, де вказано що в едемі був бунт. Ги.

Цитата

Іншими словами Сатана сказав що Єва з Адамом не помруть лише зміняться, при тому для них на ліпше
.

Знову брехня. Не Сатана, по-перше, а Змій, сказав що вони стануть як боги. Але він навіть не заїкнувся про те, чи це ліпше, чи гірше. Так шо не гони шнягу ЗЮПе. Крім тОго, там так і вказано : Змій сказав...а те що ви туди ліпите Сатану, пасує Змієві як корові сідло. Не пиши тут в теревенях власну біблію, ЗЮПе.

Цитата

Я не віру що якась частина людини, якщо не висловлюватися образно, живе після смерті тіла. Віру що настане воскресіння - коли багато померлих повернеться до життя.
Смерть не є моїм бажаним гостем, вона мій ворог.

Ти забув додати, що згідно вашого, свідків, туфтового "вчення", люди мають отримати новісінькі тіла від єгови. Здуріть можна.

Загалом же, якщо казати про смерть, її "появу" на Землі з точки зору біблії, то винуватцем є не хто інший, як божок єврейських племен - єгова. По тій простій причині, що згідно "откровення" юдея Іоана, перш ніж (якщо вже допустити таку туфту) трапились певні події в едемі, до цього, на небі, себто в "обітєлях" жидівського божка і відбувся отой сАмий бунт. І люди до нього, ні разу, не мали ніякого відношення, оскільки не були небожителями. І газет, з небесними новинами, не отримували. Таким чином, бардак, котрий допустив жидячий єгова, розпочався у нього ж під носом. Ну а, з чого починає гнити риба - давно відомо. Н-да...так от, (це я для молоді, котрій свідок ЗЮП чіпляє тут лапшу); згідно з байбли відбулась (десь там, хрєн-зна де) війна. Сили Сатани ніби то вступили в конфлікт з силами єгови. У нього там був міністр оборони Кузьм...(тьху ти!)...МихУїл. Церква його ще архистратигом називає. Тобто - крутєйшій стратег. Так от той Мозя-МихУїл ніби то змусив Сатану і певне його оточення тікати. Ближчої планети, аніж Земля не було, і Сатана Юхимович чухнув сюди, до нас. Цей епізод у вигляді падаючої зірки згадується і у словах приписаних Єгошуа. Короччє, пацани, гепнувся Сатана на Землю якраз біля яблуні. А там Єва... гола голісінька...лежить у холодку...слово за слово...корочч, пацани, шось вона там відкусила...не то з дерева, не то у Сатани, але ж таки відкусила. І Адамові, за компанію, підсунула. Мені цікаво, ЗЮПе, а як могла проста, селянська дівчина-когоспниця, Єва, не маюча жодного класу освіти, незнаюча навіть звідки діти беруться, встояти проти сили небожителя ? Га? ЗЮПе?...це ти сьогодні такий грамотний, як я бачу, і запроста патякаєш, повчаючи при цьому, про події в Едемі, звинуваючи "мягкотєлих" людей, а сам, ЗЮПе, аби був на місці Єви, то як мінімум - всрався б, попобсирав би усі дерева в саду, ну і, єгову, заодно. І дякуючи таким вумним і "сміливим" як ти, ЗЮПе, ми всі, по сьоднішній день були б не грішниками, а засранцями. А от Єва...сія подруга встояла і не обісралась, ЗЮПе. Там не сказано, що вона впала долілиць від переляку. Мало тОго, вона ще й змогла в мірі можливого наї...ать, як Сатану, так і єгову. З чим усіх нас і вітаю. А якби ще отой тормоз, Адам, не вештався у неї під ногами, (він мабуть теж був з вашої сєкти) то я впевнений, що Єва змикитила б вкусити ще і від дерева "вічного життя". Корочч, пацани, вона б їм там усім повідкусувала б...кому шо...Адам завадив.

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.10.2010 – 17:15

• 1

#91 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 24.09.2011 – 10:04

я вірю, що є. але просто в іншій формі. я боюсь не смерті а невідомості. бо ніхто точно не знає, що там далі...
  • 0

#92 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.02.2012 – 15:52

Певно більшість форумчан вже бачили , бо весілля було ще в 2008році.
Заставляє задуматись, бо подія (на 40 секунді) в добре знайомих Грибовичах під Львовом, та і люди усі свої і наші
http://www.youtube.c...e&v=U_qMlea3LoY
  • 1

#93 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 21.02.2012 – 19:08

Перегляд дописуБезбожник (30.10.2010 – 17:01) писав:

Яке таке вчення ? Конкретно, що воно за вчення, можна ? Чи може байбла вже стала вченням ? Коли ? Я шось прогавив ? Ким визнано що байбла є вчення ?

От тріпло ж! Шо, отак і написано : Я, Сатана Юхимович сказав...чи мо воно по другому все таки написано ?
І якого такого бунту, ЗЮПе ? А ну мо зроби посиланнячко на баблу, де вказано що в едемі був бунт. Ги.

.

Знову брехня. Не Сатана, по-перше, а Змій, сказав що вони стануть як боги. Але він навіть не заїкнувся про те, чи це ліпше, чи гірше. Так шо не гони шнягу ЗЮПе. Крім тОго, там так і вказано : Змій сказав...а те що ви туди ліпите Сатану, пасує Змієві як корові сідло. Не пиши тут в теревенях власну біблію, ЗЮПе.

Ти забув додати, що згідно вашого, свідків, туфтового "вчення", люди мають отримати новісінькі тіла від єгови. Здуріть можна.

Загалом же, якщо казати про смерть, її "появу" на Землі з точки зору біблії, то винуватцем є не хто інший, як божок єврейських племен - єгова. По тій простій причині, що згідно "откровення" юдея Іоана, перш ніж (якщо вже допустити таку туфту) трапились певні події в едемі, до цього, на небі, себто в "обітєлях" жидівського божка і відбувся отой сАмий бунт. І люди до нього, ні разу, не мали ніякого відношення, оскільки не були небожителями. І газет, з небесними новинами, не отримували. Таким чином, бардак, котрий допустив жидячий єгова, розпочався у нього ж під носом. Ну а, з чого починає гнити риба - давно відомо. Н-да...так от, (це я для молоді, котрій свідок ЗЮП чіпляє тут лапшу); згідно з байбли відбулась (десь там, хрєн-зна де) війна. Сили Сатани ніби то вступили в конфлікт з силами єгови. У нього там був міністр оборони Кузьм...(тьху ти!)...МихУїл. Церква його ще архистратигом називає. Тобто - крутєйшій стратег. Так от той Мозя-МихУїл ніби то змусив Сатану і певне його оточення тікати. Ближчої планети, аніж Земля не було, і Сатана Юхимович чухнув сюди, до нас. Цей епізод у вигляді падаючої зірки згадується і у словах приписаних Єгошуа. Короччє, пацани, гепнувся Сатана на Землю якраз біля яблуні. А там Єва... гола голісінька...лежить у холодку...слово за слово...корочч, пацани, шось вона там відкусила...не то з дерева, не то у Сатани, але ж таки відкусила. І Адамові, за компанію, підсунула. Мені цікаво, ЗЮПе, а як могла проста, селянська дівчина-когоспниця, Єва, не маюча жодного класу освіти, незнаюча навіть звідки діти беруться, встояти проти сили небожителя ? Га? ЗЮПе?...це ти сьогодні такий грамотний, як я бачу, і запроста патякаєш, повчаючи при цьому, про події в Едемі, звинуваючи "мягкотєлих" людей, а сам, ЗЮПе, аби був на місці Єви, то як мінімум - всрався б, попобсирав би усі дерева в саду, ну і, єгову, заодно. І дякуючи таким вумним і "сміливим" як ти, ЗЮПе, ми всі, по сьоднішній день були б не грішниками, а засранцями. А от Єва...сія подруга встояла і не обісралась, ЗЮПе. Там не сказано, що вона впала долілиць від переляку. Мало тОго, вона ще й змогла в мірі можливого наї...ать, як Сатану, так і єгову. З чим усіх нас і вітаю. А якби ще отой тормоз, Адам, не вештався у неї під ногами, (він мабуть теж був з вашої сєкти) то я впевнений, що Єва змикитила б вкусити ще і від дерева "вічного життя". Корочч, пацани, вона б їм там усім повідкусувала б...кому шо...Адам завадив.
Джізасмеріендджозеф, як класно Ви пишете, пане Безбожнику, ну просто любо читати, цьом-і-люлю!!! :respekt: Буду тепер полювати за Вашими дописами. А Ви ще тут?

Перегляд дописуDON BASS (21.02.2012 – 15:52) писав:

Певно більшість форумчан вже бачили , бо весілля було ще в 2008році.
Заставляє задуматись, бо подія (на 40 секунді) в добре знайомих Грибовичах під Львовом, та і люди усі свої і наші
http://www.youtube.c...e&v=U_qMlea3LoY
Продивилась пару раз, поки врубалась де той привид. Щось мені воно сильно фотошапом (чи як там воно у відео) попахує.
  • 1

#94 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 21.02.2012 – 22:13

То певно програмісти кваліфікаційно зможуть оцінити.
Тут інший аспект, як сільському фотографу потім виправдовуватись, коли то його підробка і для чого йому той головняк.
  • 1

#95 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 22.02.2012 – 06:18

Нууу, для чого - хто його знає, для популярності може? Та й там люди, що були на весіллі, певно пам*ятають хто був і біля кого стояв, і чи той,як виглядає вирізаний силует, чи там дійсно хтось був.

А про життя після смерті і боязнь померти... Минулого року ми з чоловіком отримали листа від його приятеля ще з університету. Він називався Джан. Лист був заадресований до нас обох, бо я теж була знайома з Джаном. Лист починався: Дорогі друзі Д. і А. Коли ви отримаєте цього листа - мене вже не буде в живих...

Дальше мені треба зібратись з духом, щоб розказати про нашого дорогого друга і його посмертний лист...
  • 0

#96 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 22.02.2012 – 18:00

Перегляд дописуAquarius-ka (22.02.2012 – 06:18) писав:

Дальше мені треба зібратись з духом, щоб розказати про нашого дорогого друга і його посмертний лист...
ну дик розповідай. чи ще не зібралась?
  • 0

#97 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 22.02.2012 – 21:48

Одна зі справ, яку не можна відкладати вічно.
  • 0

#98 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.03.2012 – 08:13

Смерть як така - мене не лякає. Я не існував колись, і не вбачаю в тому нічого страшного, чому ж я маю бачити щось страшне у тому що я знову перестану існувати? Є речі куди гірші власної смерті. Інша справа - як помирати. Я не хочу загинути не зробивши все для свого порятунку - так вже я влаштований.
  • 0

#99 Predrag

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Дрогобич

Відправлено 17.01.2013 – 05:26

Вліплю свою невеличку статтю, може кого наведе на роздуми... :)

Багато, хто задумувався над цим питанням - «Що там, після смерті?», «Куди ми йдемо і звідки приходим?», та більшість так і вмирали, не знайшовши відповіді. А вона так близько, зовсім поряд , ця таємниця. Вона прихована в нас самих. Вона – це наша Душа.
Наше життя – це шлях до Бога, повернення до нашого Творця, своєрідне Колесо Сансари* (життя і смертей), з якого треба вийти. Але, щоб прибути із Богом і жити у його досконалому Всесвіті, нам самим для початку треба стати досконалими. Богами. Богами для себе, для своїх коханих, для дітей. Ми повинні пройти і виконати Шлях, приписаний нам Долею, проте для кожного різний. Тільки тоді місію буде виконано, а матеріальньий світ зникне перед очима як спалах. Тому що він нам вже не потрібний. Ми опинемося з Богом.

Але не все так просто. Ми - люди. Щоби все це зрозуміти нам доведеться подолати не один кілометр довгих роздумів, не одна кам’яниста стежка простелиться під ногами. Дистанцій буде дуже багато… Подолаємо цю подорож - будемо щасливі, бо прийдемо мети. Розкриємо у собі нові здібності. Отримаєм святість. Не подолаємо – будемо народжуватися і помирати до тих пір, поки не позбудемось на цій землі свого Его, своїх прив’язаностей, не пізнаємо всю силу і глибину Простоти та Простору - ПРИРОДИ.

Все у цьому світі просто й водночас прекрасно, невимушено і гармонійно. Хто хоче страждати - буде страждати. Хто хоче насолоджуватись - буде насолоджуватись. Часто люди цього не помічають, не усвідомлють, нехтують своїм життям. Не хочуть, не вміють, бояться – шукають причину. Стараються обійти, проскочити свій Шлях. Знаходять інші - легкі шляхи-омани, а разом з ними - біль, лінивство, невдачу та зневіру. Ними починають керувати низькі моральні кодекси та егрегори, вони відкидають існування душі – «Я вже після смерті нічого не побачу, тому мені й так байдуже», відкидають звичаї, відкидають самих себе. Через це починають вбивати, стають хтивими і пожадливими, закомплексованими і одинокими, впадають в тяжкі депресії, стрес... Це робить Шлях повернення до Бога ще важчим. Однак не менш цікавим. Ті, хто проходить - стають в десятеро сильнішими та в стократ чистішими, а хто ні - і зовсім грузнуть, накладають на себе руки або перетворюються на бомжів чи пиятиків - паразитів, відсуваючи виконання своєї місії ще на кілька сот, а може й тисяч років.

Майже у всіх релігіях світу йдеться про реінкарнацію. Кожна трактує це по різному, але сенс один – Душа одвічна, вона потрапляє в людське або тваринне тіло, як у тимчасовий саркофаг-оболонку, для досягнення своїх цілей, аж поки остаточно не віднайде Бога, не Воскресне до стану космічної Свідомості – Любови, Благості. Була реінкарнація доведена і вченими-медиками, які вивчали таке явище, як клінічна смерть. Половина з людей, що пережили її - усвідомлювала вихід із тіла, друга - зустрічалися із померлими родичами, треті – бачили сяйво в кінці тунелю, а четверті – свої майбутні тіла. Безсмертя душі можна навести й на історичних випадках, як от перевтілення Будди в Тибеті у тілах дітей. Часом і ми у цьому житті відчуваємо, що все це ми десь вже бачили, а людей з якими знайомі чи не годину - знали усе своє життя. До нас приходить інформація, яку ми ніколи не знали і не могли знати, досвід, якого ми не відчували, таланти, яких не мали – це наша Душа пригадує свої попередні буття.

Чи ми готові бути з Богом сьогодні? Чи готові піднятись ми у його Всесвіт зараз? Дивлячись на сьогоднішній світ, можна сказати, що ні. Та, якщо так, то змінюймо себе з мудрістю, прощаймо своїх ворогів з честю і спокійно уникаймо заздрощів! Бо тільки так зможем уникнути повторного перенародження у цьому перенасиченому і не простому земному світі - Колесі Сансари…

• 0

#100 Апостол Роман

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.02.2013 – 16:02

Цитата

Чи є життя після смерті? Ви боїтесь померти?
Ні, бо хіба то смерть, якщо ви не померли?
Загалом - ні, я загалом спокійно(хоч і з жалем) ставлюсь до факту, що я смертний, але сам процес якось не здається приємним, м'яко кажучи.
Згадуючи декого з родичів та знайомих дуже хочеться, щоб у нас була визнана законною евтаназія.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних