Перейти до вмісту

Чи є життя після смерті? Ви боїтесь померти?

Повідомлень в темі: 145

#21 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.03.2010 – 20:33

Перегляд дописуManfred (18.03.2010 14:34) писав:

А що для Вас реальність? От коли Ваша корова обізветься до Вас людським голосом, Ви визнаєте це реальністю чи ні?

Я не Валаам, Манфреде. Це тіко у твого бога змїї, осли, говорять людською мовою. Моя Красавка надто інтелегентна, шоб в її рогату голову збрела така думка, як ото тобі..

Цитата

І я не знаю до чого Ви їх повсякчас згадуєте? Може Вас болить питання національности, або може Вам у житті котрийсь з них нашкодив дуже, я хз, це швидше до Вас питання ;-)

Не я, повсякчас згадую, а біблія. Весь старий заповіт кишить фразою : бог Євреїв, бог Ізраіля. Нагадаю тобі, що Ізраїль, по біблі, це ще і присвоїне єговою ім*я конкретному єврею. Коло замкнулось, Манфреде.

Цитата

Притягнуте за вуха. Де написане, що саме Бог пекло сотворив?

Треба ж, яка неприємність: "Тоді скаже і тим, що ліворуч: ідіть від мене, прокляті, у ВОГОНЬ ВІЧНИЙ, ПРИГОТОВЛЕНИЙ ДИЯВОЛУ І АНГЕЛАМ ЙОГО". (Матв. 25.41).

Цитата

Справа не у "базовости", а у тому, що коли вже беретеся до дискусії, то тре хоч мінімально володіти темою, знати засадничі речі, такі як приміром те ж "Сошествіє во ад".

Манфреде, не підкажеш часом, в якому розділі біблії шукати книгу "Сошествіє во ад" ???. Шо ти тут мені оце гониш ? Які, нахрєн, "засадничі речі" можжуть бути окрім богодуховенного слова твого єгови ? Тобі його слова мало, шо ти ото "подкрєплєніє" шукаєш ?

Цитата

Щодо нібито "юдейства" Ягве:

"И сказал Господь Моисею : пойди к фараону и скажи ему: так говорит Господь, Бог Евреев :ggggg: : отпусти народ Мой, что б он совершил мне служение." (Вих. 9. 1)

"Я нічого не переплутав, Манфреде ? Чи мо там часом не написано : Бог Китайців ?

Цитата

Тобто, розумієте, Бог існував і до Авраама і не мав ніякої національности. На місці Авраама могла опинитися будь-яка людина, будь-якої з існуючих тоді національностей. Тоді, який сенс ставити знак "=" між Божим одкровенням і національністю народу, що став його (одкровення) передавачем, транслятором допоміжною ланкою? Справа була не у належности Авраама до певного народу, а саме у тому, що він "ввірував Господеві"!

Шо це ти тут напридумував, Манфреде ? Хто кому увірував ? Єврей Аврам ? З яких це пір євреї вірять першому зустрічному просто так, на слові ? Ти шо, з неба впав ?

І сказав Аврам : Господи, що ТИ ДАСИ МЕНІ ?"...
А ось так він "вірив" партнеру по бізнес-бартеру єгові :
"І впав Аврам на обличчя своє, і ЗАСМІЯВСЯ, і подумав він у серці своїм: невже у столітнього буде син і невже Сара у віці дев*яности літ народить ?"

Одначе, хитрий ЄВРЕЙ Аврам (думаючи одне) про всяк випадок, каже єгові :"Хоча б Ізмаїл жив перед лицем твоїм". Отже, ціна набита, хитрим євреєм Аврамом. Оце тобі і вся "віра".

Повідомлення відредагував Безбожник: 18.03.2010 – 20:56

• 1

#22 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 18.03.2010 – 20:41

А у деяких людей життя немає і при житті.... +__+ Вмирати по-любому страшно, невідомо, що там буде далі...
  • 0

#23 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 18.03.2010 – 21:55

Перегляд дописуСамотня (18.03.2010 20:41) писав:

А у деяких людей життя немає і при житті.... +__+ Вмирати по-любому страшно, невідомо, що там буде далі...
А чому має бути страшно?
Подумайте, що було з Вами (і де саме ВИ були) до того, як народилися! :ggggg: (типу, пішли з татом на дискотеку, а повернулися з мамою <_< )
  • 1

#24 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 23:02

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 15:53) писав:

так, я боюсь померти. померти раніше за нього, бо він страждатиме. я боюсь, щоб раніше помер він, бо тоді страждатиму я.
нагадує формулу ідеальної сім.ї "...і померли в один день"
  • 0

#25 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 23:05

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 23:02) писав:

нагадує формулу ідеальної сім.ї "...і померли в один день"
ну..я своє життя ніколи не цінувала,поки воно не стало важливим ще комусь,окрім,звісно,батьків)))
жінки і так живуть довше за чоловіків.шось мене не пре жити 10-15 років довше за нього, ще й насамоті)))
  • 0

#26 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 18.03.2010 – 23:15

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 23:05) писав:

ну..я своє життя ніколи не цінувала,поки воно не стало важливим ще комусь,окрім,звісно,батьків)))
жінки і так живуть довше за чоловіків.шось мене не пре жити 10-15 років довше за нього, ще й насамоті)))

А чого на самоті ? Он як казала одна баба свому діду : якщо хто з нас помре першим, то я піду до другого діда.
  • 0

#27 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 23:28

Перегляд дописуБезбожник (18.03.2010 23:15) писав:

А чого на самоті ? Он як казала одна баба свому діду : якщо хто з нас помре першим, то я піду до другого діда.
ага,щобчерез пару років і той помер :ggggg:
я в таке не вірю,що можна зустріти кохання в старості. та й нашо воно мені треба буде. в мене інші "переживання" будуть.
  • 0

#28 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 08:18

Перегляд дописуРодослава09 (18.03.2010 22:55) писав:

А чому має бути страшно?
Подумайте, що було з Вами (і де саме ВИ були) до того, як народилися! :ggggg: (типу, пішли з татом на дискотеку, а повернулися з мамою <_< )
Та нє, мені такого не зрозуміти....

Перегляд дописуБезбожник (19.03.2010 00:15) писав:

От хитра бабця!!! ;) Але факт в тому, що до старості жінок доживає набагато більше, ніж чоловіків, так що вибір дідів дуже обмежений.... мабуть, їй доведеться відбивати чужого діда.... :happy1:
  • 0

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 09:58

[quote name='Manfred' date='19.03.2010 09:47' post='584810']
Цікаво чим? Бо мене вони завше чомусь залишали байдужим. Умом розумію, що клясик і все таке, а не чіпляє якось ніц, на жаль...
Перш за все щирісттю... і не тльки, але це вже зовсім інша тема.

Молодість річ відносна, приміром Ніцше вважав, що тільки дурні з віком старішають, тоді як мудрець що старшим стає, то більше молодшає ;-)
Але як саме змінилися Ваші погляди, у який бік?
Це буде позатема. Крім того про такі речі балакати краще у приватному листуванні... в мене вже є гіркий досвід спілкування яке привело до блокування декількох...це також, нехай і у віртуалі - смерть... пожиттєве блокування.
  • 0

#30 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 10:16

Перегляд дописуManfred (19.03.2010 10:10) писав:

Ну я ж запитую про зміну Ваших поглядів щодо життя після смерти та страху її, а це ж і є тема. Але, воля Ваша, коли вважаєте, що це надто приватні речі, то якось поговоримо у приваті.
Щиро вдячний за розуміння.
  • 0

#31 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 19.03.2010 – 12:36

Перегляд дописуРодослава09 (18.03.2010 21:55) писав:

А чому має бути страшно?
Подумайте, що було з Вами (і де саме ВИ були) до того, як народилися! <_< (типу, пішли з татом на дискотеку, а повернулися з мамою ;) )
А і справді :happy1: Але все єдно потрібно психологічно подолати головний інстинкт самозбереження...А по друге потрібно прожити життя так щоб не було соромно під старість, ну і сходити на дискотеку теж обов"язково потрібно :ggggg: , бо життя потрібно продовжити після смерті, і без "дискотеки" тут не обійтись

Манфреде потрусіть головою та витряхніть з неї таблички Моісея бо вони займають все корисне місце і звільніть місце для чогось іншого, ну хоча б для Марка Аврелія, Платона, Сократа, Тіта Лукреція Кара, Вольтера і т.д ...Ваш авраамізм мозку вже притомив...

Повідомлення відредагував Добронрав: 19.03.2010 – 12:47

• 0

#32 Добронрав

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Місто:Одеса

Відправлено 19.03.2010 – 14:38

Перегляд дописуManfred (19.03.2010 14:20) писав:

....Тіта Лукреція Кара — не читав....
Тут як раз по темі
  • 0

#33 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.04.2010 – 16:02

Оскіки жоден матеріаліст ще і близько не пояснив як свідомість може породжуватись матерією(вони скажуть зворотне але це буде неправдою) і оскільки є чимало свідчень (зокрема знов таки так матеріально і не пояснені бачення людей у стані клінічної смерті) то життя після смерті то не просто предмет віри але і цілком реальна гіпотеза
  • 0

#34 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.04.2010 – 20:41

коли сьогодні здавав всі нормативи для вступу на військову кафедру то під кінець хотілося, щоб хтось мене застрелив. але через 3 хвилини мене попустило, я закурив, віддихався, випив водички і зрозумів, що така смерть була б тупою і я б шкодував(
  • 0

#35 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 30.04.2010 – 20:53

Цитата

Чи є життя після смерті? Ви боїтесь померти?
Ну звичайно ж є. Чи ви думаєте що тут на землі пуп всесвіту? І всі ми з часом туди переберемося. То чогож тут боятися. :)
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 30.04.2010 – 21:04

Перегляд дописуTeo (30.04.2010 20:41) писав:

коли сьогодні здавав всі нормативи для вступу на військову кафедру то під кінець хотілося, щоб хтось мене застрелив. але через 3 хвилини мене попустило, я закурив...
...не боїшся померти від раку легень?
  • 0

#37 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 30.04.2010 – 21:07

Перегляд допису---- (30.04.2010 22:04) писав:

...не боїшся померти від раку легень?
а є різниця як і від чого помирати?
  • 0

#38 Dark Gate

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2010 – 12:50

ні життя після смерті немає, вмерти не боюся, бо це природно і з цим неможливо щось вчинити. Смерть загальнообов'язкова так би мовити, а отже, якщо це не можна змінити то не варто перейматися. І іншим раджу.

Перегляд дописуManfred (19.03.2010 16:05) писав:

Дяка, читну якось, шкода, що не українською :rolleyes:

Нажаль українською мало перекладів філософських праць((((

"Коли я смерті нема, коли смерть є мене вже нема" Т.Л. Карр
  • 0

#39 Crazy Bobik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 639 повідомлень
  • Місто:Львув