Перейти до вмісту

Чи є життя після смерті? Ви боїтесь померти?

Повідомлень в темі: 145

#141 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.01.2015 – 20:22

kissarat (09.01.2015 – 19:55) писав:

От, а я про що - в твоєму розумінні поведінка може бути правильною.
так, є правильна поведінка - ти не завдажєш навмисної шкоди сущому. коли робиш це свідомо - це неправильна поведінка. на цьому базуються всі релігії і більшість вчень.

Цитата

А єдине обмеження для мене - це соціальні норми, порушення яких може мати наслідки, якщо настане відповідальність.
відповідальність понесеш в тому разі, коли порушиш карний кодекс. а якщо так - то понесеш її заслужено!

Цитата

В що саме я не вірю? Реінкарнація підрозуміває існування Бога чи то взагалі якоїсь сутності відмінної від мене?
ти щось наплутав. реєнкарнація - це переродження душі в іншому тілі на основі карми.
а ти боїшся реєнкарнації, але не віриш в карму) це те саме, що заявити: я боюсь свою жінку, але я нежонатий!))
  • 0

#142 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.01.2015 – 20:32

L'insouciаnce (09.01.2015 – 20:22) писав:

ти щось наплутав. реєнкарнація - це переродження душі в іншому тілі на основі карми.
Тобто те, що свідомість-пам ять (чи то може вжити слово душа) може існувати без тіла і не мати моральної ваги - тобі в голову не вкладується.
  • 0

#143 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 09.01.2015 – 21:38

kissarat (09.01.2015 – 20:32) писав:

Тобто те, що свідомість-пам ять (чи то може вжити слово душа) може існувати без тіла і не мати моральної ваги - тобі в голову не вкладується.
зрозумій, те про що ти пишеш - не є реінкарнацією. бо в буддизмі твоя наступна реінкарнація абсолютно залежить від як ти зазначив, моральної ваги душі попереднього життя. але, схоже за все, ти просто висмикнув з буддизму слово - реінкарнація, і наповнив його іншим змістом. в такому разі, повторю, це не реінкарнація.
  • 0

#144 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 314 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.01.2015 – 23:09

Тобто реінкарнація повинна бути іменно такою, яку колисі собі люди на фантазували. А те, що зара інформаційний вік і люди мають набагто краще уявлення про способи передачі, копіювання і перетворення інформації - то фігня. І психологія - то бредні.
  • 0

#145 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 25.04.2015 – 16:37

Bewildered (06.03.2010 – 00:17) писав:

Так, є життя. Наше теперішня життя є тільки переходом до нового життя, яке по суті є Вічністю. Вічність буде така, яку хто заслужить по відношенню до Бога.
Так, боюсь помирати. Дуже.
Боїшся - знач заслужила.
  • 0

#146 Наталка28

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Перемишль

Відправлено 02.04.2016 – 19:51

Так як у фільмі "Пірати Карибського Моря":