Перейти до вмісту

Батьківська брехня

Повідомлень в темі: 23

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 05.03.2010 – 15:29

мены нічо такого не казали. тато якось сказав,шо мені з Москви ведмедик цукерки передав(бананові такі..тоді були дуже "модні",я їх обожнювала), тато в ці..як їх українською.. дінстрайзе їздив часто. тількия в того ведмедика ні разу не повірила, тільки зауважила, шо тварини не розмовляють :) мені рочки три було,бо,пам"ятаю, тоді брат тільки з"явився,і цукерки їсти ше не міг, тож всьо то мені діставалося)))

аналогічно, читаючи напам"ять якісь вірші Шевченка, які мене мама змушувала вчити(тобто вірші взагалі змушувала), там в нього часто зустрічалося слово,незрозуміле для 4-річної дитини- "Бог". Батьки в мене невіруючі, тому на моє питання "шо це таке", мама сказала, шо деякі люди вірять, шо Бог- це творець всього живого і неживого,шо мене оточує. Це було моє перше знайомство з міфами. Я знала,шо мене я татова і мамина доця,і ніякий "бог" до мого народження причетності не мав.
  • 0

#22 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 05.03.2010 – 17:39

Перегляд дописуSensssorika (5.03.2010 15:29) писав:

,тато в ці..як їх українською.. дінстрайзе їздив часто.

відрядження
  • 0

#23 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олександрія

Відправлено 09.03.2010 – 16:06

Щодо питання "Звідки я взявся?" рочків до 4-5 вистачає пояснення, що виріс у мами в животику. Рідко яка дитинка доколупується до нюансів як туди потрапило "зернятко", з якого почала рости, та як з того животика діставали. Дід Мороз/св.Миколай та Зайчик, що передає гостинця - то спосіб направити дит.фантазію на хороші уявні штуці, щоб в голові дитини менеше з'являлось образів усіляких монстриків та ін.каки.
  • 0

#24 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1961 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.03.2010 – 17:56

Перегляд дописуТітонька ÈMMY (9.03.2010 16:06) писав:

Щодо питання "Звідки я взявся?"
Своїй дочці, а пізніше і синам я багато разів демонстрував процес проростання насінини в вологій ватці на блюдечку на вікні. Наступний етап, на грядці...Далі збирали жолуді, каштани, фасолю, потрошили дині, виколупували насіння з соняшника, яблук, груш, вишень, маку...особлива увага на насінні маку, дуже дрібненьке...і...дуже багато...Висновок -
все живе з насіння. Далі звертаєте увагу як Півник витрушує з пірячка своє насіння на ходячу грядочку Курочку....
пізніше демонструєте гніздечко з яєчками, пізніше процес висиджування і вилуплювання курчат. Не маєте своїх
влаштовуйте екскурсії до тих хто цим займається. Продемонструйте дітям які курчата безпомічні, делікатні, як потребують тепла...можете делікатно продемонструвати невдалі вилуплювання...Якщо ви справжні батьки ви організуєте
своїм дітям надмір інформації і вони на якийсь час будуть забувати дану тему з переконаннями що вони все знають.
Більше того своєю обізнаністтю будуть ділитися з товаришами, в яких менш уважні батьки як ви...
Забудьте слово брехня в даному випадку...ви повинні бути для своїх дітей талановитими Модераторами...
"адаптерами"
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних