Перейти до вмісту

Дружній секс

Повідомлень в темі: 168

Опитування: Дружній секс (97 користувачів проголосувало)

ви за чи проти?

1. за (50 голосів [50.51%])

Процент голосів: 50.51%

2. проти (49 голосів [49.49%])

Процент голосів: 49.49%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 04.03.2010 – 11:18

Перегляд дописуzav (3.03.2010 21:16) писав:

Жодного зв'язку між сексом, коханням і дружбою не існує.

повністю підтримую дане твердження
  • 0

#62 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 04.03.2010 – 11:28

Цитата

Секс для природного продовження роду, а кохання для особистого вдосконалення й задоволення.
Через тисячний раз бонус, у вигляді вагітності, чи шо?)
Хіба є кохання без сексу?
  • 0

#63 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 11:30

Перегляд дописуHalka (3.03.2010 21:18) писав:

Як не існує? Перед коханням завжди передує дружба, і секс теж десь там присутній....

Це типова дівоча помилка. Є для прикладу якийсь друг з яким є спільні інтереси і про що поговорити. Це раз. Сексу теж хочеться. Це два. Тоді жіноча логіка починає думати: я з ним спілкуюсь? спілкуюсь - отже він мені подобається. Секс мені б зним хотілось - а з ким ще? О! значить це кожання - так я кохаю його.

Дружба - це звязок інтелектуальний, є спільні інтереси і є про що поговорити.
Секс - це співпадінння інстинктивних вподобань, сумістність темпераменту , ...
Кохання - це взагалі емоційна складова стосунків, і нічочим окрім емоцій неможливо визначити любиш ти людину чи ні.

Людина може кохати одну, в сексі підходити другій, а дружити з третіми. Ідеально коли ти з своїм партнером маєш і спільні інтереси, і гарний секс, і кохаєш її.

Перегляд дописуКава з козявками... (4.03.2010 11:28) писав:

Є
  • 0

#64 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 11:32

Я маю на увазі кохання між хлопчиком та дівчинкою.
Кіна менше гарного тре дивитись. Дивіться реально на світ і свої почуття, немає)
  • 0

#65 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.03.2010 – 11:53

Перегляд дописуТеж пасічник... (4.03.2010 11:30) писав:

Це типова дівоча помилка. Є для прикладу якийсь друг з яким є спільні інтереси і про що поговорити. Це раз. Сексу теж хочеться. Це два. Тоді жіноча логіка починає думати: я з ним спілкуюсь? спілкуюсь - отже він мені подобається. Секс мені б зним хотілось - а з ким ще? О! значить це кожання - так я кохаю його.
Це ваше помилкове враження про жіночу логіку...
  • 0

#66 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 11:58

Перегляд дописуКава з козявками... (4.03.2010 11:32) писав:

Кіна менше гарного тре дивитись. Дивіться реально на світ і свої почуття, немає)

Я дуже реально бачу й досить часто хлопців які просто по вуха закохані в "динамщиць", які просто отримуюють якусь користь від їх кохання. при тому що хлопцям щось переклинило в голові і дивляться на своїх пасій ледве як не на святих

Перегляд дописуВакуОлька (4.03.2010 11:53) писав:

Це ваше помилкове враження про жіночу логіку...
я говорив про дівочу, а не жіночу логіку
  • 0

#67 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 12:11

Перегляд дописуТеж пасічник... (4.03.2010 11:58) писав:

Я дуже реально бачу й досить часто хлопців які просто по вуха закохані в "динамщиць", які просто отримуюють якусь користь від їх кохання. при тому що хлопцям щось переклинило в голові і дивляться на своїх пасій ледве як не на святих
Як і навпаки.. Але ми говоримо зараз не про "динамо" з чийого б то не було боку.

Для мене є незрозумілим поняття "дружній секс". Якщо секс таки стався, то знач хоч в однієї сторони є далеко не дружні почуття..

Перегляд дописуТеж пасічник... (4.03.2010 11:58) писав:

я говорив про дівочу, а не жіночу логіку
Ще раз перечитала ваш допис.. Та ні, не помутніло в очах, таки ви вжили "жіноча логіка". Хоча "жіноча логіка вона й у Африці жіноча... Тільки жінки різного віку бувають і, відповідно, логіка інша... А різниці між жіночою/дівочою не бачу... Але це вже оф-топ.
  • 0

#68 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2010 – 12:21

Через тисячний раз бонус, у вигляді вагітності, чи шо?)
Ви плутаєте тепле з м'яким. Кохання - це особисте почуття, секс - це фізичний контакт. Можете кохаючи у пику бити - фізичний контакт буде, хоч і інший.
Кохання, взагалі-то, не обов'язкове. Секс куди потрібніший, ібо без нього людство гине. А без кохання лише не вдосконалюється.
Кохання не є природною потребою, воно лише особисті мрії кожної окремої людини.

Перегляд дописуКава з козявками... (4.03.2010 11:32) писав:

А ви - лікуйтеся. Ібо у вас природна потреба в сексі виявляється у хворобливих фантазіях про кохання.

Перегляд дописуВакуОлька (4.03.2010 12:11) писав:

Для мене є незрозумілим поняття "дружній секс". Якщо секс таки стався, то знач хоч в однієї сторони є далеко не дружні почуття..
Але це не заперечує наявність у тієї ж сторони і дружніх почуттів теж.
  • 0

#69 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 12:29

Перегляд дописуzav (4.03.2010 12:21) писав:

Але це не заперечує наявність у тієї ж сторони і дружніх почуттів теж.
Звичайно, не заперечує.. Але ж малось на увазі чисто дружні почуття... Загалом це нормально, якщо закохані є ще й друзями..
  • 0

#70 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 04.03.2010 – 12:33

Друзі які тра пардон займаються сексом - це аморально, кохані які є ще й друзями - потрібна річ. ІМХО.
  • 0

#71 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:09

Перегляд допису†Fallen Angel† (4.03.2010 12:33) писав:

Друзі які тра пардон займаються сексом - це аморально, кохані які є ще й друзями - потрібна річ. ІМХО.
Мля, а в чому ж різниця?.. Йа розгублений!!111
  • 0

#72 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:17

Цитата

А ви - лікуйтеся. Ібо у вас природна потреба в сексі виявляється у хворобливих фантазіях про кохання.
Мої фантазії про кохання з'являються тоді, коли я в дівчинці бачу хоч якусь сексуальність.
  • 0

#73 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:20

Перегляд дописуzav (4.03.2010 13:09) писав:

Мля, а в чому ж різниця?.. Йа розгублений!!111
тут натякають кагбе що у друзів може бути сєкас без кохання
але я проти!
дружба це теж різновид кохання, так шо нєфіг.
  • 0

#74 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:27

Перегляд дописуNeorlandina (4.03.2010 13:20) писав:

тут натякають кагбе що у друзів може бути сєкас без кохання
Секас без кохання може бути не лише у друзів, тому я не бачу в цьому якоїсь проблеми...
Сказав же - секас і кохання не пов'язані між собоў.
  • 0

#75 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:33

Цитата

Ви плутаєте тепле з м'яким. Кохання - це особисте почуття, секс - це фізичний контакт. Можете кохаючи у пику бити - фізичний контакт буде, хоч і інший.
Кохання, взагалі-то, не обов'язкове. Секс куди потрібніший, ібо без нього людство гине. А без кохання лише не вдосконалюється.
Кохання не є природною потребою, воно лише особисті мрії кожної окремої людини.
Ну прям слова моє дівчини, ледь не чую це. Це що до: "Без кохання не вдосконалюються". Просто шо, засрали дуже сильно це слово - кохання. Занадто то солодке воно тепер, ледь не святе, особисто для когось.
Я не думаю що є розвиток, я бачу лише доповнення. Ніхто не буде переймати чиїсь там звички, чи навички. Ну можливо і буде, але чисто як доповнення, для власної користі. Та і вдосконалюєшся лише за ради партнера, щоб залишатись цікавим і потрібним.
-
трохи оффтоп, частково по темі. це я для модеракул)

в тебе, Повідомлень: 6 666!!1
  • 0

#76 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 13:48

Перегляд дописуКава з козявками... (4.03.2010 13:33) писав:

Ну прям слова моє дівчини, ледь не чую це. Це що до: "Без кохання не вдосконалюються". Просто шо, засрали дуже сильно це слово - кохання. Занадто то солодке воно тепер, ледь не святе, особисто для когось.
Я не думаю що є розвиток, я бачу лише доповнення. Ніхто не буде переймати чиїсь там звички, чи навички. Ну можливо і буде, але чисто як доповнення, для власної користі. Та і вдосконалюєшся лише за ради партнера, щоб залишатись цікавим і потрібним.
Через кохання вдосконалюється людство в цілому, а не корема людина - це гарне і варте почуття, але не треба плутати почуття з природною потребою: секас - це продовження роду.
p.s. Та мені пофіґ на кількість дописів! Мене переймає лише кількість мінусів у репутації, йухху!
  • 0

#77 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 15:02

Дружній секс - категоричне ні!!!
У мене було кілька спокус у житті і одна можливість це реалізувати, коли мені і моєму другові було погано (у нього - нерозділене кохання, у мене - по життю багато негараздів)... Він, здається, був не проти, щось натякав, тим більше, що між нами була симпатія, ми розуміли одне одного з півслова, багато спілкувались. Діло навіть дійшло до масажу :) (правда цілком невинного, масажу плечей для розслаблення). Але я так і не змогла наважитися і він не зробив перший крок, чекав, щоб я дозволила...
І я ніскільки не жалкую, що ми так і не вчинили сексу, хоча, якби вчинили, то, думаю, якось би теж пережили. Він молодший за мене на кілька років, можливо, це мене й спинило, крім того я боялась втратити його як друга, адже стосунки б перейшли на новий рівень, який би нічого доброго не дав, бо мій друг був з вухами закоханий у іншу і дуже страждав, а я до нього ставилась тільки як до друга, хоча потяг все ж був. І зараз дивлячись йому у вічі мені все-одно якось ніяково, бо обоє прекрасно знаємо, що могло відбутись, і уявляю, що я б його зненавиділа, якби це все ж відбулося, бо боялася б, що він комусь розповість про це, та ще раптом би мені не сподобалось, я б напевно тиждень ригала, вибачте.
Коротше, ми вже не друзі після того. Так, знайомі. Але я часто звертаюсь до нього за допомогою і він ще ні разу не відмовив, завжди допомагає швидко, вчасно і, як мені здається, із задоволенням. Ми вдячні одне одному. І справа не у сексі, а в моральній підтримці.
І ваша справа вирішувати - хочете ви сексу з другом чи ні.
  • 0

#78 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 15:30

отак невинний масажик руйнує дружбу)
  • 0

#79 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1512 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 15:38

Є!!! Можливо до вас ще не прийшло справжнє кохання. Бувають закоханості, а буває кохання і воно лише одне, це коли - бум!!!!!!!! в голові спалах, ти нікуди його не можеш діти, ти спочатку його обожнюєш (це почуття), потім ненавидиш, бо розумієш, що насправді тобі від людини нічого не треба, навіть сексу (тобто, треба, але ти не будеш ніколи нав'язуватись)... Ну я трохи відійшла від теми, але не відповісти не могла!

Повідомлення відредагував kukusja: 04.03.2010 – 15:50

• 0

#80 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 04.03.2010 – 18:11

Перегляд дописуkukusja (4.03.2010 15:02) писав:

Дружній секс - категоричне ні!!!
У мене було кілька спокус у житті і одна можливість це реалізувати, коли мені і моєму другові було погано (у нього - нерозділене кохання, у мене - по життю багато негараздів)... Він, здається, був не проти, щось натякав, тим більше, що між нами була симпатія, ми розуміли одне одного з півслова, багато спілкувались. Діло навіть дійшло до масажу :) (правда цілком невинного, масажу плечей для розслаблення). Але я так і не змогла наважитися і він не зробив перший крок, чекав, щоб я дозволила...
І я ніскільки не жалкую, що ми так і не вчинили сексу, хоча, якби вчинили, то, думаю, якось би теж пережили. Він молодший за мене на кілька років, можливо, це мене й спинило, крім того я боялась втратити його як друга, адже стосунки б перейшли на новий рівень, який би нічого доброго не дав, бо мій друг був з вухами закоханий у іншу і дуже страждав, а я до нього ставилась тільки як до друга, хоча потяг все ж був. І зараз дивлячись йому у вічі мені все-одно якось ніяково, бо обоє прекрасно знаємо, що могло відбутись, і уявляю, що я б його зненавиділа, якби це все ж відбулося, бо боялася б, що він комусь розповість про це, та ще раптом би мені не сподобалось, я б напевно тиждень ригала, вибачте.
Коротше, ми вже не друзі після того. Так, знайомі. Але я часто звертаюсь до нього за допомогою і він ще ні разу не відмовив, завжди допомагає швидко, вчасно і, як мені здається, із задоволенням. Ми вдячні одне одному. І справа не у сексі, а в моральній підтримці.
І ваша справа вирішувати - хочете ви сексу з другом чи ні.

а якби переспали все було б зовсім інакше.
може навіть на краще.
ви більше уявляєте ніж дієте.
а в сексі цінується практика. як і в дружбі. так що буде якийсь досвід окрім теоретичного - пишіть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних