Перейти до вмісту

"Я не хочу, щоб ти..."

Повідомлень в темі: 140

Опитування: отже, (31 користувачів проголосувало)

чи існують у ваших стосунках якісь заборони?

1. Так, в нас є певні заборони один до одного (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

2. Забороняти шось можу лише я, а жінка має мене слухатись(я безсовісний деспот) (3 голосів [9.68%])

Процент голосів: 9.68%

3. Забороняти шось можу лише я, а чоловік краще хай помовчить(я красавіца, ти мой раб гг) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Які заборони? В нас демократія! (в кого сіські- той і камадуєт.. (2 голосів [6.45%])

Процент голосів: 6.45%

5. Ми намагаємося не обмежувати свободу один одного(а ще ми сексуально збочені) (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

6. В мене нікого нема, бо я надто багато люблю забороняти( я нещасне і вперте чмо) (6 голосів [19.35%])

Процент голосів: 19.35%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 23:44

бгага, Ющенко, заспокойтеся нарешті.
вас ніхто не помічає, ніхто не помічає... :lol: :ggggg:
  • 0

#62 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.03.2010 – 23:45

Перегляд дописуWTF? (2.03.2010 00:44) писав:

вас ніхто не помічає, ніхто не помічає... :lol: :ggggg:
Тю, я на клаві вчусь набирати. Спокійний, як удав.
  • 0

#63 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2010 – 23:47

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 22:56) писав:

Ну, це як в якомусь дурнуватому фільмі про пук: спочатку стосунків чийсь пук смішить, забавляє, далі по ходу не звертаєш уваги, а ще далі починає дратувати. Так от, це ті ж самі непорозуміння - якщо не пристосуватись одне до одного, то ті непорозуміння врешті можуть зруйнувати стосунки.
А можуть і не можуть, ги.
Непорозуміння... складається враження, що хтось не тямив на кому одружувався.

Перегляд дописуОлеська (1.03.2010 22:56) писав:

А на дітях і Ви відіграватиметесь.)
Я не буду, я вже. Принаймні, я чітко усвідомлюю різницю між "не можна" і "не варто".
  • 0

#64 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 23:53

Перегляд дописучорно-біла (1.03.2010 23:42) писав:

Ні, нічого. Я взагалі проти заборон. Не хочу, щоб забороняли мені і сама не забороняю. І потім мені б не хотілось, щоб він щось робив тому, що я цього вимагаю. Я не люблю рабів. Я можу дати зрозуміти, що мені від чогось неприємно, пояснити чому. Якщо його це переконає, то він сам перестає це робити. Аналогічно зі мною. Якщо я знаю, що йому від чогось погано - я цього не робитиму.
ну і я так. якшо мені погано від сигаретного диму- я просто попросила не курити при мені. а він взяв і взагалі кинув. ну..умнічка)) але не знаю як реагувати на його "мені було б приємно.якби ти мені щось забороняла". уваги йому не вистачає чи шо?..

Перегляд дописуzav (1.03.2010 23:40) писав:

Там вище є варянт демократія. Так от у нас - анархія: вчинки кожного особисті й незалежні, проте помірковані За умов поміркованості не виникає проблем із заборонами зокрема й змінами характеру взагалі.

Моя дружна взагалі проти гостей, і шо? Мну це ніяк не заважає, ібо не маю бажання запрошувати.

Проблема не в наявності егоїзму, а в усвідомленні: я точно знаю в чому я егоїст і цього не зрікаюся; натомість є люди, котрі вихваляються відсутністю егоїзму. не розуміючи його суті - з ними боротимусь завзято!
1. Заве, то просто у вас нема нічо такого, що могло б аж астільки не подобатися один у одного. ну як у мене з сигаретами. я можу кохати любину,яка курить. але я в обморокі від того иму падаю- настільки мені погано. це таке, про шо е треба просити чи забороняти, він сам має розуміти, шо курити при мені не треба. а комусь просто не подобаються сигарети. але це не заважає іншій людині курити при ній. і тоді це дратує.
2.так у вас взаєморозуміння в цьому плані. а от,скажімо,якби навпаки? захотіли б Ви додому друга привети- ну мало лі,може сто років не бачилися чи ше шо- а рудина категорично заборонила б. сама заборонилаЮ,не просто відмовила. як би реагували?
3. заве,влада вас псує )))
  • 0

#65 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Roma

Відправлено 01.03.2010 – 23:54

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 22:53) писав:

ну і я так. якшо мені погано від сигаретного диму- я просто попросила не курити при мені. а він взяв і взагалі кинув. ну..умнічка)) але не знаю як реагувати на його "мені було б приємно.якби ти мені щось забороняла". уваги йому не вистачає чи шо?..
а може просто спробуй його відшмагати, може він жесті хоче? :ggggg:
  • 0

#66 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.03.2010 – 23:56

Перегляд дописуzav (1.03.2010 23:47) писав:

А можуть і не можуть, ги.
Непорозуміння... складається враження, що хтось не тямив на кому одружувався.

Я не буду, я вже. Принаймні, я чітко усвідомлюю різницю між "не можна" і "не варто".
заве,не повірю, шо в сосунках може не бути непорозумінь. обоє ж живі люди))

а заборони дітям- то інша тема. доречі, щодо цього теж бувають непорозуміння. хлопчику 4 роки. він вдарився чи ше шо. матір його жаліє. а батько може заборонити матері жаліти дитину,типу "він же так бабою виросте". як реагувати матері?
  • 0

#67 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 01.03.2010 – 23:59

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 00:53) писав:

2.так у вас взаєморозуміння в цьому плані. а от,скажімо,якби навпаки? захотіли б Ви додому друга привети- ну мало лі,може сто років не бачилися чи ше шо- а рудина категорично заборонила б. сама заборонилаЮ,не просто відмовила. як би реагували?
Хи, вона так може заборонити категорично дихати.

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 00:56) писав:

а заборони дітям- то інша тема. доречі, щодо цього теж бувають непорозуміння. хлопчику 4 роки. він вдарився чи ше шо. матір його жаліє. а батько може заборонити матері жаліти дитину,типу "він же так бабою виросте". як реагувати матері?
Нормально реагувати, має рацію.

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 00:56) писав:

Пояснити.
  • 0

#68 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.03.2010 – 00:02

Перегляд дописучорно-біла (1.03.2010 23:54) писав:

а може просто спробуй його відшмагати, може він жесті хоче? :)
мооожлииииивоо..))
я люблю,шоб все було під контролем, але не люблю командувати. а він майже завжди каже "як хочеш- так і буде". отака проблема.

Перегляд дописуWTF? (1.03.2010 23:44) писав:

вас ніхто не помічає, ніхто не помічає... :) :ggggg:
здається, я тебе розумію :lol:
  • 0

#69 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:05

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 01:02) писав:

здається, я тебе розумію :ggggg:
Я її теж.
  • 0

#70 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:08

Перегляд дописуyushchenko (1.03.2010 22:59) писав:

Нормально реагувати, має рацію.
"Бабою" не через це виростають.

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:02) писав:

мооожлииииивоо..))
я люблю,шоб все було під контролем, але не люблю командувати. а він майже завжди каже "як хочеш- так і буде". отака проблема.
А сам не каже, як хоче?
  • 0

#71 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:09

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 01:02) писав:

мооожлииииивоо..))
Заборони йому цю фразу, ну хоч раз скомандуй.
  • 0

#72 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.03.2010 – 00:09

ааа!!! згадала один аморальний,як на мене, факт!

Цитата

Муж часто писает в раковину и даже не скрывает этого! Говорит что почти все мужчины так делают, для меня это дикость. Есть ли способы отучить его?
взято звідси
якшоу пошуку ввести "мой муж писает в раковину", то можна абалдєть від того, яка це для деяких реальна проблема. йоопт! оце я б точно забороняла :ggggg:
  • 0

#73 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:10

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:53) писав:

Не запрошував би друга: є інші шляхи поспілкуватися, та й він би зрозумів, і дружина мені все ж дорожча за друга.

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:53) писав:

3. заве,влада вас псує )))
Ви не шарите: це я псую посаду, ґґґ.
  • 0

#74 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:11

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2010 01:08) писав:

"Бабою" не через це виростають.
Через це також. Мужик мусить терпіти, а не чекати жалості.
  • 0

#75 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:11

Перегляд дописуyushchenko (1.03.2010 23:09) писав:

Заборони йому цю фразу, ну хоч раз скомандуй.
геніально :happy1:
  • 0

#76 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:14

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 01:09) писав:

ааа!!! згадала один аморальний,як на мене, факт!

взято звідси
якшоу пошуку ввести "мой муж писает в раковину", то можна абалдєть від того, яка це для деяких реальна проблема. йоопт! оце я б точно забороняла :lol:
А якщо б не послухався? Розійшлась би.

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2010 01:11) писав:

геніально :happy1:
Да ти шо. *поспішно гуглить в списках геніїїв людства.
  • 0

#77 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:16

Перегляд дописуyushchenko (1.03.2010 23:11) писав:

Через це також. Мужик мусить терпіти, а не чекати жалості.
Це ж всього фізична біль, та ще й дитини. Та навіть у старшому віці хочеться пожаліти, якщо "малюка" болить))). А взагалі виросте "бабою", якщо йому постійно наказувати, що робити, а не пояснювати чому цей чи інший варіант кращий чи гірший і чому. Дитину треба вчити думати, а не терпіти, коли розбиває коліна

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:09) писав:

йоопт! оце я б точно забороняла :happy1:
а я ні)))
  • 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.03.2010 – 00:19

Перегляд дописучорно-біла (2.03.2010 00:08) писав:

А сам не каже, як хоче?
та каже)) але каже так, шо все одно мій голос як би вирішальний. типу ..догождати мені в усьому хоче, щоб було як краще для мене. в принципі, так добре,бо я , свою чергу, хочу, що булдо добре обом. по колу виходить ))) це знаєш як ..хто вранці швидше іншому каву зробить- кожен хоче прокинутися першим, і порадувати чимось іншого,коли той прокинеться. іноді так смішно..))
мені лестить, шо він питається моєї думки, коли питання хоч якось мене стосується(як от,наприклад, дати комусь у борг грошей),але мені іноді біло б зручно, аби він мене просто перед фактом ставив))

Перегляд дописуzav (2.03.2010 00:10) писав:

Не запрошував би друга: є інші шляхи поспілкуватися, та й він би зрозумів, і дружина мені все ж дорожча за друга.
от це вже і є поступки)) просто одна річ, коли ви самі цьому запобігаєте, а геть інша, коли вам забороняють))
  • 0

#79 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:21

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:56) писав:

Ви про непорозуміння тему створили, чи про заборони? Бо заборон зрештою не залишається, а непорозуміння нетривалі, тому ніц не впливають на стосунки.
Дружин постійно мну лає за ті чи інші дрібниці, але наслідки від цього не дуже змінюються, ги. Натомість я шкодую за тими чи іншими її вчинками, але здобутки подібні.
Загалом ми вчимо один одного "не втрачати голову" - завжди обмірковувати дії наперед, і проблема не в тому чи іншому рішенні, а у лінощах приділити цьому рішенню зайву мить уваги.

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:56) писав:

У даному прикладі обоє дурні: треба не жаліти, а заспокоювати.

Перегляд дописуSensssorika (2.03.2010 00:09) писав:

якшоу пошуку ввести "мой муж писает в раковину", то можна абалдєть від того, яка це для деяких реальна проблема. йоопт! оце я б точно забороняла :happy1:
Мені здається, тут потрібне хірургічне втручання...
  • 0

#80 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень

Відправлено 02.03.2010 – 00:21

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 23:17) писав:

та каже)) але каже так, шо все одно мій голос як би вирішальний. типу ..догождати мені в усьому хоче, щоб було як краще для мене. в принципі, так добре,бо я , свою чергу, хочу, що булдо добре обом. по колу виходить ))) це знаєш як ..хто вранці швидше іншому каву зробить- кожен хоче прокинутися першим, і порадувати чимось іншого,коли той прокинеться. іноді так смішно..))
мені лестить, шо він питається моєї думки, коли питання хоч якось мене стосується(як от,наприклад, дати комусь у борг грошей),але мені іноді біло б зручно, аби він мене просто перед фактом ставив))
може ти теж хочеш жесті? :happy1: А взагалі скажи йому, щоб час від часу кулаком по столі стукав, чого ти скромнічаєш)))
І зроби йому приємне. Хай встає рано, робить каву. А ти спи, догоди чоловіку, йопта ))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних