Перейти до вмісту

"Я не хочу, щоб ти..."

Повідомлень в темі: 140

Опитування: отже, (31 користувачів проголосувало)

чи існують у ваших стосунках якісь заборони?

1. Так, в нас є певні заборони один до одного (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

2. Забороняти шось можу лише я, а жінка має мене слухатись(я безсовісний деспот) (3 голосів [9.68%])

Процент голосів: 9.68%

3. Забороняти шось можу лише я, а чоловік краще хай помовчить(я красавіца, ти мой раб гг) (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. Які заборони? В нас демократія! (в кого сіські- той і камадуєт.. (2 голосів [6.45%])

Процент голосів: 6.45%

5. Ми намагаємося не обмежувати свободу один одного(а ще ми сексуально збочені) (10 голосів [32.26%])

Процент голосів: 32.26%

6. В мене нікого нема, бо я надто багато люблю забороняти( я нещасне і вперте чмо) (6 голосів [19.35%])

Процент голосів: 19.35%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#121 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2010 – 00:11

скажімо так, є компромісні варіанти, завжди є речі неприємні партнеру, але при бажані завжди можна знайти рішення
  • 0

#122 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 00:43

Перегляд дописуSensssorika (1.03.2010 21:53) писав:

От наприклад, одна моя однокласниця не носить кофтинки з глубоким вирізом, бо її хлопець забороняє їй це. Інша не має в гардеробі коротких спідниць, чи суконь. Ще одна не користується косметикою. Їм це все забороняють їхні кохані. Таких випадків багато,коли чоловіки забороняють своїм жінкам вдягатися тим чи іншим чином, мотивуючи це тим, шо так жінка може викликати до себе увагу з боку іншого чоловіка,а увага інших чоловіків до його дівчини йому не подобається.
Що тут сказати - український варіянт паранджи.
Так себе поводити означає підписатися під власними комплексами.
  • 0

#123 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.03.2010 – 01:55

Маячня то все - якісь заборони, якщо хочете прожити щасливо. На мій погляд, для довготривалих відносин, в парі мають бути вільні і головне - дорослі люди. Тобто люди, які вже мають сформований світогляд, сформовані звички. Якесь постійне намагання змінити одне одного призводить в кінцевому результаті до сварок, погіршення відносин.

Якщо людина доросла, думаюча, вона сама зрозуміє, що можна, а що ні. Заборона чогось, ранить его другої половинки, бо таким чином Ви ніби визнаєте деяку несумісність з собою, і одразу виникає питання: "Чого ж ми разом, якщо я тобі настільки не подобаюсь я в чомусь?" Немає нікого ідеального, і деколи оце прагнення виліпити собі Галатею може призвести до розлучення, до розриву.

Чому б просто не надати можливості людині самопокращуватись? Якщо вона кохає, то й буде робити все можливе, щоб бути вартою своєї любимої/ого, робити щось приємне їй. А не по наказу: "Не пий пива! Бо мені то не подобається, бо я того не розумію." чи "Не купляй 30-ий ліфчик, бо мені на пиво получки не вистачить, і тих ліфчиків у тебе 29."

Люди ж дорослі, самі по ідеї мають здоровий глузд. А на заборонах, притиску власної свободи, яку також має мати людина навіть у парі, не побудуєте сімейного щастя. Не кажучи вже про приниження іншого учасника цього життєвого проекту, під назвою "сім'я".

І дивно оце чути пари , на початку відносин, що комусь там щось у комусь не подобається, сприймайте людей, якими вони є, а не подобаються, то розставайтесь поки не пізно, не треба мучити одне одного, шукайте собі людину, яка є максимально адекватною з Вашої точки зору, і бажано взаємно.

А тобі Сенсссоріко, якщо це не брехня, що ти вагітна, бо тут чутки якісь протирічливі. То ти вагітна, то Ластівочка щось набажала, ніби вже не дуже вагітна. Складно розібратись з тих уривків репутацій, коментів, наїздів і ненависті чи любові. Так ось. Якщо ти вагітна, то тебе все дратуватиме, а особливо твій чоловік, чи ким він тобі приходиться, також не знаю. Особливо він тебе дратуватиме безпосередньо перед родами, я від жінки ще таких матюків в мою сторону ніколи не чув, ніколи не забуду. Це нормально.

Повідомлення відредагував yushchenko: 03.03.2010 – 02:15

• 0

#124 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 03.03.2010 – 03:17

Перегляд дописуyushchenko (1.03.2010 21:58) писав:

Нема, купив надувну ляльку.
Ви забули прочитати інструкцію, там купа заборон і вказівок як поводитися з ґумовими предметами. :happy1:
  • 0

#125 Теж пасічник...

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 332 повідомлень
  • Місто:краще не знати:)

Відправлено 03.03.2010 – 11:02

Згадав що жінці щоб зрадити чоловікові не обовязково щось планувати - достатньо просто вийти за хлібом.

Окрім того не потрібно забувати що заборони містять слово "не", а воно підсідомо не розпізнається. Так що візьміть ту фразу якою ви забороняєте, повикідайте всі "ні" і "не" і отримаєте те що чує підсвідомість партнера.
Навпаки говорю що я хочу, а не забороняю. З дітьми це до рече теж набагато краще працю. Попросіть щось,а не забороняйте. А окрім того кожній особистості потрібен свій простір в який би не втручались, тому люблю колит мені дають багато простору і в часі і в фінансах і в можливостях.
  • 0

#126 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 03.03.2010 – 11:39

Видалила дубль
  • 0

#127 пульс землі

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 30 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 03.03.2010 – 13:35

В даному голосуванні вибрала пункт 3. Хоча насправді..якби продовжити фразу з теми "Я не хочу, щоб ти..."..то там би було "мені забороняв"
  • 0

#128 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.03.2010 – 16:41

Перегляд дописуzav (2.03.2010 22:16) писав:

Я попереджав, що кохання - надзвичайно егоїстичне почуття.

Напевно ні, тому я і вжив одруження, бо воно однаково гарно підходить і жінкам, і чоловікам.
Як тут люблять казати: злив зараховано.)

Перегляд дописуzav (2.03.2010 22:16) писав:

Сприйняття "серйозно" - це якісь безпідставні мрії. Будь-яка людина, і дитина теж, найперше має міркувати самостійно, і вже потім слухати чиїсь поради, і тим більше їх сприймати.
Бо буде вважати, що з'явилася з капусти й таке інше, ги.
Ми трохи про різні речі говоримо. Я не кажу про самостійне мислення, я кажу про заперечення одне одного у вихованні дітей: батьки повинні те якщо і робити, то не перед дітьми. Якщо мати сварить, батько не повинен заперечувати то, і навпаки, - тоді у дитини є відчуття справедливості повчання. А якщо мати починає сварити, а батько тут же:"Та не звертай уваги, сину...", то наскільки серйозно має та дитина в подальшому сприймати матір? Або батько насварив, а мати затупилась і сюсюкається з дитиною (таке спостерігаю у сім"ї моїх друзів) - ви думаєте дитина більше любить чи поважає від цього матір? Ніфіга.

Перегляд дописуБулка Ісус (3.03.2010 00:43) писав:

Що тут сказати - український варіянт паранджи.
Так себе поводити означає підписатися під власними комплексами.
Ми це теж проходили. Поки що ще не зовсім пройшли, на жаль.)

Перегляд дописуyushchenko (3.03.2010 01:55) писав:

І дивно оце чути пари , на початку відносин, що комусь там щось у комусь не подобається, сприймайте людей, якими вони є, а не подобаються, то розставайтесь поки не пізно, не треба мучити одне одного, шукайте собі людину, яка є максимально адекватною з Вашої точки зору, і бажано взаємно.
Загалом погоджуюсь зі всім дописом. Але наскільки важко знайти людину, яка тобі повністю підходить!.. Практично неможливо.)

Перегляд дописуТеж пасічник... (3.03.2010 11:02) писав:

Згадав що жінці щоб зрадити чоловікові не обовязково щось планувати - достатньо просто вийти за хлібом.
Мені здається, власне, що жінці треба на таке зважуватись, а чоловікові - як в туалет сходити: природня потреба.)
  • 0

#129 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.03.2010 – 17:25

ліньки щось писати, бо всеодно вийде те ж саме що і юсченко написав
так шо +1

Повідомлення відредагував Neorlandina: 03.03.2010 – 17:25

• 0

#130 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 03.03.2010 – 23:23

5 варіант тільки ми не збочені)))
  • 0

#131 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 04.03.2010 – 23:40

В мене нікого нема, бо я надто багато люблю забороняти( я нещасне і вперте чмо)

надто вичерпна відповідь :)

;)

Повідомлення відредагував CCCP: 04.03.2010 – 23:41

• 0

#132 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.03.2010 – 00:20

Розмову про виховання дітей перенесла СЮДИ. Не відхиляйтесь від теми, будь ласка.
  • 0

#133 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 04:33

наші заборони: я забороняю йому голосно слухати музику(бо якшо годину волатиме шось типу кенібал корпс - це ше я можу якось пережити,але якшо всі виідні,то я їх просто зненавиджу,хоча так вони мені дуже навіть нічого),а він забороняє мені фотографуватися і "публікувати" ці фото,особливо,якшо вони якогось еротичного,на його думку,характеру. причому "дізналася" я про цю заборону тоді,коли на аватарку в контакті поставила фото, де я зі спини майже оголена- в принципі нічого крикливого не було, мені та фотка естетично подобалася,але коханий сказав: "швидко це видали!". і потім ше пару разів схожі ситуацї були, аж поки він взагалі не обмежив мене тим,шо сказав,шо не хоче,щоб хтось в інтернеті дивився мені у очі. ото не даватиму йому більше листи свої читати гг сказав,шо забагато збоченців в інтернеті, а я його кохана, тому маю "не висовуватись". хоча на мою думку він більше злиться від того, шо фотографом того всього.як він каже "бєзабразія", був мій колишній ..ее..не знаю як його назвати гг а той був професійним фотографом. кароч, це все його надмірні ревнощі. :(

Перегляд дописуСварус (2.03.2010 13:21) писав:

Думаю Ви мали на увазі "Ми не обмежуємо свободу один одного"
а я мала на увазі саме намагаємося не обмежувати. бо "не обмежуємо" можуть заявляти лише обидва "партнери".

Я колись теж таким страждав. Зрештою це пройшло. В тему:
Прикріплений файл Pro_akotiv.jpg
ну і от скажіть, якого чорта ви таким страждаєте? Я і акторками можу захолюватись. і дітьми акторами. і художниками. музикантами. але це все захоплення творчістю.
якшо мені подобаються картини Бексинського,то це не значить,шо я взагалі маю уявлення,як виглядає сам художник. якшо мені подобаються "Dream Theater", мені вс одно,шо того кльового гітариста звуть Петруччі, мені по фік скільки альбомів у "Металіки" і зовсім неважливо на чому грає Сатріані. я чую лише музику,хоча й зовсім на ній не розбираюся. так само і з акторами.я не зважаю не на те, яка та чи інша людина красива, а на те, як вона працює.

Мабуть він відчуває свою слабість перед Вами і хоче бути в ролі раба, а Вас мати собі як маму.
о дааа.. він фанатіє від жіночих ніжок, футфетишист,блін :) трба буде таки спробувати пограти в відьму і інквізитора гг
по-моєму,це взаємовиключні поняття,бути "гаспажой" і бути "мамою", чи "рабом" і "дитиною" . його сім"я розпалася коли йому було 10 років, тому,думаю,що йому все-таки не вистачало як контролю,так і турботи. хоча,як він сам каже,це зробило його абсолютно самостійною людиою(а на мою думку, черствим нігілістом). не бачу нічого поганого в тому,шо йому подобається робити мені приємне. ми навіть колись б посварилися через те, шо я відмовилася виконувати якесь його прохання,бо на мою думку то було дурницею. до чого додала,шо "я в тебе взагалі ніколи нічого не прошу"(да, дура я. краще б промовчала). і це в нього як "азарєніє" настало. бо я й справді ніколи нічого не просила в нього. в нього була чи не депресія з цього приводу. типу "я такий поганий,шо в мене і попросити нічого". пфф. а може мені нічо й не тре. його власна ініціатива на шось- це одне,але якби я чогось в нього попрсила- це інше. і він посмів на мене образитись через те, шо мені нічого від нього не потрібно. кааапєц ))

кстаті, от згадала. мене бісить, коли йому дзвонять після 9-ої вечора. думаю сказати йому, хай попросить всіх,щоб не дзвонили так пізно,якшо,звісно, в них там нічого такого надзвичайного не сталося,що їм так раптом знадобився саме Артьом, чи хай просто вимикає ввечері телефон. бо я той телефон утоплю наступного разу в моєму графині з водою.
  • 0

#134 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.03.2010 – 12:03

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 04:33) писав:

ну і от скажіть, якого чорта ви таким страждаєте? Я і акторками можу захолюватись. і дітьми акторами. і художниками. музикантами. але це все захоплення творчістю.
А це вже хз, я не пам*ятаю. Ви питайте в того хто цим страждає на даний момент часу.
  • 0

#135 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 20:02

а мені ніхто нічого не забороняв :ggggg:
  • 0

#136 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 20:06

Перегляд дописуСаляма (9.03.2010 20:02) писав:

а мені ніхто нічого не забороняв -_-
а хочеться? :ggggg:
  • 0

#137 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 20:29

Перегляд дописуSensssorika (9.03.2010 21:06) писав:

а хочеться? :ggggg:

ні, не хочеться

хочеться, думаю, невпевненим в собі людям
  • 0

#138 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 09.03.2010 – 20:36

не переношу багато чОго,того і "забороняю"
хоча по суті не можу заборонити нічого, це швидше прохання
наприклад не люблю коли людина плямкає, якщо ця людина не хоче щоб я її зненавиділа і уникала, то хай міняє свої звички) я не забороняю ж,а даю вибір
а взагалі мій коханий не плямкає, дуже навіть кльово жує))
  • 0

#139 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.03.2010 – 20:39

Перегляд дописуСаляма (9.03.2010 20:29) писав:

ні, не хочеться
хочеться, думаю, невпевненим в собі людям
ніколи не зустрічала абсолютно впевниних в усьому людей. завжди знаходила шось таке,на шо вони і самі не звертали уваги,але потім виялялося,шо невпевненість таки є)))
заборони ж різними бувають. невпевненість може бути їхньою причиною,але далеко не в усіх випадках )))

Перегляд дописуКрихітка (9.03.2010 20:36) писав:

хоча по суті не можу заборонити нічого, це швидше прохання
наприклад не люблю коли людина плямкає, якщо ця людина не хоче щоб я її зненавиділа і уникала, то хай міняє свої звички) я не забороняю ж,а даю вибір
:ggggg: я називаю це "забороною". ситуацію можна як завгодно висвітлити,але якшо йому не бажано,чи не можна при тобі плямкати,то як не крути,а це таки заборона. просто можна її у формі примусу виявляти,а можна у формі прохання ))
  • 0

#140 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.05.2010 – 11:58

Цитата

нефиг значит шататься по стремным местам со стремными подругами, у которых на тебя время только ночью есть. а мне нужно ЗНАТЬ будешь ты к 9 -11 вечера дома, или нет. ладно, иди на свой день рождения, но чтобы в 9 ты была дома.....( бла-бла-бла ) .... хорошо. удачно отдохнуть.
щоб не повертатися з-за міста від подруги вночі, думаю залишится в неї ночувати. ну пляяяя :) а ше йому Тео не сподобався. о май гад <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних