Перейти до вмісту

Замками Європи.Автопробіг.

Повідомлень в темі: 92

#61 Гість_mysya_*

• Гості

Відправлено 13.09.2010 – 14:15

На етнофестивалі в Олеському замку не була, зате чудову картину з тим-таки замком мала щастя вчора придбати у пана художника у Львові. Мушу сказати, що хто не бачив цих картин вживу і не спілкувався з їх автором, той багато втратив...
  • 0

#62 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 13.09.2010 – 22:29

Перегляд дописуmysya (13.09.2010 15:15) писав:

На етнофестивалі в Олеському замку не була, зате чудову картину з тим-таки замком мала щастя вчора придбати у пана художника у Львові. Мушу сказати, що хто не бачив цих картин вживу і не спілкувався з їх автором, той багато втратив...
...дякую...я виправдаю Ваш аванс.
  • 2

#63 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.12.2010 – 23:13

Перегляд дописуmysya (13.09.2010 14:15) писав:

... хто не бачив цих картин вживу...
...дивіться фото.Прикріплений файл  kartuna_na_pmzhe.JPG   26.08К   13 Кількість завантажень:Прикріплений файл  kartuna_na_pmzhe.1JPG.JPG   62.61К   13 Кількість завантажень:G.JPG]
  • 2

#64 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 14.02.2011 – 14:49

Сьогодні на вернісажі покажу свої нові картини. Приходьте, не пожалкуєте...
  • 2

#65 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 14.02.2011 – 15:29

Перегляд дописуПастух (14.02.2011 14:49) писав:

Сьогодні на вернісажі покажу свої нові картини. Приходьте, не пожалкуєте...

Зявилась...пропажа...а я вже було подумав шо тебе, знову, десь у підвалі електрикою вбило.
Щодо, "Приходьте, не пожалкуєте", це шо воно ?...стіл накриєш ?
  • 0

#66 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.08.2011 – 08:19

Прикріплений файл  zamok54.JPG   130.46К   7 Кількість завантажень:Підгорецький замок. Автокредит дочасно виплачено і автопробіг нарешті покидае територію Украіни.
  • 2

#67 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.10.2011 – 15:05

Перегляд дописуNeorlandina (5.06.2010 11:20) писав:

і чому я так і думала, що "замками Європи" означає "замками Західної України"))))
...на превеликий жаль цей автопробіг приходиться фінансувати лише мені. А мої кошти поки що досить обмежені, тому увесь процес дуже сильно розтягується в часі. Для того щоб отримати річну шенгенську візу мені спочатку прийшлось зробити одноразову. І за іронією долі попав я на "штурм" нового замку. Доволі неприступного для неофітів...
Прикріплений файл  JAKUB1.JPG   88.17К   4 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  JAKUB2.JPG   94.95К   7 Кількість завантажень: Разом з командою українських школярів в якості супроводжуючого та водія я прибув
у сусідню Словаччину на змагання команд аматорів МНС.

Прикріплений файл  JAKUB3.JPG   104.96К   3 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  JAKUB4.JPG   75.07К   5 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  JAKUB5.JPG   91.41К   4 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  JAKUB9.JPG   76.58К   3 Кількість завантажень: Вікно в Європу пробито. Думаю що найближчі публікації будуть вже з славних старовинних єврпопейських замків.
  • 2

#68 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.10.2011 – 19:56

Прикріплений файл  JAKUB13.JPG   77.49К   1 Кількість завантажень:
  • 2

#69 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 27.10.2011 – 15:52

Перегляд дописуБезбожник (14.02.2011 16:29) писав:

Зявилась...пропажа...а я вже було подумав шо тебе, знову, десь... вбило.
Прикріплений файл  hotyn__misce_straty.JPG   97.07К   2 Кількість завантажень:... вертаємось до замків. Це було останнє фото українського замку...

Повідомлення відредагував Водій: 27.10.2011 – 15:56

• 2

#70 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2012 – 15:54

А далі? Чому нема дальших реляцій? Спонсори підвели чи візи не дають?
  • 0

#71 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.08.2012 – 11:19

Перегляд дописуСенсоріка (18.05.2010 – 20:34) писав:

Пастуше, я тебе прошу, спрямуй свій автопробіг до Чехії, там є замок, в якому купа черепів )))
...Шенгенську візу відкрито на рік. Рахунок подорожей по замках цивілізованої Європи відкрито в Угорщині замком Шарошпоток...ура!!!Прикріплений файл  harohpotok hyngary1.jpg   131.73К   1 Кількість завантажень:

Перегляд дописуВодій (17.08.2012 – 11:17) писав:

...Шенгенську візу відкрито на рік. Рахунок подорожей по замках цивілізованої Європи відкрито...

Прикріплені файли

• 4

#72 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 17.08.2012 – 18:13

Водію, то ви вже з Угорщини повернулись і вспіли картину створити?
  • 2

#73 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.08.2012 – 20:24

Перегляд дописуAquarius-ka (17.08.2012 – 18:13) писав:

Водію, то ви вже з Угорщини повернулись і вспіли картину створити?
...а я картину там на пленері створив і залишив...
  • 2

#74 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 17.08.2012 – 21:29

Думаю тепер пан Водій зможе прибути у регіон Гданська 6-7 грудня 2012 на цікаву конференцію "Замки та фортеці у розвитку сучасного туризму".

„Zamki i twierdze w rozwoju współczesnej turystyki

• 1

#75 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 17.08.2012 – 22:40

Перегляд дописуWеbеr (17.08.2012 – 21:29) писав:

Думаю тепер пан Водій зможе прибути у регіон Гданська 6-7 грудня 2012 на цікаву конференцію "Замки та фортеці у розвитку сучасного туризму".

„Zamki i twierdze w rozwoju współczesnej turystyki

...щиро вдячний за інформацію пане Wеbеr. Думаю вона стане для мене прикладною...

Прикріплені файли

• 2

#76 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 18.08.2012 – 21:56

Цікаво мандрувати замками. Але коли я бачу ці грандіозні велетенські споруди то в мене завжди виникає думка про те скільки людей загинуло під час будування цих замків, там же тоді небуло ні техніки ні будівельних кранів, все вручну все на горбу... простих селян силою зганяли на такі будівництва і примушували працювати... а ми тепер тішимося цією грандіозною красою...
  • 1

#77 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 19.08.2012 – 05:34

Колись я того не зауважувала, а тепер теж так думаю. Звичайно, що замки милуюють око, але вже десь певно з десять років бачу і іншу сторону. Останні українські замки, що я бачила - то у Бережанах і Збаражі. І там, у Збаражі, коли нас повели у підвали, що служили тюрмами і катівнями, і я собі уявила всю глибину безпомічності трудового люду перед панами, і безкрай сваволі сильних світу цього - все перевернулось. І навіть, якщо робітники не загинули під-час будови, то все одно то була тяжка, виснажлива праця на когось зовсім чужого і тільки тому, що він мав силу заставити інших так працювати і за найменший непослух - карати.
  • 1

#78 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 19.08.2012 – 08:37

Перегляд дописуAquarius-ka (19.08.2012 – 05:34) писав:

Колись я того не зауважувала, а тепер теж так думаю. Звичайно, що замки милуюють око, але вже десь певно з десять років бачу і іншу сторону. Останні українські замки, що я бачила - то у Бережанах і Збаражі. І там, у Збаражі, коли нас повели у підвали, що служили тюрмами і катівнями, і я собі уявила всю глибину безпомічності трудового люду перед панами, і безкрай сваволі сильних світу цього - все перевернулось. І навіть, якщо робітники не загинули під-час будови, то все одно то була тяжка, виснажлива праця на когось зовсім чужого і тільки тому, що він мав силу заставити інших так працювати і за найменший непослух - карати.
...для мене в першу чергу замки не обєкт естетичних вражень а комплекс інженерних споруд призначених для колективної ( що дуже важливо ) оборони та виживання в умовах облоги. А найголовніше що замки на всіх рівнях відігравали конструктивну роль в структуруванні суспільства і були наочним носієм цієї структури, при тім на значні відстані так як будувались в основному на високих точках рельєфу.

Прикріплені файли

• 1

#79 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.08.2012 – 15:37

Правильне розміщення замків та фортець - то ціла наука. І за умов тодішніх без них було ніяк не обійтися. Вже пізніше вони втратили своє первісне значення і перетворилися на обєкти туризму.
  • 0

#80 Кеп

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень

Відправлено 19.08.2012 – 15:51

Перегляд дописуAquarius-ka (19.08.2012 – 05:34) писав:

Так дійсно, але сьогодні мало хто над цим замислюється...

Перегляд дописуWеbеr (19.08.2012 – 15:37) писав:

Правильне розміщення замків та фортець - то ціла наука. І за умов тодішніх без них було ніяк не обійтися. Вже пізніше вони втратили своє первісне значення і перетворилися на обєкти туризму.
Звісно фортеці створювалися для захисту. Але сумно те що ті люди які їх будували важкою працею дуже часто не могли скористатися захистом тих фортець. Тому що ці люди просто гинули від важкої непосильної праці і хвороб під час будівництва цих фортець, або ці люди просто жили в селах далеко за межами цих фортець (звідки їх насильно пригнали на будівництво) і тому ця фортеця ніколи не могла служити захистом для них. Ці люди були просто використані як звичайний будівельний матеріал... І таких людей було дуже багато... Те саме відбувалося в давнину і при будівництві великих церков, соборів і монастирів, якими зараз так всі пишаються...
Най сумніше те що загиблих людей, які гинули на цих будівництвах, як правило ніхто ні де окремо не ховав, їх ховали прямо в мурах товстих стін і фундаменті цих споруд... Тому я завжди дивлюсь на подібні архитектурні шедеври минувщини, як на великі брацькі могили невинних людей...

Повідомлення відредагував Кеп: 19.08.2012 – 15:59

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних