Перейти до вмісту

Кафе вашої мрії...

Повідомлень в темі: 51

#21 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2010 – 11:40

пфф. а я проти вай-фаю. бо в нас часто буває,шо зайдеш в якесь кафе, а там постійно тусуються всякі придурки з ноутами. і якби ж вони хоча б там чи іли,чи пили,чи з кимось були. нє,блін. просто сидить половина відвідувачів, staring в свої ноути, причому по одному за столиком, так,шо якшо я хочу чаю попити,то або підсідай до когось(це ше ладно,якшо я одна,а якшо з друзями), чи йди в інше кафе, де таке саме. головне, шо власникам кафешок з тих задротів ніякого зиску. юлі їх не виганяють?
  • 0

#22 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.02.2010 – 11:48

Sensssorika (28.02.2010 11:40) писав:

пфф. а я проти вай-фаю. бо в нас часто буває,шо зайдеш в якесь кафе, а там постійно тусуються всякі придурки з ноутами. і якби ж вони хоча б там чи іли,чи пили,чи з кимось були. нє,блін. просто сидить половина відвідувачів, staring в свої ноути, причому по одному за столиком, так,шо якшо я хочу чаю попити,то або підсідай до когось(це ше ладно,якшо я одна,а якшо з друзями), чи йди в інше кафе, де таке саме. головне, шо власникам кафешок з тих задротів ніякого зиску. юлі їх не виганяють?
Ой.. я теж проти вай-фая... Єдиний варіант - це як у нас в "Гармидері" - окремі стійки для користування ним. А столики для звичайних відвідувачів - окремо
  • 0

#23 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2010 – 12:20

ВакуОлька (28.02.2010 11:48) писав:

Ой.. я теж проти вай-фая... Єдиний варіант - це як у нас в "Гармидері" - окремі стійки для користування ним. А столики для звичайних відвідувачів - окремо
та хай буде, аде ж не так,я ото я описала,бо то вже свинство.

а ше..ше..шоб курці сиділи подалі від некурців,в окремій кімнаті,чи якось так. бо навіть якшо я ше якось стримаю себе,шоб не обригатися від того диму, то виходити звідти з одежою,що вим тим провонялася, мені не хочеться.

а щодо музики- то тут я прекрасно розумію,шо всім не догодиш. якшо кафешка не тематична, то я цілком допускаю,щоб там грала якась попса, більшість молоді любить таке. аби тільки не шансон. бо від нього вуха взагалі в"януть і в трубочку скручуються. а оце нещодавно дуже реготала від "я так рєшила, шиншила" - настрій весь день був такий кльовий :ggggg:
а сидіти без музики теж якогсь " не того". надто..чутно тих,хто сидить навколо.

а ше я б не продавала спиртні напої всяким малолєткам.а то люблять вони понапиватися, а багатьом для цього і не треба пити багато,так..понюхати,а потім вести себе так,шо все кафе на них увагу звертає- дратують,шумлять.
  • 0

#24 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.02.2010 – 12:24

ВакуОлька (28.02.2010 01:00) писав:

дійсно, іноді кафешці, а, особливо, кав2ярні до запаху кави не вистачає запаху сигарет.. Неповна картинка чи що...
А яка кава? Розчинна чи що?
Ага, розчинна. У нас взагалі рідко де роблять справжню каву, на жаль.

А в мене була мрія відкрити інтернет-кафе, щоби там сиділи "придурки з ноутами"))). Ех...
  • 0

#25 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 12:35

Олеська (28.02.2010 12:24) писав:

Ага, розчинна. У нас взагалі рідко де роблять справжню каву, на жаль.

А в мене була мрія відкрити інтернет-кафе, щоби там сиділи "придурки з ноутами"))). Ех...
Мама мія! Як то давати розчинну каву? насправді, дивує отаке ставлення до клієнтів.. зараз же маса усяких кавоварок! Врешті, це ж престиж кафе ну і додаткова кількість клієнтів.. ну смачна кава!!! Кава має бути смачна!
  • 0

#26 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 12:38

ВакуОлька (28.02.2010 12:35) писав:

Мама мія! Як то давати розчинну каву? насправді, дивує отаке ставлення до клієнтів.. зараз же маса усяких кавоварок! Врешті, це ж престиж кафе ну і додаткова кількість клієнтів.. ну смачна кава!!! Кава має бути смачна!
Угу. На жаль, народ у нас теж мало хто п"є справжню каву. Лише знайомих підсадила.
  • 0

#27 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:09

Завжди мріяла про затишне дитяче кафе десь у центрі міста. З офіціантками у ролі Білосніжок чи Попелюшок, з гойдалками біля кафе, з кульками у подарунок маленьким відвідувачам і в тому ж дусі. Питання стоїть про кафе мрії, але у мене зустрічне питання: а яка наявна площа є?
  • 0

#28 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 28.02.2010 – 13:14

Sensssorika (28.02.2010 12:20) писав:

а ше..ше..шоб курці сиділи подалі від некурців,в окремій кімнаті,чи якось так. бо навіть якшо я ше якось стримаю себе,шоб не обригатися від того диму, то виходити звідти з одежою,що вим тим провонялася, мені не хочеться.
Зазвичай курящі та п'ющі є найбільш вигідними клієнтами, отож на думку дівчаток, що прийшли попити кефірчику, не варто зважати. хи-хи.

Невгамовна (28.02.2010 13:09) писав:

Завжди мріяла про затишне дитяче кафе десь у центрі міста. З офіціантками у ролі Білосніжок чи Попелюшок, з гойдалками біля кафе, з кульками у подарунок маленьким відвідувачам і в тому ж дусі.
Бгг. Так, офіціанти мусять вирядитись в Мікі-Маусів і співати пісень.
  • 0

#29 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:31

yushchenko (28.02.2010 13:14) писав:

У моїй мрії достатньо бути привітним і трішки казковим:ggggg:. А якщо доросле кафе чи ресторан, то знову ж таки: все залежить від коштів, якими ви володієте і звідси вже відштовхуватись+ врахувати чи є подібний заклад у вашому місті
  • 0

#30 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:36

Завжди мріяла про затишне дитяче кафе десь у центрі міста. З офіціантками у ролі Білосніжок чи Попелюшок, з гойдалками біля кафе, з кульками у подарунок маленьким відвідувачам і в тому ж дусі. Питання стоїть про кафе мрії, але у мене зустрічне питання: а яка наявна площа є?
Ну не знаю, затишрк в мене асоціюється аж ніяк не з дитячим кафе.. Плачу, смігу і галасу там багато:lol:.
Щодо метражу - то не важливо.. Мене якраз цікавлять вимоги клієнтів:)

Зазвичай курящі та п'ющі є найбільш вигідними клієнтами, отож на думку дівчаток, що прийшли попити кефірчику, не варто зважати. хи-хи.
Такі дівчатка теж є клієнтами, так шо не нада тойво.. :ggggg:

Для дитячого кафе - це як варіант.
  • 0

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:39

Я не автор теми але думаю що під гарну ідею площа знайдеться завжди.
  • 0

#32 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 28.02.2010 – 13:52

Завжди мріяла про затишне дитяче кафе десь у центрі міста. З офіціантками у ролі Білосніжок чи Попелюшок, з гойдалками біля кафе, з кульками у подарунок маленьким відвідувачам і в тому ж дусі.
ну в нас без таких офіціанток,але все ж було кафе,називалося "Малыш". Закрили його недавно. Я туди ще з дитинства свого ходила. там таке желе смачнюче подавали..і коктейлі молочні.. я їх,правді, не любила,але з племінниками часто туди ходила, вони обожнювали ті коктейлі. нічого аналогічного в місті вже не залишилося((

пфф. я зауважила про окреме приміщення для курців. це елементарна культура. яка в нас, на жаль, відсутня. і коли 15 річні діти напиваються і оруть на все кафе- теж,знаєш, неприкольно,краще б вони кефірчик пили і то- вдома.

пс. вже тебе просила не коментувати будь-які мої дописи,бо ти мене просто особисто дратуєш. якшо ж я цього не казала,то повідомляю тобі про це зараз ))
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:18

Sensssorika (28.02.2010 13:52) писав:

пс. вже тебе просила не коментувати будь-які мої дописи,бо ти мене просто особисто дратуєш. якшо ж я цього не казала,то повідомляю тобі про це зараз ))
Ой, вибачаюсь. Проте коментуватиму, ось такий я нечемний. Маєш опцію ігнору, ги-ги.

Sensssorika (28.02.2010 13:52) писав:

пфф. я зауважила про окреме приміщення для курців. це елементарна культура. яка в нас, на жаль, відсутня. і коли 15 річні діти напиваються і оруть на все кафе- теж,знаєш, неприкольно,краще б вони кефірчик пили і то- вдома.)
Ну, тобто пропонуєш для кафе варіант доставки кефірчику додому. Тоді обов'язково потрібний кафешний моторолер з ящиком замість багажника.
  • 0

#34 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:27

Цитата

під гарну ідею площа знайдеться завжди.
площа знайдеться, погоджуюсь, а кошти? Я тверезо дивлюсь на реалізацію мрій:ggggg:
Якби я відкривала кафе, то обов"язково врахувала б: наявні кошти, площу(якщо мало місця то маленька затишна кав"ярня), місце знаходження об"єкту (якщо в районі учбового закладу то робити під клієнтуру). А взагалі ще тяжію до української давнини і неправда ніби на таке оформлення пройшла мода:lol:
  • 0

#35 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:29

Невгамовна (28.02.2010 14:27) писав:

місце знаходження об"єкту (якщо в районі учбового закладу то робити під клієнтуру).
В нас наразі маріхуана не легалізована.
  • 0

#36 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:37

Невгамовна (28.02.2010 14:27) писав:

а кошти? Я тверезо дивлюсь на реалізацію мрій:ggggg:
Якщо Ваша ідея буде новою і цікавою. Зможете доступно пояснити її іншим, то знайдуться інвестори, яких постійно
лякає інфляція, страх втратити свої кошти і тому вони з радісттю вкладуть їх в справу яка забезпечить збереження
капіталу і дасть можливість отримати прибуток.
  • 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 14:40

Офіціанти у ролях... схоже на еротичні фантазії.) Але то вже не для центру міста.)

До речі, була ось на весіллі під Львовом у кафе "Семінарія", де офіціантами - справжні семінаристи. Кращих офіціантів я ще не бачила.)
  • 0

#38 Невгамовна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 15:06

Цитата

Офіціанти у ролях... схоже на еротичні фантазії.) Але то вже не для центру міста.)
:ggggg: кому чого не вистачає?
В нас у центрі міста є схоже кафе і там завжди людно. Сама люблю туди зайти якщо маю час, з донькою ходила не раз, правда кульки їй не дали, бо завелика вже:lol:

Цитата

Якщо Ваша ідея буде новою і цікавою. Зможете доступно пояснити її іншим, то знайдуться інвестори
В нас такого не сталось, тому самотужки справляємось:)А ідея? Розповідати її усім можливим інвесторам, то за часи нинішньої конкуренцію і тю-тю ідея:)

Цитата

офіціантами - справжні семінаристи
теж не дуже добра ідея для весілля і кафе(на мою думку), вони в семінарії пішли хіба для того, щоб тарілки прибирати чи прислуговувати п*яним гостям на весіллі? Вибачте, коли образила
  • 0

#39 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 15:14

Невгамовна (28.02.2010 15:06) писав:

:ggggg: кому чого не вистачає?
Це було запитання? Бо по-ідеї мала б бути підколка.) Власне не хотіла образити, просто приколююсь.)

Невгамовна (28.02.2010 15:06) писав:

теж не дуже добра ідея для весілля і кафе(на мою думку), вони в семінарії пішли хіба для того, щоб тарілки прибирати чи прислуговувати п*яним гостям на весіллі? Вибачте, коли образила
Ну, я не берусь засуджувати семінарію за бажання вижити, бо власне іншої причини, по якій вони відкрили той кафетерій (досить солідний, до речі), я не бачу. Я дуже добре знаю, як (вірніше ніяк) фінансуються насьогодні семінарії. Та й чим завадить семінаристу навчитись готувати чи мити посуд? Чи священики - то настільки Божі люди, що їм все людське є чужим? Тоді навіщо їм одружуватись?)
  • 0

#40 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 15:16

Олеська (28.02.2010 15:14) писав:

Чи священики - то настільки Божі люди, що їм все людське є чужим? Тоді навіщо їм одружуватись?)
Мда, а це ідея. Оформити в стилі монастира. Монашки в чорних балахонах, що після перших сто грам віддаються спокусі.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних