Перейти до вмісту

Питна вода

Повідомлень в темі: 115

Опитування: Спосіб видобування питної води населенням (100 користувачів проголосувало)

Я переважно видобуваю питну воду...

1. просто з крану (24 голосів [23.53%])

Процент голосів: 23.53%

2. з крану, але через очищувач (21 голосів [20.59%])

Процент голосів: 20.59%

3. з колонки на вулиці, бо немає крана (0 голосів [0.00%])

Процент голосів: 0.00%

4. з колонки на вулиці, бо з крана - лячно (9 голосів [8.82%])

Процент голосів: 8.82%

5. з колодязю - моє все! (16 голосів [15.69%])

Процент голосів: 15.69%

6. купую собі воду за гроші. (26 голосів [25.49%])

Процент голосів: 25.49%

7. жахливими фізичними експериментами (6 голосів [5.88%])

Процент голосів: 5.88%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Globetrotter

волоцюга

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1465 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лева

Відправлено 15.11.2009 – 09:45

Раніше теж вживав тільки воду з крану. Недавно спробував привізну з бутлів. Разюча різниця відчулася після приготування чаю з пакетиків. Смак на воді з бутля набагато приємніший, якийсь "чистіший", чай прозорий і на стінках горнятка не утворюється наліт. Навіть в електрочайнику зійшов накип зі спіралі.

Ще хочу додати. Після кількаденного походу Карпатами і вживання води з різних калюж-струмків-потоків зникає зубний камінь :)

Повідомлення відредагував Globetrotter: 15.11.2009 – 09:49

• 0

#82 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.04.2010 – 20:23

Перегляд дописуDON BASS (13.11.2009 22:03) писав:

Нерідко кажуть-п*ю з під крана, бо кипяченою не напиваюсь. А потім остеохондроз і фігня різна, бо більшісь хвороб ми собі випиваємо. Короче-бережіть себе.
В одній книжечці вичитав що існує 24 види "гашдвао"...як би там не було, варто знати, що ви збираєтесь пити. Коли я
в Карпатах пю воду з джерела очищену лише механічно. Коли в дорозі, вживаю як основний напиток "Поляну квасову"
дає найкращий результат. Невідомі води пю лише післю кипятіння невеликими дозами в поєднанні з ломтиком лимона.
  • 0

#83 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.12.2011 – 00:06

провів експеримент. В першу склянку налив воду з крвну, в другу - очищену фільтром "Н". Через тиждень в першій склянці - чиста вода, в другій - зелена і мутна. Хіміки, що можете сказати на цей привід? Експеримент проводився двічі, результати збіглися...
  • 0

#84 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 04.12.2011 – 00:33

ставлю на батарею лоток з водою, щою хоч трохи зволожити повітря.
3 рази випарувалася і там уже товстий рудицй шар гидоти.
я не уявляю, якщо це попадає в організм, то можна стати противсіхом.
  • 0

#85 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 04.12.2011 – 00:46

до чого тут моє питання? я про фільтр говорю. "Бар.єр".
  • 0

#86 koldzerdan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 05.12.2011 – 15:46

а я сам роблю, спочатку кипячу, потім заморожуюю та коли повністю замерзне, разморожую...на смак гарна, та краща, як очищена
  • 0

#87 Kikiki

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 18.12.2011 – 17:26

Я замовляю бутильовану воду "Аляска" Водичка видобувається в Моршині, та має 8 ступенів очищення. Спочатку замовив пробну баклаху та відніс проби до СЕС (в мене маленька донечка, тому не хотіла ризикувати), результат - антибіотиків немає. Користуємось вже 2 роки.
  • 0

#88 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 18.12.2011 – 18:59

жахливими фізичними експериментами. тобто, через фільтр.
  • 0

#89 raIrakku

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень
  • Місто:столиця українського гончарства

Відправлено 12.06.2012 – 11:31

Перегляд дописуІ Цвях (04.12.2011 – 00:06) писав:

провів експеримент. В першу склянку налив воду з крвну, в другу - очищену фільтром "Н". Через тиждень в першій склянці - чиста вода, в другій - зелена і мутна. Хіміки, що можете сказати на цей привід? Експеримент проводився двічі, результати збіглися...
1. строк користування фільтром? фільтр сам може стати розсадником хвороб, якщо його рідко змінювати
2. вода з під крану - це продукт масового вжитку, а тому щоб запобігти масових отруєнь в воду додають різні домішки і така вода не позеленіє,
вона просто не придатна для життя мікроорганізмів.
  • 0

#90 Nafanya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 08.10.2012 – 17:00

Я користуюсь фільтром для води, і тільки таку воду і пєм
  • 0

#91 Kikiki

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 15:37

Хочу додати, що інколи Аляску доставляють з Миргорода та Голої пристані. Це мабуть коли на заводі санітарні дні або щаміна фільтрів.(Так казав колись доставщик)
  • 0

#92 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.11.2012 – 15:39

купили фільтр зворотній осмос з мінералізатором але ніяк не можемо поставити.. треба організуватись
  • 0

#93 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 14.01.2013 – 01:14

П'ю воду з фільтра - вугільний+УФ лампа. На смак та запах гарна. З фільтра-келиха не можу вживати, бо вона мені смердить, і вам не раджу, бо то дуже шкідливо. Зворотній осмос - то мертва вода, дистилят, для вживання щоденного не рекомендується. Вода бутильована то кіт у мішку, зара то чорний промисел, до того ж туди антибіотик додають, щоб стояла у супермаркеті місяцями і не цвіла.

Питання здобуття чистої корисної води стоїть досить гостро, її досить важко знайти справді...
  • 0

#94 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 12:06

95% питної води в Україні непридатне для
вживання, - експерт

Вчені та представники громадських організацій в один голос заявляють: вода небезпечна. В санепідемстанції так не вважають

95% питної води в Україні непридатна для вживання: її не можна пити, на ній не можна готувати їжу. Постійний моніторинг якості води мінімум по 80 показниках, як того вимагають стандарти, в країні не ведеться, тому українці не знають, що саме п'ють. Про це заявив на круглому столі на тему "Проблеми питної води в Україні», проведеному асоціацією "Бутильовані води України" в прес-центрі інформаційного агентства ЛІІГАБізнесІнформ (Київ, вул. Шамрило, 23), голова Всеукраїнської громадської організації «За право громадян на екологічну безпеку" Володимир Гончаренко. За словами Гончаренка, кип'ятити воду, як це радять медики, небезпечно: при кип'ятінні виділяються і канцерогенні речовини та хлор, що завдають істотної шкоди здоров'ю. "При відстоюванні води хімія теж не виходить, а при очищенні коралами збільшується концентрація амонію ", - цитує експерта кореспондент ЛІІГАБізнесІнформ. Фахівці організації проаналізували можливі способи очищення води і зробили висновок: очистити воду можна або за допомогою заморожування, або зворотним осмосом (пропущенням води через напівпроникну мембрану, - ред.).

Гончаренко додав, що 80% українців п'ють дніпровську воду, і "чим нижче по Дніпру, тим вода гірша ". Що стосується водопровідної води, то її, як і артезіанську, з усіх необхідних показниках теж не завжди перевіряють. За словами експерта, дізнатися, шкідлива, можна навіть на смак: чим солодший і приємніше на смак вода, тим більше в ній нітратів.

Вчені з екологами-громадськими діячами погоджуються. Як розповів доктор хімічних наук, директор Інституту природознавчих і гуманітарних наук Національного університету біоресурсів і природокористування України Віктор Максін, особливо небезпечна ситуація з якістю питної води сьогодні спостерігається в сільській місцевості. Дослідники інституту проаналізували якість води в джерелах ряду українських областей, в тому числі Київської. У всіх досліджуваних колодязях виявлено підвищений рівень пестицидів і нітратів. "За різними даними, від 40 до 70% населення країни живе
в йододефіцитних умовах, в тому числі йоду не вистачає і в воді ... Ми працюємо в напрямку, щоб йодування питної води в Україні було обов'язковим", - підкреслив Максін.

А представник українського водного товариства WaterNet асоціації "Екософт" Захар Малецький заявив, що проведений його організацією моніторинг якості води показав наявність шкідливих речовин у всіх джерелах води (артезіанські свердловини, міські водопроводи, колодязі). "Мутність, підвищений вміст заліза, природних органічних речовин і марганцю є характерними для всіх видів джерел в Україні ... Для колодязів характерна проблема нітратів, які можуть мігрувати на відстань 10-15 км з сільськогосподарських угідь ", - сказав Малецький.

Тим часом фахівці СЕС надто великих проблем з якістю води в Україні не бачать. Як заявив завідувач комунальним відділом центральної санепідемстанції Міністерства охорони здоров'я України Михайло Кошельник, якщо при виборі місцерозташування колодязів дотримуватися санітарних норм, питань щодо якості води не виникне. Представник СЕС не вважає, що моніторити воду необхідно за всіма показниками. "Є регіони, де треба проводити дослідження щодо одних показників, є регіони, де треба проводити дослідження щодо інших. Ми не ставимо завдання скрізь проводити повний моніторинг ", - заявив Кошельник.

За даними ООН, сьогодні кожен десятий житель планети не має доступу до чистої води. До 2050 року третина всіх доступних джерел прісної води буде забруднена неочищеними стоками. Споживання води промисловості виросте до 2025 року на 55%. Вже зараз сільське господарство планети
споживає на 15-35% більше води, ніж дозволяють її запаси.

Джерело
  • 0

#95 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 12:32

Перегляд дописуДруг Бобер (14.01.2013 – 12:06) писав:

95% питної води в Україні непридатне для
вживання, - експерт

Джерело

Дякую за інформацію!
  • 0

#96 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 14.01.2013 – 12:56

маю фільтр з зворотнім осмосом і мінералізатором, кажуть на виході - вода подібна за складом до мінеральної з магазину
  • 0

#97 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 14:20

Перегляд дописуФабрегас (14.01.2013 – 12:56) писав:

маю фільтр з зворотнім осмосом і мінералізатором, кажуть на виході - вода подібна за складом до мінеральної з магазину
Нехай краще буде подібною до столової з магазину, а то надлишок солей також не на користь.
  • 0

#98 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 14:37

Перегляд дописуФабрегас (14.01.2013 – 12:56) писав:

Що то є мінералізатор? як він працює?
  • 0

#99 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 14:43

Мінералізатор - така штучка, яка є у комплекті разом із касетою фільтра. Насичує воду необхідними солями та мікро-, макроелементами.
Працює як. Та просто вода проходить через нього і всі вся премудрість. Проходить ресурс - міняється.

Собі хочу якийсь фільтр купити для води, який освітлює воду ультрафіолетовими променями. Зараз пропозицій щодо цього є немало.
Сама лампа, яка просвітлює воду входиь у склад тієї фільтруючої касети, яка міняється за певний час або при проходженні через неї певної кількості води.
  • 1

#100 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень

Відправлено 14.01.2013 – 14:51

Перегляд дописуДруг Бобер (14.01.2013 – 14:43) писав:

Мінералізатор - така штучка, яка є у комплекті разом із касетою фільтра. Насичує воду необхідними солями та мікро-, макроелементами.
Працює як. Та просто вода проходить через нього і всі вся премудрість. Проходить ресурс - міняється.

Собі хочу якийсь фільтр купити для води, який освітлює воду ультрафіолетовими променями. Зараз пропозицій щодо цього є немало.
Сама лампа, яка просвітлює воду входиь у склад тієї фільтруючої касети, яка міняється за певний час або при проходженні через неї певної кількості води.

Напиши особистого листа, я тобі скажу який у мене, він з лампою
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних