Перейти до вмісту

Бомбардування Лівану

Повідомлень в темі: 74

#21 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 23.07.2006 – 12:26

2 Comandante і hipweb:
Тобто ви вважаєте що це Ліван агрессор? :)
А ізраіль тільки і шукає приводу почати війну і вдертися до чергової держави. ІМХО, та ж "Хезболла" створена штучно для розв*язання війни.
  • 0

#22 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 13:21

Перегляд дописуMarcos (23.07.2006 13:23) писав:

я б побачив що ти заспівав, якби ти був в хмарачосі......ти готовий віддати своє життя заразди як ти кажеш " партизанської війни" дебілів-мусульман?
а до чого тут моє життя, не я ж воюю.
заради партизанської війни в Україні - готовий.
а мусульмани стали дебілами коли почали вбивать "невірних"?
а що ж тоді можна про хрестові походи сказати? християни-дебіли?
дивно...
  • 0

#23 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.07.2006 – 14:38

чесні війни...коли це вони чесними були? на війні діють будь-якими методами і плюють на чесність. ніхто не зупинить обстріл лише тому що вже час лягати спати...чи у когось з воюючих сторін свято бачте сьогодні. війна - це вже порушення якихось норм, яке є наслідком завеликих амбіцій. є в них своя земля, от і живіть собі спокійно.ні вони будуть до кінця днів за міліметри вбивати один одного.
щодо мирного населення.ви впевнені, що вони підтримують ці війни. покажіть мені людину якій хочеться засинати зі страхом і боятися вже не прокинутись. війни розпочинають нагорі, страждають ті, хто внизу. чи жити в країні, в якій вже десятки років не знають що таке спокійне мирне життя - кращого не знайдеш?

а в Лівані таки була інфраструктура, яка не яка, але ж була. жили ж там люди якось. і тепер можливість на розвиток країни відкинуто на десятки років назад.

Афганістан - СРСР
Чечня - Росія
Ірак - США
перераховувати можна ще довго...жодна з них не була чесною і не буде.
і хто розпочинав ті війни, і хто в результаті був змушений захищатися, і як наслідок перетворюватись на смертників, які вже народжують з духом боротьби у крові і виховують відповідно
  • 0

#24 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 15:29

Чесні війни були. Люди притримувлися правил війни, таких напиклад як прапор парламентера.
До речі під час першої світової війни не використовувалася хімічна зброя, не тому, що її не було, а тому що сторони узгодилися цьюого не робити.

А стосовно Лівану та Ізраїлю - за останні сто років Ізраїль збільшив свою територію на кілька десятків відсотків саме такими загарбницькими методами. А США - просто не знає куди використати ті мільярди. доларів, які вони вкладають у військову галузь.
Думаю всім відомо що бюджет України за 2006 рік майже в кілька разів менше за бюджет міністерства оборони США

До речі іслам це релігія - і поведінка певних іі представників ніяк не повинна впливати на відношення до всіх інших.
Згадайте що інквізиція, яка нічим не краща.

Повідомлення відредагував pyrius: 23.07.2006 – 15:30

• 0

#25 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 15:34

Цитата

під час першої світової війни не використовувалася хімічна зброя, не тому, що її не було, а тому що сторони узгодилися цьюого не робити.
хтось та точно використовував...це ж війна

Цитата

До речі іслам це релігія - і поведінка певних іі представників ніяк не повинна впливати на відношення до всіх інших.
Згадайте що інквізиція, яка нічим не краща.
коли у війну примішують ще й релігійний аспект, це вдвічі страшніше.
  • 0

#26 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 15:49

Перегляд дописуpyrius (23.07.2006 16:29) писав:

Чесні війни були. Люди притримувлися правил війни, таких напиклад як прапор парламентера.
До речі під час першої світової війни не використовувалася хімічна зброя, не тому, що її не було, а тому що сторони узгодилися цьюого не робити.
яка різниця зараз що було в часи першої свтової? головне, що в наш час війн чесних вже не буває.
  • 0

#27 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 15:51

Цитата

хтось та точно використовував...це ж війна

Отруйний газ був використаний всього раз, здається під Парижем - після того і була заключена домовленість про невикористання хімічної зброї.

Цитата

коли у війну примішують ще й релігійний аспект, це вдвічі страшніше.

джихат - священна війна проти невірних. Але її об'являють не всі. Значна кількість наслідувачів ісламу живе у світі, а джихат об'явили лише кілька сотень.

Також у біблії є рядки проти єресі, з якою треба боротися. Невірних викорчовували вогнем і кров'ю у християнстві лише кілька століть назад.

Просто ми сьогодні зустрічаємо частіше архаїчну форму ісламу.
  • 0

#28 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 15:57

Перегляд дописуBHAAD (23.07.2006 14:21) писав:

заради партизанської війни в Україні - готовий.
дивно...
якщо ти сприємаєш нормальним те що вони викрадають літаки і направляють їх в хмарочоси, де гинуть сотні людей у яких є діти, сім"ї, ти вважаєш що вони праві. І сотні американців які там перебували теж не воювали, і ти вважаєш це правильним. Можливо ти хочеш загинути від цих хворих, які можуть організувати теракт в будь-якій країні і ти це теж будеш вважати правильним, коли помруть сотні твоїх співвітчизників.
До речі, чомусь в Іраку прибічники незалежності своїх теж вбивають і розстрілюють похоронні процесії і базари підривають, вони теж тут праві вбиваючи своїх ? .

Шановний, раджу тобі хоч раз подумати на цінністю людського життя, не важливо американського, єверйського чи українського, тому що всі люди однакові.

дивно...
тема називається "Хрестові походи " чи "Християни vs Мусальмани" ? Мабуть ти помилився.
  • 0

#29 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 16:08

Перегляд дописуpyrius (23.07.2006 16:29) писав:

чесних він не буває, хоча б тому що не дотримується конвенція ООН про полонених .В першій світовій війни хімічна зброя використовувалась.
  • 0

#30 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 16:43

2 Marcos:
Який ти наївний! Що відбулося відразу після терактів 11-го вересня? - США влізли в Афганістан.
Так само як в росії після підриву житлових будинків "чеченським терористами". Так само російські війська залізли в Чечню. Як бачиш методи не змінюються.
  • 0

#31 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 23.07.2006 – 16:52

Перегляд дописуMarcos (23.07.2006 12:23) писав:

я б побачив що ти заспівав, якби ти був в хмарачосі......ти готовий віддати своє життя заразди як ти кажеш " партизанської війни" дебілів-мусульман?
Marcos ти молодець. Так їм і треба неграм дибільним... :) :yes:
  • 0

#32 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 17:02

я в шоці...
ви дійсно вважаєте дії США і Ізраїлю чесними?
а чи не краще було б врешті решт залишити мусульманський світ в спокої, я розумію, що всім хочеться дешевої нафти, але ж це не причина для геноциду за релігійною основою.

ірак, ліван, чечня - всі конфлікти на одній основі, не на основі політичній, а на економічній.
це чесно?

так, я підтримую мусульман, тому що вони воюють і захищають себе, штати ж з ізраєлем ведуть завойовницьку війну.
хіба нам, українцям, не знайома ситуація?
і після цього всього ви їх виправдовуєте...

в мене немає слів......
  • 0

#33 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 17:11

Перегляд дописуScorpion (23.07.2006 17:43) писав:

2 Marcos:
Який ти наївний! Що відбулося відразу після терактів 11-го вересня? - США влізли в Афганістан.
Так само як в росії після підриву житлових будинків "чеченським терористами". Так само російські війська залізли в Чечню. Як бачиш методи не змінюються.
ну вибачте будь-ласка за мою наївну думку, я глибокого схиляюсь перед вами людиною яка в 16-років є професором політологоії, тайємним агентом ЦРУ та ФСБ, що володіє всією таємною інформацією, хто і як на кого напав і чому :)
  • 0

#34 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 17:22

Цитата

хто і як на кого напав і чому
ну не Чечня і не Афганістан війни розпочинали, погодся.
чому? ну кожному своє...але не через пісочницю чи іграшку точно, щось трошки вагоміше мабуть
  • 0

#35 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 17:36

Цитата

ну вибачте будь-ласка за мою наївну думку, я глибокого схиляюсь перед вами людиною яка в 16-років є професором політологоії, тайємним агентом ЦРУ та ФСБ, що володіє всією таємною інформацією, хто і як на кого напав і чому
Розумію ваш сарказм, дідусю Marcos...але він зайвий. Я керуюся виключно здоровим глуздом, а для цього не обов*язково бути професором політології. Якщо тобі потрібні факти, скажи про це і я підтвержду свою думку аргументами.
  • 0

#36 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 17:43

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.07.2006 18:22) писав:

ну не Чечня і не Афганістан війни розпочинали, погодся.
чому? ну кожному своє...але не через пісочницю чи іграшку точно, щось трошки вагоміше мабуть
ми не може точно знати, хто і чому і навіщо...тому що ми прочитали параграф в книжці з історії подивились декілька фільмів, прочитали низку статей.... і всі думають, що всі все знають. Війна це не скандал з оральними втіхами Клінтона і секретарки , де всі про все знали і навіть про пляму на платті чули.
Війна це серйозна річ, де крім сотні тисяч військових працюють секретні служби, а ми тут намагаємя розгадати таємницю шляхом написання поста в декілька рядків.
Афганістан- а що тут не ясного ? СРСР ввела війська щоб " захистити " населення і все таке.
Чечня ---- тут багато чого не відомого .

Перегляд дописуScorpion (23.07.2006 18:36) писав:

Розумію ваш сарказм, дідусю Marcos...але він зайвий. Я керуюся виключно здоровим глуздом, а для цього не обов*язково бути професором політології. Якщо тобі потрібні факти, скажи про це і я підтвержду свою думку аргументами.
ну то треба було зразу їх наводити, а не розповідати про мою наївність.Вчись спілкуватися на форумі, маєш свою думку то доведи її або аргументовано спростуй іншу, а не розказуй про наївність людей що мають іншу позицію.

Повідомлення відредагував Marcos: 23.07.2006 – 17:54

• 0

#37 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 18:14

Цитата

ми не може точно знати, хто і чому і навіщо...тому що ми прочитали параграф в книжці з історії подивились декілька фільмів, прочитали низку статей.... і всі думають, що всі все знають.

не треба так обмежувати мою проінформованість.щодо Афганістану як мінімум. ще є розмови з беспосередніми учасниками подій (і не простими рядовими теж...)
та все ж таки від теми вже віддалилися.
  • 0

#38 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 18:17

Перегляд дописуЗимова Дівчина (23.07.2006 19:14) писав:

не треба так обмежувати мою проінформованість.щодо Афганістану як мінімум. ще є розмови з беспосередніми учасниками подій (і не простими рядовими теж...)
та все ж таки від теми вже віддалилися.
а ніхто не каже про обмежаність...я кажу лише про недостатність інформації.

Повідомлення відредагував Marcos: 23.07.2006 – 18:17

• 0

#39 Comandante

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 19:39

To Macros

Цитата

"прицільно пуляти".....на думку одразу спадають прицільні пуляння НАТО по Белграду чи США в Афганістані від тих ударів прицільно гинуть люди. Чому б Хезболі на час ударів не перейти кордон і не відситься в Сирії наприклад, я думаю що в Сирії будуть не проти. Я думаю що все обмежеться завданням Лівану відчутної шкоди, ніяких результатів це не дасть.
От і невірно спадає, тут як-ніяк мова ведеться про прямий захист держави та своїх громадян, а не про ехфемерні "життєві інтереси США". Позатим, яка претензія до прицільності? Звісно, зброя недосконала, проте ж і нема мови про коврові бомбардування. А щодо претензій до Хель Хаавір (ВПС Ізраілю) в мене претензій нема. Взяти той самий досвід бомбардування іранського реактору в Озіраку 7 червня 1981 року коли звичайними некерованними фугасними бомбами поцілили не гірше від самого сучасної
В[исоко]Т[очної]З[брої].
На рахунок "Хезбалли" Ви щось не тогой, не в темі. Не для того "Хезболла" створювалась фактично сирійськими правлячими колами і військовими, та їм-же були віддані оснащення та озброєння сирійської армії, що була виведена з Лівану, для того, щоб ті в Сирії відсиджувались.
У них чітке і конкретне завдання впливати на ситуацію в цьому регіоні таким чином, щоб сприяти встановленню радикальної ісламської республіки.
На рахунок бомбардування Ірану, як я вже зазначав, відділяйте мух від котлет. Багато інфраструктури лівану фінансується Хезбаллою, а від так напрямлена на підтримку її інтересів у регіоні.
А якщо Ви ще і спробуєте хоча-б поверхнево зазирнути до внутрішньої політики Лівану та ситуації в Арабській Лізі, то Ви чітко побачите яка ціна цим гарним словам про "всеарабську підтримку визвольного руху".

То BHAAD

Цитата

о так! прицільне пуляння з попердженням населення? ги...
не можна завдати відчутної шкоди країні, де інфраструктури ніякої немає...
і як завжди всі перейдуть до партизанських способів боротьби, і в цій війні на виживааня ізраїль не виграє, народ придушени але гордий і тому він з останніх сил буде боротися, загине величезна кількість "мирного населення", хоча як можна називати населення мирним, якщо воно підтримує військові дії...
Що ги? Чи я неправду кажу?
Інфраструктури немає... а як-же, чи Ви не спробуєте зазирнути хоча-б до складу тих самих контрольно-координаційних органів "Хезбалли", щоб хоча-б приблизно отримати враження про ту інфраструктуру за яку вони відповідають і підтримують.
Ізраіль і так вже із самого початку інснує в умовах партизанської війни з якою доволі успішно бореться. "Народ придушенний але гордий" це фактично профессійні бойовики "Хезбалли". А сам гордий народ, серед якого не тільки мусульмани по віросповіданню давно вже хоче припинити ці дурнуваті демарші про мусульманській Йерусалим. Шиїтська громада Лівану, це ще не весь народ Лівану.

Цитата

тобі особисто вони щось зробили? вони ведуть визвольну війну, така ж ситуація з чечнею в росії.
люди воюють тими способами, якими можуть.
Ну да, нам-то яке діло. У нас своя пічка. Проте я подивлюсь що буде робити наш уряд коли розгорнуться тататри в Криму, серед яких вже достатньо багато ваххабітських осередків.

То Scorpion

Цитата

Тобто ви вважаєте що це Ліван агрессор?
А ізраіль тільки і шукає приводу почати війну і вдертися до чергової держави. ІМХО, та ж "Хезболла" створена штучно для розв*язання війни.
В якому місці я казав про Ліван. Я казав про "Хезболлу" ставлення доя якої як зі сторони народу Лівану так і його уряду не назвеш одностайною підтримкою.
В якому місці Ізраїль останні 25 років шукав приводу і робив спроби вдертися до чергової держави?
Чи вивід ЦАХАЛу з південного Лівану, вивід військ і поселень із сектору Газа та Західного Берегу річки Йордан це агрессивна політика?
"Хезболла" дійсно створена штучно, про не Ізраілем.

Цитата

А стосовно Лівану та Ізраїлю - за останні сто років Ізраїль збільшив свою територію на кілька десятків відсотків саме такими загарбницькими методами. А США - просто не знає куди використати ті мільярди. доларів, які вони вкладають у військову галузь.
Думаю всім відомо що бюджет України за 2006 рік майже в кілька разів менше за бюджет міністерства оборони США
Історія Ізраілю нараховує 100 років?
Ізраіль на данний момент практично перебуває в кордонах визначенних 29 листопада 1947 резолюцією ООН. Єдине питання - надбання Йерусалиму. Проте тут міжнародне право ситуацію однозначно не трактує.
Ну так і бюджет США не дорівню бюджету України. Відповідно по відсотках від загального прибутку це цілком пристойна сумма.

То pyrius

Цитата

Отруйний газ був використаний всього раз, здається під Парижем - після того і була заключена домовленість про невикористання хімічної зброї.
Ндя...
Перший раз під Іпром, що в Бельгії використали німці. А потім всюди і всіма - німцями, французами, англійцями та россіянами. А домовленність була заключена ще у 1899 та у 1907 році.
  • 0

#40 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень

Відправлено 23.07.2006 – 20:20

а оті працівники хморочосів, що? воювали?

Араби і азіати теж взагалі дуже агресивні люди, їх легко зачепити, а вмілою рукою якогось духовного лідера їх можна сподвигти на подвиги(типу вбивання невірних). У них такий менталітет, їм потрібен лідер, вождь. Ти думаєш, чого Туркменбаші все ще правиТЬ?. В будь якій іншій державі, якби голова написав книгу і сказав, що прочтиавши її 5 разів ти потрипш у рай це підняли б насміх. В Туркменістані читають. І моляться на ту книгу. І ще свято вірять в усе, сказане Туркменбаші.
Краще не чіпати тих мусульман.

дивно...
Тоді -можливо так. Але це переросли.
Мусульмани досі вбивають невірних.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних