Перейти до вмісту

Юридична освіта в Україні


В цій темі немає відповідей

#1 Гість_Гість_*

  • Гості

Відправлено 18.02.2010 – 18:58

  • 0
така справа. одна моя подруга 3 рок вчилась на бриста у Житомирі. але там нема де отримати бакалаврату(з її слів) і вона перевелася влітку до Миколаєва(тут її батько живе). на заочне відділення.взяли її тільки на 2-ий курс, гірше того,вписали неймовірну академку з предметів,як вона вже здавалі. ВСІ предмети,які вона вже здавала. аргументація: в нас годин більше,ніж ви пройшли. це на заочному кажуть, де взагалі пару разів на рік з"являтись треба.
Сьогодні говорила з нею по телефону,вона меня такого понарозказуала,шо я сама у шоці. їм в академку ше записали ..фізкультуру. та ше й..300 годин. вона на 2-му курсі. на заочному взагалі фіз-ри не має бути,а тут ше й стільки годин відпрацювати,начем вони спортсмени. жах. одна дівчина в них вагітна,в травні має народити, пішла до деканату,запитати як же так,як їй у фіз-ру здавати. так їй відповіли: "дєвушка,а чєм Ви думалі,кагда паступалі? Ви што бєрємєннасті сваєйнє відєлі?". мало того,шо елементарно арифметично вони протупили,так ше й нахамили так. ужс.
одна прєподша сказала їм,шо кодекси вони можуть навіть не відкривати,шо їм достатньо знати теорію. юристам!!! капєц.
далі інша прєподша повідомила,шо до держіспитів в них стандртно чоловік 8 не допускають,щоб показати престижність вузу. типу "в на хабарі не беруть і отааакі вимоги до знань,шо не кожен і пройде". інформація була овідомлена не для розповсюдження,але кого це хвилює!

таке питання. Подруга в шоці від того всього. бо почала возмущацца,так її на двох екзаменах вже завалили(хоча вона їх вже здавала,і здавала на відмінно,сама,без хабарів і поблажок). хоче таки отримати хоча б бакалаврат.в Житомирі каже,шо нема де. а у Києві - дорого і взагалі "тьомний лєс".(тут вона на заочному 8 тис. платить). де довчитися- не знає. за Одесу я їй одноначно сказала,шо там те саме, в мене днокласниця у юр.академії вчиться. там такий бєспрєдєл- іноді не знаєш сміятися чи плакати. може хто знає, де можна довчитися? Вона ше про Львів думала,їй би зручно було їздити(подруга заміжня і працює,часу теж не особо..).

ну тут же з різних міст України народ,кожен же може хоч шось про виші свого міста сказати. умови і ціна. дуже вдячна всім,хто відкугнеться..Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних