Перейти до вмісту

Вибір телефона

Повідомлень в темі: 124

#81 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 09.11.2010 – 12:17

Перегляд дописуahaulya (9.11.2010 00:29) писав:

ну ненаю... на сайтi бачив що на телефон довiчна гарантiя на телефон поки вiн використовуэться з МТС пакетом. це мабуть свiдчить що привязки до МТС небуде.
де логіка? (причому тут одне до іншого?)
  • 0

#82 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 12:57

Перегляд дописуahaulya (9.11.2010 01:29) писав:

ну ненаю... на сайтi бачив що на телефон довiчна гарантiя на телефон поки вiн використовуэться з МТС пакетом. це мабуть свiдчить що привязки до МТС небуде.
Я думаю він буде прошитий під МТС, але яка різниця, одержуєте телефон на халяву! чого ше хотіти, не буде ж мобільний оператор роздавати телефони для того щоб ви з ним підключились на конкурента :happy1: , я послугами мтс користуюсь вже 7 років, і міняти оператора поки не бачу сенсу... так що користуйтесь моментом, в кого є потреба.
  • 0

#83 Oblachko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 14:43

"Звичайно наплутала!!
Цей телефон буде перепрошитий під МТС скоріше всього)
Оце головна його біда! "

Це ви щось не до кінця ознайомилися з даною моделлю. На МТС 236 діє довічна гарантія (на весь час користування SIM-карткою МТС, яку Ви придбали разом із телефоном.) І в цей же час телефон не «залочений» під МТС (можна користуватись для сім карт інший операторів, але тоді пропадає «довічна гарантія»).
Телефон як на мене саме для старшого покоління, яким ніколи возитися з лишнім меню, для дітей, яким ще зарано напружувати свої очі мобільною нісенітницею, і для тих, кому потрібен телефон для роботи.
  • 0

#84 Raster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 15.11.2010 – 19:14

Перегляд дописуЯрий (9.11.2010 00:26) писав:

Коли вбив омнію вдруге купив тимчасово ось цю штуку, впринципі не погано працює хоч і лижа проблем як не дивно не було з ним, і коштує близько 200 гр.

На рахунок мтс хз шо то за телефон, суть навіть не в ньому а в самому контракті з мтс, то дурне діло.

Щодо самсунгів, колись я був сильним їх противником ( бо мав аж два Р210 з кришечкою а пізніше С 100, обидва були слабенькі на акумулятор ), але зараз абсолютно з вами погоджуюсь, бо тепер таких проблем самсунги не мають. Щодо брендо-телефону, в принципі і так ясно, що його основна мета залучити нового клієнта, та з другого боку, якщо у вас вже є контракт з мтс і підійшов час його подовжити - то може і є сенс взяти собі ( хоча я особисто ще дуже обережено ставлюсь до китайських девайсів, )
  • 0

#85 Valdis

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 15.11.2010 – 20:37

цікавий хід від МТС, буде цікаво подивитись на телефон з написом МТС, а на моніторі буде лого другого оператора.., а таке буде. знаєте як у нас телефони мігрують з рук в руки, від батьків - дітям, від дітей - бабусям і дідусям...
  • 0

#86 Oblachko

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 14:53

а в мене самсунг злущився, кнопки постиралися, а дала за нього минулого року 1100грн, деколи шумить в динаміку ( один раз впав, але ж всі телефони падають). розумію не шик, та для мене це великі гроші. І рік не прослужив. А на рахунок мтс, акції завжди залишаються акціями- багато шуму, багато галасу. Інколи виграєш, а інколи втрачаєш, і ніколи не вгадати, поки сам не попробуєш. Просто легше змиритися, якщо заплатив мало, але ящо за річ переплатити, тоді реально відчуваєш себе обшуканим. Хочеться вірити, що купивши цей 236 я не пожалію, надіюся на гарантію
  • 0

#87 blonda

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 15:07

АВАНТЮРИСТ...у Вас така прикольна авка,я як її бачу просто тішуся)) аж настрій піднимається)
в нашій країні як ніде, не ризикуючи не випьєшь шампуня))) а те що телефони мігрують з рук в руки, це просто в яблучко, я свої старі завжди віддавала батькам, там напевне вже склад є, якось хотіла віддати малій, так він носом крутить, стара, не модна, з такими в школі вже не ходять, от засрянці малі))))
ну дісно хочеться новий і якисний телефон, хіба це неможливе? але не за дві зарплатні, кому це треба?

Повідомлення відредагував blonda: 16.11.2010 – 15:08

• 0

#88 ahaulya

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 19:13

Перегляд дописуАвантюрист (9.11.2010 12:17) писав:

де логіка? (причому тут одне до іншого?)
якщо вводиться пункт про гарантію то навіщо лочити? думаю важче рік чи два користуватися сімкою ніж один раз розлочити (принаймні для мене). МТС в такому випадку нестиме додаткові витрати по залоченню телефонів. це немає смислу з огляду на те що ціна на нього і так дуже низька. це якщо про теорію :ggggg:
зрештою я просто запитав в салоні (правда не пробував) - сказали що нелочений.

Oblachko, гарантія так розумію що не пропадає. можна любу картку ставити. всеодно при гарантійному ремонті просто подивляться чи сімка активна. якщо активна - значить ви їм приносите прибуток. тут 200 грн їм мабуть уже не так важливі
  • 0

#89 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 20:08

Перегляд дописуOblachko (9.11.2010 14:43) писав:

Це ви щось не до кінця ознайомилися з даною моделлю. На МТС 236 діє довічна гарантія (на весь час користування SIM-карткою МТС, яку Ви придбали разом із телефоном.) І в цей же час телефон не «залочений» під МТС (можна користуватись для сім карт інший операторів, але тоді пропадає «довічна гарантія»).
Телефон як на мене саме для старшого покоління, яким ніколи возитися з лишнім меню, для дітей, яким ще зарано напружувати свої очі мобільною нісенітницею, і для тих, кому потрібен телефон для роботи.
Ага, кеп
http://itc.ua/forum/...91&postcount=28
Та і повсюди пишуть шо залочений!!! а ше треба його поповнити на 30 грн і та сума в коштах дається вам на місяць. Повна ПРИХОВАНА лажа....

Краще за 240 грн взяти Samsung E1080 - він покраще буде) Або б/ушку десь купити)

Перегляд дописуahaulya (16.11.2010 19:13) писав:

зрештою я просто запитав в салоні (правда не пробував) - сказали що нелочений.
треба було попробувати :ggggg:
я не пробував, я підозрюю шо він залочений, шоб могли тільки на МТС сидіти - отакий сенс з нього!
  • 0

#90 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2010 – 13:49

Перегляд дописуOblachko (16.11.2010 14:53) писав:

а в мене самсунг злущився, кнопки постиралися, а дала за нього минулого року 1100грн

Який саме самсунг?
  • 0

#91 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 18.03.2012 – 02:36

Що скажете про новий Nokia Lumia 710? Дуже приваблива ціна як на такий потужний девайс :cool2:
  • 0

#92 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 18.03.2012 – 22:14

Перегляд дописуkatapulta (18.03.2012 – 02:36) писав:

Що скажете про новий Nokia Lumia 710? Дуже приваблива ціна як на такий потужний девайс :cool2:
тебе мало облили помиями в темі про нокію? :D для такого фанатика Windows як я, ця ОС на тому дивайсі - вже достатня умова щоб вважати його мега суперпупер і тд. Хоча смордфонами не користуюсь, тож мало що можу сказати. Але ж це Windows!!!111 А не гуманоїд. (в самого нокія з s40 :LOL)
  • 0

#93 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 18.03.2012 – 22:57

Найбільше мене вразила цінова політика Нокіа по цій моделі: на російський ринок вивели її зі стартовою ціною, еквівалентну 3600грн., в Україні ж Lumia 710 стартує з сенсаційної позначки 2290грн. :shok: Чи покаже хтось реального конкурента зі схожими характеристиками навіть серед численних відроїдів?
  • 0

#94 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 18.03.2012 – 23:38

Перегляд дописуkatapulta (18.03.2012 – 22:57) писав:

Найбільше мене вразила цінова політика Нокіа по цій моделі: на російський ринок вивели її зі стартовою ціною, еквівалентну 3600грн., в Україні ж Lumia 710 стартує з сенсаційної позначки 2290грн. :shok: Чи покаже хтось реального конкурента зі схожими характеристиками навіть серед численних відроїдів?

Перегляд дописуOblachko (16.11.2010 – 14:53) писав:

а в мене самсунг злущився, кнопки постиралися, а дала за нього минулого року 1100грн, деколи шумить в динаміку ( один раз впав, але ж всі телефони падають). розумію не шик, та для мене це великі гроші. І рік не прослужив. А на рахунок мтс, акції завжди залишаються акціями- багато шуму, багато галасу. Інколи виграєш, а інколи втрачаєш, і ніколи не вгадати, поки сам не попробуєш. Просто легше змиритися, якщо заплатив мало, але ящо за річ переплатити, тоді реально відчуваєш себе обшуканим. Хочеться вірити, що купивши цей 236 я не пожалію, надіюся на гарантію

Ото брали б краще китайця, я собы взяв такого
  • -1

#95 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 19.03.2012 – 01:18

Чесно кажучи я такого відвертого кетайця і задарма не хотів би :pardon:
  • 2

#96 like.no.other

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 385 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.03.2012 – 05:26

Перегляд дописуvandermast (13.02.2010 – 16:13) писав:

Вирішив купити собі новий телефон і не знаю, що вибрати. Але все ж таки зупинився на чотирьох варіантах. Допоможіть вибрати кращий!
Перший це Samsung Star S5230
другий - Samsung S3650 Corby
3 - Nokia 5230 XpressMusic
4 - LG KP500
І от мудрую, що краще вибрати <_<
бери ноклу
  • 0

#97 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.03.2012 – 02:32

Перегляд дописуkatapulta (18.03.2012 – 22:57) писав:

Поки що якість збірки невідома, скоріш за все як і в решти нокій. А так то якщо брати ради вф7, то можна хтц моцарт або самсунг омнію w.
  • 0

#98 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 20.03.2012 – 20:20

Моцарта зняли з виробництва вже, а омнія w значно дорожча за Lumia 710. Остання виглядає привабливіше. Збирати нові Нокіа-віндовсфони почали на заводах Пд. Кореї.
  • 0

#99 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • 1990 повідомлень
  • Місто:Волинь

Відправлено 01.04.2012 – 18:01

Хто порадить "екстремальний" (тобто з водостійким коорпусом, ударостійкий) телефон за розумін гроші?
На велосипед треба
  • 0

#100 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 21:14

Перегляд дописуПластун (01.04.2012 – 18:01) писав:

Хто порадить "екстремальний" (тобто з водостійким коорпусом, ударостійкий) телефон за розумін гроші?
На велосипед треба
Sonim S8 - під замовлення, по ціні можна домовитись - пиши в приват..

Зображення
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних