Перейти до вмісту

Вибір телефона

Повідомлень в темі: 124

#41 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2010 – 00:37

Перегляд дописуliso-vyk (7.03.2010 21:06) писав:

ось і я шукаю телефон.. розбив мобільний сестри і хочу завтра привітати її с 8 березня та подарувати, часу обмаль. шукаю щось нове, цікаве, жіноче. та щоб було зручно в інеті сидіти, бо весь час сидить за компом у своєму вконтактє та інших соц мережах)

Подаруй цю штуку їй сподобається ))

http://www.gsmarena....0_diva-3030.php
  • 0

#42 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Золотоноша,Черкаси

Відправлено 09.03.2010 – 23:37

Зображення

Fly E145 - вельми непоганий тел всього за 1050-1100грн. Має ряд достоїнств: довгий час роботи від одної зарядки, дві SIM-картки, великий сенсорний екран TFT 3", 240x400, хороша комплектація і гучний дзвінок. Сертифікований. Кращого рішення за таку ціну у нас не видно, хіба масовий китайський ноунейм, призначений для одноразового використання.
  • 0

#43 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 09.03.2010 – 23:51

Перегляд дописуkatapulta (9.03.2010 23:37) писав:

Зображення

Fly E145 - вельми непоганий тел всього за 1050-1100грн. Має ряд достоїнств: довгий час роботи від одної зарядки, дві SIM-картки, великий сенсорний екран TFT 3", 240x400, хороша комплектація і гучний дзвінок. Сертифікований. Кращого рішення за таку ціну у нас не видно, хіба масовий китайський ноунейм, призначений для одноразового використання.

А чим флай кращий від "китайського ноунейму"?
  • 0

#44 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:16

Так і знав що влізе якийсь нокієфіл і почне проповідувать стереотипи чотирирічної давності :ggggg:
Пояснюю: сертифікований - означає наявність розгалуженої мережі сервіс-центрів які здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування, забезпечення аксесуарами. Бренд розвивається, постійно з'являються нові моделі, якість упродовж останніх років помітно поліпшилась, про що свідчать відгуки і обговорення на форумах і порталах.
Тому не бачу смислу переплачувати за КР500 250-300грн. і за нокії удвічі більше.
  • 0

#45 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 00:47

Перегляд дописуkatapulta (10.03.2010 00:16) писав:

Так і знав що влізе якийсь нокієфіл і почне проповідувать стереотипи чотирирічної давності :ggggg:
Пояснюю: сертифікований - означає наявність розгалуженої мережі сервіс-центрів які здійснюють гарантійне та післягарантійне обслуговування, забезпечення аксесуарами. Бренд розвивається, постійно з'являються нові моделі, якість упродовж останніх років помітно поліпшилась, про що свідчать відгуки і обговорення на форумах і порталах.
Тому не бачу смислу переплачувати за КР500 250-300грн. і за нокії удвічі більше.

Який нафіг нокієфіл(нокії для мене перестали бути нормальними телефонами ще з кінця 2007 року)???

Якщо вже пішла розмова про мої вподобання, то для мене мобільні телефони то Apple, Samsung і HTC все решта або гарна копія(особливо першого бренду, його копіюють усі кому не лінь) або фігня повна. Толку шо у них нові моделі, яка є хоч одна серйозна модель у них? Приносили мені кілька цих "флаїв" для налаштування інету, такого *імна давно у руках не тримав. А на рахунок "лиж" не буду їх критикувати або вихвлювати, бо не було жодного LG ,антипатія до цього бренду у мене) процитую краще з Нашої Раши "LG не любят даже бомжи ......" (с)

До речі якщо пішла розмова про гарантійне обслуговування то найшвдше і найкраще у самсунга(по принципу напряму до виробника) тому що майже всі телефони до гайки на їх деталях, навіть на айфонах самсунговскі процесори...
________________________________________________________________________________

Ось глянув на ютьюбі огляд короткий цього девайсу. Нє ну мали хоч каплю совісті люди Fly які ЦЕ робили, меню розблокування з айфона, віджети з самсунга, плеєр як у самсунга і ще є лагає як я помітив... І Ви ось цю "БАЛАЛАЙКУ" людям рекомендуєте?
  • 0

#46 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 01:03

Цитата

Толку шо у них нові моделі, яка є хоч одна серйозна модель у них?
Це дивлячись в якій саме категорії телефонів вибирати серйозну модель. Судячи з твоїх вподобань, апарати яких коштують декілька тисяч гривень, ти вийшов із рамок того що хоче топікстартор. Я не знаю чи знайдуться в категорії недорогих такі бренди як Apple чи HTC а ось славна модель Fly MC100 завоювала пристойну армію прихильників у свій час.

Цитата

Приносили мені кілька цих "флаїв" для налаштування інету, такого *імна давно у руках не тримав.
Я б не був настільки категоричним або як кажуть "на зеркало неча пенять, коль рожа крива", все там налаштовується. Показати налаштований інтернет в МС100 ?

Цитата

Нє ну мали хоч каплю совісті люди Fly які ЦЕ робили, меню розблокування з айфона, віджети з самсунга, плеєр як у самсунга і ще є лагає як я помітив... І Ви ось цю "БАЛАЛАЙКУ" людям рекомендуєте?
Шановний та пофіг багатьом на меню розблокування з іфона та віджети з самсунга. Покажи краще апарат такого типу з подібною ціною :ggggg: тоді я спростую свою рекомендацію.

Повідомлення відредагував katapulta: 10.03.2010 – 01:15

• 0

#47 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 02:25

Перегляд дописуkatapulta (10.03.2010 01:03) писав:

Шановний та пофіг багатьом на меню розблокування з іфона та віджети з самсунга. Покажи краще апарат такого типу з подібною ціною :ggggg: тоді я спростую свою рекомендацію.

То певно не дуже добре я знаюсь на телефонах, тому що не бачив ні одного телефону де по дефолту стояли б айфонівське роблокування та тач віз самсунга. А як на рахунок Corby, Star і нового Genoa. Наприклад корбі і стар так не лагають(користувався до недавного часу старом і корбі іноді) як цей флай(судячи з відео) за геною казати нічого не буде бо в руках його не тримав. Я думаю все таки краще доплатити 200-300гр і купити оригінал а не пародію, але то таке кожен вибирає що йому зручніше.

Бачу хвалиш дуже MC 100, тепер питання а що там славного? Нема підтримки 3G про HSDPA мовчу, 2х камера (без автофокусу і спалаху), не можу знайти фоток з неї але ладно, нічого особливого, для мене серйозний телефон це щось наподобі iPhone(до недавнього часу вважав його цяцькою для багатих, але коли відкрив для себе весь його потенціал то він мобайл курить в стороні), Samsung Omnia II або Samsung Omnia HD.

Те що мені подобаються телефони цінова категорія яких кілька тис гривень то моя справа, я ж не кажу що телефони які не потрапляють під цю цінову категорію лайно. Взагалі краще телефони не характеризувати по ціні(це важливий чинник але іноді краще дати трохи дорожче і не шкодувати потім) а по якості і можливостям(он верту скільки коштує, а толку). Для людей яким нафіг не потрібна ОС на телефоні і великі габарити от і є рішення які я писав зверху корбі, стар, геноя.

Ще згадав що не сподобалось у флаї, те що до цих пір є підтримка стилуса.
  • 0

#48 katapulta

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 11:59

Цитата

А як на рахунок Corby, Star і нового Genoa?
Не конкуренти: Стар при всій своїй подібності аж на 500грн. дорожче, Корбу майже на 200грн. дорожче при меншому екрані, Геноа приблизно в одній ціновій ніші але знову таки при меншому екрані. І взагалі що ти в ці Самсунги так влюбився? Глючать вони на рівні з ін. корейськими брендами і по надійності/довговічності жодних переваг. Життєва історія: у двох моїх співробітників майже одночасно у 2006році з'явились тогочасні хіти Samsung X700 і одночасно в обох (рівно через 2 роки) вони померли по однакових причинах - засніжив екран. А я і далі продовжую користуватись своїм Fly MX300 якому уже 3 з пол. роки. Це я пишу не для того щоб рекламувати флай а для того щоб затямити просту істину - НЕ ВАРТО ПЕРЕПЛАЧУВАТИ!

Цитата

2х камера (без автофокусу і спалаху)
Та зараз багато користувачів взагалі на параметри камери в мобільних не звертають ніякої уваги. І я в тому числі. Мені наприклад важливіший дизайн, збалансованість основних функцій: звязок/смс/ммс/плеєр, ціна.
  • 0

#49 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 12:58

Перегляд дописуkatapulta (10.03.2010 11:59) писав:

І взагалі що ти в ці Самсунги так влюбився? Глючать вони на рівні з ін. корейськими брендами і по надійності/довговічності жодних переваг. Життєва історія: у двох моїх співробітників майже одночасно у 2006році з'явились тогочасні хіти Samsung X700 і одночасно в обох (рівно через 2 роки) вони померли по однакових причинах - засніжив екран.

Якшо ти говориш про самсунг 2006р, то давай і нокії загдаємо так часів 2005-2007. Ми ж не історію обговорюємо. А на рахунок моєї прихиьності до самсунгів вони почали мені подобатись після купівлі Samsung i900 Omnia, після того надаю перевагу цим виробникам. Хто сумнівається в якості самсунг може глянути відео, з тим флаєм теж таке можна зробити?

http://mobile.mail.r..._crash-vid.html
  • 0

#50 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 10.03.2010 – 14:50

І мої 5 копійок.

Один із перших слайдерів від Самсунга, а саме Самсунг Д500 був куплений мною майже відразу як вийшов... якщо глянути через інженерне меню: виготовлено 03.06.2005

І до сих пір. тфу-тфу!!! Навіть корпус в чудовому стані (трішки поюзана ззаду батарея (але, завдяки тому що пластик не крашений, а цільний - він лишається чорним!!!))
  • 0

#51 Даня Валуєв

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 17:02

Перегляд дописуFT232BM (13.02.2010 17:25) писав:

Бери Нокію. OVI rules!
А що там в ОВІ?
  • 0

#52 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 10.03.2010 – 23:24

Перегляд дописуДаня Валуєв (10.03.2010 17:02) писав:

А що там в ОВІ?

Можна купувати програми і буди з чистою совістю що піратством не займаєшся ))))
  • 0

#53 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 10.03.2010 – 23:32

Перегляд дописуДаня Валуєв (10.03.2010 17:02) писав:

А що там в ОВІ?
Там трішки ширше ніж проги купувати.
Онлайн календар, туду-ліст, нотатки з синхоронізацією з телефоном. Ну і пошта з відповідним доменом.
  • 0

#54 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 11.03.2010 – 01:49

Перегляд дописуFT232BM (10.03.2010 23:32) писав:

Там трішки ширше ніж проги купувати.
Онлайн календар,
Не бачу сенсу лізти в онлайн, якщо мобільник з календарем під рукою.

Перегляд дописуFT232BM (10.03.2010 23:32) писав:

туду-ліст,

Теж не ясно для чого онлайн.

Цитата

нотатки з синхоронізацією з телефоном.

Це ще більш менш корисна річ, синхронізації на компі теж вистачить.
Якщо комп згорить а телефон вкрадуть... врятує онлайн синхронізація.
Яку між иншим можна робити і без OVI.

Цитата

Ну і пошта з відповідним доменом.
Пошта з доменом це краще ніж пошта без домена. Аднозначна перевага!

Все що я знайшов на OVI це купа непотрібних розважальних флешек. Нокія з Симбіяном пасе задніх в плані програм для телефонів. А конкретно стоїть по заду Айфона з його магазом програм, Андроїда, І різних розробників прог для віндомобайла. Тому вони гадаю і пробують зараз Ґрунт з Лінуксом Maemo у сподіванні, на допомогу відкритої спільноти.
  • 0

#55 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 30.03.2010 – 19:27

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.03.2010 01:49) писав:

Нокія з Симбіяном пасе задніх в плані програм для телефонів. А конкретно стоїть по заду Айфона з його магазом програм, Андроїда, І різних розробників прог для віндомобайла.
А яких програм не вистачає симбі?
  • 0

#56 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 30.03.2010 – 19:39

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (11.03.2010 02:49) писав:

Не бачу сенсу лізти в онлайн, якщо мобільник з календарем під рукою.

Теж не ясно для чого онлайн.

Це ще більш менш корисна річ, синхронізації на компі теж вистачить.
Якщо комп згорить а телефон вкрадуть... врятує онлайн синхронізація.
Яку між иншим можна робити і без OVI.

Пошта з доменом це краще ніж пошта без домена. Аднозначна перевага!

Все що я знайшов на OVI це купа непотрібних розважальних флешек. Нокія з Симбіяном пасе задніх в плані програм для телефонів. А конкретно стоїть по заду Айфона з його магазом програм, Андроїда, І різних розробників прог для віндомобайла. Тому вони гадаю і пробують зараз Ґрунт з Лінуксом Maemo у сподіванні, на допомогу відкритої спільноти.
Так, Сімба відживає своє. Але symbian— не OVI.
Значить пояснюю чому важлива синхронізація з нетом. Завдяки такій синхронізації можна онлайн правити, нотатки, туду ліст, календар і т.п. Вас ніколи не харило робити це на цифровій клавіатурі? Мене так(харило).
  • 0

#57 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 25.07.2010 – 00:13

Допоможіть обрати телефон, будь ласка;)
На вибір 4 телефони
Samsung Star S5230 Wi-Fi
Nokia 5230
Nokia 5530 XpressMusic
Nokia 5800
Які ваші думки та поради?....
  • 0

#58 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень

Відправлено 25.07.2010 – 18:34

Перегляд дописуПоzZzитивна (25.07.2010 01:13) писав:

На вибір 4 телефони
Samsung Star S5230 Wi-Fi
Nokia 5230
Nokia 5530 XpressMusic
Nokia 5800

Звісно краще Samsung Star S5230 Wi-Fi
  • 0

#59 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 25.07.2010 – 21:44

Перша людина, яка відповіла Самсунг. А чому саме він і чим він краще Нокій?
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.07.2010 – 23:51

Перегляд дописуПоzZzитивна (25.07.2010 01:13) писав:

На вибір 4 телефони
Samsung Star S5230 Wi-Fi
Nokia 5230
Nokia 5530 XpressMusic
Nokia 5800

Три смартфони і один телефон (самсунг) - що тут можна порівнювати?
Якщо все одно по грошам - я б брав 5800.
Порада - йти сюди, тицяти на кожен, йти на вкладку "відгуки" і читати. Народ не збреше.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних