Перейти до вмісту

Вибір телефона

Повідомлень в темі: 124

#121 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 10.09.2012 – 22:00

Перегляд дописуshіver2005 (10.09.2012 – 19:37) писав:

Більшість з тих програм було написане 1,5-2 роки тому, зараз вони нікому не потрібні. Андроїд якістю зараз не поступається, йому належить 65 відсотків світового ринку. І ця цифра зростає щодня. Які програми на мілідрюсенькому екранові? Юзають в нас їх малолітки років 8-12, в них батьки у Газпромі працюють, граються з ними і нічого окрім того не знають. Та вони самі діти ще з малими руками. А робити дорослій людині з айфоном - нема чого. Бабці того року 4 айфон купив, невеликий і зручний - сенсорний екран, от їй у самий раз!

Я вже писав вище, що програми пишуть під ядра та прошивки. І одне ядро завше буде нагрівати телефон, два також, а чотири - поки що ні. Підкажу: чим менше тел нагрітий - тим більша швидкодія. Лиш не клади його у морозильник, ґґґ Тим більше, як можна казати про SQL базу, коли ти не розумієш, що на компі та на смарті різна архітектура ядра? Йокарани бабай! Де голова?

Телефон потрібен для інету, в т.ч. ІР-телефонія. Іще на нього дзвонять різні віслюки з роботи молоді та старі, до котрих не дістався прогрес. Можна купити нормальну трубку суто для розмов і це не буде 6 річна трубка.
Бидло носить нові такі тели за 300грн - чорні, з малими екранами - тупо дзвонити у свій колгосп. Однак, з таким ставленням до життя завше вони позаду паровозу.

Висновок: для інету і IP телефонії потрібно 4 ядра..... Думав може реально щось толкове на ньому робиш.
А на рахунок того що пишеш шо ті проги були написані півтори року, два, то скажу от шо клієнти для чекпоінту вийшли в районі травня після виходу нової ОС Gaia, vSphere клієнт в середині літа, зручний клієнт для RDP, єдине що не вистачає яви і інтернет експлорера,(якщо ти знаєш про що я пишу) хай мені це дасть все 100500 ядерний андроїд. На рахунок SQL то було образно сказано як і по все решта, там мови не може ні про АД ні про ексчендж сервер, андроїда навіть LDAP не підтримує.
Чого ж ти не спустиш в унітаз такий мотлох як гелексі с3 а не візьмеш новітнього ноута 2?
  • 0

#122 Ярий

Старійшина

• Користувачі
  • 1734 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 11.09.2012 – 13:33

Перегляд дописуshіver2005 (11.09.2012 – 07:41) писав:

Для мене це толкове. Більш толкове робить мій батько, але те що він робить - з цим не впорається жоден поки що смартфон і не кожен комп, а на Вінді його обчислення рахуватиме удвічі довше. У нього 16 ядерний комп сервер на Лінукс Мандрива, та якісь космічні навороти, де він робить математико-фізичні обчислювання на програмах, котрі коштують офіційно біля 30 тис.євро. Ти це мав на увазі? Дякую, не хочу вбивати своє життя на циферки.
Взяв би ноут2, якби Самсунг додержалась свого: камеру у 13 менапі
кселів. А купляти такий самий 4 ядерний смарт, як мій SGS3 немає сенсу. Електронний олівець мені не потрібен, я ані дизайнер, ані художник.
Треба чекати Lg G на Snapdragon. Порве усіх. У два рази потужніше за SGS3. Іще й два гіга оперативи.

Ну про ком я не запитував окремо за телефон кажу, і так і не отримав конкретної відповіді для чого для інету і іп телефонії саме 4х ядерний проц а все решта мотлох

• 0

#123 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 13.09.2012 – 21:26

Перегляд дописуЯрий (11.09.2012 – 13:33) писав:

Ну про ком я не запитував окремо за телефон кажу, і так і не отримав конкретної відповіді для чого для інету і іп телефонії саме 4х ядерний проц а все решта мотлох
для ігор 4-ядерний проц)
  • 0

#124 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4663 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.07.2013 – 22:00

Перегляд дописуshіver2005 (13.09.2012 – 21:54) писав:

Щоб телефон не грівся і батарея швидше не сідала - це головний чинник. Писав вище.

Батарея на SGS 4 сідає за 1 день, лошарик.
[ex]ну як ж так можна, нащо ображати?[/ex]

Повідомлення відредагував Kassandra: 23.07.2013 – 11:57

• -1

#125 lui

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 04.11.2013 – 17:27

айфон - 100%
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1