Перейти до вмісту

Екзорцизм

Повідомлень в темі: 33

#21 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6531 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 10.02.2010 – 15:54

Перегляд дописуManfred (10.02.2010 11:03) писав:

А це факт? Упевнені?
я маю на увазі, наприклад, якщо доведуть, що існує бог. і навіть якщо доведуть, що то той самий жидівський бог. навіть, якщо він відкрито до всіх вийде на контакт, і т.д. ...
всеодно, цей факт ще не заважає дурним вірити в його любов, в його всемогутність і т.д. .... навіть якщо доведуть протилежне - всеодно буде значна кількість людей, які не віритимуть фактам, а віритимуть самообману. Отож Факти ніяк не заважають вірі. Як то кажуть - хоч кіл на голові тиши.

Перегляд дописуManfred (10.02.2010 11:03) писав:

Ви кажете неможливу річ, як може на щось натякати Той, Хто для Вас не існує?
я не атеіст, я сатаніст.
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 10.02.2010 – 19:03

Перегляд допису†Fallen Angel† (10.02.2010 02:32) писав:

Ви сказали все вірно, але маю до вас одне запитання. А якими доказами ви володієте що стверджуєте що Перун є богом?

Незнаю звідки ти взяв (скоріше це твоє враження про мене) але я ніколи і ніде не стверджував що Перун є богом. Я говорив, що в поверненні Рідної Віри є історична справедливість. Я ніколи не приховував свої симпатії до Рідновірів (було б дивно аби навпаки) однак водночас, здається в темі про християнство вказував, що не є рідновіром.

Цитата

На мою думку кожна людина вірить в те, в що(в кого) сама хоче. Така людська природа - вірити в щось або когось. А віра в Бога чи Сатану - це віра в одну і ту саму "медаль", що має дві сторони.
От і я ж про те. Що бог, що сатана, це два відра на одному коромислі. Що тут незрозумілого ? Зніми одне відро, як тут же, друге перевернеться. Не заперечуючи цілком справедливе зауваження про флейм з мого боку, тим не менше зауважу, що допустив його тільки по одній причині. Автор створив тему "Екзорцизм", а замість того щоб говорити по суті, почав з того, що штрикнув форумчан про їх невір*я в жидівського бога саваофа. Далі автор дав зрозуміти наскільки він томУ саваофу вірить, нагадав про сатаністів, атеїстів та інших "невірноживучих" на світі. І приліпив все це до теми, котра аж ніяк не має відношення до віри в бога. Нагадаю авторові теми, що христянська церква негативно ставиться до сприйняття екзорцизму як факту. Принагідно нагадаю усім віруючим христянам про те, що церква взагалі відвертає усілякі подібні штучки. Церква вчить: все що не сказано в біблії, все про що не говорив Христос, все про що не вчили апостоли - є від лукавого. Дивно, що христянин (чи ні ?) створює подібні теми не маючи ані найменшого поняття про церковні канони. Повторюю з повною відповідальністю за свої слова : ані найменшого поняття. Тому я і вказав вище про тему: дурниця з великої букви.

Повідомлення відредагував Безбожник: 10.02.2010 – 19:06

• 1

#23 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 09:49

Можливо, комусь цікаво буде про екзорцизм подивитися таку передачу.

• 1

#24 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 12:12

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 10:24) писав:

Знаєш, я тут собі подумав, що коли рід сей виганяється тільки молитвою та постом ©, то виходить, що у невіруючих немає шансів бути не одержимими, бо не постять і не моляться, як гадаєш?
Якщо подумати логічно, виходячи із християнського вчення, то можна навести таку аналогію. Уявімо собі, що людина є якимось посудом, наприклад горнятком. А Святий Дух то є вода. Нечистий дух то є якийсь бруд. Якщо горнятко чисте, то і відповідно його можна водою наповнити. Якщо у ньому буде бруд, то місця для води буде менше. Та й вода уже стане нечистою, щоправда, бруд осяде з часом. Коли людина одержима, то це не просто брудне горнятко, а то є горнятко, повне того бруду. Ніяка вода туди не потрапить. Його треба не те що мити, а виколопувати той бруд у ньому. спершу, потім чистити якимось засобами, аж тоді можна буде його спокійно наповнити водою. Оцими засобами чищення людини є піст, а наповнення Святим Духом є молитва.
Але бувають навіть випадки, коли горнятко чисте, але і пусте. Тому я би так не казав ніколи, що якщо уже не віруючий, то уже одержимий.
  • 1

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.11.2012 – 13:34

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 10:24) писав:

Знаєш, я тут собі подумав, що коли рід сей виганяється тільки молитвою та постом ©, то виходить, що у невіруючих немає шансів бути не одержимими, бо не постять і не моляться, як гадаєш?
хм, а Джєзус, наше всьо, Крістос заповідав поститись?
і ще цікаво, чи в біблії десь написано поститись?
і ще цікавіше, чи захоплення вірою чи не є одержимістю?
  • 0

#26 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.11.2012 – 13:50

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 10:55) писав:

Для тих, хто таки захоче почистити свою внутрішню домівку:

А якшо ти спортсмен? Того ж всього не вистачить та й взагалі можна загнутись...
  • 0

#27 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 14:07

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 13:39) писав:

Кажуть, природа не терпить порожнечі ©
Звичайно, що не терпить. Навіть той посуд, що не користуюся ним, треба час від часу мити.
  • 1

#28 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 14:50

а я придумав тільки що анальний піст, це коли терпиш і не какаєш
хто хоче може спробувати :)

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 13:39) писав:

Ні.
а якщо з"являється одержимість вірою, то це харашо чи погано?
  • 0

#29 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.11.2012 – 16:24

Перегляд дописуManfred (01.11.2012 – 15:17) писав:

Це як спитати, коли з'являється чорнота білил це біле чи чорне?
а може це порівняння неправильне?
може це всі хто не захоплені чимось чорні, бо на них не світить світло, тільки захоплена людина стає світлою, бо на неї світить світло захоплення?
  • 0

#30 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 09:57

Перегляд дописуManfred (06.11.2012 – 09:21) писав:

Отож і піст має бути не лише духовним, але і тілесним.
А от Адам і Єва у раю ніби також постили, виходить, хоч і були найближче до Бога. Адже мали собі відмовити у тому задоволенні скуштувати плід із дерева розпізнання добра і зла. Ніби хоч і невеликий, але піст.
  • 1

#31 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.11.2012 – 11:48

Перегляд дописуManfred (06.11.2012 – 08:06) писав:

Захоплена ким?
не ким а чимось, наприклад, художник так захоплений якоюсь ідеєю, що не звертає ні на що інше уваги, і може навіть всі теми переводити на одну, і поки не пережеве, і не переросте її буде таким захопленим, що здається відірваним від життя.
бувають гірші варіанти, коли люди навпаки нічим не захоплені, енергія є, і їх починає ковбасити проста істерія, такий треба просто заставляти важко працювати
  • 0

#32 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 10.12.2012 – 18:31

Якщо кому треба - я знаю одного екзорциста.
Зображення
Бере недорого - 200 у.е. в годину.
  • 0

#33 Christina

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 09.03.2013 – 23:03

Перегляд дописуckopnio (08.02.2010 – 14:42) писав:

Я язичник і вірю в наших рідних богів, а християнського бога вважаю сатаною. Вовком в овечій шкурі. Бо тоді для чого йому наші душі. Доброму богові не потрібні людські душі та і віра в нього не потрібна.
І що це за вимога вірити в нього? Наприклад, не вбиваю, не краду, не обманюю, не зраджую дружині, не вживаю спиртного, не палю, але тільки за те що я не вірю в християнського бога мене вже називають сатаністом. Цікаво, що це в мене за такий злий дух вселився?

ви вірите в "наших богів"
а чи знаєте ви звідки ці уявлення про "ваших богів" взялись, і чи є у вас свідчення існування цих богів?
читаючи дане повідомлення відчуваєш себе в епосі неандертальців
  • 0

#34 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2247 повідомлень

Відправлено 10.03.2013 – 11:01

Перегляд дописуChristina (09.03.2013 – 23:03) писав:

ви вірите в "наших богів"
а чи знаєте ви звідки ці уявлення про "ваших богів" взялись, і чи є у вас свідчення існування цих богів?
читаючи дане повідомлення відчуваєш себе в епосі неандертальців
Чому саме неандертальців? Кроманьйонці теж були політеїстами довший час. Та й сучасні аврамічні релігії важко назвати монотеїстичними.
І що саме в маєте на увазі під "існуванням богів". Язичницькі боги існують та існували в людській народній творчості так само, як і теперішні боги з аврамічних релігій.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua