Перейти до вмісту

Батьків не вибирають, Батьківщину Перебудовують.

Повідомлень в темі: 61

#41 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 19:57

В мене немає бажання більше на цю тему спілкуватись. Написані мною слова були написані під впливом емоцій і нещодавньої образи батька, погарячкував, коли я заспокоївся я пожалів про свої слова. те що для мене страшна образа для нього це звичайне діло і навпаки. Висновок: ми з татом просто різні люди живемо на різних хвилях і те що для нього нормально для мене не нормально і навпаки.

Мені 15...
  • 0

#42 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 20:05

Перегляд дописуІндиго (31.01.2010 19:50) писав:

В мене немає бажання більше на цю тему спілкуватись. Написані мною слова були написані під впливом емоцій і нещодавньої образи батька, погарячкував, коли я заспокоївся я пожалів про свої слова. те що для мене страшна образа для нього це звичайне діло і навпаки. Висновок: ми з татом просто різні люди живемо на різних хвилях і те що для нього нормально для мене не нормально і навпаки.

Ну от і чудово. Ти нічого не казав, тут ніхто нічого не чув. (це я серйозно). Проїхали і забули. Головне, ти в порядку.

Перегляд дописуAmili (31.01.2010 19:45) писав:

Так і я одразу ж не пішла...Довго жила. поки не змогла. І то була рятівна думка, що колись це все закінчиться. Так само може бути і в нього - виношувати в собі цю ідею.

А те що є право жити там де народився...спробуй довести то тирану і вигнати його на вулицю...((((

А між тим, жіноча стать в подібних ситуаціях сильніша чоловіків. Навіть не знаю, чи це дивно, чи закономірно ?
  • 0

#43 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 20:07

У різних людей є різні системи цінностей, кожна людина диве на власній хвилі, в декого ці хвилі співпадають і це називається гармонія нема суперечностей одна, одна душа в кількох тілах...а в людей в яких це не співпадає дивуються, їх бентежить поведінка людей яуі на інших хвилях...звідси і випливають суперечки, злість, зневага...є хвилі різних частот: їх безліч, але умовно їх можна поділити на три групи низькі, середні, високі... В залежності від духовного розвитку.
  • 0

#44 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 21:21

Перегляд дописуІндиго (31.01.2010 20:07) писав:

У різних людей є різні системи цінностей, кожна людина диве на власній хвилі, в декого ці хвилі співпадають і це називається гармонія нема суперечностей одна, одна душа в кількох тілах...а в людей в яких це не співпадає дивуються, їх бентежить поведінка людей яуі на інших хвилях...звідси і випливають суперечки, злість, зневага...є хвилі різних частот: їх безліч, але умовно їх можна поділити на три групи низькі, середні, високі... В залежності від духовного розвитку.

Індиго, ти дуже ризикуєш...на самому старті, у твої 15 отримати фіаско. Осіб твого віку запрошую до наступного
експерименту. Виходимо на сходову клітину. Тоді молодого опонента прошу пройтися одним маршем догори і донизу.
кожен з певним здивуванням робить це запросто.
Наступна фаза експерименту, зробити цей самий маршрут, пропускаючи одну сходину. Зухвала посмішка, як правило
згасає...Наступна фаза, потрібно пропустити по дві сходини...потім три...
Якщо не зрозумів я поясню але в приватному спілкуванні. Успіхів.
  • 1

#45 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 21:58

Перегляд дописуІндиго (31.01.2010 20:07) писав:

Це вже схоже на добровільний істеричний садомазохізм. Не розкручуй себе на новий виток, хлопче. Ти хотів отримати співчуття і розуміння ? Ти його отримав. Не від однолітків, але від дорослих людей. Однак мусиш знати для подальшого життя, що в ньому є і "м*якеньке* і жорстке. Тобто те, що людське співчуття і щирість безмежне тілько тоді, коли воно має сенс і певні точки дотику. В противному разі, те співчуття і щирість претвоюються в безглуздість. Ти вже все сказав в попередньому пості про небажання продовжувати цю тему. Як я тобі писав вище : якщо щось робиш, стій там, де стоїш. Не дьоргайся. Зростай Чоловіком, а не істеричкою на зразок "кісейної баришні". Успіхів тобі. А поки що, моя тобі порада. Іди спати. Проїхали і забули.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 22:00

• 0

#46 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 01:39

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 18:03) писав:

У дитини - біда. Досить серйозна. Майже сто відсотків, що зарубка на серці до кінця життя. Можливо перша, але найгірша. Я зовсім не сентиментальна людина, але якого диявола тут почалась геть незрозуміла спірна дискусія поза проблемою хлопця ? Якби він знав що має робити. то не звертався б. І нафіга йому розповіді про те, в кого бабця була набожнішою ?
Ти чого мовчиш, Індиго ? Як ти ?

а навіщо йому Ваші переживання ?? він Вас просив ?? що ж Ви так ВПЕВЕННО розповідаєте що саме людині потрібно..
прям пісєц який проникливий та ідеальний..
хустинку позичите ?? поплачеемо разом...
  • 0

#47 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 21:19

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 11:23) писав:

Індиго, Пан мене доповнить, не памятаю хто сказав, перемагає не найсильніший - перемагає впевнений.

Пригадав...Так сказав Великий Мао!
  • 0

#48 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 09:51

Перегляд дописуІндиго (31.01.2010 19:57) писав:

Мені 15...
"Шануй вітця твого і матір твою, щоб тобі було добре і щоб ти довго прожив на землі".
Запамятай - сила в правді, а ти виглядаєш цілковитим брехуном. І перша твоя брехня - то брехня про вік. У 15 років так не пишуть, друже...

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 16:11) писав:

Я зустрічався з священниками які пишуть теософські десертації.
Мені також пропонували видати теософську працю. Обіцяли зустрічі з консультантами з Москви.
А ви, навіть оком не кинувши на мої дописи на форумі робите мені безпідставний закид, що я оперую середньовічними
фактами. Прикро, дуже прикро. Відпадає найменше бажання приймати учпасть у вашому балагані.
де в першу чергу обговорюються геніталійні проблеми збоченців яким ліньки піти до рядового сексопатолога
і отримати бодай елементарну консультацію.
Це все зовсім не прикольно, від цьоьго стає моторошно на душі. Бридко і гидко.
І видали Ви пане "бабський фільозофе" свою теософську працю? :)
Чи може написалисьте дЕсертацію з того приводу?
В мене склалося таке враження, що твої знання у будь-якій сфері, що дискутується, можна виразити таким чином - " біг пес через овес..." Десь щось почув, щось побачив, трошки прочитав, а в основному повний дилетант з набором високопарних слів, і трьох крапок "для пущєй важності".

Повідомлення відредагував Крот: 02.02.2010 – 09:52

• 0

#49 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 12:03

Перегляд дописуKljakers (2.02.2010 10:39) писав:

Дуже мені знайомий ваш стиль мислення пане Кріт. Таке враження що ми з вами десь в цьому житті пересікалися?? не підкажете??
Якщо Ви пане, цей Клякер, котрий супроводжував неповнолітніх повій у їхній дорозі до місця відсидки, то цілком можливо...

PS. Але та людина не перекладала б власні назви, як ото ти зробив щодо мого ніку, Клякерку. Крот це Крот - жодного стосунку до русского слова "крот" цей нік не має.

Перегляд дописуЛастiвочка (2.02.2010 10:56) писав:

а ще твої дописи і думки схожі на дописи іншого ніку на цьому . палитесь:)
Але це ж тягне на вічний бан? Я добре вивчив правила.
  • 0

#50 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 02.02.2010 – 12:42

пане Крот взагалі-то я не вас мала на увазі;), а лише зацитувала ваші слова:) і зара за офтоп хтось получить по шапці:)
по темі: батьків не обирають, як і батьківщину, але ніхто і не давав права обсирати тих чи інших. Перш за все требадивитись на себе і робити відповідно:)
  • 0

#51 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.02.2010 – 15:29

Бгг. Дива та й годі. По темі: В клонів нема батьків, вони народжені штучно, їх можна зробити купу. У них відсутня повага до навіть до професора, що їх клонував.
  • 0

#52 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Херсон

Відправлено 02.02.2010 – 15:56

У мене була порада до Індиго. Найкращий спосіб боротьби - це зневага. Треба просто поставити себе вище за ту людину, не звертати уваги на неї. Перевірено власним досвідом - саме таким чином мені вдається не з"їхати з глузду у своій родині.
  • 0

#53 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 02.02.2010 – 19:18

Офтоп і флуд видалено. Питання, скарги - у приват. Далі йдуть відсотки...
  • 0

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:59

Перегляд дописуБуря (2.02.2010 15:56) писав:

У мене була порада до Індиго. Найкращий спосіб боротьби - це зневага. Треба просто поставити себе вище за ту людину, не звертати уваги на неї. Перевірено власним досвідом - саме таким чином мені вдається не з"їхати з глузду у своій родині.

Зневажаючи свого Опонента, якщо він Опонент, ви назавжди втрачаєте можливість наблизитись до істини.
Обмін ударами продовжується.
Коли ви маєте любиму роботу, з глузду не зїдете.
  • 0

#55 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.02.2010 – 22:04

Не перечитувала попередні пости. Може пізніше.)

Але про назву теми. Не вибирають не лише батьків, а й батьківщину:

Цитата

Можна все на світі вибирати, сину,
Вибрати не можна тільки батьківщину.

• 0

#56 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 22:10

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 22:04) писав:

Не перечитувала попередні пости. Може пізніше.)

Але про назву теми. Не вибирають не лише батьків, а й батьківщину:
Після розрухи...Хто живе в розвалені хаті?
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 22:45

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 22:10) писав:

Після розрухи...Хто живе в розвалені хаті?
Є незмінні цінності (принаймні мають бути в кожної людини). Для мене-особисто хата моїх батьків, хата, в якій я виросла, є набагато ціннішою, аніж будь-яка дорогезна вілла. Розвалюється хата? Так не варто допускати до тієї розрухи.
  • 0

#58 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 07:44

Перегляд дописуОлеська (2.02.2010 22:45) писав:

Є незмінні цінності (принаймні мають бути в кожної людини). Для мене-особисто хата моїх батьків, хата, в якій я виросла, є набагато ціннішою, аніж будь-яка дорогезна вілла. Розвалюється хата? Так не варто допускати до тієї розрухи.
Думаю це звертання до тих, котрі самі нічого не будуючи, є фаховими руйнівниками...зруйнувати завжди прстіше як
збудувати. Пригадайте Нерона, котрий щоб прославитись запалив Рим.
Аргументи конструктивно налаштованих не заперечувати когось або щось а просто зробити краще від того що
вважають недолугим без образ і агресії. На безглузді суперечки уваги не звертають це не раціонально.
Хтось міг не допустити, щоб загарбник не запалив батьківську хату???

Перегляд дописуПастух (4.02.2010 07:43) писав:

Думаю це звертання до тих, котрі самі нічого не будуючи, є фаховими руйнівниками...зруйнувати завжди прстіше як
збудувати. Пригадайте Нерона, котрий щоб прославитись запалив Рим.
Аргументи конструктивно налаштованих не заперечувати когось або щось а просто зробити краще від того що
вважають недолугим без образ і агресії. На безглузді суперечки уваги не звертають це не раціонально.
Та про що це я, Батьки, Батьківщина...це ж балачка.
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 04.02.2010 – 10:05

Перегляд дописуПастух (4.02.2010 07:44) писав:

Пригадайте Нерона, котрий щоб прославитись запалив Рим.
Ну, Нерон не лише цим прославився.)

П.С. Прикольно в одному пості відповідати самому собі.) Так можна до безконечності вести діалог з "розумною людиною")))
  • 0

#60 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 04.02.2010 – 10:15

Цитата

На безглузді суперечки уваги не звертають це не раціонально.

якраз мудра людина не буде встрявати у безглузду суперечку між двома впертюхами, у суперечку яка їй не цікава і сто років не треба. мудра людина собі йде далі, там - де цікаво...Угу, крилата вже фраза така є"собаки гавкають, а караван іде" :)

Цитата

є різні способи боронити свою хату і усі виправдані і прийнятні, бо це МОЯ хата

Перегляд дописуОлеська (4.02.2010 10:05) писав:

П.С. Прикольно в одному пості відповідати самому собі.) Так можна до безконечності вести діалог з "розумною людиною")))
та воно так десь і виходить, як і самому постити у всіх темах анекдоти, коли є розділ гумору. тому я- пас у цьому вишуканому красномовстві
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних