Перейти до вмісту

Батьків не вибирають, Батьківщину Перебудовують.

Повідомлень в темі: 61

#21 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.01.2010 – 11:52

Індиго скільки тобі, хоч приблизно
  • 0

#22 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 12:02

Перегляд дописуІндиго (31.01.2010 10:47) писав:

тут пробував діяти..нічого не допомагає...це домашній тиран. Дія зумовлює ще більшу протидію.

А я би свого батька не засуджував би, який би він не був, щей прилюдно. Хоча мені важко уявити себе на твоєму місці.

У мого батька теж є свої таракани, ну той що, в кого їх нема? Здоров"я в мене є, розум теж є куди пхати, а що потрібно ще?

Не дає жити, так іди від нього.
Якщо дуже залежиш і не можеш піти зараз, так думай як скоріше це зробити і тоді вже питання будуть інші.

Повідомлення відредагував Odonacer: 31.01.2010 – 12:05

• 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 12:26

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 12:02) писав:

А я би свого батька не засуджував би, який би він не був, щей прилюдно.
У мого батька теж є свої таракани, ну той що, в кого їх нема? Здоров"я в мене є, розум теж є куди пхати, а що потрібно ще?
Не дає жити, так іди від нього.
.

Після всього сказаного, думаю, що це найкоащий варіант.
Я був у нашій сімї найстарший серед дітей. Зрозумівши, що мої погляди кардинально розходяться з консервативними
поглядами батьків, яким був байдужим тверезий перегляд "свого" світогляду, пішов з дому в 19 років.
До сьогодні не можу зрозуміти свою маму. З одного боку вона говорить що все в божих руках.
Тоді виходить, що немає сенсу будь яка ініціатива людини...
З другого боку, вона молиться день і ніч, коли не слухає радіо лише на одній хвилі. Я її запитую навіщо ви молитеся
якщо все в божих руках. Ми що вроджені жебраки і замість констуктивної праці лише вимолювати благодаті.
Чим більше просиш тим більше отримаєш? Відповідь стандартна упродовж всього життя. Я своїм батькам нічого ніколи не заперечувала. Ніколи їм не розказувала про неприємне в родині. Вони від мене мали тільки втіху.
Особисто я прихильник того, що краще гірка правда як солодка брехня.
Коли на радіохвилі, яку слухає мама говорить Симоненко - вона вимикає радіо...
  • 1

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 12:31

Ми всі звернули увагу на першу частину заголовку теми, а друга? шана до батьків і перебудова батьківщини? яка паралель? батьки-батьківщина? Просила б панство не писати здоровенних постів - важко читається

Цитата

Чим більше просиш тим більше отримаєш? Відповідь стандартна упродовж всього життя. Я своїм батькам нічого ніколи не заперечувала. Ніколи їм не розказувала про неприємне в родині. Вони від мене мали тільки втіху.
ви жінка? :happytwo: чи то очепятка?
  • 0

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 12:57

Перегляд дописуЛастiвочка (31.01.2010 12:31) писав:

Ми всі звернули увагу на першу частину заголовку теми, а друга? шана до батьків і перебудова батьківщини? яка паралель? батьки-батьківщина? Просила б панство не писати здоровенних постів - важко читається
ви жінка? :happytwo: чи то очепятка?

Дамаю останнє повідомлення стосовно першої частини назви теми. З приватного повідомлення індиго. Компютер
батьком "конфісковано", виганяє його з хати...

Думаю на брехні в сімях, ми ніколи не збудуємо не то що Супер... Ми не збудуємо нічого путнього, будемо Вічним
Посміховиськом для Світу.
В будівництві, перш ніж ... будувати поверхи догори, копають яму донизу...При реконструкції, особливо будинків
з яких нема куди виселяти людей...як правило...поруч з старими невідповідними до нових навантажень
фундаментами...влаштовують Нові, розраховані на навантаження від Нових Конструкцій. При цому не ігноруючи
функціональне призначення обєкту, перебудова якого проводиться.
Коли ж ми на місці Незалежної Держави будуємо бордель, то яка це Перебудова прошу я вас...
Це нове будівництво із зносом "ветхих аварийних трущоб", які є потенційною загрозою життю і здоровю людей,
і попадають під кримінал...
  • 1

#26 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 13:36

Пастух
пане, є такий вислів як масло-масляне...хід ваших думок вловити неможливо... :happytwo: то фундамент, то креслення, то комп у когось забрали, то батьківщина, то неповага до батьків, то незалежність...я вас прошу...голова вже болить..я розумію, що приємно поговорити з розумною людиною(тобто з самим собою), а ще схожість дописів у різних коористувачів теж якби натякає...тому даруйте - .....без коментів
  • 0

#27 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 13:37

Ти тут ? Я бачу внизу, що тут. У другій темі, "чи може Україна стати супердержавою" я помітив, що ти написав певні речі, згадуючи про Бога, як віруючий християнин. І хоч я негативний до християнства, ось тобі цитата з біблії щодо тОго, які обов*язки мають батьки перед дітьми :

"Батьки, не роздражнюйте дітей ваших, щоб вони не впадали у відчай" (Колосянам 3-21)

Ото ж хлопче, якщо ти такий віруючий то знай, навіть по твоїй релігії ти маєш не тільки обов*язки але і права. І якщо твій батько теж людина набожна, тицьни йому оце межи очі.
  • 0

#28 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 14:30

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 13:37) писав:

Ти тут ? Я бачу внизу, що тут. У другій темі, "чи може Україна стати супердержавою" я помітив, що ти написав певні речі, згадуючи про Бога, як віруючий християнин. І хоч я негативний до християнства, ось тобі цитата з біблії щодо тОго, які обов*язки мають батьки перед дітьми :

"Батьки, не роздражнюйте дітей ваших, щоб вони не впадали у відчай" (Колосянам 3-21)

Ото ж хлопче, якщо ти такий віруючий то знай, навіть по твоїй релігії ти маєш не тільки обов*язки але і права. І якщо твій батько теж людина набожна, тицьни йому оце межи очі.
навпаки.. коли дуже набожна не треба тикати - не зрозуміє.... :happytwo:
моя бабуся була дуже набожною і доброю людиною.. але для неї окрім слів СВЯЩЕННИКА ніц не існувало.. яка там суперечка?? там навіть слова проти не можна було сказати..
саме тому я спокійно тримав свою лінію, а вона свою...
  • 0

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:38

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 14:30) писав:

навпаки.. коли дуже набожна не треба тикати - не зрозуміє.... :happytwo:
моя бабуся була дуже набожною і доброю людиною.. але для неї окрім слів СВЯЩЕННИКА ніц не існувало.. яка там суперечка?? там навіть слова проти не можна було сказати..
саме тому я спокійно тримав свою лінію, а вона свою...

Яскравий приклад технології всіх агресорів РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ.
  • 1

#30 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:46

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 14:38) писав:

Яскравий приклад технології всіх агресорів РАЗДЕЛЯЙ И ВЛАСТВУЙ.
не зрозумів.... ще раз...
  • 0

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:00

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 14:46) писав:

не зрозумів.... ще раз...

Істинний ворог у всі часи вбивав, вбиває і буде лізти з своєї шкіри, щоб вбити клин поміж найближчих людей.
Тоді Де-юре є сімя, держава, друзі...А Де - факто Сіра територія на якій ідуть нескінченні міжусобиці...
На таких територіях господарем завжди будуть тільки зайди і їх песиголовці...
  • 1

#32 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 15:11

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 15:00) писав:

Істинний ворог у всі часи вбивав, вбиває і буде лізти з своєї шкіри, щоб вбити клин поміж найближчих людей.
Тоді Де-юре є сімя, держава, друзі...А Де - факто Сіра територія на якій ідуть нескінченні міжусобиці...
На таких територіях господарем завжди будуть тільки зайди і їх песиголовці...
ну я не для того наводив приклад..
я наводив лише щоб показати що навіть та сама Віра і погляди змінюютьмся з поколіннями і з часом.. і якщо покоління моїх бабусь дивилося на отця пароха з побожністю, то я можу підійти після Служби і посперечатись.. якщоб бабуля побачила інфаркт би мала :happytwo:
але.. від того що у нас різні погляди на нюанси ми з нею обо. християни.. і родличі.. і це нам не заважє бути поруч..
так що не потрібно в сучасному суспільстві тикати гріхами Церкви в середньовіччі
оскільки тодлі це було ТОДІ.. а зараз маємо те що МАЄМО..
  • 0

#33 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:11

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:11) писав:

ну я не для того наводив приклад..
я наводив лише щоб показати що навіть та сама Віра і погляди змінюютьмся з поколіннями і з часом.. і якщо покоління моїх бабусь дивилося на отця пароха з побожністю, то я можу підійти після Служби і посперечатись.. якщоб бабуля побачила інфаркт би мала :happytwo:
але.. від того що у нас різні погляди на нюанси ми з нею обо. християни.. і родличі.. і це нам не заважє бути поруч..
так що не потрібно в сучасному суспільстві тикати гріхами Церкви в середньовіччі
оскільки тодлі це було ТОДІ.. а зараз маємо те що МАЄМО..

Я не такий наївний, щоб зараз махати середньовічними фактами. Перед телепередачами, в яких я торкався релігійних питань, стрався завжди переговорити з єпископами. Про рядових священників я навіть не говорю. Так що в мене є
адекватна інформація про справи церковні в наш час.
Біда не лише ваша, що переважна більшість, проживаючи під одним дахом, жуючи один хліб, молячись перед одними
і тимиж образами живуть у своїх паралельних світах не бачачи душ своїх ближніх.
Я 7 років працював держслужбовцем. Районним архітектором. Разом з іншими службами розглядав скарги людей на
своїх одновірців, з якими вони ходили до однієї церкви. Спілкувався з головами церковних 20-ток, священниками,
бо майже всі церкви на території району були памятниками архітектури.
Тому поняття про реальний а не середньовічний стан справ у християнстві в мене є.
Такі факти фарисейства, дволикості, продажності які я зустрічав, вам і не снилися при ваших суперечках з батюшкою після служби. Я зустрічався з священниками які пишуть теософські десертації.
Мені також пропонували видати теософську працю. Обіцяли зустрічі з консультантами з Москви.
А ви, навіть оком не кинувши на мої дописи на форумі робите мені безпідставний закид, що я оперую середньовічними
фактами. Прикро, дуже прикро. Відпадає найменше бажання приймати учпасть у вашому балагані.
де в першу чергу обговорюються геніталійні проблеми збоченців яким ліньки піти до рядового сексопатолога
і отримати бодай елементарну консультацію.
Це все зовсім не прикольно, від цьоьго стає моторошно на душі. Бридко і гидко.
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:28

Розумієте пане, більшість людей, що спілкуються на цьому форумі сприймають його в першу чергу як розважальний:happytwo: от і все...і багато форумлян давно знаються в реалі і не рік, тому дозволяють собі піджартовувати один над одним...
  • 0

#35 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:36

Перегляд дописуЛастiвочка (31.01.2010 16:28) писав:

Розумієте пане, більшість людей, що спілкуються на цьому форумі сприймають його в першу чергу як розважальний:happytwo: от і все...і багато форумлян давно знаються в реалі і не рік, тому дозволяють собі піджартовувати один над одним...

Я не маленька наївна дитина щоб мені пояснювати очевидне. Якби це була пивнушка, а всі ми сусіди з одного кварталу...це була б зовсім інша справа...Та Бог всім нам суддя. Не буду приймати участі у пирі в час чуми...Гарної
забави...честь маю.
  • 0

#36 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 16:55

Перегляд дописуПастух (31.01.2010 16:11) писав:

Я не такий наївний, щоб зараз махати середньовічними фактами. Перед телепередачами, в яких я торкався релігійних питань, стрався завжди переговорити з єпископами. Про рядових священників я навіть не говорю. Так що в мене є
адекватна інформація про справи церковні в наш час.
Біда не лише ваша, що переважна більшість, проживаючи під одним дахом, жуючи один хліб, молячись перед одними
і тимиж образами живуть у своїх паралельних світах не бачачи душ своїх ближніх.
Я 7 років працював держслужбовцем. Районним архітектором. Разом з іншими службами розглядав скарги людей на
своїх одновірців, з якими вони ходили до однієї церкви. Спілкувався з головами церковних 20-ток, священниками,
бо майже всі церкви на території району були памятниками архітектури.
Тому поняття про реальний а не середньовічний стан справ у християнстві в мене є.
Такі факти фарисейства, дволикості, продажності які я зустрічав, вам і не снилися при ваших суперечках з батюшкою після служби. Я зустрічався з священниками які пишуть теософські десертації.
Мені також пропонували видати теософську працю. Обіцяли зустрічі з консультантами з Москви.
А ви, навіть оком не кинувши на мої дописи на форумі робите мені безпідставний закид, що я оперую середньовічними
фактами. Прикро, дуже прикро. Відпадає найменше бажання приймати учпасть у вашому балагані.
де в першу чергу обговорюються геніталійні проблеми збоченців яким ліньки піти до рядового сексопатолога
і отримати бодай елементарну консультацію.
Це все зовсім не прикольно, від цьоьго стає моторошно на душі. Бридко і гидко.

Декілька зауважень

1.у Вас в профілі не написано про це все що Ви щойно написали. а телепатичними методиками по інтернету люди не володіють.. Вас ніхто не знає, тому не потрібно ображатись на припущення людей.. в Проивному випадку прошу викласти в нет детально-дослівну біографію..
2. Ви не знаєте хто Я, незнаєте з ким я спілкувався, зякими Папами я говорив.. але вважаєте за необхідне поставити громадскість до відома переліком своїх заслуг ( які невідомо чи є ще заслугами)

3. я так само незнаю тих дюдей з якими Ви спілкувались, тому не знаю чи повинен довіряти Вам і Вашим джерелам.. а може Ви з Підгорецьких отців ???

4. Ви не публічно відома особа, щоб про Вас все знали.. поменше пафосу християнський Ви наш.. скромніше.. :happytwo: скромніше :happy1:

5.Я натомість вважаю що ВИ не розібравшись в суті мого допису у відповідь написали певну ахінею... з Якої я зробив висновки..
6. Районний архітектор ?? Хм.. ось хто за взятки підписував документи :tryzub: Ясно ясно..
А якого району якого міста чи області прошу пана вкажіть...
  • 0

#37 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 18:03

У дитини - біда. Досить серйозна. Майже сто відсотків, що зарубка на серці до кінця життя. Можливо перша, але найгірша. Я зовсім не сентиментальна людина, але якого диявола тут почалась геть незрозуміла спірна дискусія поза проблемою хлопця ? Якби він знав що має робити. то не звертався б. І нафіга йому розповіді про те, в кого бабця була набожнішою ?
Ти чого мовчиш, Індиго ? Як ти ?
  • 0

#38 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2010 – 18:42

Сперечатися про набожність дійсно не варто. Сама знаю багато випадків, коли за СРСР жіночка була аьеїстичною активісткою, а тепер кожної неділі в церкві причащається...Життя показує, що набожність часом приходить з часом ))))
Щодо батьків і власне ситуації Індиго. Вихід - піти і почати власне життя. В мее схожа ситуація. була б можливість, забрала б в маму від нього. Сподваюся шо вдасться.
Шанувати потрібно, але є речі, які важко пробачити. Хоча можна. З часом, бо погане дуже швидко забувається.
  • 0

#39 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 19:01

Перегляд дописуAmili (31.01.2010 18:42) писав:

Сперечатися про набожність дійсно не варто. Сама знаю багато випадків, коли за СРСР жіночка була аьеїстичною активісткою, а тепер кожної неділі в церкві причащається...Життя показує, що набожність часом приходить з часом ))))
Щодо батьків і власне ситуації Індиго. Вихід - піти і почати власне життя. В мее схожа ситуація. була б можливість, забрала б в маму від нього. Сподваюся шо вдасться.
Шанувати потрібно, але є речі, які важко пробачити. Хоча можна. З часом, бо погане дуже швидко забувається.

Та воно то так. Але ж якщо він ще підліток ? Куди він піде ? Он, Ластівочка ж, питала про вік. Мовчить. Та навіть якщо і молодий хлопець. Зима на вулиці. Він що, гірше собаки ? Звісно, що пізно чи рано, кудись доведеться іти. Але ж сьогодні для молодих....тим більше, що піде то він з порожніми карманами, якщо ніде не працює. І що ? Красти ? Хтось скаже. хай іде працювати. Правильно. Але ж треба десь жити. Щось їсти і пити. Хіба спочатку дають зарплату а потім роботу ? До зарплати ж (хоч до першої) дожити якось треба. Але це тільки одна сторона справи.
А ось інша, і це мій погляд : а нікуди він іти не зобов*язаний. Він має рівні права там, де народився. А кому не подобається що він там народився і має права, то най сам чухрає на вулицю.
Індиго, блін! де ти є ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 19:03

• 0

#40 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2010 – 19:45

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 19:01) писав:

Та воно то так. Але ж якщо він ще підліток ? Куди він піде ? Он, Ластівочка ж, питала про вік. Мовчить. Та навіть якщо і молодий хлопець. Зима на вулиці. Він що, гірше собаки ? Звісно, що пізно чи рано, кудись доведеться іти. Але ж сьогодні для молодих....тим більше, що піде то він з порожніми карманами, якщо ніде не працює. І що ? Красти ? Хтось скаже. хай іде працювати. Правильно. Але ж треба десь жити. Щось їсти і пити. Хіба спочатку дають зарплату а потім роботу ? До зарплати ж (хоч до першої) дожити якось треба. Але це тільки одна сторона справи.
А ось інша, і це мій погляд : а нікуди він іти не зобов*язаний. Він має рівні права там, де народився. А кому не подобається що він там народився і має права, то най сам чухрає на вулицю.

Так і я одразу ж не пішла...Довго жила. поки не змогла. І то була рятівна думка, що колись це все закінчиться. Так само може бути і в нього - виношувати в собі цю ідею.

А те що є право жити там де народився...спробуй довести то тирану і вигнати його на вулицю...((((
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних