Перейти до вмісту

Мовчуни, хто вони і куди вони ідуть...

Повідомлень в темі: 38

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1972 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.01.2010 – 13:43

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 13:10) писав:

А тобі більше нічого не свідчення, хоч трісни. Зате є інше свідчення, що він зробив усе можливе, аби люди ...не розуміли отих сАмих слів. Це з історії всім відомої вежі. То ти може сАме про цей дар божий кажеш ; не розуміти слова ?

Як практикуючий проектант, для якого кожен новий проект починається з завдання на проектування, технічних умов,
правовстановлюючих документів на землю, на якій планується збудувати чи спорудити обєкт - як правило Слова.
Від того, написані вони фахівцем, чи переписані з подібного документу механічно людиною нефахівцем...чи в існуюче
рішення буде вставлено питання якого колегіальні органи влади ніколи не розглядали...така практика мене переконала
в Божественні силі слова, коли ним володіють...і...якої матеріальної, моральної непоправної шкоди може завдати
істота яка займає місце Людини, для якої Слово ефективний ( не ефектний ) інструмент Творення Сьогоднішнього Дня...
Мить на вашій "клаві" над пробілом...І саме вона є найбільшою реальністтю в якій ми можемо бути господарями...саме
Тут і Саме Тепер.Успіху!
  • 0

#22 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.01.2010 – 14:26

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 13:43) писав:

Як практикуючий проектант, для якого кожен новий проект починається з завдання на проектування, технічних умов,
правовстановлюючих документів на землю, на якій планується збудувати чи спорудити обєкт - як правило Слова.
Від того, написані вони фахівцем, чи переписані з подібного документу механічно людиною нефахівцем...чи в існуюче
рішення буде вставлено питання якого колегіальні органи влади ніколи не розглядали...така практика мене переконала
в Божественні силі слова, коли ним володіють...і...якої матеріальної, моральної непоправної шкоди може завдати
істота яка займає місце Людини, для якої Слово ефективний ( не ефектний ) інструмент Творення Сьогоднішнього Дня...
Мить на вашій "клаві" над пробілом...І саме вона є найбільшою реальністтю в якій ми можемо бути господарями...саме
Тут і Саме Тепер.Успіху!

Якщо це відповідь на питання СВІТЛОНОСНОГО: "чого вони мовчать" ?, то я тоді - африканський пігмей.
Одначе в тон твого посту відповім усім відомою розкішною цитатою з шедеврального фільму. Вона на російському суржику і перекладу не підлягає. Гадаю, що це абсолютно адекватна відповідь томУ, шо ти тут "наізобрєтав" :

«Когда человек не такой как вообще. Потому один такой, а другой - такой, и ум у него, не для танцевания, а для устройства себя, для развязки своего существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вченый, подымется умом своим за тучи, и там, умом своим становится.. становится еще выше... Лаврской колокольни...И когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся - кажутся такие, такие махонькие-махонькие, все равно как... мыши... пардон... как крисы. Потому что это же - Человек!!! А тот, который, он, это, он, он тоже, человек, невченый, но... Зачем же?!? Это ж ведь очень и очень! Да. Да! Но... Нет!».
Бажаю успіху, взаємно !
  • 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 15:24

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 14:26) писав:

Якщо це відповідь на питання СВІТЛОНОСНОГО: "чого вони мовчать" ?, то я тоді - африканський пігмей.
Потому что это же - Человек!!! . Зачем же?!? Это ж ведь очень и очень! Да. Да! Но... Нет!».
[/i] Бажаю успіху, взаємно !

Думаю, що цього буде достатньо...Зворотній звязок є і це, в даному випадку головне. А сказане вище мною адресувалось саме до мовчунів. Мовчання красномовним може бути лише до певної пори...після цієї певної пори
воно може стати навіть злочином. Споживач будь чого, тільки тоді може мати чисту совість, коли його споживання
буде підгрунттям для певного результату, який може бути корисним іншим споживачам. Тому мовчання, яке колись проросте у впевнений голос свідомого індивідуума - оправдане мовчання. якщо мовчазливе споглядання, стає
способом збору своєрідного компромату і щирість того, кого слухав використає для шкоди тому хто говорив, таке
мовчання-підлість.
  • 0

#24 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 29.01.2010 – 15:25

В двох варіантах.

1.Українська:

Я- мовчун. Чому мовчу?
Та тому, що подібні до моїх думки були висказані, не люблю повторюватись.

2. Гонська:
А хулі ...нафінда бояніть
  • 0

#25 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.01.2010 – 16:29

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 11:40) писав:

А навіщо придушувати...якщо це діагноз...нема адекватної реакції...монологи, замість коректного діалогу...не
спілкуйтеся. Якщо вам наводять коректно аргументи...шукайте доступні для опонента, якщо ви зацікавлені
в спільному пошуку істини а не в самолюбуванні, за рахунок будь якого засобу взяти верх над партнером
у діалозі...
А я думала. що діагноз - це коли людина ляпає все підряд, що треба і не треба, не думаючи.)
Якщо це плідний діалог, то можна і поговорити. Якщо це монолог - то кому це, окрім того, хто його проголошує, потрібно?
Насправді людина, яка думає, осмислює, оцінює ніколи не буде багато говорити впусту.

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 14:26) писав:

«Когда человек не такой как вообще. Потому один такой, а другой - такой, и ум у него, не для танцевания, а для устройства себя, для развязки своего существования, для сведения обхождения, и когда такой человек, ежели он вченый, подымется умом своим за тучи, и там, умом своим становится.. становится еще выше... Лаврской колокольни...И когда он студова глянет вниз, на людей, так они ему покажутся - кажутся такие, такие махонькие-махонькие, все равно как... мыши... пардон... как крисы. Потому что это же - Человек!!! А тот, который, он, это, он, он тоже, человек, невченый, но... Зачем же?!? Это ж ведь очень и очень! Да. Да! Но... Нет!».
Завжди приколююсь саме з цього момента Голохвастого.)
  • 0

#26 Богун*

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.02.2010 – 21:48

Я не розумію що поганого у мовчанні.Усі вже забули древню приказку "Мовчання-золото"?В реалі я страшенний мовчун,в компаніях я тільки відповідаю на питання,а так більше люблю слухати.Насправді я можу розкритись тільки з людиною якій повністью довіряю.Як то ще кажуть "Меньше слів і більше діла")))
  • 0

#27 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 03:20

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 21:48) писав:

Я не розумію що поганого у мовчанні.Усі вже забули древню приказку "Мовчання-золото"?В реалі я страшенний мовчун,в компаніях я тільки відповідаю на питання,а так більше люблю слухати.Насправді я можу розкритись тільки з людиною якій повністью довіряю.Як то ще кажуть "Меньше слів і більше діла")))
Раз ви страшний мовчун, то це і є відповіддю на ваше питання.
  • 0

#28 Розводящий

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:м.Васильків

Відправлено 28.02.2010 – 23:34

Перегляд дописуБогун* (27.02.2010 21:48) писав:

...ну, якщо, друг - "мовчун"......
... далі - за текстом...
  • 0

#29 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 01.03.2010 – 10:30

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.01.2010 01:30) писав:

і про що вони мовчать?
Я зважди думав, що людям цікавіше говорити ніж слухати. Якщо люди беруть участь в розмові, значить вони зацікавлені, отде їм є що сказати. Люди полюбляють себе, тому вони перебивають инших, підвищують голос щоб перекричати.
Але є ще одна категорія.
На форумі в зареєстрованих користувачах я иноді бачу тих, хто жодного разу не дописував, або дописував зовсім мало.
Чому вони не долучаютсья до розмов які їх цікавлять? Це сором’язливість?

Давайте поговоримо про них, бо самі вони нічого не скажуть...
Бо часто вони чують/читають такі дурниці, на які і сказати нічого.
  • 0

#30 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.03.2010 – 12:22

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (29.01.2010 00:30) писав:

і про що вони мовчать?
Я зважди думав, що людям цікавіше говорити ніж слухати. Якщо люди беруть участь в розмові, значить вони зацікавлені, отде їм є що сказати. Люди полюбляють себе, тому вони перебивають инших, підвищують голос щоб перекричати.
Але є ще одна категорія.
На форумі в зареєстрованих користувачах я иноді бачу тих, хто жодного разу не дописував, або дописував зовсім мало.
Чому вони не долучаютсья до розмов які їх цікавлять? Це сором’язливість?

Давайте поговоримо про них, бо самі вони нічого не скажуть...

Взагалі причин мовчанки може бути багато....По-перше,можливо хотять вивчити вас всіх,як людей,адже за вашими відповідями можна скласти думку про вас.А можливо просто любить почитати чужі думки......І ніхто не знає,чи буде цікавою створена кимось з вас тема для інших форумчан. А можливо дійсно соромляться...... От я як прийшла на форум,в перший же день почала висловлювати свою думку на інтересуючі мене теми,так це бажання у мене відразу відбили нападами і образами в мій бік,хоча писала все за правилами......Після цього довго просто заходила і читала чужі відповіді,своєї думки висловлювати просто не хотіла.Так що причин багато,а результат один.
  • 0

#31 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 05.03.2010 – 13:11

Я тепер мовчу, бо немає бажання тут дописувати. В інеті буваю дуже рідко і надаю перевагу Домівці :)
  • 0

#32 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 20:33

Перегляд дописуБуря (5.03.2010 13:11) писав:

Я тепер мовчу, бо немає бажання тут дописувати. В інеті буваю дуже рідко і надаю перевагу Домівці :)
В мене також відпало бажання будь що писати, хочеться деколи вникнути в суть спілкування великих критиків...
щоб зрозуміти чим в дійсності є "Теревені".
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 20:43

Перегляд дописуПастух (5.03.2010 20:33) писав:

В мене також відпало бажання будь що писати, хочеться деколи вникнути в суть спілкування великих критиків...
Ну, розкажіть, вийміть кляпа з рота.
  • 0

#34 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 20:54

Перегляд дописуyushchenko (5.03.2010 20:43) писав:

Ну, розкажіть, вийміть кляпа з рота.
Дякую, вже краще помовчу, буду вчитися у ветеранів...
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.03.2010 – 21:22

Перегляд дописуБуря (5.03.2010 13:11) писав:

А я вже давно туди не заходила. Там по-своєму класно.

Перегляд дописуПастух (5.03.2010 20:33) писав:

До речі, також раджу Вам "Домівку" - там тусуються доросліші люди. Думаю, це саме те, що Ви прагнете знайти тут, на "Теревенях".

П.С. А можна імена "великих" дізнатись?)
  • 0

#36 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 05.03.2010 – 21:26

Перегляд дописуОлеська (5.03.2010 21:22) писав:

А я вже давно туди не заходила. Там по-своєму класно.

До речі, також раджу Вам "Домівку" - там тусуються доросліші люди. Думаю, це саме те, що Ви прагнете знайти тут, на "Теревенях".

П.С. А можна імена "великих" дізнатись?)
Він мовчить, залякали цензори.

Перегляд дописуОлеська (5.03.2010 21:22) писав:

До речі, також раджу Вам "Домівку" - там тусуються доросліші люди.
Ги, там Буря сама доросла.
  • 0

#37 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:41

От парадокс, є мовчуни, яким начебто нема про що, а є ті, для кого навіть їх мовчання є приводом потеревенити.
  • 0

#38 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 00:47

Перегляд дописуБулка Ісус (6.03.2010 00:41) писав:

От парадокс, є мовчуни, яким начебто нема про що, а є ті, для кого навіть їх мовчання є приводом потеревенити.
Ніки в студію! Будем в профілях діставати.
  • 0

#39 Булка Ісус

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 06.03.2010 – 02:52

Перегляд дописуyushchenko (6.03.2010 00:47) писав:

Ніки в студію! Будем в профілях діставати.
Та ви сам їх можете помітити по присутніх на форумі. Або по людях, які переглядали ваш профіль, але їх дописів ви ніколи не бачили.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua