Перейти до вмісту

Стів Джобс представив їхній легендарний iPad

Повідомлень в темі: 80

#41 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 01.02.2010 – 22:36

ні, але софт який я використовую є безкоштовним. і жоден гарнюній інтерфейс і безсмислений мультитач не заставить мене купить айпад
  • 0

#42 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 01.02.2010 – 22:43

Перегляд дописуBHAAD (1.02.2010 23:36) писав:

ні, але софт який я використовую є безкоштовним. і жоден гарнюній інтерфейс і безсмислений мультитач не заставить мене купить айпад
Все зрозуміло, АйЛінуксовець. Подальші розмови вести безглуздо, ну хіба кричати "Ай лав Лінукс, ай нід Лінукс ай мастурбейтінг он зе Лінукс".
  • 0

#43 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 23:10

О_о ет в якому місці я написав про лінукс?
хоспадя, возяться з барахлом епла ніби це найбільше досягнення людства %)

а те, що це старе барахло просто завернуте в красиву етикеточку з яблучком, ніяким боком не краще за будь-який комунікатор нікого не гребе. і нояться з айфонами і айпадами як дурень з торбою. мало не обожествляють.
модно і тупо.
єдине що можу сказати про епл :)
  • 0

#44 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.02.2010 – 23:28

Перегляд дописуBHAAD (1.02.2010 23:10) писав:

О_о ет в якому місці я написав про лінукс?
хоспадя, возяться з барахлом епла ніби це найбільше досягнення людства %)

а те, що це старе барахло просто завернуте в красиву етикеточку з яблучком, ніяким боком не краще за будь-який комунікатор нікого не гребе. і нояться з айфонами і айпадами як дурень з торбою. мало не обожествляють.
модно і тупо.
єдине що можу сказати про епл :)
Та ну, то скарб для гіка. Треба Ubuntu встановити і буде кошерно)
  • 0

#45 BHAAD

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 23:32

ну да :)
мак він же і є юнікс-лайк операційною системою :)
якщо можна один юнікс втулить, то чому б і інший не поставить :)
  • 0

#46 mim

Генеральний писар

• Користувачі
  • 680 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 21:09

архітектура закрита, хай навіть і відомо, що це арм. Наврядчи там якась убунта з’явиться
  • 0

#47 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 02.02.2010 – 21:26

Перегляд дописуmim (2.02.2010 21:09) писав:

архітектура закрита, хай навіть і відомо, що це арм. Наврядчи там якась убунта з’явиться
Не зовсім... Ядро - відоме, не просто "якийсь ARM", а Cortex A9, так що архітектура теж відома. Також є певна інформація про інтегровану графіку, теж від ARM.. Отож, відомо вже майже все)
  • 0

#48 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 02.02.2010 – 21:31

Якби хтось подарував таку штуку мені, я б не сильно образився, але ніколи б не купив би її. А ставити туди то шо неположенно чи то лінух чи віндоуз це така в нас натура, і нічого доброго з того думаю не вийде.
  • 0

#49 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 02.02.2010 – 23:43

Чергова порція приколів з iPad
Зображення
Зображення
  • 0

#50 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 03.02.2010 – 02:11

Бальший айфон. Нивлізе у карман нових джинсів.
Хочаааа, побачив сьогодні таку от вєщь:
Зображення
Тому всьо могет бить.

Ксаті, а дос туди поставити можна? :)
  • 0

#51 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 00:39

Перегляд дописуFT232BM (2.02.2010 23:43) писав:

В продовження серії. :rolleyes:
Зображення
  • 0

#52 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 00:55

Ви щось геть все наплутали.
  • 0

#53 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 00:57

Перегляд дописуyushchenko (23.02.2010 00:55) писав:

Ви щось геть все наплутали.
В сенсі? Кирпичина краще чияк? :rolleyes:
  • 0

#54 KinoManiak

Генеральний писар

• Користувачі
  • 887 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.02.2010 – 00:58

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 00:39) писав:

В продовження серії. :rolleyes:
Зображення

Невдале порівняння )
  • 0

#55 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 01:37

Власне з iPhone розпочалась ера тактильних мобільних. Не спорю вони і раніше були, але Еппл спромігся їх популяризувати, і тепер усі виробники плетуться в хвості, намагаючись досягти такого успіху, копіюють, хочуть бути не гіршими. Так, айФон недосконалий, але він був першопрохідцем в маси.

Еппл завжди відрізнявся вдалим маркетингом, і завжди матиме свою нішу на ринку: так було з айПодами, айМаками і вважаю, так буде з тактильними комп'ютерами. Він знову перший. Прощавай герконова клавіатура! Тепер навіть остання вінда, "сімка" розроблена для тачскрінів. Це вже про щось говорить, за цим майбутнє, недалеке до речі.

айПед знайде свого покупця, в цьому не сумніваюсь, інакше то не був би Еппл. А "прикалуватись" можна з будь-чого, навіть з найідеальнішого чувака на Світі - пророка Мухамеда (принаймі так мусульмани вважають). Можна провести паралелі і з іншими релігіями.

Перегляд дописуFT232BM (3.02.2010 00:43) писав:

Прикол в тому, що ти навіть характеристики не дивився, а віриш усіляким там "карлякалам-гумористам".
Тримай, для загального розвитку.

Ось, до речі і футляр, багатофункційний, дозволяє ставити дівайс під різними кутами:

Зображення

Повідомлення відредагував yushchenko: 23.02.2010 – 01:42

• 0

#56 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 01:45

Перегляд дописуyushchenko (23.02.2010 01:37) писав:

Власне з iPhone розпочалась ера тактильних мобільних. Не спорю вони і раніше були, але Еппл спромігся їх популяризувати, і тепер усі виробники плетуться в хвості, намагаючись досягти такого успіху, копіюють, хочуть бути не гіршими. Так, айФон недосконалий, але він був першопрохідцем в маси.

Еппл завжди відрізнявся вдалим маркетингом, і завжди матиме свою нішу на ринку: так було з айПодами, айМаками і вважаю, так буде з тактильними комп'ютерами. Він знову перший. Прощавай герконова клавіатура! Тепер навіть остання вінда, "сімка" розроблена для тачскрінів. Це вже про щось говорить, за цим майбутнє, недалеке до речі.

айПед знайде свого покупця, в цьому не сумніваюсь, інакше то не був би Еппл. А "прикалуватись" можна з будь-чого, навіть з найідеальнішого чувака на Світі - пророка Мухамеда (принаймі так мусульмани вважають). Можна провести паралелі і з іншими релігіями.

Прикол в тому, що ти навіть характеристики не дивився, а віриш усіляким там "карлякалам-гумористам".
Тримай, для загального розвитку.
Ну я цими свістєлками не цікавлюсь, це гламурний непотріб як на мене. Розумію, комусь сподобається. Але нащот першопроходців, це ви мабуть трохи не теє. Он же, подивіться вгорі на порівняння (не з цеглиною :rolleyes: - вище). Хто там плететься, теж спірне питання. Прихильники якої-неть нокії навряд погодяться.
А от з найкращого в світі чувака - Мухаммада, таки краще не ржати. Той данський дідусь вже знає. :)
  • 0

#57 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.02.2010 – 01:46

Непідтримку Флеш аЙФоном і аЙПедом багато критиків Еппл вважають недоліком їхніх продуктів.
Ось в першій статті є відео, де чітко, з графіками і фактами, висказується цей аргумент.

Цитата

Apple's new iPad is being criticized for lacking the capacity to render interactive content built using Adobe's Flash platform, but the company shows no sign of reversing course.

Цитата

By doing this without Flash, Apple essentially redefined what the web should look like, at least on a mobile device.
http://www.appleinsider.com/articles/10/02...dobe_flash.html
І дійсно флеш дофіга зжирає ресурсів CPU. Так що не такий він уже неповноцінний, а навпаки приклад нових технологій, де флешу уже явно не місце.

Цитата

Джобс: Adobe Flash, как и НГМД, устарел
http://habrahabr.ru/blogs/apple/84892/
  • 0

#58 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 02:11

Перегляд дописуAmarok (23.02.2010 01:46) писав:

Непідтримку Флеш аЙФоном і аЙПедом багато критиків Еппл вважають недоліком їхніх продуктів.
Ось в першій статті є відео, де чітко, з графіками і фактами, висказується цей аргумент.

Цитата

Джобс: Adobe Flash, как и НГМД, устарел
Ага, тобто не я, а Стіві має за мене вирішити, шо устарєл а шо не устарєл, йому можна, цікаво чому? Хай тоді на гроші мої не розраховує. Якшо люди хочуть флеш, який би він не був гамняний, він має бути. Саме так правильно, коли не так, починають розказувати про диктовку там всяку "lock-in" тощо. А хто звільняв від цього апл? Їхнє іздєліє мабуть просто здохло б з цим флешом. Ото і все устарєніє. До речі про ресурси ЦПУ. Їхня сафарі взагалі знущається з процесора. Гімно гімном. Зніс нах!
  • 0

#59 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 23.02.2010 – 02:27

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 03:11) писав:

Їхня сафарі взагалі знущається з процесора. Гімно гімном. Зніс нах!
А що тут дивного, як для портованого браузера?

Перегляд дописуIA32 (23.02.2010 03:11) писав:

Ага, тобто не я, а Стіві має за мене вирішити, шо устарєл а шо не устарєл, йому можна, цікаво чому? Хай тоді на гроші мої не розраховує. Якшо люди хочуть флеш, який би він не був гамняний, він має бути. Саме так правильно, коли не так, починають розказувати про диктовку там всяку "lock-in" тощо. А хто звільняв від цього апл?
Там не тільки про закритість йдеться.
  • 0

#60 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 23.02.2010 – 02:34

Перегляд дописуIA32 (22.02.2010 19:11) писав:

Ага, тобто не я, а Стіві має за мене вирішити, шо устарєл а шо не устарєл, йому можна, цікаво чому? Хай тоді на гроші мої не розраховує. Якшо люди хочуть флеш, який би він не був гамняний, він має бути. Саме так правильно, коли не так, починають розказувати про диктовку там всяку "lock-in" тощо. А хто звільняв від цього апл? Їхнє іздєліє мабуть просто здохло б з цим флешом. Ото і все устарєніє. До речі про ресурси ЦПУ. Їхня сафарі взагалі знущається з процесора. Гімно гімном. Зніс нах!

цікаво, якби не такі інноватори, то можливо ми з Вами зараз би не сиділи за компами і не переписувались на форумі за допомогою Інтернет технологій, а бігали з деревяними палками і камяними сокирами за оленями)))
це я на Ваш коментарій стосовно "люди хочуть флеш, він має бути"))
чи стосовно того приколу, який Ви кинули, дивились не в монітор, а в шмат цеглини))
стосовно грошей, вперед, вкладайте свої гроші і придумайте щось краще, щоб мало всі функції, які б і Вас задовольнили і народ :rolleyes:))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних