Перейти до вмісту

водійські курси: що почому і як ефективно?

Повідомлень в темі: 50

#21 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.05.2010 – 17:35

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2010 17:24) писав:

Дивно якось.
Ми з дружиною навчались в школі - то у нас всі уроки були персональними, без жодних "гальорок".
Щодо "не довіряє" - то вже від інструктора залежить.
Найкраще перші п"ять виїздів робити в безлюдній зоні - десь по селам поїздити. Потім - по міжміським дорогам, далі можна вже і в місті пробувати, це вже останній рівень складності.
Що знач "гальорка" в цьому контексті. Тут все входить у вартість курсів. я маю на увазі виїзди. А щодо теорії, то все читають в аудиторії,як лекцію .Тому нарід всякий є.
Щодо безлюдного місця, то і я спочатку надіялася, що мене не одразу ж випустять (Оо) містом возитися, а коли він преспокійно сказав- "поїхали!", то руки вчепилися в кермо і я тільки благала долю, щоб та не послала мені якогось нерозумного пішохода на дорозі. Загалом, знаків я не бачила, дещо з того, що робила, не пам"ятаю, як я проїхала частину дороги - повністю витерлося мені з голови, в дзеркала не дивилася - я просто тупо виконувала команди, тому перше вражіння - не дуже. Як можливо усе це поєднати?Хз.
  • 0

#22 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 07.05.2010 – 17:44

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 18:35) писав:

Що знач "гальорка" в цьому контексті. Тут все входить у вартість курсів. я маю на увазі виїзди. А щодо теорії, то все читають в аудиторії,як лекцію .Тому нарід всякий є.

А, то про лекції
А я подумав, що виі їздили компанією по черзі, як ми колись в школі.

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 18:35) писав:

Щодо безлюдного місця, то і я спочатку надіялася, що мене не одразу ж випустять (Оо) містом возитися, а коли він преспокійно сказав- "поїхали!", то руки вчепилися в кермо

Ідіот, а не інструктор.
Мало того, що небезпечно, так ще й залякати учня можна на все життя.
Мабуть звик працювати з хлопцями, а тих батько зазвичай змалку вчить, то їх можна і одразу випускати.
  • 0

#23 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 17:51

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2010 17:44) писав:

Ідіот, а не інструктор.
Мабуть звик працювати з хлопцями, а тих батько зазвичай змалку вчить, то їх можна і одразу випускати.
Небезпеки я не відчула, ми повзли , як черепахи, вздовж узбіччя, я згадала одразу ж усі ролики про водіння на ютубі (ото бздури мені в голові) в той час. Раз чи два розганялися на третій передачі, потім мені наказували відпускати газ і тримати ногу над педаллю гальм. Хоч чоловік мене вчив іншого. Ну, але в мене нема поки об"єктивного враження через те, що я ще зовсім мало їздила. сподіваюсь, згодом цей дядечко не триматиме мені керма, і не натискатиме замість мене педалі.

Повідомлення відредагував веснянка: 07.05.2010 – 17:53

• 0

#24 zelja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 07.05.2010 – 18:02

2 Веснянка
Перший раз у всіх так... Я перший раз думав що буду з інструктором їздити по майданчику а той " Ну шо поїхали в місто" Я прифігів, знаки троха дивився но не всі :wub: по зеркалам ваше не дивився, їхали норм 50-60, руль деколи поправляв рідко тримав,педалі поідеї вже не памятаю на перших заняттях ше вижимав . Страшновато перший раз було але коли приїхали інструктор сказав шо я норм їзджу як на першитй раз порівняно з іншими :)

Повідомлення відредагував zelja: 07.05.2010 – 18:04

• 0

#25 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 07.05.2010 – 20:40

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 17:51) писав:

сподіваюсь, згодом цей дядечко не триматиме мені керма, і не натискатиме замість мене педалі.
А нема можливості самій поїздити, на власному авто на якомусь там пустирі, щоб звикнути до керування?
  • 0

#26 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 21:05

Перегляд допису---- (7.05.2010 20:40) писав:

А нема можливості самій поїздити, на власному авто на якомусь там пустирі, щоб звикнути до керування?
нечасто. я на роботі, на пустир рідко виїжджаємо, хіба в ліс чи в сільську місцевість раз-двічі на тиждень
а чоловік покривається холодним потом опісля того. що я з автівкою роблю
хоч звикнути доводиться власне не до керування, а мабуть, до відповідальності - у власній машині нема запасних педалей якшо шо..
  • 0

#27 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 21:17

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 21:05) писав:

нечасто. я на роботі, на пустир рідко виїжджаємо, хіба в ліс чи в сільську місцевість раз-двічі на тиждень
Що ж там можна наробити, максимум зубці в коробці передач поламати.
  • 0

#28 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 21:36

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2010 18:24) писав:

Найкраще перші п"ять виїздів робити в безлюдній зоні - десь по селам поїздити. Потім - по міжміським дорогам, далі можна вже і в місті пробувати, це вже останній рівень складності.
Я би почав із двору /але без автівок, ґґґ/.
  • 0

#29 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 21:39

Перегляд дописуzav (7.05.2010 21:36) писав:

Я би почав із двору /але без автівок, ґґґ/.
Але з сусідами, ги-ги. Grand Theft Auto/ Kyiv city Stories.
  • 0

#30 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 07.05.2010 – 21:42

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 18:51) писав:

Раз чи два розганялися на третій передачі, потім мені наказували відпускати газ і тримати ногу над педаллю гальм. Хоч чоловік мене вчив іншого.
А як чоловік учив?

Перегляд дописувеснянка (7.05.2010 22:05) писав:

Зупиняєтеся на передачі?
Шкода, вже позабував усі кумедності...
  • 0

#31 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 11:12

хоч звикнути доводиться власне не до керування, а мабуть, до відповідальності - у власній машині нема запасних педалей якшо шо..
Є ручне гальмо, най штурман смикає в аварійних ситуаціях, машина стає намертво.
  • 0

#32 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 11:37

Перегляд допису---- (7.05.2010 21:17) писав:

дай свою машину покататись - покажу:)

Перегляд дописуzav (7.05.2010 21:42) писав:

А як чоловік учив?
Учив так - якшо попереду рівна дорога і перешкоди не передбачені, то тиснемо на газ і фіксуємо ногу у такому положенні, якшо треба пригальмувати - тиснемо на зчеплення і легенько гальмуємо. Тоді,як з паном інструктором ми то розаганялись , то повзли, хоч приблизно в чомусь я розумію таку логіку - йому страшно)
І чого вони усі так бояться, коли хтось забувається і тисне зчеплення вкупі з газом? :)
Загалом, мені з чоловіком не щодня випадає разом їздити, тому курси водіння мають для мене суто практичне значення - довести до автоматизму те, що я маю записано в конспекті . От.

Перегляд допису---- (8.05.2010 11:12) писав:

набридне смикати :wub:
  • 0

#33 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 11:46

Перегляд дописувеснянка (8.05.2010 11:37) писав:

дай свою машину покататись - покажу:wub:
Хи, мабуть дзеркальця направляєте всі на себе.

Перегляд дописуzav (7.05.2010 21:42) писав:

Зупиняєтеся на передачі?
Зате надійно, навіть мотор глохне.
  • 0

#34 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 14:03

Перегляд допису---- (8.05.2010 12:12) писав:

Це взагалі-то, блокиратор стоянки, тобто суто парковочна річ, ги.

Перегляд дописувеснянка (8.05.2010 12:37) писав:

І чого вони усі так бояться, коли хтось забувається і тисне зчеплення вкупі з газом? :wub:
Бояться, що запам'ятаєте, і виростуть із вас "шумахери".

Загалом, мені з чоловіком не щодня випадає разом їздити, тому курси водіння мають для мене суто практичне значення - довести до автоматизму те, що я маю записано в конспекті . От.
Краще таки з чоловіком, угу.
А щодо газу-гальм, то багато випадків вирішується вибором відповідної передачі, мені здається. Хоча загалом точки зору і чоловіка, й інструктора зрозумілі: можливо останній робив наголосм на відпрацюванні перемикання передач або що...
  • 0

#35 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 14:25

Перегляд дописуzav (8.05.2010 14:03) писав:

Це взагалі-то, блокиратор стоянки, тобто суто парковочна річ, ги.
Во, і в припаркованій машині можна докладніше вивчити перемикання передач, гальмування. А штурман буде озвучувати "Бррр"
  • 0

#36 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 21:45

Перегляд дописуzav (8.05.2010 14:03) писав:

Краще таки з чоловіком, угу.
А щодо газу-гальм, то багато випадків вирішується вибором відповідної передачі, мені здається. Хоча загалом точки зору і чоловіка, й інструктора зрозумілі: можливо останній робив наголосм на відпрацюванні перемикання передач або що...
угу, краще))чоловік вважає, що він яко особа прибліжонна, піддається маніпулюванню з мого боку("а можна я сама","та шо тому газу станеться, їй-богу" тощо тощо)), тому він холоднокровно відіслав мене до інструктора, хай той яко педагог мастить собі зі мною голову (це такий фразеологізм - типу розгрібайся з нею сам). Ну і брак часу звичайно, ми працюємо з чоловіком у різних містах, тому їздимо в різних напрямках.)
  • 0

#37 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 08:55

Перегляд дописувеснянка (8.05.2010 22:45) писав:

угу, краще))чоловік вважає, що він яко особа прибліжонна, піддається маніпулюванню з мого боку("а можна я сама","та шо тому газу станеться, їй-богу" тощо тощо)), тому він холоднокровно відіслав мене до інструктора, хай той яко педагог мастить собі зі мною голову (це такий фразеологізм - типу розгрібайся з нею сам). Ну і брак часу звичайно, ми працюємо з чоловіком у різних містах, тому їздимо в різних напрямках.)
Педагогізьм тут ніяким боком, але практичність водія проти довбанутості інструктора істотно виграє, судячи з відгуків.
Тому раджу взяти за вивчання матеріальної частини - знатимете "що може бути тому газу?", наприклад.
  • 0

#38 -=Хаос=-

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 239 повідомлень

Відправлено 09.05.2010 – 13:47

Перегляд допису-=VJ=- (7.05.2010 17:44) писав:

А, то про лекції
А я подумав, що виі їздили компанією по черзі, як ми колись в школі.

Ідіот, а не інструктор.
Свого часу вчився накатегорію Б\С то коли прийшов перий раз їхати на газоні інструктор запитав чи я колись їздив на грузових я йому відповів шо навіть в кабні не сидів ніколи він мені тоді вкратце пояснив шо де які прилади і я зним поїхав в центер... Так сліганца очкував а взагалі нормально їхав.

Недавно свою наймилішу вчив їздити (права має а практики 0) то ми в ночі по Львові їздили можу тільки сказати побачите побачите БМВ Е34 яке їде 40-60 км на аварійці в ночі тримайтесь подальше, я був мягко кажучи в шоці від тої їзди краще дійсно вчити не на своїй машині.....

Перегляд допису---- (7.05.2010 21:17) писав:

А іще підвіску і сцеплення вбити .... а так більше нє! нічого!

Перегляд допису---- (8.05.2010 11:46) писав:

Зате надійно, навіть мотор глохне.
і клапана гнуться :lol: :) :P
  • 0

#39 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 05:57

І чого вони усі так бояться, коли хтось забувається і тисне зчеплення вкупі з газом? :lol:
Бояться, що наліпок ’плутаю педалі’ на всіх не вистачить.
  • 0

#40 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 20.06.2010 – 11:29

все, вийшли на фінішну пряму з тією наукою. Наступного тижня - іспит. Правила ще вчити і вчити, але основні навички з водіння теоретично ніби здобула та й практично незле виходить. Хоч на минулім тижні возила чоловіка у справах, то він, бідолашний обливвся біля мене холодним потом))Лишається отримати водійське посвідчення і довести знання до автоматизму на практиці.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних