Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#41 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 04.02.2010 – 11:23

Перегляд дописуAmili (3.02.2010 02:47) писав:

off top: Крот і Kljakers - то монолог? :itshe: з іншої сторони, то не є так важливо в темі про синхросинтез обговорювати дефініції понять кристал і камінь. Якщо бажаєте вистовити свої думки - створюйте нову тему. Власне для даної теми, то є неважливо. І неважливо чи пан Пастух сам придумав це чи в когось запозичив. Важливо те, що він доносить це до загалу. І мені здається, що він не претендує на авторство. А якщо не подобається перетирати давно відомі істини - дорога вам в ігри.

В тему. Розумію то собі так: то є щось подібне до того, про що писав Гессе в "Іграх бісеру", про що писав Сковорода, про що говорила багато філософів. Коротко сказати - що весь всесвіт то є єдине ціле. Але і кожний елемент всесвіту містить в собі свій менший всесвіт (мікрокосм, як то його називав Сковорода). Можна вивчати невідоме, знаючи будову чогось меншого. По тій же ж аналогії. Всесвіт - полюсонапралений, тобто є мінус і є плюс. А посередині є так звана золота середина. Теж всім відома і перетерта. Так от. Думаю. що синхросинтез має за мету знаходити оту золоту середину в суперчках, життєвих проблемах і негараздах. То так, шось коротко про те, шо я вловила з меседжів автора теми. То те, до чого прагнуть всі філософські науки сходу, то є те, в що вірить християнство, то є те, чого шукає кожна людина - внутрішньої гармонії і просвітлення - золотої середини нашого внутрішнього світу.
хочу поправити, якщо виходити з семантики самого слова Синхросинтез, можна побачити, що там є слово, синхро, що напевне вказує, на синфазність і синхронність синтезу, я так розумію, тут швидше мається на увазі ідея гармонійного творення, тобто щоб об"єднати зусилля, треба гармонізуватися, бути когерентними, і тоді ми зможемо ефективно використовувати наші зусилля
поняття полярності світу хибне і несе в собі погані зерна, воно залишає за собою поняття зла, яке, як на мене неприйнятне, особливо якщо світ розглядати інтегрально, врахувавши всі можливі впливи.
якщо ми цю полярність поділемо навпіл, то що отримаємо? дві полярності, золотої середини нема там, і християнська мораль, я б її сюди не ліпив, вона недоречна, бо, як на мене часто біблія не корелює з тим що звикли називати хрестиянством
внутрішня гармонія і просвітлення це не золота середина, це динамічний процес, який я б розглядав квазістаціонарно, забувши про початок і кінець
  • 0

#42 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 06:58

Перегляд дописуKatod (4.02.2010 09:59) писав:

не хвилюйся,
в усьому цьому, є один плюс, всетаик балачка популярніша за філософію, сюди більше ходять, і заодно попушлярність синхросинтезу буде зростати
синхросинтез в кожний дім:itshe:

Саме про це я мріяв, коли розробляв проект будинку для 4-ох поколінь в якому зараз проживаю і втілюю задумане в життя. Мої повнолітні діти переймають від мене своєрідну естафету.
  • 2

#43 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 05:41

Перегляд дописуЛастiвочка (3.02.2010 14:40) писав:

що тут філософського у цій темі окрім образ флейму і офтопу? ці три речі - філософські:brovy:

Максимально мобілізуйте Свою Уяву. Він і Вона...Головні опоненти...обмінюються творчими пропозиціями...танцюючи
Запальне Танго під Італійську Музику. Синхросинтез Наяву...Саме Зараз Саме в Цю МИТЬ...
  • 2

#44 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 11:41

Перегляд дописуyushchenko (7.02.2010 11:29) писав:

Пастух, ти говориш сам з собою, самосинхросинтез?
Я ніколи не говорю сам з собою, деколи, коли хвилююся замість того, щоб продовжити виклад думки, механічно "цитую"
сам себе. Слідкуючи за декількома темами, буває спішу і не маю часу на редагування. Як замітила сьогодні в одній з тем
Пані Ластівочка, тут ніби не школа.
Ну і щоб не було різночитань. Коли образна і логічна півкуля творчо співпрацюють це називається - амбідекстрія.
Коли вони в декого працюють в автономному режимі, асинхронно виходить"розсїчене серце" - шизофренія...
  • 2

#45 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.02.2010 – 12:00

Флуд видалено
  • 0

#46 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.02.2010 – 13:24

Перегляд дописуKljakers (7.02.2010 11:54) писав:

ППастуше. Коли подивишмя на форму то пропадає бажання замислюватися над змістом. Коли Янукович пише ПроФФесор це відразу вказує що з такою людиною не варто вступати в дискусію. І коли ви захоплюєтеся розмовами з малограмотними підлітками це вказує на пустоту вашого внутрішнього світу. Їзх більше хвилює як вивести прищі з свого лиця ніж те чи існує синхро....

А дійсно може синхросинтез це і є ліки від прищів??
Я не шкодую, що не отримаю відповіді від вас саме тут на форумі, не ображайте надаремно підлітків. Коли у ваших пере-
повнених роботою буднях зявиться хвилинка друга часу для своєї душі, перечитайте вірш Шевченка "Мені тринадцятий
минало..." Ви, як я бачу надто швидко забули цей період у вашому особистому житті...я вам колись пригадаю але не на форумі...нехай це буде сюрпризом для вас. Успіхів у вашій творчості.
  • 2

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 09.04.2010 – 20:18

Флуд та флейм повністю видалено.

В тему. Пастуше, я щиро намагалась зрозуміти суть Вашого дослідження (чи то думка була?). Вибачте, але для мене то занадто. Ще коли більше інформації, більше описано, розказано, то можна хоч спробувати зрозуміти. А так... Можливо ця тема дійсно не для нашого форуму? А може люди просто не готові сприйняти Ваші космічні думки?)
  • 0

#48 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 09.04.2010 – 20:38

Перегляд дописуОлеська (9.04.2010 20:18) писав:

В тему. Пастуше, я щиро намагалась зрозуміти суть Вашого дослідження (чи то думка була?). Вибачте, але для мене то занадто. Ще коли більше інформації, більше описано, розказано, то можна хоч спробувати зрозуміти. А так... Можливо ця тема дійсно не для нашого форуму? А може люди просто не готові сприйняти Ваші космічні думки?)
Так, наша, земна цивілізація, ще не досягла рівня надрозумних, молюскоподібних гуманоїдів з п'ятої планети бета Центавра.
  • -1

#49 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.04.2010 – 20:42

Перегляд дописуОлеська (9.04.2010 21:18) писав:

Щиро вдячний за увагу до теми. Мені раніше, коли я хотів все детально описати, приписали, що я розмовляю сам з собою. Тому я припинив будь які пояснення. Не було запитань, не було і пояснень. За цих пару місяців, я проглянув більшість тем на форумі. Звичайно в першу чергу прочитав дописи про пентаграму...зараз читаю всі дописи про свастику.
Я переконався, що у форумчан є інтерес до цих речей. Я цим займаюсь понад 30 років. Маю щире бажання поділитись
з людьми,яких цікавлять подібні речі своєю інформацією. Крім того, я бачу форум відвідує багато гостей.
Мій інтерес - те що не змінюється у віках. Символи і те що за ними стоїть. Подібної теми на форумі нема. Думаю, що деякі
гості, так як і я, з часом стануть учасниками обговорень. Я дуже стараюсь не відповідати агресією на агресію...не
заважаю нікому спілкуватися в інших темах...тож не заважайте і мені. Якщо, щось комусь не зрозуміло...це вже інша тема. Я прикладу всіх зусиль, щоб на коректні запитання, дати коректні відповіді, з кресленнями, малюнками і навіть
фільмами...знятих на державних телестудіях. Закидувати фільми я ще не вмію. Більшість відеокасет в мене не оцифровано. В мене була не одна виставка. Якщо багатьом зрозуміло про що йдеться, то прийде час, стане зрозуміло
і іншим, так як я постійно працюю над тим, щоб цю інформацію зробити більш доступною.
  • 2

#50 Zhooook

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 167 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 00:50

Яке геометричне розкриття сфер?

Сфера це сукупність рівновіддалених від центру точок.
Точки можна або розкласти як кому захочеться, тоді й гола Клаудіо Шифер вийде.

Або за певною системою, кои для всіх точок однакові умови.

Щось асиметричне, як хрест, який тут Пастух наводив ніяк в такому разі не може вийти, адже точки рівновіддалені.

От ви зробили заяву, що всі символи віходять зі сфери.
Покажіть будь ласка поступово як це відбуваєтся. А то ви показуєте два нічим не пов’язаних малюнки і кажете, що щоб побачити зв’язок треба 40 років займатися кресленням. Але там прості трикутнички, невже так важко показати як сфера трансформується у хрест, півмісяць і т.д.

Перегляд дописуПастух (26.01.2010 23:11) писав:

Якщо Мусульманську Кааббу, згідно 108 сури,
заколоти...куб - ставши 6-ма пірамідами розкладеться в хрест.
Нісенітниця.
"Заколоти куб згідно 108 сури."

Я не розумію навіщо вам колоти куб.
Може краще його надуємо. Якщо сильно дути згідно трьох заповідей, то вийде гарна сфера.
  • 0

#51 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 10:06

Перегляд дописуZhooook (10.04.2010 01:50) писав:

Нісенітниця.
"Заколоти куб згідно 108 сури."...
Дякую за питання...
Крок 1. Починаємо з найпростішого. Беремо картоплину. Вирізаємо з неї звичайний куб. Беремо ніж з гострим кінчиком...
і...робимо з боку ребер куба проколи до центру куба. Після цих операцій з боку всіх ребер в нас буде рівно 6 пірамід.
На малюнку показано цю композицію.

Прикріплений файл  KYBZ6PIRAMID.JPG   26.17К   32 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  hrest33.JPG   20.43К   33 Кількість завантажень:
Кут АБС рівний 108 градусів. Відповідно, з певних міркувань, я не буду наводити текст сури 108, бажаючі знайдуть
цей текст самостійно. Ілюстрацію дл цієї сури я виконав.

ля мене особисто переклад Крачковського здається найбіль вірним і зрозумілим. Обовязково прогугліть термін Каабба.
  • 2

#52 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 16:45

Прикріплений файл  13sfer.JPG   21.63К   17 Кількість завантажень:[quote name='Zhooook' date='10.04.2010 01:50' post='590583']
Покажіть будь ласка поступово як це відбуваєтся. А то ви показуєте два нічим не пов’язаних малюнки і кажете, що щоб побачити зв’язок треба 40 років займатися кресленням. Але там прості трикутнички, невже так важко показати як сфера трансформується у хрест, півмісяць і т.д.
Крок 2. Повертаємося до сфер. Оперуємо сферами, діаметр яких - константа. Беремо одну сферу і оточуємо її рівно
шістьма по колу. В наступному ярусі, центральну перекриє тільки 3 сфери. Таку ж групу з трьох сфер, але повернуту
на 60 градусів відносно верзніх трьох сфер. Отже до однієї сфери може торкнутися лише 12 сфер, центральна 13-та.
Крок 3. Сфери ущільнюються. Огранюються. Центральна стає ромбододекаедром. Оточуючі отримують специфічну форму, частково огранених сфер. Одна гань в них така як у ромбододекаедра. Йнші 4 грані, дуга , до якої примикає
дві прямі, кут між якими також 108 градусів...Прикріплений файл  10sfer.JPG   19.13К   24 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  13sferplys.JPG   25.05К   18 Кількість завантажень:

Робимо ортогональну проекцію ценрів всіх 13-ти сфер на одну площину...мозаїку крапок обєднуємо лініями. Центральноі не чіпаємо, бо центральна сфера стала якісно іншим обєктом.
  • 2

#53 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.04.2010 – 20:43

Прикріплений файл  rombododekaedr.JPG   16.8К   60 Кількість завантажень:
Отже центральна сфера перетворюється у ромбододекаедр. Для того, щоб ви краще уявили цю фігуру, повертаю її
навколо горизонтальної вісі і показую проміжні ракурси.
  • 2

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 11:37

Сфера це сукупність рівновіддалених від центру точок. ..
Покажіть будь ласка поступово як це відбуваєтся...
Тепер познайомтесь з ромбододекаедром аналітично.Прикріплений файл  ROMBODODEKAEDR.JPG   36.22К   57 Кількість завантажень:

Покажіть будь ласка поступово як це відбуваєтся.
Прикріплений файл  13SFERPLUS1.JPG   37.58К   38 Кількість завантажень:
  • 2

#55 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 12:18

Прикріплений файл  PENTAGRAMA2.JPG   33.72К   23 Кількість завантажень:
Одна грань ромбододекаедра є одним променем пятикутної зірки. Враховуючи те що ромбододекаедр обємна фігура, а зірка плоска, вона і є символом ромбододекаедра.
  • 2

#56 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.04.2010 – 13:09

Коротше так, пацани. Я синтезував за вашими теоріями цицьку. До речі їх вийшло дві, це мабуть синхронізований синтез. Наразі все в стадії розробки, тому звиняйте за неточності.

Зображення
  • -2

#57 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 13:31

...щоб побачити зв’язок треба 40 років займатися кресленням...
Не обовязково 40...розжоване проковтнути простіше...Прикріплений файл  ROMBODODEKAEDRkarkas.JPG   50.71К   16 Кількість завантажень:
  • 2

#58 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 15:06

Яке геометричне розкриття сфер?...
Щось асиметричне, як хрест, який тут Пастух наводив ніяк в такому разі не може вийти, адже точки рівновіддалені...
От ви зробили заяву, що всі символи віходять зі сфери...
Прикріплений файл  ROMBODODEKAEDRopen3.JPG   41.61К   26 Кількість завантажень:
Виявляється, що може, коли ромбододекаедр розкривається, він стає хрестом. Отже ромбододекаедр можна сміло називати антихрестом. Монокристал
гранату, який має форму ромбододекаедра, можна сміливо називати Філософським каменем. Так як він, дає можливість зрозуміти багато речей.
  • 2

#59 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.04.2010 – 16:15

Покажіть будь ласка поступово як це відбуваєтся.
Я даю можливість фомам невірним вкласти пальці в рани поміж ребра Хрестові...
  • 2

#60 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 11.04.2010 – 16:29

Пастух
ну то шо вакарчук індиго - єттта порадувало, даій пьйать – єттта зач0д!! ;)
вот ісчо адін такий же - з космасом спілкується :)

Прикріплений файл  x_ffe3052d.jpg   42.11К   29 Кількість завантажень:

а то шо ти віришив привернути увагу до своєї персони загадковими хитросплетіннями слів - єто ні разу ні зач0д :cry:

ось які думки у мене виникають після всього прочитаного на скільки осилив у цій темі:
  • темою називається лише перший допис, а все інше – то коментарі; ;) :cry:
  • три речення без будь якої логічної послідовності аж ні як не претендують на титул повноцінної теми;
  • кайфуючи від того, що люди зацікавилися твоєю неадекватністю, ти починаєш розтягувати оцю свою надзвичайно цікаву таємничу інфу на всі сторінки коментів;
  • розтягуючи оцю свою надзвичайно цікаву таємничу інфу на всі сторінки коментів ти підкреслюєш не свою таємничість, а своє.... кхм, "неадекватність"; ;)
  • цитувати свої ж дописи – то, мабуть, приємна річь, але дописувати самому собі – якось егоістично і нахабно відносно інших;
  • вважати усіх ідіотами – то теж, мабуть, приємна річь, але відверто показувати це я б не радив))
і щє трішке думок.... хоча нє нібуду – напевно ти і так вже вважаєш що я тупий олух та ненавиджу тебе через те що ти тут самий розумний через що я і написав оцю купу ідіотьских зауважень через що їх і можна полити брудом або взагалі не звертати на них своєї уваги чи попросити модера щоб він їх видалив і поставив мені 10% за порушення правил п.2.2 :lol:

піс... тобто мир)

Повідомлення відредагував d^.^b: 11.04.2010 – 16:32

• -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних