Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#261 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 27.06.2015 – 13:05

Що тут розбиратись?
  • 1

#262 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 27.06.2015 – 13:26

Перегляд дописутлустий віть (26.06.2015 – 17:48) писав:

поєднання хреста, зірки Давида та свастики. як цікаво! тут бракує ще якогось мусульманського символу.
...цей символ вже є...прошу переглянути пост 51 в цій темі на ст. 3

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  KYB.jpg   87.19К   5 Кількість завантажень:

• -1

#263 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 27.06.2015 – 16:12

Перегляд дописутлустий віть (27.06.2015 – 13:53) писав:

не зовсім. у вас - звичайний рівносторонній куб.
кааба - прямокутна камяна споруда.
ви ж ніби архітектор, і якщо ви ставите знак дорівнює між прямокутником і кубом, то я не хотів би щоб ви були архітектором мого будинку :lol:
https://ru.wikipedia...%B0%D0%B1%D0%B0
БАЧУ В ТЕМІ ЩЕ ОДИН ПРОХВЕСОР ПОЯВИВСЯ???"Ка́аба (араб. الكعبة‎‎ «куб») — мусульманская святыня в виде кубической постройки во внутреннем дворе мечети Масджид аль-Харам"
Бачу вельмишановний що і ваш тезаурус не для цієї теми. Вибачте але і ваші дописи буду ігнорувати. Потрібно було у школі гарно вчитися

Повідомлення відредагував Водій: 27.06.2015 – 16:20

• -1

#264 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 27.06.2015 – 17:59

Перегляд дописуValesko (27.06.2015 – 12:28) писав:

...своє стадо овечок
http://www.ukrcenter...%B8%D0%BD%D0%B8
http://tereveni.org/...attach_id=27598http://tereveni.org/...attach_id=27598
Ці речі потрібно розглядати дітям у садочках. Дивно що дорослі люди не можуть розібратись у елементарному.
В елементарному? Як пан Водій мені пояснював, як "елементарно" може скелет людини бути антеною для радіохвиль метрового діапазону... коли я йому , заперечев, він мені статтю дав по "СВЧ" ЕМ-зброї, яка туди не те що "неліпиться", а прямо заперечує те що сказав пан Водій (складаэться враження, що пан Водій, незнає елементарних речей в Електромагнетизмі... ), то може він і в отих елементарних "ідентичних сферках" помиляється? Мені також подобається гратися із Стереометрією, дуже подобаються на вигляд, отакі от фігурки.

Зображення

Ось дивіться, які чудеса може коїти це "Господнє сотворіння", вашим тетраєдрам і не снилось!

Зображення

І я вам, кажу що тороїдальна поверхня, набагато фундаментальніша за ваші оті Тетраєдри! :P - І я говорю, що з отих "маленьких" Торусів, складається ВСЯ ПРИРОДА? НЕ вірити? - У вас просто структура мозку не Тороїдальна :ggggg: .

А знаєте ще із чого можна Природу " Будувати " .

Зображення

З простого відрізку !

А знаєте ще із чого? Із звичайного , та з будь-чого!

Крім того, простір можна "згинати", "Перегинати" , і взагалі , робити із ним такі чудеса... тільки б довзоляла ваша фантазія і знання Диференціальної Геометрії .

Зображення

Перегляд дописуВодій (27.06.2015 – 16:12) писав:

https://ru.wikipedia...%B0%D0%B1%D0%B0
БАЧУ В ТЕМІ ЩЕ ОДИН ПРОХВЕСОР ПОЯВИВСЯ???"Ка́аба (араб. الكعبة‎‎ «куб») — мусульманская святыня в виде кубической постройки во внутреннем дворе мечети Масджид аль-Харам"
Бачу вельмишановний що і ваш тезаурус не для цієї теми. Вибачте але і ваші дописи буду ігнорувати. Потрібно було у школі гарно вчитися
Пане Водію, я бачив у цій темі "професора", який мені заявив що наші скелети - є антенами для метрового діапазону Радіохвиль , і цей професор, не те що не навій доказів, такій заяві, а привів статтю, яка суперечела даному твердженню...

Я з вас усе, "кліщами повинен тягнути", де докази що наші скелети є антенами? Це просто смішно пане Водію, точно як малі діти. :8: .

Я так, розумію ваша теорія базується на "Мозаїках Пенроуза" в 3-ВИМ Евклідовому Просторі??? Знову "спекуляції" із Фракталами? Чи вам подобається те що "елементарно" "Матрицею" Фракталу, можна побудувати складні Стереометричні Зображення, і ви думаєте що оту Матрицю створив Бог? Золотий переріз і т.д.?

https://uk.wikipedia.org/wiki/Ікосаедр

https://uk.wikipedia...озаїка_Пенроуза

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 27.06.2015 – 18:08

• 3

#265 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 27.06.2015 – 19:44

Перегляд дописутлустий віть (27.06.2015 – 17:58) писав:

Давайте не забувайте, що ми не розглядаємо етимологію слова Кааба, а намагаємось зрозуміти, що спільного має ваш, ще раз підкреслюю, рівносторонній куб зі святинею мусульман, прямокутною спорудою з каменю йменованою Кааба, розмірами:

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кааба
Отже, шановний, де ви в цій прямокутній споруді побачили куб?
Так, вона є кубоподібною, але далеко не кубом, а прямокутником.
Дивно. Дуже дивно що ви можете таке постити. Куб є обємним. Прямокутник плоский.В тому числі грнь куба є квадратом ...так як він рівносторонній прямокутник.
  • 1

#266 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1756 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 27.06.2015 – 20:31

Перегляд дописуValesko (27.06.2015 – 19:44) писав:

Дивно. Дуже дивно що ви можете таке постити. Куб є обємним. Прямокутник плоский.В тому числі грнь куба є квадратом ...так як він рівносторонній прямокутник.
вам тут в кожному пості "дуже дивно". вам "дуже дивно" як "такого" ніхто не розуміє. "елементарного", а вашому пастухові всі на н4рви діють. от і все більше нічого. ага, ще пукін амбідекстр і проча кгм кгм. мені в принципі нецікаві ваші закарпатські збочення, закарптаття край особоивий, ми знаєм. толі йода там мало, толі мадяри якось шось там але то таке. інше от хочеться спитати. от вам все дивно дивно, а отак валянком прикидатися не дивно? вам же чітко ткнули, вашому етому, тому головному, - у куба ВСІ БЛЯТЬ РЕБРА ОДЕАКОВОЇ ДОВЖИНИ. а у Кааби нє, не однакові. цього ви не помітили. паралєлєпіпед то, ТАК ваші сьруктури сприймуть? куб це паралелепіпед в якого всі сторони однакової довжини, і всі кути 90 градусіва в кааби цього нема. нема цього. вам не дивно. ви там не колапсували з вашим пастухом і пукіном амбідекстровим. довбані неадеквати. по-людськи не получається. ви придурки, розумієте просто придурки. вам намагались це донести ввічливо, але потім прийшов я, прочитав запутіна, а потім прочитав оце довбане прикидання валянком коли шукачі істини тіке й видають шо "подив" замість того шоб чесно обламатися і трохи відремонтуватися після рощриву свого хворого шаблона. а тут ще ця йобана перейобана плитка викурвила мене остаточно. і от маєте - я вже не хочу просто ткнути шо ви не прикидайтесь дураками більшими чим ви є, я вже просто на всю цю чортову клавіатуру хочу сказати - ви придурки. старі йо нуті на всю голову придурки. хуже шивера. про таких як ви зі своїм фюрером кажуть - в дурдом провели інтернет. да.
  • 3

#267 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 03:42

А раптом Пастух паг?А якщо пастух дійсно має якийсь розлад, а ти на нього так нападаєш? Валеско дурний, а пастух просто паг, а не людина.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 28.06.2015 – 03:43

• 0

#268 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 08:57

Я готова простити образи і продовжувати спілкуватися лише з тими хто дасть правильне рішення цієї елементарної задачки. Прошу надіслати у пошту третю проекцію

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  z1.jpg   14.9К   9 Кількість завантажень:

• 1

#269 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 09:04

Доречі, Мусульмани не завжди молилися , спрямовуючи свій лик в сторону Кааби, а лише після "конфлікту" з Іудеями..
І Дійсно - Кааба (ота зовнішня констрункція) - не є Кубом, навіть із точністю до кількох метрів.

Зображення

Принаймні так написано у Вікіпедії.

Цитата

Каабу виготовлено з граніту і вкрито зверху тканиною, усередині є приміщення. Її висота становить 15 метрів, довжина і ширина, відповідно, 10 і 12 метрів. Кути Кааби розташовано за сторонами світу і вони мають назви "єменський" (південний), "іракський" (північний), "левантійський" (західний) і "кам'яний" (східний), де на рівні 1,5 м вбудовано чорний камінь (аль-Хаджар аль-Есвад), посланий Аллахом з неба.

https://uk.wikipedia.org/wiki/Кааба

Перегляд дописуValesko (28.06.2015 – 08:57) писав:

Я готова простити образи і продовжувати спілкуватися лише з тими хто дасть правильне рішення цієї елементарної задачки. Прошу надіслати у пошту третю проекцію
Ви впевнені, що правильно зробили другу проекцію - нижню?

Зображення

В мене була трійка по кресленню (я не ходив пів-року на пари, але поставили значно більше - із жалості :blush: ) , так-що, поправляйте не соромтесь, якщо-що.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.06.2015 – 09:21

• 1

#270 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 10:13

http://tereveni.org/...260#entry859893
Прошу вибачення, через флуд у темі повторюю своє запитання. Відповідь у приватну переписку. Умова задачі вірна, прошу не виправляти. Рішення буде опубліковане кожному зухвальцю у приватну переписку. Неправильні відповіді зухвалих опонентів архівуємо для історії. Ці приклади багато чого пояснюють в них корінь зла яке сьогодні маємо в Україні.

Повідомлення відредагував Valesko: 28.06.2015 – 10:17

• 1

#271 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 11:26

Перегляд дописуValesko (28.06.2015 – 08:57) писав:

Щиро вдячний за допомогу! Умова задачі абсолютно коректна. Третя проекція банальна. Задачку вирішить людина в якої розвинене просторове мислення. Іншим у цій темі не місце.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 28.06.2015 – 11:34

• 0

#272 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 11:50

Перегляд дописуВодій (28.06.2015 – 11:26) писав:

Щиро вдячний за допомогу! Умова задачі абсолютно коректна. Третя проекція банальна. Задачку вирішить людина в якої розвинене просторове мислення. Іншим у цій темі не місце.
Пане Водію, відповідайте за свої слова. Де Скелети-Антени?? :wink2:
  • 1

#273 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 11:55

...а за публічні образи і діпгнози прийдеться вибачатися теж публічно!!!
  • -1

#274 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 16:49

Перегляд дописуВодій (28.06.2015 – 11:55) писав:

...особливо за образу жінки!
  • 1

#275 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 16:53

Перегляд дописуValesko (28.06.2015 – 16:49) писав:

...а ще і цілого багатонаціонального закарпаття на цілий світ...
Образили цілу "Срібну землю"

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 28.06.2015 – 16:55

• 1

#276 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 21:03

Перегляд дописуВодій (28.06.2015 – 11:55) писав:

Покажіть, де я хоч раз, вас образив? Це ви ображаєте людей, пане Водію, причому не просто ображаєте, а ДИСКРИМІНУЄТЕ, за якоюсь "дуже двиною" нейрологічною ознакою .
Якщо ви думаєте, що "синхронна/не_синхронна" робота Півкуль Головного_Мозку_Людини, визначає , хто "ВИЩИЙ", хто "НИЖЧИЙ" - то скажу, що деякі люди, також колись, в старі недобрі часи, намагались фізіологічно засвідчити свою вищість - для більшості з них, це дуже погано закінчилось....

Я вас, конкретно, запитую. - Ви говорили, демонстрували малюночки, і т.д. що СКЕЛЕТ ЛЮДИНИ Є АНТЕНОЮ МЕТРОВОГО РАДІОДІАПАЗОНУ РАДІОХВИЛЬ, КОСМІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ. - Ви мені це твердили, доводили, говрили що у мене "низький" розуміння і т.д. Навели статтю, яка ваші ж слова і спростувала... :wacko: Представтсе, будь-ласка докази , і доведіть що ви не "пустослів", або визнайте свою помилку .

Перегляд дописуValesko (28.06.2015 – 16:49) писав:

Я вас не ображав. Якщо я вас образив, покажіть де, я вибачусь, у мене погана пам'ть, можливо все не запам'ятову (або ви просто лукавите... ) .
Доречі, ваша задачка: - вгадав (майже, там треба деякі ребра "заокруглити" :P )?

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.06.2015 – 21:22

• 1

#277 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 21:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.06.2015 – 21:03) писав:

Покажіть, де я хоч раз, вас образив? Це ви ображаєте людей, пане Водію, причому не просто ображаєте, а ДИСКРИМІНУЄТЕ, за якоюсь "дуже двиною" нейрологічною ознакою .
Якщо ви думаєте, що "синхронна/не_синхронна" робота Півкуль Головного_Мозку_Людини, визначає , хто "ВИЩИЙ", хто "НИЖЧИЙ" - то скажу, що деякі люди, також колись, в старі недобрі часи, намагались фізіологічно засвідчити свою вищість - для більшості з них, це дуже погано закінчилось....

Я вас, конкретно, запитую. - Ви говорили, демонстрували малюночки, і т.д. що СКЕЛЕТ ЛЮДИНИ Є АНТЕНОЮ МЕТРОВОГО РАДІОДІАПАЗОНУ РАДІОХВИЛЬ, КОСМІЧНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ. - Ви мені це твердили, доводили, говрили що у мене "низький" розуміння і т.д. Навели статтю, яка ваші ж слова і спростувала... :wacko: Представтсе, будь-ласка докази , і доведіть що ви не "пустослів", або визнайте свою помилку .

Я вас не ображав. Якщо я вас образив, покажіть де, я вибачусь, у мене погана пам'ть, можливо все не запам'ятову (або ви просто лукавите... ) .
Доречі, ваша задачка: - вгадав (майже, там треба деякі ребра "заокруглити" :P )?

Зображення
Ви на вірному шляху, вгадуйте далі. Відповідь не правильна. Окрім того бачу у вас з памяттю щось не теє. Задачка не лише для вас. Відповідь прошу надсилати мені у приватну переписку.
  • 1

#278 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.06.2015 – 23:47

Перегляд дописуValesko (28.06.2015 – 21:39) писав:

Ви на вірному шляху, вгадуйте далі. Відповідь не правильна. Окрім того бачу у вас з памяттю щось не теє. Задачка не лише для вас. Відповідь прошу надсилати мені у приватну переписку.
Я цю задачу, вже розв'язав.
Але, я повторюсь - що ті хто вважає себе "вищим за інших" , бо він розбирається в стереометрії, глибоко помиляється....
Я вам в сотий раз говрю, НЕ ОПИСУЄ ЕВКЛІДОВА ГЕОМЕТРІЯ, ЯКУ ВИ ОБОЖЕСТВЛЯЄТЕ, ПРИРОДУ, НАВІТЬ В ДОСТАТНІЙ МІРІ, Доведіть мені що це не так , чи ви будете мені задачки із стереометрії присилата, або як пан Водій, статті про СВЧ, а сам говорить Метровий Діапазон Радіохвиль... :wacko: . ?
  • 0

#279 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.06.2015 – 06:16

і чого ви так заморочились зі шкільним кресленням перший урок друга четверть

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  z1.jpg   19.11К   0 Кількість завантажень:

• -1

#280 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.06.2015 – 20:44

Розв'язок вислав вам в "Приватні", як ви і просили, хоча не розумію нащо це..... , багато часу пішло щоб "зробити красивий малюнок" , довелося освоювати ази З-ВИМ моделювання на Комп'ютері.

Я чекаю відповіді на свої питання, і особливо чекаю відповіді на брехню пана Водія (якби він оте, "про скелети" називав, гіпотезою, або ще чимось, то я б не назвав то брехнею, але ж пан Водій то називає істиною.).
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних