Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#241 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.06.2015 – 14:55

Перегляд дописужировой ребенок (25.06.2015 – 13:50) писав:

Віслюк зі шрека це теж реальна модель?Я цю тему взагалі вважаю геніяльною. Перший допис у 2010. І за цей час водій зумів нанудити 25 сторінок, викласти фото з віслюком і зробити паперовий кубік. Як то кажуть, а чого добився ти. :)Яке практичне застосування синхросинтезу? А от воно!

Водію, ви кажете, що у вашої секти є послідовники. А вони б монли приєднатися до обговорення?
http://www.mukachevo...%94%D0%95%D0%9E

А щодо віслюка з "Шрека" це до того, що при зустрічі в реальному житті я і йому поставив би усі крапки над "І"

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 15:13

• 0

#242 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 25.06.2015 – 16:13

Перегляд дописуValesko (25.06.2015 – 09:48) писав:

Я дуже задоволена коли маю можливість при зустрічі отримати вичерпну і зрозумілу відповідь. Дуже дивно, хоча як біологу, цілком зрозуміло, що дехто не може розібратися в елементарних речах.
Мені також подобається, Біологія. І біолог, я думаю відразу зауваже, що клітини при їх "детальному" огляді, не нагадують не те що сфери, а їх навіть і фракталами описати важко, куди там тим тетраедрам.... А білки, амінокислоти - то взагалі "хаос" :D

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 11:01) писав:

http://cyberleninka....aschity-ot-nego
"Антенна состоит из четырех металлических трубок, развернутых в двух координатах вертикальной плоскости. Антенну можно изготовить из дюралюминиевых (латунных или стальных) тонкостенных трубок диаметром 12-25 мм или из металлических полосок толщиной 3-4 мм и шириной 25-50 мм как более технологичный вариант, но с большей материалоемкостью." я не маю ні часу ні бажання спростовувати очевидні речі тим більше коли мова іде про інформацію не для широкого загалу. Не усе може бути і це нормально доступне усім.
Пане Водію, дякую вам за статтю, яка нічого нового мені не розповіла.
Ви розумієте що таке російська абревіатура "СВЧ"? Згадаємо ще раз дідуся Планка :

E - енергія, - частота, h - деяка, можна сказати , фундаментальна константа :rolleyes: . Ви, розумієте яка частота у "Вселенського випромінювання - як ви це назвали" , "метрового діапазон" ???
Вас не дивувало, чому до нас не "долітає" Гамма-випромінювання, "ульрафіолет" у такій , "густині потоку енергія" , як наприклад на поверхні Місяця?

Ви розумієте, що буде , коли ми розмістимо на шляху, хай буде, механічної хвилі, перешкоду що за розмірами буде співставна довжині хвилі (це вам натяк на хвойні колючки, іще додам що вони не металеві.... )??
Що відбувається, коли ЕМ хвиля досягає якоїсь речовини? - Поглинання, Розсіювання, Відбиття - про тунелювання, різні ми поки не будем, я думаю .
Тепер питання на мільйон чогось там, ЧОМУ АНТЕНИ ДЛЯ РАДІОХВИЛЬ НЕ РОБЛЯТЬ ІЗ КРЕЙДИ (яка у великій концентрації, можна сказати, зосереджена у зовнішній оболонці кістки)???
  • 1

#243 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 25.06.2015 – 16:38

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 16:13) писав:

Мені також подобається, Біологія. І біолог, я думаю відразу зауваже, що клітини при їх "детальному" огляді, не нагадують не те що сфери, а їх навіть і фракталами описати важко, куди там тим тетраедрам.... А білки, амінокислоти - то взагалі "хаос" :D

Прикріплені файли

• 1

#244 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 21:44

Перегляд дописуValesko (25.06.2015 – 16:38) писав:

]Браво Valesko. Я як проектант не бачив за своє життя жодної реалізації без відхилень від проекту. Це нормально. Головне що тобєкт функціонує!!!

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 21:54

• 1

#245 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1743 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 26.06.2015 – 01:33

водій, я не зрозумів, я не можу дивитися відео, чому ви там "раді" стосовно хуйла? шо йому донесли шодо цієї теми? шо ви там йому донесли і чого він досі не здох тоді? а навпаки через нього гинуть наші люди, найкращі при тому? я не хочу робити раньших висновків, просто поясніть словами без відео, для чого ви згадали кацапського фюрера і шо це все означає?
  • 2

#246 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 04:19

Перегляд допису_Ex (26.06.2015 – 01:33) писав:

водій, я не зрозумів, я не можу дивитися відео, чому ви там "раді" стосовно хуйла? шо йому донесли шодо цієї теми? шо ви там йому донесли і чого він досі не здох тоді? а навпаки через нього гинуть наші люди, найкращі при тому? я не хочу робити раньших висновків, просто поясніть словами без відео, для чого ви згадали кацапського фюрера і шо це все означає?
http://www.ukrcenter...%B7%D0%B5%D0%B9
щоб усе стало на свої місця настав час"відмотати плівку" у "бобіні часу" трохи назад а саме у : 05.02.2012 У цей день я приймав участь у міжнародній конференції присвяченій 100-річчю від закінчення Першої Світової війни. Щоб задокументувати цю подію, котра тривала декілька днів я і створив цю тему на Укр. центрі під ніком "рас" Перший склад, корінь від ніку Пастух на Теревенях. Ось там, а пізніше і в робочій атмосфері на приведенні у порядок тисяч захоронень вояків двох імперій я і познайомився близько з бувшим губернатором Ярославської області Лісіциним Анатолієм Івановичем, в той час він був депутатом російської Думи та близьким соратником російського президента..та Астаховим, на той час консулом Росії у Львові.(за фахом він архітектор як і я) Тож у кулуарних розмовах, які тривали годинами я розповідав Лісіцину і Астахову про свої напрацюваня, при одній умові, що усе буде передано президенту Росії. Мені імпонувало те, що російський президент також амбідекстр,відповідно має чим зрозуміти суть "Синхросинтезу" Так що перш ніж проводити далі наш діолог, прошу переглянути тему за посиланням наведеним вище.Вдячний за запитання.
  • 1

#247 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 05:14

Перегляд дописуВодій (26.06.2015 – 04:19) писав:

щоб усе стало на свої місця настав час"відмотати плівку" у "бобіні часу" трохи назад а саме у : 05.02.2012 У цей день я приймав участь у міжнародній конференції присвяченій 100-річчю від закінчення Першої Світової війни. Щоб задокументувати цю подію, котра тривала декілька днів я і створив цю тему на Укр. центрі під ніком "рас" Перший склад, корінь від ніку Пастух на Теревенях. Ось там, а пізніше і в робочій атмосфері на приведенні у порядок тисяч захоронень вояків двох імперій я і познайомився близько з бувшим губернатором Ярославської області Лісіциним Анатолієм Івановичем, в той час він був депутатом російської Думи та близьким соратником російського президента..та Астаховим, на той час консулом Росії у Львові.(за фахом він архітектор як і я) Тож у кулуарних розмовах, які тривали годинами я розповідав Лісіцину і Астахову про свої напрацюваня, при одній умові, що усе буде передано президенту Росії. Мені імпонувало те, що російський президент також амбідекстр,відповідно має чим зрозуміти суть "Синхросинтезу" Так що перш ніж проводити далі наш діолог, прошу переглянути тему за посиланням наведеним вище.Вдячний за запитання.
Прошу вибачення за некоректність...кінець першого рядка попереднього допису слід читати так: "31.03.2012 У цей день я приймав участь"
  • 1

#248 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 06:12

Перегляд дописуВодій (26.06.2015 – 04:19) писав:

Та хоть Папа Римськи Іван Павло 2 во Плоті! Фізика для всіх одна.
Ви тікаєте від запитань, пане Водію. Ви мені дали до ознайомлення, статтю по "СВЧ"_Зброї , я вас запитав, чим "СВЧ" відрізняється від "Вселенського випромінювання (за ваш. номунклатурою) МЕТРОВОГО діапазону", і чому "коротші" хвилі, не досягають нас з "нормальною" інтенсивністю ??
Я ще багато чого вас запитав, навіть формулку в надцятий раз, дідуся Планка згадую - ви відповідаєте мені "тішиною". То як наші скелети, пане Водію, бдуть "ловить" оте вселенське випромінювання??? :wink2:

Перегляд дописуValesko (25.06.2015 – 16:38) писав:

Зображення
прекрасно, браво, ви бачите що там (справа) меньше "сфер" на одну? Ви бачите, що оті клітини - не сфери, причому зовсім не сфери, їх і еліпсоїдами назвати важко....
  • 1

#249 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 06:23

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.06.2015 – 06:12) писав:

... Фізика для всіх одна...
Ви тікаєте від запитань,.... ви відповідаєте мені "тішиною"...
..прекрасно, браво.
...дякую, дякую красні...робіть коректні висновки. Повторюю надцятий раз. Ваш стиль обговорення та ваші технічні обмеження ( маю на увазі ваш інтернет) мене не влаштовують. Окрім того у мене дуже мало часу. Думаю що ми можемо коректно і без образ ігнорувати один одного. Дякую за розуміння.

Повідомлення відредагував Водій: 26.06.2015 – 06:24

• 1

#250 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.06.2015 – 07:18

Фростиш, оголоси йому бойкот за такий снобізм
  • 1

#251 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 09:33

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.06.2015 – 07:18) писав:

Ви не Ольга Фреймут? Тоді прошу вибачення...:)

Прикріплені файли

• 0

#252 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 11:15

Перегляд дописуВодій (26.06.2015 – 06:23) писав:

...дякую, дякую красні...робіть коректні висновки. Повторюю надцятий раз. Ваш стиль обговорення та ваші технічні обмеження ( маю на увазі ваш інтернет) мене не влаштовують. Окрім того у мене дуже мало часу. Думаю що ми можемо коректно і без образ ігнорувати один одного. Дякую за розуміння.
Не поспішіть утікати, істина вас все одно настигне, рано чи пізно , пане Водію,
Я вам задаю конкретні питання, ви замість цього даєте мені інформацію, в надії, мабуть, що я не можу відрізнити "Вселенське випромінювання метрового діапазону" від "СВЧ" ? А колючок на ялинках від антен, створених із провідників/напівп.?
Пане, Водію , мені здається ви обманюєте людей, отією "конспірологією" , намагаєтесь пояснити Евклідовою Геометрією "Все Суще" , а найперше - ви обманюєте самого себе.
Я попросив , довести мені що це не так, у відповідь я отримав якусь статтю про СВЧ зброю (СВЧ - рос. "СверхВисокоЧастотна"), якою ви намагались пояснити свої тези - чому "людський скелет може бути радіоантеною для метрового діапазону..." і 3Д-картинки "13 сфер... якими ви, намагаєтесь пояснити Квантову Фізику, Хімію, Біологію, + Релігію + іще щось."
Я розумію що люди, які "Вакуумний Насос від Лагранжіана відрізнити не можуть", вам повірять . Але повторюсь, не лізьте зі своїми "криптографічними_теоріями" у Фізику.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.06.2015 – 07:18) писав:

Я просто допитливий, і мене зацікавили оті картинки 13-ти сфер, просто пан Водій, ммм, дещо , дещо, "невпорядковано, і незв'язно" пояснює свої теорії :blush: .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.06.2015 – 11:17

• 1

#253 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 11:30

Ця тема схожа на РЕН-ТВ.
забобони в кубі.
тобто не просто смішно і абсурдно як тупі забобони, а в третій степені абсурдно.
  • 0

#254 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 14:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.06.2015 – 11:30) писав:

Ця тема схожа на РЕН-ТВ.
забобони в кубі.
тобто не просто смішно і абсурдно як тупі забобони, а в третій степені абсурдно.
Я думаю, пану Водію потрібно дати шанс, а не "рубати з плеча". Багато наукових теорій, які зараз є загальноприйнятими, спочатку зустрічали "в штики" , але ті теорії хоча б мали доказову_базу/цікаву_і_прозору_"структуру", а не "у вас структура мозку не та, ви не зрозумієте" :unsure:
  • 0

#255 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 16:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.06.2015 – 14:27) писав:

Я думаю, пану Водію потрібно дати шанс, а не "рубати з плеча". Багато наукових теорій, які зараз є загальноприйнятими, спочатку зустрічали "в штики" , але ті теорії хоча б мали доказову_базу/цікаву_і_прозору_"структуру", а не "у вас структура мозку не та, ви не зрозумієте" :unsure:
ну от якраз через те що "у вас структура мозку не та, ви не зрозумієте" - шанси йому непотрібні.
  • 0

#256 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.06.2015 – 18:12

Перегляд дописутлустий віть (26.06.2015 – 17:48) писав:

поєднання хреста, зірки Давида та свастики. як цікаво! тут бракує ще якогось мусульманського символу.
http://ar25.org/arti...stadnyckyy.html
Компонувати Геометрію Евкліда, і різні симлови Релігій людей, то звичайно цікава справа, і якби пан Водій то робив, то і нехай, я б на те і увагу не звернув... Але пан Водій, почав пояснювати отою Стереометрією всю Фізику, Біологію, Хімію і т.д. І я оце намагаюсь у нього , вивідати "отой секрет" , а як-же воно пояснює оті Природні Явища -_-

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.06.2015 – 18:13

• 0

#257 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 27.06.2015 – 00:45

Люди, чи ви дурні? Відчепіться від пана Пастуха.
  • 0

#258 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.06.2015 – 05:08

Перегляд дописужировой ребенок (27.06.2015 – 00:45) писав:

Люди, чи ви дурні? Відчепіться від пана Пастуха.
Я не до пага "Пастуха" причепився, я причепився до пошуку істини , а пан "Пастух" , наводить мені тези, що одна іншу заперечують, те ще і статті приводить що також заперечують те що він говорить....
  • 0

#259 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 27.06.2015 – 11:08

От ви правильно кажете, що пастух - паг.
  • 0

#260 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 27.06.2015 – 12:28

Перегляд дописужировой ребенок (27.06.2015 – 11:08) писав:

От ви правильно кажете, що пастух - паг.
...своє стадо овечок
http://www.ukrcenter...%B8%D0%BD%D0%B8
http://tereveni.org/...attach_id=27598http://tereveni.org/...attach_id=27598
Ці речі потрібно розглядати дітям у садочках. Дивно що дорослі люди не можуть розібратись у елементарному.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Valesko: 27.06.2015 – 12:39

• -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних