Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#221 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 16.06.2015 – 22:09

Перегляд дописуВодій (16.06.2015 – 21:28) писав:

Я висловив вам свою думку щодо сенсу нашого спілкування у цій темі. Не бачу в цьому жодних проблем. У нас апріорі не може бути конструктивного діалогу... різні тезауруси!
Ви написали про Термінатор, про Антенти-скелети людей , що є абсурдом. Ви говорите що у Природі є Сфери, наближено - так, але я не знаю в Природі ніодненького об'єкта , який би повністю задовільняв співвідношення в 3-вимірному просторі :

Ви говорите, що геометрича форма пояснює мікросвіт, що звичайно не є істиною, і ви "утікаєте" від відповідей. Ви говорите що геометрична форма пояснює макросвіт, що також не є стиною, бо Евклідова Геометрія, якою ви користуєтесь, не описує наш навколишній світ із достатньою точністю . - Вона є давно пройденим єтапом в розумінні Природи, хоч, і звичайно, канонічним.

Наприклад щоб точно послати фотон (радіосигнал) у якусь ділянку на пов. Місяця, із п. Земля, уже потрібні (дуже бажано) знання про НеЕвклідову Геометрію . , більше того потрібні ще і знання про більш складні описи Простору-часу.

Зображення

А чим ваші пояснення кращі за звичайну, шкільну книжку по фізиці, ба більше того, ви що небудь своєю теорією поснюєте, крім демагогії....?
Наведіть прикал, що пояснюють оті 12 сфер, приліплені до 13?

Я запитав вас про приклад сфери у Природі, ви наче злякались і не відповіли, я запитав вас про те як може скелет бути антеною для "Вселенських радіохвиль", він жеж поганий провідник, - ви не відповіли. Не бійтесь, я не кусаюсь, якщо ваша теорія зазіхає на "Вселенські константи" , я думаю вона може пояснити щось простеньке, таке щоб я зрозумів??

Ми тут не про тезаруси говоримо, Геометрія Евкліда (та мова на якій ви намагаєтесь зі мною розмовляти) - є універсальною, ви повинні це знати...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.06.2015 – 22:15

• 1

#222 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 17.06.2015 – 04:49

Ось вам, цікава фотографія , на нІй зображено атом Калію-40, одненький.

Зображення

Ось вам його кристалічна комірка , Браве.

Зображення

Як бачити, Евклідовою Геометрією і 13-Сферними константами, так " і пре". Хтось, запитає, чому воно таке розмите? Відповідь криється в аналогічних, отаким "крякозябрам" .

Так пане ВодІй, як ви поясните розходження із вашою "суперсиметрією 13 сфер" ? І вашими закидами, що мовляв геометрія Евкліда Пояснює мікросвіт (там малося на увазі не сам 3-Евклідовий Простір, а саме розгортку , 6-ма тетраедрами, куба, в розмір людини :) )

Кому цікаво, це зображення зробили за допомогою "першого" на п. Земля , мікроскопа , що здатен "бачити" Ферміони . Що зтворений з допомогою оцих дуже розумних (ззовні залежності від того , наскільки синхронно в них працюють півкулі :) ). людей.

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 17.06.2015 – 05:01

• 0

#223 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 24.06.2015 – 19:59

Накінець і у нас в Україні звернули увагу що Господні форми найраціональніші.

Прикріплені файли

• 0

#224 Хитровиєбаний уїбан

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 24.06.2015 – 20:21

Перегляд дописуВодій (21.01.2010 – 08:09) писав:

Синтез це поєднаня а не заперечення. Поєднання навіть двох діаметрально протилежних точок зору, якими б вони не
були завжди наближує нас до Істини, показуючи бодай , що не все так просто...(див. тему :"Чи потрібно вивчати креслення")
ага, особливо наявна та переконлива демонстрація поєднавчого синтезу відбувається, коли людина злвається з прахом, адже прах цеі є людина, синтез відповідних мікроелементів у потрібній пропорції
  • 2

#225 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 04:44

Перегляд дописуВодій (24.06.2015 – 19:59) писав:

Накінець і у нас в Україні звернули увагу що Господні форми найраціональніші.
Поясніть, до чого тут Господня форма, і Господнє р-ння Шрьодінгера, ви ж на основі отих 13-ти "шаріків", вирішили всю Квантову Фізику пояснити???
Ви можете відповідати за те що печатаєте, я вже не говорю про "Людські Скелети - як антени для Радіохвиль "?? :excl:
Я також можу зараз сказати, що Божествинні не оті сфери , а число 3 (тривимірний простір), від цього Все і пішло "поїхало" . Що божественна маса Протона, Божественний Заряд Електрона, Божественна Кварк-Глюонова "штучки-дрючки", Божественне число і т.д. Іще можна багацько "Божествинних" чисел "наклепати" , але що то пояснить??? Як ви на основі отих "шарікв" поясните Гравітацію, - вона не підкорюється Евклідовій Геометрії, там немає ваших ідеальних "тетраедрів" , "кубів" і т.д.? В Природі взагалі немає Геометрії Евкліда, і не було ніколи (можливо до Великого Вибуху :)).

Перегляд дописуulualala (24.06.2015 – 20:21) писав:

ага, особливо наявна та переконлива демонстрація поєднавчого синтезу відбувається, коли людина злвається з прахом, адже прах цеі є людина, синтез відповідних мікроелементів у потрібній пропорції
причому Ядерний Синтез, причому під-час вибуху НадНових :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.06.2015 – 04:49

• 0

#226 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 05:59

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 04:44) писав:

Поясніть, до чого тут Господня форма, і Господнє р-ння Шрьодінгера, ви ж на основі отих 13-ти "шаріків", вирішили всю Квантову Фізику пояснити???
...Я також можу зараз сказати, що Божествинні не оті сфери , а число 3 (тривимірний простір), від цього Все і пішло "поїхало" . Що божественна маса Протона, Божественний Заряд Електрона, Божественна Кварк-Глюонова "штучки-дрючки", Божественне число і т.д. Іще можна багацько "Божествинних" чисел "наклепати" , але що то пояснить??? Як ви на основі отих "шарікв" поясните Гравітацію, - вона не підкорюється Евклідовій Геометрії, там немає ваших ідеальних "тетраедрів" , "кубів" і т.д.? В Природі взагалі немає Геометрії Евкліда, і не було ніколи (можливо до Великого Вибуху :)).
...я давно зрозумів у чому ваша проблема. Ви ніяк не можете зрозуміти що не вам вирішувати що є в природі чого нема.Для вас є лише те що можуть опрацювати структури вашого мозку. і не більше. У кожної людини своя індивідуальна структура з відповідного набору певних центрів. Відповідно що в залежності від цього кожен бачить світ і природу в цьому числі індивідуально. Хтось можливо чує навіть радіохвилі..При дослідженні мозку Маяковського виявили такий центр якого ні у кого ніколи не виявляли...тому мабуть і покінчив з собою, що не міг знайти такого ж співрозмовника. Так що шщановний .'фростыш_дурак' не стріляйтесь із за того що ми з вами маємо різні мізки і відповідно різе бачення - спілкуйтеся з такими у кого бачення відповідає вашому хоча б приблизно.
Сліпий" бачить" лише те до чого може торкнутись своєю палицею і своїми руками...

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 06:00

• 1

#227 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.06.2015 – 06:12

водій, по моєму, ви тіке того й робите в цій темі, шо відганяєте будь кого, хто хоче зрозуміти про шо вона. замість того, як ви кажете "ділитись" своїм кгм кгм сприйняттям. кароче, ви занадто нєрвний для цієї місії, і з вашою допомогою ніхто так і не дізеається про цю "істину" з шариками і рештою.
  • 0

#228 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 06:16

Перегляд допису_Ex (25.06.2015 – 06:12) писав:

водій, по моєму, ви тіке того й робите в цій темі, шо відганяєте будь кого, хто хоче зрозуміти про шо вона. замість того, як ви кажете "ділитись" своїм кгм кгм сприйняттям. кароче, ви занадто нєрвний для цієї місії, і з вашою допомогою ніхто так і не дізеається про цю "істину" з шариками і рештою.
це ваше бачення. Мені вистачає і часу і нервів пояснювати тому хто апріорі має шанс зрозуміти те про що ідться. Навіщо витрачати час і нерви на пусті балачки??? Таких які це можуть цілком достатньо, вони і завантажують приведені в темі ілюстрації. А я їх демонструю і для розмов у скайпі навіть тим хто тут не зареєстрований... заходжу в тему, роблю копію на робочий стіл і відразу викладаю у скайп співрозмовнику. Тексти доступні усім.

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 06:20

• 1

#229 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.06.2015 – 06:28

егеж, про що ця тема?
  • 1

#230 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 25.06.2015 – 06:29

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 06:16) писав:

це ваше бачення. Мені вистачає і часу і нервів пояснювати тому хто апріорі має шанс зрозуміти те про що ідться. Навіщо витрачати час і нерви на пусті балачки??? Таких які це можуть цілком достатньо, вони і завантажують приведені в темі ілюстрації. А я їх демонструю і для розмов у скайпі навіть тим хто тут не зареєстрований... заходжу в тему, роблю копію на робочий стіл і відразу викладаю у скайп співрозмовнику. Тексти доступні усім.
звичайно шо наше. звичайно на пусті балачки не треба витрачати час. я якраз про те й казав, - адже переконування всіх хто тут відписався шо вони скажем так "не шарять" (доволі вдала гра слів, до "теми" так би мовити) - це, ну не зовсім пояснення того про шо ця тема. перефразовуючи вас можна сказати шо проблема тих люлей не в тому шо їхня проблема шо вони не мають структур в мозку як у маяковського, а в тому, шо ви як носій цієї ідеї, яку вони малисобі на мороку взяти до уваги, не можете її викласти. ви нульпотентний в цьому, розумієте, окрім нервозности від вас тут ніхто ще нічого не дочекався. от люди й сумнівються...

Повідомлення відредагував _Ex: 25.06.2015 – 06:31

• 1

#231 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 07:09

ось тут написано про що ідеться в темі

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.06.2015 – 06:28) писав:

егеж, про що ця тема?
Хто хоче розібратися, влаштовуємо реальні зустрічі... і навіть з реальними моделями розбираємося.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  777c.jpg   142.59К   8 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  777п.jpg   157.77К   7 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  777є.jpg   106.16К   6 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  777в.jpg   73К   4 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 07:05

• 1

#232 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 07:46

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 07:09) писав:

Хто хоче розібратися, влаштовуємо реальні зустрічі... і навіть з реальними моделями розбираємося.
Просто, придираючись , скажу, що секти які пропагують насильство, насильницкі ідеології, та ін. протиправні дії, заборонені Законодавством Суверенної України. - жарт звичайно, але так, на замітку :lol:

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 05:59) писав:

...я давно зрозумів у чому ваша проблема. Ви ніяк не можете зрозуміти що не вам вирішувати що є в природі чого нема.
Я вам, запропонував, навести приклад об'єкту (бажано, матеріального) в Природі що абсолютно підкорюється отакому співвідношенню в Евклідовому_Просторі3 .

тобто є Сферою, у відповідь "тішина" , я з вас "елементарні речі", повинен , як "кліщами тягнути.... "

Для вас є лише те що можуть опрацювати структури вашого мозку. і не більше. У кожної людини своя індивідуальна структура з відповідного набору певних центрів. Відповідно що в залежності від цього кожен бачить світ і природу в цьому числі індивідуально. Хтось можливо чує навіть радіохвилі..
Не сумніваюсь.. Особливо про радіохвилі метрового діапазону, які будуть "прекрасно" вловюватися карбонатною, зовнішньою структурою, наших із вами скелетів :lol:

При дослідженні мозку Маяковського виявили такий центр якого ні у кого ніколи не виявляли...тому мабуть і покінчив з собою, що не міг знайти такого ж співрозмовника. Так що шщановний .'фростыш_дурак' не стріляйтесь із за того що ми з вами маємо різні мізки і відповідно різе бачення - спілкуйтеся з такими у кого бачення відповідає вашому хоча б приблизно.
Сліпий" бачить" лише те до чого може торкнутись своєю палицею і своїми руками...
Я не нейролог, а боюсь запитати що ви розумієте, в структурі ГМЛ, і чому структура мозку Маяковського була така особлива . ... . Те що ви розводити тут конспірологію і криптографію, не значить що з допомогою оної можна пояснити чому на голову Маяковського падає яблуко, тому розділяйте "Природі - її "Закони", А людям - криптографію, яку вони використовують для безпечного передавання інформації" , не треба мішати людські шифри. із "Божественними рі-ннями Шрьодінгера" :lol: . Так роблять в основному , люди які прикривають своє невігластво, "абракадабрами" .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.06.2015 – 07:48

• 1

#233 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 08:19

Перегляд допису_Ex (25.06.2015 – 06:29) писав:

звичайно шо наше. звичайно на пусті балачки не треба витрачати час. я якраз про те й казав, - адже переконування всіх хто тут відписався шо вони скажем так "не шарять" (доволі вдала гра слів, до "теми" так би мовити) - це, ну не зовсім пояснення того про шо ця тема. перефразовуючи вас можна сказати шо проблема тих люлей не в тому шо їхня проблема шо вони не мають структур в мозку як у маяковського, а в тому, шо ви як носій цієї ідеї, яку вони малисобі на мороку взяти до уваги, не можете її викласти. ви нульпотентний в цьому, розумієте, окрім нервозности від вас тут ніхто ще нічого не дочекався. от люди й сумнівються...
Деяку інформацію щодо теми понад два роки тому на міжнародній конференції через цього пана було передано Путіну.

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 07:46) писав:

...Я не нейролог,..
....знаю. Послухайте спеціаліста.

Перегляд допису_Ex (25.06.2015 – 06:12) писав:

водій, по моєму, ви тіке того й робите в цій темі, шо відганяєте будь кого, хто хоче зрозуміти про шо вона....

Головне що є такий результат. І я буду дуже радий якщо моя скромна праця вплинула на його думку...

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  777ю.jpg   61.04К   6 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  777я.jpg   107.79К   5 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 08:46

• 0

#234 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 08:50

Перегляд допису_Ex (25.06.2015 – 06:29) писав:

окрім нервозности від вас тут ніхто ще нічого не дочекався. от люди й сумнівються...
Це не страшно, головне що дехто з моїх друзів активно використовують Вічні і "не існуючі" речі.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  777zzz.jpg   134.45К   4 Кількість завантажень:

• 0

#235 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 09:21

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 08:50) писав:

Це не страшно, головне що дехто з моїх друзів активно використовують Вічні і "не існуючі" речі.
Ага, якби науковці звертали увагу, на отакі от "мантри", без будь-яких доказів , - то ви б пане Водію, думали б зараз не про оті "13 сфер", а про те як "Мамотна вловить", бо "діти їсти просять" :lol: .
Ви думаєте що ваші уявлення "прогресивні" , і пояснюють башато чого, а я думаю що вони є регресом, і намаганнями вигадати якусь "конспірологічну" нісенітницю - в противагу цьому, ви доказів не надали. Ваша теорія, не в образу, не подумайте (я, не знайомий із вашою теорією, оскільки ви замість фактів, відповідаєте мені демагогією...), нагадує "мантри" наци*стів середини 20-го ст. в. Р.Х. І ви не уявляєте! Куча "ідіотів" , знову ж таки не в образу вам, не подумайте, повірили в оту "охінєю"!!
Воно то і ладно, але не лізьте з отими "мантрами" до ФІзики, вона якось без них обходиться, і звертає увагу лише на Природу, та Закони , по яких Вона намагається жити :8: .

П.С. Я не можу переглядати відео-дані через особливості мого інтернет-з'єднання.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.06.2015 – 09:22

• 2

#236 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 09:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 09:21) писав:

Воно то і ладно, але не лізьте з отими "мантрами" до ФІзики, вона якось без них обходиться, і звертає увагу лише на Природу, та Закони , по яких Вона намагається жити :8: .
Берете на себе сміливість говорити від імені Фізики??? Я архітектор. Вивчав опір матеріалів, будівельну фізику і робив розрахунки для реальних будівель і споруд. Тема "Синхросинтез" Одночасне поєднання... тож давайте не будемо. І не вам мені про демагогію розповідати.

Повідомлення відредагував Водій: 25.06.2015 – 09:33

• 1

#237 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 09:39

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 09:28) писав:

Берете на себе сміливість говорити від імені Фізики??? Я архітектор. Вивчав опір матеріалів, будівельну фізику і робив розрахунки для реальних будівель і споруд. Тема "Синхросинтез" Одночасне поєднання... тож давайте не будемо. І не вам мені про демагогію розповідати.
Звичайно пане Водію, я говорю як-раз мовою Природи , принаймні математики , що її виражає. Але, якщо ви вивчали Фізику. то вам має бути відомо, що карбонати є поганим матеріалом для "радіоантен" . але ви мене запевняли що наші скелети - АНТЕНИ для "Вселенського випромінювання, метрового діапазону" :) .
Я з вами говорю Фізикою, яку ще в школі вивчають (ну може пару раз згадав Шрьодінгера, і Постійну Тонкої Структури.. :blush: ), і я вам говорю , що Фізика говорить, що нема в Природі отих сфер, є об'єкти які подібні до сфер, але при детальнішому їх розгляді - то не сфери.

"Пойняття" ОДНОЧАСНОСТІ - відносне.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.06.2015 – 09:40

• 1

#238 Valesko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Ужгород

Відправлено 25.06.2015 – 09:48

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 09:39) писав:

Звичайно пане Водію, я говорю як-раз мовою Природи , принаймні математики , що її виражає. Але, якщо ви вивчали Фізику. то вам має бути відомо, що карбонати є поганим матеріалом для "радіоантен" . але ви мене запевняли що наші скелети - АНТЕНИ для "Вселенського випромінювання, метрового діапазону" :) .
Я з вами говорю Фізикою, яку ще в школі вивчають (ну може пару раз згадав Шрьодінгера, і Постійну Тонкої Структури.. :blush: ), і я вам говорю , що Фізика говорить, що нема в Природі отих сфер, є об'єкти які подібні до сфер, але при детальнішому їх розгляді - то не сфери.

Перегляд дописуВодій (25.06.2015 – 07:09) писав:

Я дуже задоволена коли маю можливість при зустрічі отримати вичерпну і зрозумілу відповідь. Дуже дивно, хоча як біологу, цілком зрозуміло, що дехто не може розібратися в елементарних речах.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  model.jpg   155.88К   4 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  model6.jpg   97.43К   4 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Valesko: 25.06.2015 – 10:04

• 0

#239 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 11:01

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.06.2015 – 09:39) писав:

http://cyberleninka....aschity-ot-nego
"Антенна состоит из четырех металлических трубок, развернутых в двух координатах вертикальной плоскости. Антенну можно изготовить из дюралюминиевых (латунных или стальных) тонкостенных трубок диаметром 12-25 мм или из металлических полосок толщиной 3-4 мм и шириной 25-50 мм как более технологичный вариант, но с большей материалоемкостью." я не маю ні часу ні бажання спростовувати очевидні речі тим більше коли мова іде про інформацію не для широкого загалу. Не усе може бути і це нормально доступне усім.

Прикріплені файли

• 1

#240 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 13:50

Віслюк зі шрека це теж реальна модель?Я цю тему взагалі вважаю геніяльною. Перший допис у 2010. І за цей час водій зумів нанудити 25 сторінок, викласти фото з віслюком і зробити паперовий кубік. Як то кажуть, а чого добився ти. :)Яке практичне застосування синхросинтезу? А от воно!

Водію, ви кажете, що у вашої секти є послідовники. А вони б монли приєднатися до обговорення?

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 25.06.2015 – 13:49

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних