Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#201 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 14.06.2015 – 21:26

Перегляд дописуфростыш_дурак (14.06.2015 – 21:16) писав:

Можете, пояснити мені, як людині що має деяке представлення про науковий підхід - а що воно ото таке, і для чого воно? :) Особисто мені воно нагадує , японську дитячо-розважальну культуру (маю на увазі не суворого бородатого дядька , а саме світло-сірі моделі різних тривимірних геом. об'єктів).
Шановний фростыш прогляньте спершу тему, хоча б дуже швиденько. Думаю що отримаєте при цьому відповідь на поставлене запитання. А бородатий чоловік на фото це я для масштабу...
  • 0

#202 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 14.06.2015 – 21:55

Перегляд дописуВодій (14.06.2015 – 21:26) писав:

Шановний фростыш прогляньте спершу тему, хоча б дуже швиденько. Думаю що отримаєте при цьому відповідь на поставлене запитання. А бородатий чоловік на фото це я для масштабу...
Дякую за пораду, я так і зробив, те що я там (в темі оцій) знайшов, не має лише "віртуальне" відношення до реального світу, чи тоб пак, Природи, і скоріше нагадує "висмоктану" із пальця "структуру" в якій я істини не бачу... А ті хто її вигадували, наврядче бачили навіть науково-популярну літературу по Фізиці, і Науці загалом.
Можливо я якось, не так роздивлявся оте, чи не могли б ви мені пояснити, як отой Синхросинтез "ліпиться" до Орігамі що зображено на картинках?
  • 0

#203 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 14.06.2015 – 22:01

Перегляд дописуфростыш_дурак (14.06.2015 – 21:55) писав:

Дякую за пораду, я так і зробив, те що я там (в темі оцій) знайшов, не має лише "віртуальне" відношення до реального світу, чи тоб пак, Природи, і скоріше нагадує "висмоктану" із пальця "структуру" в якій я істини не бачу... А ті хто її вигадували, наврядче бачили навіть науково-популярну літературу по Фізиці, і Науці загалом.
Можливо я якось, не так роздивлявся оте, чи не могли б ви мені пояснити, як отой Синхросинтез "ліпиться" до Орігамі що зображено на картинках?
Та тут фізика ні до чого. Достатньо посереднього розуміння креслення за середню школу. Хто вивчав нарисну геометрію усе зрозуміє теж. А те що ви дечого не розумієте і не так бачите - не страшно. Ця тема просто не для вас..

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  1288018785.jpg   21.37К   2 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував Водій: 14.06.2015 – 22:04

• 0

#204 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 14.06.2015 – 22:44

Перегляд дописуВодій (14.06.2015 – 22:01) писав:

Та тут фізика ні до чого. Достатньо посереднього розуміння креслення за середню школу. Хто вивчав нарисну геометрію усе зрозуміє теж. А те що ви дечого не розумієте і не так бачите - не страшно. Ця тема просто не для вас..
Прекрасне пояснення, геніальне я б сказав :) Можливо , ви, зглянетися, і все-таки "спуститися" до мого рівня "дурненького фізика" , та поясните , ммм, концепцію впливу на Природу, отого Синхросинтезу? Давайте на простих прикладах, я навіть постараюсь посердньо зрозуміти креслення, за сердньою школою (пардон за тавтологію) , до слова кажучи, я не любив креслення в університеті і "здавав його в останній момент" :)

Чи ви боєтесь що ваше вчення (вчення, що ви підтримуєте) - не істинне??
  • 2

#205 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 00:52

Мені аж стало цікаво, ДЛЯ ЧОГО ОТОЙ ОБ'ЄКТ БІЛЯ ВАС НА ФОТО? ЯК ЙОГО ЗАСТОСОВУЄТЕ?

Чи це такий фетиш? Хтось любить довгі ноги, хтось великі груди, а ви великий ромбододекаедр?

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 15.06.2015 – 00:56

• 0

#206 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 22:53

Я задавав прості питання про теорію пана Водія, в темі "Навігаційні підсистеми людини" , відповіді я так і не дочикався...

Я задаю прості питаня , Що таке "Синхросинтез" з погляду пана Водія - відповіді , мабуть теж не дочекаюсь, бо теорія, мабуть, настільки складна, що мені її не дано мені зрозуміти, так пане Водію? ...
  • 0

#207 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 23:09

Перегляд дописуфростыш_дурак (15.06.2015 – 22:53) писав:

Я задавав прості питання про теорію пана Водія, в темі "Навігаційні підсистеми людини" , відповіді я так і не дочикався...

Я задаю прості питаня , Що таке "Синхросинтез" з погляду пана Водія - відповіді , мабуть теж не дочекаюсь, бо теорія, мабуть, настільки складна, що мені її не дано мені зрозуміти, так пане Водію? ...
Ви декларуєте себе як фізика. Володієте науковим світоглядом. Тож прошу ставити конкретні запитання посилаючись на конкретні пости. Окрім того я зрозумів що теми від початку навіть переглянути побіжно не бажаєте. А у мене нема ні бажання ні часу повторювати одне і теж по декілька разів.
  • 0

#208 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 15.06.2015 – 23:44

Я вам задав конкретне питання, ДЛЯ ЧОГО ВАМ та біла конструкція на фото.
  • 0

#209 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 00:38

Перегляд дописуВодій (22.01.2010 – 23:25) писав:

Сфера це вічна форма у Вселенній. У всі часи навколо однієї сфери "впритик" до неї ставало, стає
і буде завжди ставати 12 сфер
. На своєму початку ви всі були саме такими. Ці клітини, які оточують центральну називаються стовбуровими. Вони Універсальні і всі однакові за формою. Центральна клітина стає після
стиску 12-ти сусідніх сфер ромбододекаедром. Це поєднання я і назвав "синхросинтез".
На двох малюнках зображено різні ракурси цієї структури.
"Конь мене копитом в грудь!" :) , простіть пане Водію, вирвалось .
Пане Водію, а звідки, якщо не секрет,, ви пізнали що Сфера є "вічна форма у Всесвіті" , я змушений вам нагадати, що Всесвіт (ака Метагалактика) не є вічним, йому приблизно 13.7 млрд земних років, він "ще хлопець хоть - куди!" , а ви з нього вічну "рухлядь" зробили :( , та ще й сферичну, чі я не так вас зрозумів?

Чому ви гадаєте що в усі "часи навколо сфери ставало ще 12 сфер"? Ось дивіться , тільки дві "сфери" поряд:

Зображення

І повірте, це дуже древня речовина :) , і вона буде і після нас, і була до нас (людей).

Про стовбурові клітини, я не генетик, але скажу що вони скоріше за все , нагадують еліпсоїди неправильної форми, чим сфери...

Зображення

Перегляд дописуВодій (23.01.2010 – 12:14) писав:

Давайте попорядку. Те що я тут опублікував своєрідна вселенська константа. Точно так як число Пі.
Враховуючи те, що в природі сфера найбільш оптимальна форма, а тим більше маловідома в нашому суспільстві
група 13-ти сфер. Вище вказане вже заслуговує на певну увагу і предмет серйозного обговорення без відкидання будь якої точки зору, незважаючи на те, що дехто, поки що, не все розуміє.
Я пане Водію, як раз дехто із тих хто не розуміє , що оті 13 сфер - "Вселенська константа".... Наведіть докази, наприклад хоч отакі:

Або, хоч якись зв'язок із, там, незнаю , "масою спокою електрона".

Перегляд дописуВодій (26.01.2010 – 18:15) писав:

Індіго натуральні це амбідекстри, люди в яких синхронно працюють обі півкулі головного мозку. В минулому це
Леонардо Да Вінчі, Тесла, Енштейн...Серед сучасників, Путін, Святослав Вакарчук...це дані інтернету.
Прошу не путати з лжеамбідекстрами, людьми в яких руки і півкулі працюють по черзі. Швидкість перемикання роботи півкуль може бути значною. Але по суті це люди з принципово відмінними властивостями психіки.
Пане Водію, я надіюсь ви компетентні в нейрології, що таке говорит?? Я маю на увазі, а де докази??

Перегляд дописуВодій (26.01.2010 – 18:15) писав:

Не спішіть робити висновки. Краще візьміть папір, ручку, пригадайте малювання, креслення, геометрію,
астрономію. Перш ніж ставити запитання, або насміхатись, недоречно жартувати, почитайте написане мною на форумі за ці дні. Не забувайте про персональні листи. Я буду терпляче відповідати лише на кректні запитання по суті.
У ваших міжусобицях участі брати не буду принципово.
Не ви перші і сподіваюсь не останні. Хто захоче зрозуміє. Навіщо бог людині дав мову? Запитуйте що не зрозуміло.
Відповідь буде. Кожному своя.
Пригадую , і малювання і креслення, і всяв ручку і папір , і не дуже кумекаю як оте, ммм, вселенскьо константні 13 сфер, ліпляться до Християнства і до Пірамід в Гіза Плато.

Про "кожному своя" , я надіюсь ви мали на увазі не своє вчення, і я все таки надіюсь що воно як і оті "вселенські константи" буде більш-менш універсальним...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.06.2015 – 00:45

• 1

#210 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 05:23

Перегляд дописужировой ребенок (15.06.2015 – 23:44) писав:

Я вам задав конкретне питання, ДЛЯ ЧОГО ВАМ та біла конструкція на фото.
Якби ви переглянули тему цього запитання б у вас не виникло, Окрім того це не "та біла конструкція" а модель оптимально розгорнутого монолітного куба, яка складається з шести однакових пірамід. Для мене ця модель має поліфункціональне призначення як і ромбододекаедр яким стане ця модель як тільки я влаштую відповідні шарніри які дадуть можливість це наочно продемонструвати щоб не виникало подібних запитань які я приводжу нижче...

Перегляд дописуфростыш_дурак (16.06.2015 – 00:38) писав:

"Конь мене копитом в грудь!" :) , простіть пане Водію, вирвалось .
Пане Водію, а звідки, якщо не секрет,, ви пізнали що Сфера є "вічна форма у Всесвіті" ,..
Це моя субєктивна думка. Так як Сфера має мінімальну поверхю при максимальному обємі. Більш раціональної форми не існує.

Прикріплені файли

• 0

#211 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 09:15

Перегляд дописуВодій (16.06.2015 – 05:23) писав:

оптимально розгорнутого монолітного куба
Скоріше не розгорнутого, а поділеного на пірамідки, а тоді розгорнутого... "оптимально", а чим вам не подобається, поділити кубік на :

Зображення

І я думаю, мій варіант розділення кубика - "оптимальніший" :) Я люблю гратися із Геометрією, це дуже цікаво!

Це моя субєктивна думка. Так як Сфера має мінімальну поверхю при максимальному обємі. Більш раціональної форми не існує.
Так, дійсно, тут би вам знавець топологі розповів би більше, але то не є прості речі, принаймні для мене.
Але, забігаючи на перед, скажу вам що у Природі немає сфер, пірамід, ромбододекаєдрів, кубів і т.д.

Я бачу, ви любите криптографію, і енігматичні коди, але то все людські абстракції, що використовуються для безпечного передавання інформації. Природа не містить ніяких розгорток куба і т.д.

Тому я мабуть від вас не дочекаюсь, сенсу ваших геометричних перетворень... із геом. фігурами, повірте, у Аналітичній Геометрії бувають і не такі чудеса! Тому перш ніж робити заяви про "Вселенські константи", рекомендую ознайомитися із базовими поняттями.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.06.2015 – 09:17

• 1

#212 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 10:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (16.06.2015 – 09:15) писав:

.... у Природі немає сфер, пірамід, ромбододекаєдрів, кубів і т.д. ...
Для вас немає... для мене є. Я стараюсь спілкуватися з людьми які мають структуру мозку подібну до мого. Менгі так комфортно. Не роблю трагедії з того що у когось інший набір структур у мозку як у мене. Живіть у своєму світі і не заважайте жити іншим у своєму. Це рекомендую вам як старша за віком людина. Моя тема специфічна не тратьте на неї час це не для ваших забав... бавтеся в інших темах їх тут вистачає. Ваш пост ще раз говорить що ви не читали тему...
  • 0

#213 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 10:52

Перегляд дописуВодій (16.06.2015 – 10:39) писав:

Для вас немає... для мене є. Я стараюсь спілкуватися з людьми які мають структуру мозку подібну до мого. Менгі так комфортно. Не роблю трагедії з того що у когось інший набір структур у мозку як у мене. Живіть у своєму світі і не заважайте жити іншим у своєму. Це рекомендую вам як старша за віком людина. Моя тема специфічна не тратьте на неї час це не для ваших забав... бавтеся в інших темах їх тут вистачає. Ваш пост ще раз говорить що ви не читали тему...
Наведіть один приклад сфери у Природі.
  • 0

#214 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 13:29

Якби ви переглянули тему цього запитання б у вас не виникло,
Це неправильний висновок. Те, що може здаватися зрозумілим для вас не є таким для всіх.

Тому я і питаю вас, ДЛЯ ЧОГО ВАМ ТА БІЛА КОНСТРУКЦІЯ на фото?

Для мене ця модель має поліфункціональне призначення
Ви сказали, що ця модель має різні призначення, то назвіть хоча б три.
Це мінімальна кількість, щоб використовувати частку полі
  • 2

#215 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 14:19

Перегляд дописужировой ребенок (16.06.2015 – 13:29) писав:

Це неправильний висновок. Те, що може здаватися зрозумілим для вас не є таким для всіх.

Тому я і питаю вас, ДЛЯ ЧОГО ВАМ ТА БІЛА КОНСТРУКЦІЯ на фото?

Ви сказали, що ця модель має різні призначення, то назвіть хоча б три.
Це мінімальна кількість, щоб використовувати частку полі
1.- наочний тест. Ця модель дає можливість побачити наскільки співрозмовник має розвинену просторову уяву.
2 - даний масштаб моделі дає можливість декільком сприймати одні і ті ж ракурси.
3 - дана модель привязана до масштабу людини, так як на ній я демонструю основні моменти які є фундаментом на якому будувалися алегорії у певних релігійних догмах.

І головне. Не ставлю за мету зробити тему доступну і зрозумілу усім. Мені вистачає тієї кількості людей у яких в мозку присутні структури які дають їм можливість усе зрозуміти без зайвих пояснень
"ТА БІЛА КОНСТРУКЦІЯ" трансформується у ромбододекаедр, звичайно без картинок на гранях.

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 16.06.2015 – 14:36

• 1

#216 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 14:45

Добре, діду, а то я думав ви уже зовсім зглузду з’їхали - викликаєте за допомогою того ромбододекаедра ромбів чи квадратів, або приносите йому в жертву дітей.

Те, що ви притомно змогли відповісти на питання взагалі радує, я аж не сподівався, що ви зможете назвати це демнстрацією. Це значить, що здатність усвідомлювати і контролювати свої дії ви поки не втратили. А значить я не стану повідомляти про вас головного пентгексеконтаэдра і за вами не приїде група дисдакисдодекаэдрів.

Поки що.

Але не заходьте занадто далеко, щоб не осягнути суть сутности і не зануритися в саму самість.

Можете продовжувати ваші досліди, як казав Лесь Подорев’янський.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 16.06.2015 – 14:48

• 0

#217 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 17:51

Перегляд дописуВодій (16.06.2015 – 14:19) писав:

Не ставлю за мету зробити тему доступну і зрозумілу усім. Мені вистачає тієї кількості людей у яких в мозку присутні структури які дають їм можливість усе зрозуміти без зайвих пояснень
От бачите, це ще раз доводить моє твердження (поряд із вашою темою про "Навігаційні підсистеми...", де ви не спроможні відповісти навіть на прості запитання), що ви і гадки не маєте про процеси що відбуваються в Природі. Ваші енігматичні коди - це лише людська абстракція, якою і є вся Геометрія. Так, це можна використовувати для передавання зашифрованої інформації, але чи є то наявним Природі, в своєму каононічному вигляді із отими вашими константами, - ні.
Я боюсь, ви навіть не уявляєте , що говорячи про "Вселенські константи" ви "залазите" в дуже цікаво, і не зовсім ту що корелює із здоровим глуздом, а тим більше із Евклідовою Геометрією - царину.

Розумієте, якби люди вивчали навколишній світ як ви, то наврядче зрушили б, далі "шаманізму" , "ібо секретне знання, доступне тільки обраним шаманам, а всі інші мають думати - гадати що воно ото таке, коли шаман про небесні сфери розмовляє :) "

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.06.2015 – 17:55

• 2

#218 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 18:11

Перегляд дописуфростыш_дурак (16.06.2015 – 17:51) писав:

От бачите, це ще раз доводить моє твердження (поряд із вашою темою про "Навігаційні підсистеми...", де ви не спроможні відповісти навіть на прості запитання), що ви і гадки не маєте про процеси що відбуваються в Природі. Ваші енігматичні коди - це лише людська абстракція, якою і є вся Геометрія. Так, це можна використовувати для передавання зашифрованої інформації, але чи є то наявним Природі, в своєму каононічному вигляді із отими вашими константами, - ні.
Я боюсь, ви навіть не уявляєте , що говорячи про "Вселенські константи" ви "залазите" в дуже цікаво, і не зовсім ту що корелює із здоровим глуздом, а тим більше із Евклідовою Геометрією - царину.

Розумієте, якби люди вивчали навколишній світ як ви, то наврядче зрушили б, далі "шаманізму" , "ібо секретне знання, доступне тільки обраним шаманам, а всі інші мають думати - гадати що воно ото таке, коли шаман про небесні сфери розмовляє :) "
http://syg.ma/@daria...-nieghramotnost
Ось вам моя відповідь.
"...Люди, страдающие функциональной неграмотностью узнают слова, но не умеют декодировать язык, находить в нем художественный смысл или техническую пользу. Поэтому читатели и зрители из них никудышные — они предпочитают самую грубую и прямолинейную поп-культуру. Некоторые исследователи считают, что функциональная неграмотность хуже даже обычной безграмотности, поскольку указывает на более глубокие нарушения в механизмах мышления, внимания и памяти...."
  • 1

#219 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 18:45

Перегляд дописуВодій (16.07.2012 – 07:09) писав:

Я не фізик. Мені не доступні будь які прискорювачі елементарних часток. Та для мене цілком доступним є дослідження геометричних тіл. Тому я маю тверді переконання в тому, що це паралельні дослідження тільки різні способи. Незважаючи на те що дослідження ведуться в різних площинах результати можуть бути однаковими.
Феноменальні властивості обєктивних законів гарно проявляють себе коли просторове розташування атомів в кристалах на мікрорівні проявляється і на макрорівні. Тому форми мікрокристалів, які можна спостерігати лише у надпотужні мікроскопи тотожні формам монокристалів які можна розглядати неозброєним оком тримаючи в руках.
Е ні :wacko: . Не так все "логічно" пане Водію, отут як-раз і добре видно вашу обізнаність, навіть у Геометрії.

Ось вам, наприклад "алмаз" , он гляньте які красиві "сфери" , видніються коли "поглянути" на електронні орбіталі

Зображення

Ось вам ще більше, ідеальних сфер у мікросвіті :blush:

Зображення

А ось те, що сильно відрізняє оті ваші розгортки, від Природи Мікросвіту (тільки одна координата у Афінному просторі) :

Скажіть, пане Водію , а як оця формлула "кореляює" із отакою ?

Ви знаєте основні аксіоми Евклідової Геометрії, якою користуєтесь?. А ви знаєте що оті аксіоми відтворити у Природі не зовсім, ммм, вірогідно :)?

Перегляд дописуВодій (16.06.2015 – 18:11) писав:

http://syg.ma/@daria...-nieghramotnost
Ось вам моя відповідь.
"...Люди, страдающие функциональной неграмотностью узнают слова, но не умеют декодировать язык, находить в нем художественный смысл или техническую пользу. Поэтому читатели и зрители из них никудышные — они предпочитают самую грубую и прямолинейную поп-культуру. Некоторые исследователи считают, что функциональная неграмотность хуже даже обычной безграмотности, поскольку указывает на более глубокие нарушения в механизмах мышления, внимания и памяти...."
Ви на конкретні питання, відповідаєте демагогією, якщо ваша істина вірна, то чому ви боєтеся?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.06.2015 – 18:42

• 1

#220 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 16.06.2015 – 21:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (16.06.2015 – 18:45) писав:

то чому ви боєтеся?
Я висловив вам свою думку щодо сенсу нашого спілкування у цій темі. Не бачу в цьому жодних проблем. У нас апріорі не може бути конструктивного діалогу... різні тезауруси!
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних