Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.01.2010 – 22:11

Перегляд дописуFT232BM (26.01.2010 21:06) писав:

Почитав. А про які ви основні "релігії казали"? Можете, наприклад, розтлумачити мусульманський півмісяць?
Крім того постає питання, що якщо це знання було таким корисним, так чого про нього забули? Про яку ви небезпеку кажете? Але більш за все мене цікавить, що переслідували віряни, розробляючи цю символіку, і чи взагалі знали про ті 13 сфер.
Буддизм, Іудаїзм, Християнство з його відгалуженням- Мусульманством.
Мусульманський півмісяць - символ сфери, тому що коло, диск- плоскі. Якщо Мусульманську Кааббу, згідно 108 сури,
заколоти...куб - ставши 6-ма пірамідами розкладеться в хрест. Коли ж ми ці піраміди зберемо вешинами назовні...
в нас вийде ромбододекаедр з кубічною пустотою в середині. А центральна сфера, в групі з 13-ти сфер саме в ромбододекаедр і перетворюється. Лише без всяких пустот. Отже Сфера, Ромбододекаедр, Куб...це трансформації
Вічної Сфери. Куб...це "обрізаний" ромбододекаедр. Ті що розробляють будь що, завжди знають необхідне для цього.
А коли це не так, то це лише гра в розробляння...А корисність цих знань - володіння термоядерним синтезом.
Адже саме просторова структура певних інформаційно - енергетичних систем, забезпечує ті чи інші хіміко - фізичні
властивості речовин, які проявляють себе в тих чи інших процесах.
  • 2

#22 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 27.01.2010 – 16:03

це малюнок святої Євгенії Равасіо, яка намалювала Бога-Отця під впливом вищої духовної сили.

ось повна картина

1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597…Увага - це числа Фібоначчі
як ви думаєте, що спільного між египетськими пірамідами, полотном Леонардо Да Вінчі, соняшником, слимаком, сосновою шишкою і пальцями людини?
відповідь на ці питання криється в дивовижних числах, які були відкриті Італійським математиком середньовіччя Леонардо Пізанським, більше відмомим під іменем Фібоначчі.
Секрет чисел полягає в тому, що кожне наступне число є сумою двох попередніх чисел.
А також є одна унікальна річ, при ділення будь якого числа на попереднє то результатом завжди буде число 1,618 - це і є золота пропорція.
Ця золота пропорція є всюди навколо нас, у всіх рослинах, комахах...і навіть в листку А4

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%...%BD%D0%B8%D0%B5

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  2.jpg   27.12К   10 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Untitled.jpg   60.65К   4 Кількість завантажень:

• 0

#23 Індиго

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 28.01.2010 – 19:22

вибачте за деякі неточності там має бути число близько 1.618...
а взагалі подивіться фільм "золотое сечение" і там вам все стане ясно
  • 0

#24 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 21:02

Перегляд дописуІндиго (28.01.2010 19:22) писав:

подивіться фільм "золотое сечение" і там вам все стане ясно

Жоден фільм не створюється для того, щоб комусь щось стало ясно...нажаль. Фільми, як правило це бізнес, політика,
пропаганда, дезінформація, маніпуляція свідомісттю обивателя для створення тих чи інших вигідних для великого
бізнесу стереотипів існування, яке має замінити Людське Життя.
  • 2

#25 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.01.2010 – 23:07

Перегляд дописуПастух (28.01.2010 21:02) писав:

Жоден фільм не створюється для того, щоб комусь щось стало ясно...нажаль.

тому в межах можливого буду ділитися з вами інформацією яку збирав по світі понад 30 років.
  • 2

#26 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.01.2010 – 11:10

Перегляд дописуІндиго (27.01.2010 16:03) писав:

це малюнок святої Євгенії Равасіо, яка намалювала Бога-Отця під впливом вищої духовної сили.

ось повна картина

1, 1, 2, 3, 5, 8, 13, 21, 34, 55, 89, 144, 233, 377, 610, 987, 1597…Увага - це числа Фібоначчі
як ви думаєте, що спільного між египетськими пірамідами, полотном Леонардо Да Вінчі, соняшником, слимаком, сосновою шишкою і пальцями людини?
відповідь на ці питання криється в дивовижних числах, які були відкриті Італійським математиком середньовіччя Леонардо Пізанським, більше відмомим під іменем Фібоначчі.
Секрет чисел полягає в тому, що кожне наступне число є сумою двох попередніх чисел.
А також є одна унікальна річ, при ділення будь якого числа на попереднє то результатом завжди буде число 1,618 - це і є золота пропорція.
Ця золота пропорція є всюди навколо нас, у всіх рослинах, комахах...і навіть в листку А4

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%97%D0%BE%...%BD%D0%B8%D0%B5

і я кажу, співвідношення висоти до довжини 16:9 порочне

Перегляд дописуПастух (23.01.2010 12:14) писав:

Давайте попорядку. Те що я тут опублікував своєрідна вселенська константа. Точно так як число Пі.
Враховуючи те, що в природі сфера найбільш оптимальна форма, а тим більше маловідома в нашому суспільстві
група 13-ти сфер. Вище вказане вже заслуговує на певну увагу і предмет серйозного обговорення без відкидання будь якої точки зору, незважаючи на те, що дехто, поки що, не все розуміє.

Індіго натуральні це амбідекстри, люди в яких синхронно працюють обі півкулі головного мозку. В минулому це
Леонардо Да Вінчі, Тесла, Енштейн...Серед сучасників, Путін, Святослав Вакарчук...це дані інтернету.
Прошу не путати з лжеамбідекстрами, людьми в яких руки і півкулі працюють по черзі. Швидкість перемикання роботи півкуль може бути значною. Але по суті це люди з принципово відмінними властивостями психіки.
а це гон, Святослав Вакарчук індіго, насмішив:rolleyes:, нещирішого співка небачив, може тому що не ходив на концерти нещиріших
і звичайно, ще спішна аргументація: дані інтернету<_<
а я от, друге пришестя термінатора, і що? це дані інтернетуB)

Перегляд дописуFT232BM (26.01.2010 21:06) писав:

Почитав. А про які ви основні "релігії казали"? Можете, наприклад, розтлумачити мусульманський півмісяць?
Крім того постає питання, що якщо це знання було таким корисним, так чого про нього забули? Про яку ви небезпеку кажете? Але більш за все мене цікавить, що переслідували віряни, розробляючи цю символіку, і чи взагалі знали про ті 13 сфер.
місяць він же круглий, його просто вписати в коло, і ті 13 кіл просто намалювати, взяв навів по контуру, і приїхали:)

Перегляд дописуIA32 (27.01.2010 12:40) писав:

Мені здається, - це взагалі мултиплексний багаторівневий синхросинтез з флуктуаціями більшої кількости плазмомаразмосферичних і, обов*язково енергетичнорозщеплених, сущностей в індиговакуум.)))
я розумію до чого ви прагнете звести дискусію, але в даній темі намагаються деформувати суб"єктивну реальність порушифши загальну картину всепоглинаючої прокрустики, звичайно, можливі підходи здаються амбівалентними і поліморфними спробами звести геометрію символів до спільної системи з ознак симетрії (адже в нас присутня симетрія нульового порядку, при якій ми однозначно переходимо самі в себе), але це всетаки спроба, як на мене зразу приречена на провал, тому що вивести спільну математику для групи яка складається з одиничного символу, це вже дуже просто

Перегляд дописуІндиго (28.01.2010 19:22) писав:

а взагалі подивіться фільм "золотое сечение" і там вам все стане ясно
а от якщо подумати, звідки всялося числення взагалі?
чуваки, це ж філософія, треба колупатися глибше, як на мене причина цих всіх ваших закономірностей те що ми всі зроблені з баріонної матерії, і в неї є свої властивості, нам безспосередньо дано в відчуття тільки електромагнітні і гравітаційні взаємодії, причому, про існування гравітаційних, так і електромагнітних ми здогадуємся дуже пізно, і все ізза того що звикли і приймаємо це як данину
  • -1

#27 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.01.2010 – 23:37

[З цього і треба було починать, а не морочити людям голову. :happytwo:
[/quote]

Прикріплений файл  pro_zuve...vihne.JPG   92.93К   46 Кількість завантажень:
  • 2

#28 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 30.01.2010 – 00:00

Перегляд дописуПастух (29.01.2010 23:37) писав:

[З цього і треба було починать, а не морочити людям голову. :happytwo:

Прикріплений файл pro_zuve...vihne.JPG

Жалкую, але пан на так зрозумів мої слова про "не морочити людям голову".
Щодо статті, то я маю інші уподобання і не читаю те, що мене не цікавить. Ще раз жалкую.
  • 1

#29 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.01.2010 – 01:20

це лише мені здається. що тема синхросинтезу і про неагресивних дивно перегукуються?
по темі - хз...синхросинтез - це коли одночасно про ніщо...
  • 0

#30 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 08:26

Перегляд дописувеснянка (30.01.2010 01:20) писав:

це лише мені здається. що тема синхросинтезу і про неагресивних дивно перегукуються?
по темі - хз...синхросинтез - це коли одночасно про ніщо...

Нарешті. З ваших слів, я побачив, що ви крім назви теми, перед тим як зробити допис не читаєте навіть того, що було написано вище. Ось і виходить - одночасно про ніщо...
В теперішніх ВУЗах в студентських групах одночасно навчаються ті, які за батьківські гроші торують собі кругом стежки,
абсолютно не користуючись своєю головою, і ті, їх за словами авторитетних Учителів відсотків 14, які активно
використовують свою голову на благо собі і групі, і не тільки своїй...
У моїх дописах, декілька раз бло розкрито суть синхросинтезу...одночасно, про те, що не подібно звучить але є
думкою про одне і теж, але в другому ракурсі, який з іншого боку доповнює ваше бачення, таким чином даючи
можливість рухатися від субєктивного, обмеженого, до більш обєктивного і реального...тобто до істинини, яка існує
саме в цю МИТЬ.

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 00:00) писав:

Жалкую, але пан на так зрозумів мої слова про "не морочити людям голову".
Щодо статті, то я маю інші уподобання і не читаю те, що мене не цікавить. Ще раз жалкую.

Нарешті...Я також не читаю те що мене не цікавить. Деколи лише бігло в надії на те, що можливо випадково буде те, що мене зацікавить. Гарне гасло має один форумчанин. Е ніби слова декарта... якби люди розуміли значення слів, які вони говорять суперечок булоб удвоє менше...суть така, дослівно не памятаю в дану МИТЬ.
  • 2

#31 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 16:13

Перегляд дописуПастух (30.01.2010 08:26) писав:

В теперішніх ВУЗах в студентських групах одночасно навчаються ті, які за батьківські гроші торують собі кругом стежки,

В цьому сенсі, нагадаю панові, що сАме в "цю МИТЬ" він сидить за сучасним комп*ютером, котрий теж...вигадали ті, котрі торували собі шлях навчаючись за гроші.

Цитата

Нарешті...Я також не читаю те що мене не цікавить. Деколи лише бігло в надії на те, що можливо випадково буде те, що мене зацікавить. Гарне гасло має один форумчанин. Е ніби слова декарта... якби люди розуміли значення слів, які вони говорять суперечок булоб удвоє менше...суть така, дослівно не памятаю в дану МИТЬ.

На мудрість Декарта, дещо пізніше, була дана достойна відповідь іншою мудрою людиною : "Важко жити серед людей. Надто балакучі".

Повідомлення відредагував Безбожник: 30.01.2010 – 16:15

• 0

#32 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 16:25

Перегляд дописуБезбожник (30.01.2010 16:13) писав:

В цьому сенсі, нагадаю панові, що сАме в "цю МИТЬ" він сидить за сучасним комп*ютером, котрий теж...вигадали ті, котрі торували собі шлях навчаючись за гроші.

Куповані за гроші, екзамени, заліки, курсові...кінець кінців дипломи, це не навчання за гроші. Бути і назививатись...
про що це я, щось я вас не зрозумів або ви мене...

На мудрість Декарта, дещо пізніше, була дана достойна відповідь іншою мудрою людиною : "Важко жити серед людей. Надто балакучі".
Не хочу посилатись на автора, бо думаю що слова запозичені..."...пишу багато, бо маю мало часу."
  • 2

#33 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 18:21

Перегляд дописуПастух (30.01.2010 16:25) писав:

Не хочу посилатись на автора, бо думаю що слова запозичені..."...пишу багато, бо маю мало часу."

Вперше чую, що Зороастр щось у когось запозичив. Я такого не помітив, принаймі.
  • 0

#34 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 22:46

Перегляд дописуПастух (30.01.2010 19:01) писав:

Ви АС.
Думаю саме тепер буде гарний "Синхросинтез" саме в цю МИТЬ...
  • 2

#35 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 19:50

Перегляд дописуПастух (23.01.2010 08:23) писав:

Прикріплений файл hrest.JPG
Так виглядає ромбододекаедр після "розкриття"
Тому монокристал гранату, який є мінералом - тобто камененем, а за формою
згорнутим хрестом - тобто антихрестом. Звідси і назва дюжини яка його "породжує"
Подальші коментарі в наступних публікаціях .
Як хімік зі здивуванням прочитав, що мінерал - синонім каменю... Відколи пане фільозофствуючий Пастуше??? :)
  • -2

#36 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 22:32

Перегляд дописуКрот (1.02.2010 19:50) писав:

Як хімік зі здивуванням прочитав, що мінерал - синонім каменю... Відколи пане фільозофствуючий Пастуше??? :)

Від сотворення світу...мінерал розчинений у воді був мінеральною водою...а у тих хто нею зловфиває піском...камінчиками там де їх дуже не хотять...але про це у інших темах і у приватній переписці. Суть не у вашому
акценті.
  • 2

#37 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 09:39

Перегляд дописуПастух (1.02.2010 22:32) писав:

Від сотворення світу...мінерал розчинений у воді був мінеральною водою...а у тих хто нею зловфиває піском...камінчиками там де їх дуже не хотять...але про це у інших темах і у приватній переписці. Суть не у вашому акценті.
Не кожен мінерал є розчинним у воді і не кожен розчинний стає мінеральною водою у повному сенсі цього слова... Спробуй випий на перший раз розчин Ca (OH)2 (довідка для дилетантів - читається як "Кальцій о аш двічі...), тобто розчин вапна... Смачного Пастуше - доброго тобі синхросинтезу...
  • -2

#38 Крот

Ледар

• Заблоковані
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2010 – 15:49

Перегляд дописуПастух (2.02.2010 13:37) писав:

Взаємно.
Твої знання з хімії на тому скінчилися? Якщо так, то можеш переходити до наступного мінерального розчину KCN (для дилетантів - калій ціаністий). :) На здоровя, Пастуше!

Повідомлення відредагував Крот: 02.02.2010 – 15:50

• -2

#39 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 03.02.2010 – 02:47

off top: Крот і Kljakers - то монолог? :) з іншої сторони, то не є так важливо в темі про синхросинтез обговорювати дефініції понять кристал і камінь. Якщо бажаєте вистовити свої думки - створюйте нову тему. Власне для даної теми, то є неважливо. І неважливо чи пан Пастух сам придумав це чи в когось запозичив. Важливо те, що він доносить це до загалу. І мені здається, що він не претендує на авторство. А якщо не подобається перетирати давно відомі істини - дорога вам в ігри.

В тему. Розумію то собі так: то є щось подібне до того, про що писав Гессе в "Іграх бісеру", про що писав Сковорода, про що говорила багато філософів. Коротко сказати - що весь всесвіт то є єдине ціле. Але і кожний елемент всесвіту містить в собі свій менший всесвіт (мікрокосм, як то його називав Сковорода). Можна вивчати невідоме, знаючи будову чогось меншого. По тій же ж аналогії. Всесвіт - полюсонапралений, тобто є мінус і є плюс. А посередині є так звана золота середина. Теж всім відома і перетерта. Так от. Думаю. що синхросинтез має за мету знаходити оту золоту середину в суперчках, життєвих проблемах і негараздах. То так, шось коротко про те, шо я вловила з меседжів автора теми. То те, до чого прагнуть всі філософські науки сходу, то є те, в що вірить християнство, то є те, чого шукає кожна людина - внутрішньої гармонії і просвітлення - золотої середини нашого внутрішнього світу.

Повідомлення відредагував Amili: 03.02.2010 – 02:49

• 2

#40 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.02.2010 – 15:48

Оскільки тема почалась як туманні розважання, в яких рідко простежується смисл (на жаль, декотрі автори вважають, що нечіткість - це ознака глибини), а далі в ній набули поширення офтоп і перехід на особистості, тема прямує в Балачку.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних