Перейти до вмісту

Синхросинтез.

Повідомлень в темі: 363

#101 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.04.2012 – 19:21

Ну так що, пане водій, ви відкриєте нам таємниці всесвіту, чи ми будемо чекати роками?

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 28.04.2012 – 19:22

• 0

#102 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 28.04.2012 – 20:46

Спробую бути адвокатом форумчанина Водія - "дєньгі вєчєром - таємниці Всесвіту - утром!"
  • 1

#103 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.04.2012 – 00:02

Перегляд дописуWеbеr (28.04.2012 – 20:46) писав:

Спробую бути адвокатом форумчанина Водія - "дєньгі вєчєром - таємниці Всесвіту - утром!"
Благородну місію берете на себе Пане Вебер. Саме так і буду поступати. Лише функцію "дэнег" будуть відігравати адекватні запитання без зайвих емоцій і епітетів. Ця тема як і тема "Володарі Сфер" взаємодоповнюючі і фактично є складовими єдиного інструменту з допомогою якого сподіваюсь мені вдастся поділитися з тими хто цього бажає моїми знаннями і успіхами в оволодінні Сферами. Отже будуть адекватні запитання, або хочаб такі спроби, без образ і негативу - будуть і відповіді.
  • 2

#104 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.04.2012 – 08:53

Мені вас шкода пане Водій. Ви марнуєте свій час на безглузді речі, котрі не варті уваги людини. Коли ж вам пропонують зцілення від вашої хвороби - ви тікаєте від нього та закриваєтесь від світу, обмежуючи його лише тими, хто не розуміє що все про що ви пишете - просто набір слів, що не несе ніякої корисної інформації. Людина не має так марнувати свій час, тому що є безліч більш корисних справ.
  • 0

#105 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.05.2012 – 22:03

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.04.2012 – 08:53) писав:

Мені вас шкода пане Водій. Ви марнуєте свій час на безглузді речі, котрі не варті уваги людини...
...ви мене розчулили своїм співчуттям...тому продовжу.
Пане опонент Ви ж зареєстровані, тож я Вас запрошую в тему. Ви без входу не побачите ілюстрацій які я зараз буду коментувати...

Повідомлення відредагував Водій: 07.05.2012 – 22:05

• 2

#106 Вільнодум

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 1 повідомлень

Відправлено 07.05.2012 – 22:08

Я також чекаю на таємницю світу від пана Водія! :)

Я також чекаю на ТАЙНУ СВІТУ! :)
  • 2

#107 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 07.05.2012 – 22:12

Перегляд дописуВільнодум (07.05.2012 – 22:06) писав:

Я також чекаю на таємницю світу від пана Водія! :)
Так ось. Група з 12-ти сфер які перетворили при стисканні центральну 13-ту у ромбододекаедр та самі перетворились у 12-ть одинаковісіньких "овечок" стали образом апостолів. А одна з них, яка "відкрила" таємницю і "продала" "Хреста" і є Іуда. Якби жодна з овечок не покинула своє місце коло центральної фігури ми б "ніколи" не довідалися про існуванні "Хреста".

Ця група розкриває таємницю і про двох розбійників які були розпяті праворуч і ліворуч від Хреста.
Вам зрозуміло пане Вільнодум про що я ? Чи дати посилання на конкретне зображення?http://tereveni.org/topic/20913/
це допоміжна тема і тут все подано компактно і в чіткій послідовності...
у темі Володарі Сфер використовуйте другу велику групу росилань у тему Синхросинтез, так як перші посилання не зовсім коректні.

Повідомлення відредагував Водій: 07.05.2012 – 22:22

• 2

#108 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 08.05.2012 – 00:52

Перегляд дописуВодій (07.05.2012 – 22:12) писав:

Так ось. Група з 12-ти сфер які перетворили при стисканні центральну 13-ту у ромбододекаедр та самі перетворились у 12-ть одинаковісіньких "овечок" стали образом апостолів. А одна з них, яка "відкрила" таємницю і "продала" "Хреста" і є Іуда. Якби жодна з овечок не покинула своє місце коло центральної фігури ми б "ніколи" не довідалися про існуванні "Хреста".

Ця група розкриває таємницю і про двох розбійників які були розпяті праворуч і ліворуч від Хреста.
Вам зрозуміло пане Вільнодум про що я ? Чи дати посилання на конкретне зображення?http://tereveni.org/topic/20913/
це допоміжна тема і тут все подано компактно і в чіткій послідовності...
у темі Володарі Сфер використовуйте другу велику групу росилань у тему Синхросинтез, так як перші посилання не зовсім коректні.
Еврика!

Зрозумыв не тыльки пан Вільнодум.... я зрозумів....

Пан..... Водій — це друге ..... пришестя..... Ісуса Христа! Ми повинні... впасти на коліна......... преподнести йому його улюблених жертв. Як каже пан Юст - це має бути щось на зразок Скаженої Ягідки.....пан Водій удалиться з нею у щойно реставрований замок, щоб у грудні урочисто вийти і керувати Армагедоном....амінь....
  • -2

#109 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 01:45

Перегляд дописуЕлегантний (08.05.2012 – 00:52) писав:

Еврика!

Зрозумыв не тыльки пан Вільнодум.... я зрозумів....

Пан..... Водій — це друге ..... пришестя..... Ісуса Христа! Ми повинні... впасти на коліна......... преподнести йому його улюблених жертв. Як каже пан Юст - це має бути щось на зразок Скаженої Ягідки.....пан Водій удалиться з нею у щойно реставрований замок, щоб у грудні урочисто вийти і керувати Армагедоном....амінь....
Незважаючи на твій тон, повний жовчі, цинізму, навіть не хочеться підбирати слова....враховуючи що не лише ти кидаєш сюди своє лайно, мені не привикати і в житті реальному таких як ти вистачає. Я зробив роботу якої ти так і не зрозумів. В тому нічого особливого нема. Іди собі чоловіче своєю дорогою. Ти садист чи інший збоченець? Тут для цього є море інших тем. Я не буду жалітися на тебе...думаю ти доросла людина, адекватна, ніби? Не заходь сюди...це не твоє...
невже я не можу вільно поділитися результатами своєї праці з іншими людьми на цій планеті без твого словесного сміття?

Повідомлення відредагував Водій: 08.05.2012 – 01:47

• 1

#110 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 07:37

Перегляд дописуВодій (08.05.2012 – 01:45) писав:

Незважаючи на твій тон, повний жовчі, цинізму, навіть не хочеться підбирати слова....враховуючи що не лише ти кидаєш сюди своє лайно, мені не привикати і в житті реальному таких як ти вистачає. Я зробив роботу якої ти так і не зрозумів. В тому нічого особливого нема. Іди собі чоловіче своєю дорогою. Ти садист чи інший збоченець? Тут для цього є море інших тем. Я не буду жалітися на тебе...думаю ти доросла людина, адекватна, ніби? Не заходь сюди...це не твоє...
невже я не можу вільно поділитися результатами своєї праці з іншими людьми на цій планеті без твого словесного сміття?
Пан Водій, ваш доброзичливий, всерозуміючий і всепізнавший вираз обличчя змінюється на очах! А я лиш задав два питання, які стосоються цієї теми. Перше питання: чи є ви другим пришестям Христа? Де можна придбати квитки на ваш майбутній перфоменс: Армагедон?
  • -1

#111 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 08:14

Перегляд дописуЕлегантний (08.05.2012 – 07:37) писав:

Пан Водій, ваш доброзичливий, всерозуміючий і всепізнавший вираз обличчя змінюється на очах! А я лиш задав два питання, які стосоються цієї теми. Перше питання: чи є ви другим пришестям Христа? Де можна придбати квитки на ваш майбутній перфоменс: Армагедон?
1. Ні.
2. Можу тобі влаштувати індивідуальний перфоменс при реальній зустрічі. Ціна буде в розумних межах...в межах штрафу за порушення правил дорожнього руху. Щоб ти, серденько, ніколи в життєві ДТП не попадав...

Повідомлення відредагував Водій: 08.05.2012 – 08:15

• 2

#112 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 08:28

Перегляд дописуВодій (08.05.2012 – 08:14) писав:

1. Ні.
А звідки тоді така претенціозність на велич Ісуса Христа? Він був Пастухом, і ви Пастух, зараз вже Водій(куди ж ви ведете свою паству?), і, як нещодавно привідкрив карти наш форумчанин Юст. в майбутньому - Фюрер? Це всього-навсього співпадіння чи щось більше?

Цитата

2. Можу тобі влаштувати індивідуальний перфоменс при реальній зустрічі. Ціна буде в розумних межах...в межах штрафу за порушення правил дорожнього руху.
Так ви працюєте з клієнтами ндивідуально? Але ж своїм ніком ви явно натякаєте, що любите працювати з натовпом, отарою, стадом....
  • -1

#113 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 08:47

Перегляд дописуЕлегантний (08.05.2012 – 08:28) писав:

А звідки тоді така претенціозність на велич Ісуса Христа? Він був Пастухом, і ви Пастух, зараз вже Водій(куди ж ви ведете свою паству?), і, як нещодавно привідкрив карти наш форумчанин Юст. в майбутньому - Фюрер? Це всього-навсього співпадіння чи щось більше?

Так ви працюєте з клієнтами ндивідуально? Але ж своїм ніком ви явно натякаєте, що любите працювати з натовпом, отарою, стадом....
Нарешті в мене появилась надія на нормальне спілкування і з Тобою...
1. Вношу ясність щодо ніка і Мого Стада. Я самостійно математично вирахував, виготовив як реальні моделі 12-ти "овечок" так і їхні віртуальні прототипи виконані у програмі Архікад. Вважаючи себе автором цих "овечок" я "пасу" це "стадо" і презентую його для усіх бажаючих. Допускаю що кожна цивілізація у Вселенній рано чи пізно зустрічається з ТИМ "Стадом". Так як СФЕРА у ВСІЙ ВСЕЛЕННІЙ Є СФЕРОЮ. Ну і щодо ОВЕЧКИ БЕЗ ЗОЛОТОГО РУНА...РУНО ЩО БУЛО ПРИНЕСЕНО В ЖЕРТВУ...враховуючи нездоровий фанатизм і готовність багатьох мусульман стати черговим смертником...я не публікую роздумів на цю тему. Та це не значить що я приховую інформацію ...ділюсь нею лише приватно. Пару років тут були мої реквізити. Хто хотів той користався ними.
2. Думаю щодо натовпу з яким я люблю працювати я виразно і недвозначно описав у 1 відповіді. Мій стиль праці - тільки індивідуальний, при конкретній підготовці до спілкування з тим чи іншим опонентом. Спілкування повинно бути продуктивним а не "вбиванням" часу...

Повідомлення відредагував Водій: 08.05.2012 – 08:48

• 2

#114 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 09:04

Пане Водію, я хоч і не зовсім розібравсь в Ваших ідеях, як не намагавсь, але здається основну думку чи напрямок я таки схопив. Якщо я це розумію правильно, Вам буде корисно ознайомитись з роботами Крікорова (якщо Ви їх ще не прочитали). Завантажте з інтернету, або напишіть мені ваш імейл, я скину.
  • 1

#115 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 09:11

Перегляд дописуОнук Велеса (08.05.2012 – 09:04) писав:

Пане Водію, я хоч і не зовсім розібравсь в Ваших ідеях, як не намагавсь, але здається основну думку чи напрямок я таки схопив. Якщо я це розумію правильно, Вам буде корисно ознайомитись з роботами Крікорова (якщо Ви їх ще не прочитали). Завантажте з інтернету, або напишіть мені ваш імейл, я скину.
Дякую. Зараз дам контакт...думаю що нам краще спочатку, перш ніж розбиратись тут. коли нічого не ясно, поспілкуватись приватно.
  • 2

#116 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 09:28

ця тема нагадує таку ситуацію, що є автор теми, який каже, я зараз напишу таку тему, але про що не розповім, бо я відкрив для себе суть, а ви, якщо хочете, то я в персональному контакті розповім, про що це я вам розказую.
напевне, піду і собі напишу тему, про те що в мене є отаке світобачення, і я бачу загальний континіум всього з усім, і зрозумів це я через силу чорирьох, а що там і як, нескажу:)

і найбільше мені бодобється хвальба тих хто цікавиться, дав запитання, поставив його так, що типу, я нешарю, отримуй няшку, ні в такому випадку ти хуже бяки, тільки те і робиш що ображаєш, і по суті питання не ставиш. Хоча відповідь на питання няшки прямо не дано
  • 0

#117 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • 402 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 09:29

Перегляд дописуВодій (08.05.2012 – 08:47) писав:

я не публікую роздумів на цю тему.

Цитата

не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі.

• 0

#118 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 09:48

Перегляд дописуKatod (08.05.2012 – 09:28) писав:

ця тема нагадує таку ситуацію, що є автор теми, який каже, я зараз напишу таку тему, але про що не розповім, бо я відкрив для себе суть, а ви, якщо хочете, то я в персональному контакті розповім, про що це я вам розказую.
напевне, піду і собі напишу тему, про те що в мене є отаке світобачення, і я бачу загальний континіум всього з усім, і зрозумів це я через силу чорирьох, а що там і як, нескажу :)

і найбільше мені бодобється хвальба тих хто цікавиться, дав запитання, поставив його так, що типу, я нешарю, отримуй няшку, ні в такому випадку ти хуже бяки, тільки те і робиш що ображаєш, і по суті питання не ставиш. Хоча відповідь на питання няшки прямо не дано
думаю що і тут зараз вийдемо на рівну дорогу.
Про що тема написано багато разів - напишу ще раз...
Розглядається група з тринадцяти сфер однакового діаметру. Так як ця група сфер є унікальною і стабільною. По суті зрозумілою у будь якому куточку вселенної , так як майже всі небесні тіла мають форму наближену до сфери.
Відповідно це є своєрідна фундаментальна модель яка заслуговує на особливу увагу, в чому я переконався досліджуючи її багато років.
Важливим вважаю є те, що вивчення цієї моделі в динаміці дало несподівані результати, а саме. Чому дюжина з 13-ти сфер є "чортовою"
...з ілюстрацій видно, що трансформована центральна сфера стає геометричнимс тілом яке при "розкритті стає хрестом, значить у згорнутому вигляді є антиподом хреста.
Тепер щодо "тих хто цікавиться"...я не збираюсь засмічувати і так засмічену тему проведенням індивідуальних лікбезів, для цього і є приватне спілкування...

Перегляд дописуЕлегантний (08.05.2012 – 09:29) писав:

...
  • 2

#119 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 10:29

а може сфера це просто еквіпотенціальна поверхня?
та й правильно буде сказати, не сфера а куля, бо сфера, це поверхня, а куля це й те що всередині
та й як бути з еліпсоїдами обертання?
ми ж їх не відкинемо?

та й розгортку можна зробити в іншому вигляді, чому відразу хрест? можна ж напевне буквою Г, чи ще якось. Розгортка річ така, її можна за вуха притягнути, і ми часто бачимо те що хочемо бачити
  • 0

#120 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2012 – 10:54

Перегляд дописуKatod (08.05.2012 – 10:29) писав:

а може сфера це просто еквіпотенціальна поверхня?
та й правильно буде сказати, не сфера а куля, бо сфера, це поверхня, а куля це й те що всередині
та й як бути з еліпсоїдами обертання?
ми ж їх не відкинемо?

та й розгортку можна зробити в іншому вигляді, чому відразу хрест? можна ж напевне буквою Г, чи ще якось. Розгортка річ така, її можна за вуха притягнути, і ми часто бачимо те що хочемо бачити
1. В даному випадку є щось в середині чи ні це не суттєво.
2. Розгортку зроблено єдиним раціональним способом. Центр композитції рівновіддалений від рівнозначних деталей за винятком однієї яка надає композиції стабільності і полярності. Та найважливіше що я пояснив чому дюжина "чортова" ( як варіант "чотова" від слова чота - варта.
3 При чому тут еліпсоїди обертання? Може ще гіперболоїд сюди притягнемо за вушка? В першу чергу інженер а не езотерик. Для мене цікава максимальна кількість принципово, якісновідмінних точок зору але не безсенсовна маячня, яка не має опертя на реальне бачення форми.
4. Я не спішу робити категоричних висновків, запропоновано тему для обговорення...я допоможу все зрозуміти тим які цього хочуть а не вульгарно займаються відвертим "стьобом" ( не знаю українського відповідника )
5 окрім того саме таке розкриття моделі дає багаторазову "завязку" на конкретні астрономічні факти чи явища.

Повідомлення відредагував Водій: 08.05.2012 – 10:56

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних