Перейти до вмісту

Повернення Перуна

Повідомлень в темі: 33

#21 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 31.01.2010 – 07:14

Показала дописи в даній темі прихильників Ющенка знайомій з Англії. Вона - в шоці.

Те, що існує рідновірська течія в духовному просторі країни, у цивілізованих країнах цілковито толерується . Згадаймо, напр., кельтів. Так що рано нам в Європу. Європі є чого боятися, прочитати тільки дописи Івансстефа чи Ластівочки. Та від таких прихильників Ющенка, проукраїнського президента-демократа, там волосся дибки встає. :happytwo:

Повідомлення відредагував Родослава09: 31.01.2010 – 07:16

• 0

#22 Родослава09

Генеральний писар

• Користувачі
  • 717 повідомлень
  • Місто:Велесниця

Відправлено 31.01.2010 – 08:27

А ще тут часто згадують про зомбованість. Ну, то хто у нас імовірніше за все зомбований жидами, не задумувались?

Повідомлення відредагував Родослава09: 31.01.2010 – 08:29

• 0

#23 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 31.01.2010 – 09:33

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 00:58) писав:

ну так виходить :happytwo: я ж в тому не дуже розбираюсь.. а тут один прихильник пише одне, другий - друге, третій-третє пише..
ну добре якщо б це стосувалось нюансів, але навіть у вихзначенні плутаються..
то де ПРавди шукати ??

Шукайте в біблії. Наприклад ось тут:
"Хоч я і неук у слові, але не в пізнанні... Ніхто не обманюй самого себе. Коли хто з вас думає бути мудрим у віці цьому, той будь безумним, щоб стати мудрим. Мудрість світу цього, є безумство перед Богом...тому благаю вас, будьте моїми наслідувачами[/i]".

Щасливої дороги до ПРавди, бажаю Вам.

Цитата

Джерело цього Вашого твердження можна переглянути ???

"Про добродійність і спільність не забувайте, бо такі жертви приємні Богові". (Євреям 13-16)

А раз пан запитав у мене, то залишаю за собою право на коментар. В оригіналі послання Павла написано "judaeus". Тобто, послання юдеям. Адже іншої релігії, на той момент, у євреїв не було. Формально, представникам іншої релігії, котра не визнає Єшуа бен Йосипа сином божим. До того ж, нагадаю пану що указом Катерини II, термін "жиди", було замінено на термін "євреї" в усіх без винятку літературних виданнях, по просьбі Йошуа Цейтліна.
Надалі ж, най пан не шукає в мені свого власного секретаря. Най пан власними перстами перегортає сторінки і вивчає біблію, раз йому це потрібно. Тим більше, що нелогічно запитувати про джерела в "книзі книг" у Безбожника. Логічно - навпаки.

Цитата

Цитата(Lactarius @ 30.01.2010 17:34)
А хто такий отой Пердун?

Цитата

IA32
Їхній главний по бздурам.

Це достойне питання як і великорозумні висновки-терміни від прихожан Христ..перепрошую, Павлової церкви. Втім, який вчитель такі і учні :
"а ми проповідуємо Христа розп*ятого: для іудеїв спокуса, а для язичників - безумство."

То ж залишається тіко подякувати за проповідування "істини" щодо Перуна, шановним панам Lactarius та IA32. Від щирого серця. Павлові теж, особлива подяка.

Повідомлення відредагував Безбожник: 31.01.2010 – 09:42

• 0

#24 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 31.01.2010 – 10:24

Я не піддаюсь на провокації до флейму, але я хочу зрозуміти, і хочу щоб хтось відповів на питання теми
1. хто бачив цей фільм?
2. де його можна переглянути(посилання, якщо є на онлай-кіно, або одним файлом)
3. чому більшість дописів узагалі не мають ніякого відношення до того фільму, а я черговою можливістю до нагнітання релігійної ворожнечі?
4. і що тема про фільм робить у розділі Релігія? :happytwo:
дякую :happy1:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 31.01.2010 – 10:26

• 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.01.2010 – 14:08

Перегляд дописуOdonacer (31.01.2010 07:14) писав:

Релігія слово іноземне, латинське, і тому віра і світогляд наших пращурів взагалі не може бути релігією, бо такого слова не було. Не було і поклоніння, бо всі були родичами до Богів, а родичам не поклоняються, а тільки можуть чи хвалити, чи лаїти.

Також зазначу, що слово Бог теж слав"янське і цим все сказано. І ліпити до нього Бог Яхве, Бог Саваот, Адонай, Господь Бог, Ктулху, Джон Фрум, а також переводити як Бог всяки Годи, Деуси та на інше, це на мій погляд є тільки прикрим наслідком духовного поневолення слов"ян.
ДЯкую за якесь пояснення, але..
Чи не вважаєте Ви абсурдною Заяву що оскільки слово РЕЛІГІЯ іншомовного походження то у нас не могло бути релігіїї..
Адже суть не в назві діянь, суть у формі...

Одразу згадується відома фраза з КВН.. "Якщо ти назвеш цицьки грудьми, цицьки від того краще не стануть"
Окрім того тут
Ви пишете що не було поклоніння, а буквально всі рідновірські теми списані словами ПОКЛОНІННЯ ПЕРУНУ чи ДАЖБОГУ чи ще комусь там з когорти богів..
Я звичайно дякую Вам за спробу донести до мене інформацію..., але наразі не можу зрозуміти хто з Вас ДІЙСНО ХОЧ ЩОСЬ знає..

З,І а звідки Ви взяли що слово Бог словянське ?? можна джерело ?

Перегляд дописуРодослава09 (31.01.2010 08:27) писав:

А ще тут часто згадують про зомбованість. Ну, то хто у нас імовірніше за все зомбований жидами, не задумувались?

напевне ті хто жидів найчастіше згадують.. і хто це подумаємо разом ? хто робить все для того щоб жидівство найчастіше звучало тут на форумі?
  • 0

#26 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 31.01.2010 – 14:10

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 15:08) писав:

напевне ті хто жидів найчастіше згадують.. і хто це подумаємо разом ? хто робить все для того щоб жидівство найчастіше звучало тут на форумі?
А чому жидівство? А не скажімо кавказці, вірмени, грузини.

Треба тему відкрити повернення Осіріса, потім Нута, Ра, Геба і т.д.

Повідомлення відредагував yushchenko: 31.01.2010 – 14:12

• 0

#27 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 14:20

Перегляд дописуБезбожник (31.01.2010 09:33) писав:

Шукайте в біблії. Наприклад ось тут:
"Хоч я і неук у слові, але не в пізнанні... Ніхто не обманюй самого себе. Коли хто з вас думає бути мудрим у віці цьому, той будь безумним, щоб стати мудрим. Мудрість світу цього, є безумство перед Богом...тому благаю вас, будьте моїми наслідувачами[/i]".

Щасливої дороги до ПРавди, бажаю Вам.

так я питався взагалі про язичництво..
  • 0

#28 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 31.01.2010 – 14:40

З такою обкладинкою фільм не буде популярний. Має бути щось на зразок:
Зображення
З Дольфом Лундгреном в головних ролях)
  • 0

#29 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 31.01.2010 – 16:39

Перегляд дописуivansstef (31.01.2010 14:08) писав:

ДЯкую за якесь пояснення, але..
Чи не вважаєте Ви абсурдною Заяву що оскільки слово РЕЛІГІЯ іншомовного походження то у нас не могло бути релігіїї..
Адже суть не в назві діянь, суть у формі...

Це дуже просто.
Якщо у нас готувався борщ, то наприклад для москаля це могло бути названо як щі. Але для москаля то можно пробачити для нього це українськими щами і залишиться. Але коли українець стане борщ щами обзивати, то тут аби ту баланду борщом назвати не можна, або у того українця щось з мактирою стало не той.

Інакше кажучи поняття релігії, це погляд чужинця, який шукає щось аналогичне і хоче це таким обізвати, чи вносить щось своє, якого нема і близько.

Одразу згадується відома фраза з КВН.. "Якщо ти назвеш цицьки грудьми, цицьки від того краще не стануть"

А гірше можуть, бо це означає, що тут щось з цицьками негаразд.

Окрім того тут
Ви пишете що не було поклоніння, а буквально всі рідновірські теми списані словами ПОКЛОНІННЯ ПЕРУНУ чи ДАЖБОГУ чи ще комусь там з когорти богів..
Я звичайно дякую Вам за спробу донести до мене інформацію..., але наразі не можу зрозуміти хто з Вас ДІЙСНО ХОЧ ЩОСЬ знає..

Повертаємось до слів. Поклоніння це слово дії, де має на увазі вклонятися, це коли головою донизу, як ознака покори. Дуже удобна поза щоб голови рубати, чи просто бити по спиняці за щось.
Зрозуміло, що з позицій чужовірства важко зрозуміти, як це можна не вклонятися богу і не боятися його, тому і може думатися так, що якщо Богів славлять і висловлюють їм подяку за щось, то й обов"язково їх бояться і обов"язково їм вклоняються. Це той же ефект борща на погляд москаля.

З,І а звідки Ви взяли що слово Бог словянське ?? можна джерело ?

Я мав на увазі, що це поняття не грецьке і не латинське, звідкіля прийшло християнсьтво з Богом, якого у них нема і не може бути, бо це поняття набагато древніше. Навіть древнішн чим самі слов"яне.
Первісне походження цього слова з санскріту, з корню "бхаг", як щось позитивне, як багатство, вдача, добре буття. "бхагаван"-володар вдачі, володар багатства.
Навіть з цього можна бачити, що бог несе суто людські якості і якщо ним вклонятися, то нічого доброго не вийде, ні багатства, ні вдачі. Ось і маємо, ще маємо після підміни понять.

Зараз Свідки Йєгови так само займаються підміною понять християнського бога за для ловлі чєловєков, і християн це дуже сильно нервує. Але це звичайна справа для христян, тільки в цей раз вона пре проти них.
  • 0

#30 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 31.01.2010 – 17:20

Переніс у фільми.
  • 0

#31 Alhimik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Десь поміж раєм і пеклом: зверху - світло, знизу - тепло

Відправлено 31.01.2010 – 19:00

Як бачу - фільм не критикується. Не дивились?

Ластiвочка - ну я наприклад бачив.
Де онлайн не знаю, одним файлом - мені важко кудись залити, фільм поклав у розділ "Релігія" бо передбачав обговорення відзнятої події.

FT232BM - ідея добра, тільки треба прибрати негра - поставити грека-візантійця (бажано мертвого з руським мечем у грудях, можно хозарина). На вертольотах (поставити боком) - намалювати Коловрат, а в тітрах - указати імена попавших в кадр язичників, як мінімум - обрядодіїв і мастра з обкладинки (можу надати список). Дольфа вдягнути у вишиту сорочку.

"Релігія чи світогляд" - висловлю виключно свою думку. Певною мірою зпрощену.
Язичництво - світогляд. Світогляд що формує норми поведінки, які у свою чергу проявляються у символічних і образних обрядах. З обрядів формується релігія, діячі котрої вже пишуть якесь "святе письмо" як квінтессенцію світогляду. Іде ряд: світогляд-правила життя-символічні обряди-релігія-святе письмо.
Світові монотеістичні релігії перевертають цей ряд навпаки: спочатку з*являється "святе письмо"(написане інколи далеко не святими людьми), насаджується релігія, люди виконують незрозумілі ім обряди, які з часом починають впливати на життя, в результаті змінюється світогляд населення.
Це те що торкається власне земного життя. Релігія/віра як взаємодія з Богом - то окремо.
  • 0

#32 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 01:23

Перегляд дописуAlhimik (31.01.2010 19:00) писав:

Як бачу - фільм не критикується. Не дивились?

Ластiвочка - ну я наприклад бачив.
Де онлайн не знаю, одним файлом - мені важко кудись залити, фільм поклав у розділ "Релігія" бо передбачав обговорення відзнятої події.

а можете залити одним файлом на торрент ??
якщо немає практики можу допомогти.. але якщо Ви зварганили фільм то розібратись в шаблонах наприклад torrents.net.ua не буде проблем..
виникнуть звертайтесь в приват...
  • 0

#33 Alhimik

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Десь поміж раєм і пеклом: зверху - світло, знизу - тепло

Відправлено 01.02.2010 – 21:58

Перегляд дописуivansstef (1.02.2010 02:23) писав:

а можете залити одним файлом на торрент ??
якщо немає практики можу допомогти.. але якщо Ви зварганили фільм то розібратись в шаблонах наприклад torrents.net.ua не буде проблем..
виникнуть звертайтесь в приват...

Ваше бажання було виконано ще до того як воно з*явилось
http://torrents.net....ic.php?t=277996
і тут є:
http://www.hurtom.co...opic.php?t=8021
  • 0

#34 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 01.02.2010 – 22:08

Перегляд дописуAlhimik (1.02.2010 21:58) писав:

Ваше бажання було виконано ще до того як воно з*явилось
http://torrents.net....ic.php?t=277996
і тут є:
http://www.hurtom.co...opic.php?t=8021

А чому не було викладено тут ??

Дякую...
\З,І страшенно не л.блю качати з файлхостингів...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua