Перейти до вмісту

Навігаційні підсистеми організму Людини

Повідомлень в темі: 59

#41 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1972 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 10.06.2015 – 23:40

фростыш_дурак (10.06.2015 – 20:09) писав:

Ахаххахахаааааааааааааааааахахахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаааааааааааааааааахаххахаххххххххххххххххаааааааааах.
Пардон. Я люблю казки, чесно, навіть "Губку Боба" дивлюся майже кожний день :) .

Тепер спробую осягнути, своїми тупими півкулями , що оце написано .
  • Наша планета постійно розділена термінатором на дві принципово відмінні між собою півкулі

Хочемо ми цього чи ні http://uk.wikipedia....%D1%96%D1%8F%29
"Термінатор (від лат. terminare — обмежувати) — лінія, що відокремлює освітлену (світлу) частину небесного тіла від неосвітленої (темної) частини...." відповідно
наша планета обертаючись навколо своєї осі переносить нас то по одну то по іншу сторону від термінатора. Не будемо вникати в особливості існування комах, бактерій і т д. і т. п. Думаю що наше перебування в цих зонах відрізняється якісно по дуже багатьох параметрах. Та в даній ситуації хочу акцентувати увагу на тому, що по відношенню до поверхні планети наші скелети в цих зонах орієнтовані з різницею у 90 градусів. Відповідно вдень навколо мене оточуючі мій скелет , який є набором антен метрового, дицеметрового, сантиметрового діапазону напрямленої дії можуть працювати синхронно, будучи паралельними. То цього не можна сказати про ніч.
Вночі, як правило ми спимо горизонтально і напрям прийому та передачі можливого поширення та отримання паралельним буває рідко. Зате імовірність розміщення окремих скелетів по одній осі досить значна... особливо в моєму оточенні. Я далекий від думки що це істина в останньому прочитанні. Це моя субєктивна думка. Щоб не створювати своєрідного "вінігрету" з окремих думок пропоную не "звалювати" їх усі в один пост. і не придумувати "багатоповерхові" структури. ...іще одне маленьке зауваження... поменше зайвих емоцій. Не думаю що вони тут допоможуть нам зрозуміти один одного.

фростыш_дурак (10.06.2015 – 20:09) писав:

• Цьому є пояснення - п. Земля, набагато більша своїми розмірами, за довжину хвиль, видимої частини ЕМ. спектра що "пре" від з. Сонце.
  • На тій що з боку сонця усі живі організми, особливо люди своїми скелетами -антенами направлені в різні сторони вселенної
По відношенню до поверхні планети вісь скелета людини перпендикулярна вдень. Відповідно вектори осей одними кінцямим спрямовані до одного центру планети - іншими в оточуючу вселенну.
"Шукати хитрий план , і тактику в моїх "постах" зовсім марна справа, хоча можна її туди дофантазувати" ...прочитавши цю вашу фразу і побачивши що ви зникли з фолруму у мене взагалі пропало бажання вдаватися в детальне пояснення своїх думок. Бачу що це дійсно "марна справа"

Повідомлення відредагував Водій: 10.06.2015 – 23:45

• 1

#42 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 11.06.2015 – 00:42

Водій (10.06.2015 – 23:40) писав:

Хочемо ми цього чи ні http://uk.wikipedia....%D1%96%D1%8F%29
"Термінатор (від лат. terminare — обмежувати) — лінія, що відокремлює освітлену (світлу) частину небесного тіла від неосвітленої (темної) частини...." відповідно
Я не запитува у вас, що таке термінатор :aaa: А от, на ті які я запитував у вас питання, ви ні на однісіньке не відповіли :ph34r:

наша планета обертаючись навколо своєї осі переносить нас то по одну то по іншу сторону від термінатора. Не будемо вникати в особливості існування комах, бактерій і т д. і т. п. Думаю що наше перебування в цих зонах відрізняється якісно по дуже багатьох параметрах. Та в даній ситуації хочу акцентувати увагу на тому, що по відношенню до поверхні планети наші скелети в цих зонах орієнтовані з різницею у 90 градусів. Відповідно вдень навколо мене оточуючі мій скелет , який є набором антен метрового, дицеметрового, сантиметрового діапазону напрямленої дії можуть працювати синхронно, будучи паралельними. То цього не можна сказати про ніч.
Вночі, як правило ми спимо горизонтально і напрям прийому та передачі можливого поширення та отримання паралельним буває рідко. Зате імовірність розміщення окремих скелетів по одній осі досить значна... особливо в моєму оточенні. Я далекий від думки що це істина в останньому прочитанні. Це моя субєктивна думка. Щоб не створювати своєрідного "вінігрету" з окремих думок пропоную не "звалювати" їх усі в один пост. і не придумувати "багатоповерхові" структури. ...іще одне маленьке зауваження... поменше зайвих емоцій. Не думаю що вони тут допоможуть нам зрозуміти один одного.
"Скелет-антена" , це звичайни добре. Але, якби кістки представляють собою пористу структуру всередині, і карбонатну, щільну ззовоні,

Зображення
Як відомо (наскільки мені дозволяють розуміти ситуацію мої півкулі), карбонати , наприклад ось такий гарнюній :

Зображення

Не зовсім добре проводят електричний струм . , тобіш отой потік ЕМ Енергії "від Всесвіту" просто, і тупо "вріжеться" в скелет, а далі, а далі нічого . (може підвищиться температура на 1 стомільйоннотисячну градуса :) )

Інша справа, якщо ЕМ поле має достатньо енергії , тобіш, згадуючи формулу діда Планка.

,

ми легко бачимо що Енергія ЕМ хвилі, залежить від частоти. Наприклад, в космічних променях частота більша за

,

тому звичайно, якщо людина потрапить під таку хвилю , достатньої густини потоку енергії (вектор Пойнтинга) , вона відразу загине.

По відношенню до поверхні планети вісь скелета людини перпендикулярна вдень. Відповідно вектори осей одними кінцямим спрямовані до одного центру планети - іншими в оточуючу вселенну.
"Шукати хитрий план , і тактику в моїх "постах" зовсім марна справа, хоча можна її туди дофантазувати" ...прочитавши цю вашу фразу і побачивши що ви зникли з фолруму у мене взагалі пропало бажання вдаватися в детальне пояснення своїх думок. Бачу що це дійсно "марна справа"
"Ваув" :wink2: , "до одного центру планети" - а що , на п. Земля, їх декілька? :) - жарт. Так, в оточуючий простір , ви праві, я боюсь запитати, а що з того? :angry1:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 11.06.2015 – 01:03

• 1

#43 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 11.06.2015 – 17:02

А якби людина могла обігнути поглядом кульку, або сферичну форму, що б тоді?

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 11.06.2015 – 17:03

• 0

#44 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 11.06.2015 – 23:50

жировой ребенок (11.06.2015 – 17:02) писав:

А якби людина могла обігнути поглядом кульку, або сферичну форму, що б тоді?
Тоді кошмар, але кошмар і зарам, кошмар і в минулому. Тому серед кошмарів, можна вибрати слабший. - жарт.

В якому сенсі "обігнути поглядом" , мається на увазі механічне видовження людського ока, чи дифракція (явище "огинання" хвилею перешкод, якщо вони схожі своїми лінійними розмірами із довжиною самої хвилі)? :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 11.06.2015 – 23:53

• 0

#45 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 12.06.2015 – 00:15

Як, поки що не знаю.
Але я над цим працюю.
Якщо не вийде вигнути погляд - я зігну кульку.

Повідомлення відредагував жировой ребенок: 12.06.2015 – 00:41

• 0

#46 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 12.06.2015 – 01:01

жировой ребенок (12.06.2015 – 00:15) писав:

Як, поки що не знаю.
Але я над цим працюю.
Якщо не вийде вигнути погляд - я зігну кульку.
Згинати кульку чи вигадувати "огинаючий погляд" , вся суть у виборі, на жаль статистика виглядає не дуже :( .

Зображення
  • 0

#47 жировой ребенок

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 183 повідомлень

Відправлено 12.06.2015 – 01:12

Наступний орган чуття - це продукування і вловлювання низькочастотних хвиль, на зразок локатора чи кажана.
  • 0

#48 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 17:43

фростыш_дурак (11.06.2015 – 00:42) писав:

.... А от, на ті які я запитував у вас питання, ви ні на однісіньке не відповіли :ph34r:..
"Скелет-антена" , це звичайни добре. Але, якби кістки представляють собою пористу структуру всередині, і карбонатну, щільну ззовоні,
...відповідаю. Я не фізик. Але враховуючи те що вивчав інженерні предмети деякі явища фізики в певній мірі доступі моєму розумінню... і навіть використанню цих знань. В деталі вникати сенсу нема, так як природа цих явищ невідома до кінця і вченим.

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  zz107.jpg   75.67К   3 Кількість завантажень:

• 1

#49 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 18:44

Водій (05.07.2015 – 17:43) писав:

...відповідаю. Я не фізик. Але враховуючи те що вивчав інженерні предмети деякі явища фізики в певній мірі доступі моєму розумінню... і навіть використанню цих знань. В деталі вникати сенсу нема, так як природа цих явищ невідома до кінця і вченим.
То є звичайно дуже добре, телепатія і все таке.. -_- . Але ми розмовляни , зовсім за інше. Ви тут "3 сторінки" форуму, доводили що Скелети Людей - то є антени для радіохвиль метрового діапазону, на мої запитання і зауваження що Карбонати Кальцію - то є не зовсім добрі провідники Ел. Струму :rolleyes: , ви видповіли "що то у мене не правильні характеристики мозку щоб те зрозуміти, і ви не маєте бажання зі мною тоє обговорювати" - якось так. Зате розповіли що таке термінатор :lol: .
Я дуже сумніваюсь, що таке явище як Діелектрики погано відоме Науковцям, і тут постає сакральне питання "Чому люди, антени для радіохвиль метрового діапазону, не створюють з крейди" ???
Відповідно я задаю собі питання, а що як ви не праві, і не тільки в цьому, а і загалом у ваших уявлення про наколишнє середовище, і особливо - Мікросвіт, який підкоряється Квантовим Законам. ??

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.07.2015 – 18:46

• 0

#50 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 18:59

фростыш_дурак (05.07.2015 – 18:44) писав:

То є звичайно дуже добре, телепатія і все таке.. -_- . Але ми розмовляни , зовсім за інше. Ви тут "3 сторінки" форуму, доводили що Скелети Людей - то є антени для радіохвиль метрового діапазону, на мої запитання і зауваження що Карбонати Кальцію - то є не зовсім добрі провідники Ел. Струму :rolleyes: , ви видповіли "що то у мене не правильні характеристики мозку щоб те зрозуміти, і ви не маєте бажання зі мною тоє обговорювати" - якось так. Зате розповіли що таке термінатор :lol: .
Я дуже сумніваюсь, що таке явище як Діелектрики погано відоме Науковцям, і тут постає сакральне питання "Чому люди, антени для радіохвиль метрового діапазону, не створюють з крейди" ???
Відповідно я задаю собі питання, а що як ви не праві, і не тільки в цьому, а і загалом у ваших уявлення про наколишнє середовище, і особливо - Мікросвіт, який підкоряється Квантовим Законам. ??
Перш за усе давайте не будемо перескакувати із теми в тему... добре. Я не фізик я архітектор. Не претендую в питаннях поширення інформації на експертний рівень. І ще, велике прохання, не звалюйте усе в один пост. Важко зрозуміти яка ваша мета. Сумніваюсь що вас цікавить пошук істини.
  • 1

#51 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 20:15

Водій (05.07.2015 – 18:59) писав:

Перш за усе давайте не будемо перескакувати із теми в тему... добре. Я не фізик я архітектор. Не претендую в питаннях поширення інформації на експертний рівень. І ще, велике прохання, не звалюйте усе в один пост. Важко зрозуміти яка ваша мета. Сумніваюсь що вас цікавить пошук істини.
Мене цікавить як скелети, можуть бути антенами для "Вселенських" радіохвиль метрового діапазону. Я наприклад, в Архітектурі - БП (без пойняття :blush: ) , але ж я і не намагаюсь, побудувати новий "Нотр Дам Де'Паріс" , чи як його там.. А от ви мені заявили, що "скелети людей - антени!" , "мікросвіт може бути пояснений на основі отих ікосаєдрів" і т.д. і т.п.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 05.07.2015 – 20:18

• 0

#52 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 20:28

фростыш_дурак (05.07.2015 – 20:15) писав:

Мене цікавить як скелети, можуть бути антенами для "Вселенських" радіохвиль метрового діапазону. Я наприклад, в Архітектурі - БП (без пойняття :blush: ) , але ж я і не намагаюсь, побудувати новий "Нотр Дам Де'Паріс" , чи як його там.. А от ви мені заявили, що "скелети людей - антени!" , "мікросвіт може бути пояснений на основі отих ікосаєдрів" і т.д. і т.п.
У моєму зпорядженні є моє тіло. Мій мозок. Відповідно я можу робити деякі висновки. Волни завжди будуть субєктивними. Хочете сперечатись, сперечайтесь з авторами наведеної мною статті.http://dl2.archivesh...5/web/?archSh=1
Вчені пояснили загадку таємничого біополя
  • 1

#53 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 21:33

Водій (05.07.2015 – 20:28) писав:

У моєму зпорядженні є моє тіло. Мій мозок. Відповідно я можу робити деякі висновки. Волни завжди будуть субєктивними. Хочете сперечатись, сперечайтесь з авторами наведеної мною статті.http://dl2.archivesh...5/web/?archSh=1
Вчені пояснили загадку таємничого біополя
Чудесно, тепер стаття, яка є недоступною по даному посиланню, і "біополе" , яке до "скелетів-антен" , не зовсім корелює з ними.. :wacko:
  • 0

#54 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 05.07.2015 – 21:43

фростыш_дурак (05.07.2015 – 21:33) писав:

Чудесно, тепер стаття, яка є недоступною по даному посиланню, і "біополе" , яке до "скелетів-антен" , не зовсім корелює з ними.. :wacko:
...у мене відкривається моментально
"Вчені пояснили загадку таємничого біополя

03.07.2015 - 15:03
[color=rgb(102, 102, 102)]Біохімік Джон Норман Хансен з Мерілендського університету заявив, що він виявив докази існування біоенергетичного поля навколо людини. Це поле вже тисячі років тому згадувалося в багатьох духовних практиках, але тепер їм зацікавилися вчені." [/color]
мене як архітектора цікавить практка застосування а не наукові трактування.Є результат і прекрасно. Як у роботі з компютером ...я користувач а не розробникhttp://www.transurfi...og-post_94.html
"Основные энергетические законы "...думаю це вам пригодиться."...1. Знание обладает силой влияния. Это означает, что та или иная информация способна как поднять ваше настроение, то есть увеличить вашу энергетику, так и испортить его, то есть снизить ваши силы...."

Повідомлення відредагував Водій: 05.07.2015 – 21:58

• 1

#55 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 06.07.2015 – 21:20

Водій (05.07.2015 – 21:43) писав:

...у мене відкривається моментально
"Вчені пояснили загадку таємничого біополя

03.07.2015 - 15:03
[color=rgb(102, 102, 102)]Біохімік Джон Норман Хансен з Мерілендського університету заявив, що він виявив докази існування біоенергетичного поля навколо людини. Це поле вже тисячі років тому згадувалося в багатьох духовних практиках, але тепер їм зацікавилися вчені." [/color]
мене як архітектора цікавить практка застосування а не наукові трактування.Є результат і прекрасно. Як у роботі з компютером ...я користувач а не розробникhttp://www.transurfi...og-post_94.html
"Основные энергетические законы "...думаю це вам пригодиться."...1. Знание обладает силой влияния. Это означает, что та или иная информация способна как поднять ваше настроение, то есть увеличить вашу энергетику, так и испортить его, то есть снизить ваши силы...."
???????????????
Скелети-Антени - що приймають Вселенське Випромінювання Метрового Діапазону. До чого тут "біополе" , хай навіть і не уявне :) , фотон-віртуальний_фотон розсіювання ?? :wacko: .
Я вас, в десятий раз уже запитую, "як крейда може буте антеною для приймання радіохвиль метрового діапазону" ? :) .
І доречі, це ви мені заявили , що ви є компетентним у Фізиці, а я є " нездатним то сприйняти" , ви мені приводили картинки , "термінатора" , і говорили що "Скелети-Антени РМД" - то є факт! І на тому факті, ви побудували свою теорію.
Тепер ви мені замість статтей по "СВЧ" зброї, приводити статті по "біополю" , до чого тут це "біополе"? Воно впливає на ЕМ властивості, грубо кажучи , бруска крейди? Я сумніваюсь....
  • 0

#56 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1972 повідомлень

Відправлено 10.07.2015 – 00:14

https://www.youtube....ObVDU6DrhQ#t=19
Чому бог дав людині двоє очей? https://www.youtube....ObVDU6DrhQ#t=19

Повідомлення відредагував Водій: 10.07.2015 – 00:15

• 0

#57 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 10.07.2015 – 05:41

Водій (10.07.2015 – 00:14) писав:

https://www.youtube....ObVDU6DrhQ#t=19
Чому бог дав людині двоє очей? https://www.youtube....ObVDU6DrhQ#t=19
Еее ні, пане водію, не чіпайте Еволюційне Вчення, яке доречі визнала Офіційна Римокатолицька Церква і Єпархапат, чи як там його .
То ви Квантову Фізику, пробуєте пояснити отими Ікосаєдрами - безуспішно, то у вас Електродинаміка на очах змінюється... , а тепер прийнялися за Генетику/Біологію !? Або давайте докази, або не пустословте.
  • 0

#58 Drezdenstpz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 05.11.2016 – 12:02

Маю навітел
Хочу на планшет поставити навігацію СІТІ-ГІД але вона платна...хто що порадить як то зробити може хтось має інші хороші карти...допоможіть
  • 0

#59 Lizanum

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень

Відправлено 23.01.2017 – 04:51

Маю навітел
Хочу на планшет поставити навігацію СІТІ-ГІД але вона платна...хто що порадить як то зробити може хтось має інші хороші карти...допоможіть
  • 0

#60 Witmarkclabe

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 09.02.2017 – 19:43

Кому як, ось я в носі усіма пальцями довбаюся: у них різні параметри, і тому вони різні ділянки носа очищують.

А ще мені здається, що еволюція не стоїть на місці, і через мільйони років кількість пальців у наших нащадків може бути іншою.

Косметика с доставкой на дом
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua