Перейти до вмісту

Навігаційні підсистеми організму Людини

Повідомлень в темі: 59

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.04.2012 – 00:16

щойно "прогуглив" назву статті...цитат і посилань не наводжу попрацюйте самі але подумайте над ефектом при муштрі в армії...рекламі і взагалі...всюди для того щоб маніпулювання людиною було успішнішим використовують масовість.
  • 2

#22 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.04.2012 – 09:19

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 00:16) писав:

щойно "прогуглив" назву статті...цитат і посилань не наводжу попрацюйте самі але подумайте над ефектом при муштрі в армії...рекламі і взагалі...всюди для того щоб маніпулювання людиною було успішнішим використовують масовість.
ну да, це ж очевидно, для того щоб в людини працювали навігаційні системи потрібно застосовувати масовість
  • 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 14:37

Перегляд дописуKatod (25.04.2012 – 09:19) писав:

ну да, це ж очевидно, для того щоб в людини працювали навігаційні системи потрібно застосовувати масовість
...якраз масовість у маніпуляціях застосовується для навязання індивідууму певних стереотипів і передбачуваності вчинків, щоб максимально відімкнути якомога більше навігаційних систем людини, щоб збалансована самостійна робота обох півкуль була зведена до мінімуму. Щоб людина ні в чому не сумнівалась, не мала власних точок зору а користувалась трафаретними заготівками автоматично, ставши своєрідним бездушним біороботом придатком різних технологічних систем. Такі біопридатки , при мінімальних затратах на їхнє функціонування дають надприбутки маніпуляторам. Для них не існує поняття людської гідності, так як його маніпулятори замінюють на гіпертрофовану пиху і гординю. Фірмовий одяг, відповідний імідж "фірми" дає такому біопридатку відчуття зверхності над оточуючими. Відповідно влаштовується реальний розрив біопридатка з соціумом і негативне ставлення до соціуму як такого. Навіть статеві стосунки перетворюються на сексуальні послуги котрі купуються як і інший товар того чи іншого гатунку. Такі "люди" стають самозакоханими "нарцисами" коли маятник максимально відхиляється в один бік і закомплексованими невротиками - людиноненависниками котрі в першу чергу ненавидять себе, коли маятник відхиляється в інший бік...

Повідомлення відредагував Водій: 25.04.2012 – 14:40

• 2

#24 Скай

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 86 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 15:56

Я в захопленні від останнього поста Водія: все чітко, логічно, правильно! Виявляється, може написати без всяких аморфних заморочок, якщо захоче. Ставлю плюса в першу чергу за стиль.
  • 1

#25 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:13

Перегляд дописуСкай (25.04.2012 – 15:56) писав:

Я в захопленні від останнього поста Водія: все чітко, логічно, правильно! Виявляється, може написати без всяких аморфних заморочок, якщо захоче. Ставлю плюса в першу чергу за стиль.
а я приберу плюсик, явно людина далека від армії, і напевне там ніколи не була. Чисте теоретизування, відкидання вихідних данних. Та ще й відхиляння від теми.
  • 0

#26 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 16:45

Перегляд дописуKatod (25.04.2012 – 16:13) писав:

а я приберу плюсик, явно людина далека від армії, і напевне там ніколи не була. Чисте теоретизування, відкидання вихідних данних. Та ще й відхиляння від теми.
Не хотів я про це писати...та ситуація змусила. Перед моїми очима, коли я читаю дописи користувача Катода стоїть два образи цієї людини. Ніби реальне фото - портрет крупним планом молодого чоловіка після їзди на велосипеді без болотників , від чого все лице вкрито сотнями краплин якогось темного субстракту...і фрагмент верхньої частини розвідного ключа "гайсака"...я офіцер і залишусь ним до кінця своїх днів. Я давав клятву Народові Який Вміє Радитись. Пару разів проходив перепідготовку перед отриманням наступного звання. Мої стосунки з армією це мої стосунки і не місце їх тут обговорювати. З "вихідними даними" працюю все життя. Так як від початку свого життя жив серед технічно грамотних людей. Тільки ті, для яких суть справи не важлива, різними формальними "придирками" угроблять те що їм не дається, або те на що їх "нацькували" . На перепідготовці, на яку я направлявся з посади держслужбовця лекції і практичні заняття проводили офіцери не нижче звання полковника які свої звання здобували в реальних бойових діях в Афганістані. Сьогодні і я практикуючий проектант, за проектами котрого збудовано і будуються реальні обєкти. І якщо я вважаю за потрібне поділитися своїми думками тут, в темі мною створеній...то незалежно від того ставиш ти мені плюсика чи ні не засмічуй її і не провокуй інших ( ти для цього маєш більше ніж достатньо тем ) ...це все я говорю до того віртуального образу який ти генерував у моїй свідомості. Я тебе не хочу принижувати. ти це прекрасно робиш сам. Бог тобі суддя. Ми з тобою надзвичайно різні люди...ігноруй мене...не читай моїх дописів, навіщо тобі це ?
  • 2

#27 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 25.04.2012 – 20:02

Перегляд дописуВодій (25.04.2012 – 16:45) писав:

Не хотів я про це писати...та ситуація змусила. Перед моїми очима, коли я читаю дописи користувача Катода стоїть два образи цієї людини. Ніби реальне фото - портрет крупним планом молодого чоловіка після їзди на велосипеді без болотників , від чого все лице вкрито сотнями краплин якогось темного субстракту...і фрагмент верхньої частини розвідного ключа "гайсака"...я офіцер і залишусь ним до кінця своїх днів. Я давав клятву Народові Який Вміє Радитись. Пару разів проходив перепідготовку перед отриманням наступного звання. Мої стосунки з армією це мої стосунки і не місце їх тут обговорювати. З "вихідними даними" працюю все життя. Так як від початку свого життя жив серед технічно грамотних людей. Тільки ті, для яких суть справи не важлива, різними формальними "придирками" угроблять те що їм не дається, або те на що їх "нацькували" . На перепідготовці, на яку я направлявся з посади держслужбовця лекції і практичні заняття проводили офіцери не нижче звання полковника які свої звання здобували в реальних бойових діях в Афганістані. Сьогодні і я практикуючий проектант, за проектами котрого збудовано і будуються реальні обєкти. І якщо я вважаю за потрібне поділитися своїми думками тут, в темі мною створеній...то незалежно від того ставиш ти мені плюсика чи ні не засмічуй її і не провокуй інших ( ти для цього маєш більше ніж достатньо тем ) ...це все я говорю до того віртуального образу який ти генерував у моїй свідомості. Я тебе не хочу принижувати. ти це прекрасно робиш сам. Бог тобі суддя. Ми з тобою надзвичайно різні люди...ігноруй мене...не читай моїх дописів, навіщо тобі це ?
ну от, ти хароший, а я поганий
хоча, всі ми самодури, і займаємось самодурством в міру своїх можливостей, от і все

а армія, це система яка виробляє людиномінімум, тобто людину, з мінімальними можливостями, усіми, і розумовими, і моральними. Звичайно це відбувається з тими, хто ведеться на дії які нав"язують командири.
взагалі, нормальних військових знав мало
я різкий, бо щост мене все дратує на теревенях, і ці теми ніпрощо, з нарочитою серйозністю

я буду читати твої дописи, і намагатися їх зрозуміти, і вказувати на те що неподобається, і на те що подобається теж

та й взагалі, треба вести розмову по темі, і про військових.
якщо розглядати частину яка складаєтсья з новоприбувших військових, то це нагадує перегріту чисту рідину, яка нагріта вище точки кипіння, будьяке втручання ззовні, призводить до миттєвого пароутвоерння. Але ця енергія неможе вивільнитись через пароутворення, тому з"являються нові ступені вільності, на які іде енергія. (отаке от абстрактне самодурство :))
як на мене тема сигнальних систем людини і армія стоять дуже далеко, спільне в них тільки те, що в армію не беруть з вадами сигнальних систем.
  • 1

#28 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 25.04.2012 – 23:08

Перегляд дописуВодій (24.04.2012 – 23:39) писав:

https://www.facebook...49815048409297/
...даруйте за російську, люди почали працювати над перекладом. Можете підключитись до роботи хто може швидше буде.
Прочитала рекомендовану статтю, - ну і я таки застара, щоб у таке вірити :) Як на мене - там всьо не то, там є якісь факти, часто перекручені і підігнані під авторову ідею. Якби Ви, Водію, не звернулись особисто до мене, то я би і нічого й писати не стала. Надіюсь, що моя думка не попсує наші щойно відновлені дружні відносини ;)

Постараюсь стисло і по суті.

1. Якщо би "синдром сотої мавпи" був правдою, то це було би науковим відкриттям і зараз ми би реально відчували його впливи. Цей дослід починався у далекому 1952р. і хоч мавпи навчились одна від одною мити картоплю, але ніде не підверджено, що у різних місцях незалежно. Могло би бути, що молодші швидше навчались, ніж старші і почали всі мити, як виросло нове покоління. Могло поширитись на декілька ближчих островів, бо кілька мавп просто переплили туди. Якщо би то дійсно працювало, то 60-ть років після "відкриття" бідні мавпи працювали би на нас на заводах чи шахтах, аж би гай шумів, або хоч би лахи прали, на крайню біду (мій сарказм чисто до автора статті, не до Вас, Водію :)

2.

Цитата

В глухом закарпатском селе, в небольшой деревушке, затерянной в горах, единственный музыкальный инструмент — скрипка, на ней играет и стар и млад. четырехлетний ребёнок берёт в руки скрипку и… Игорь Ойстрах рвёт на себе остатки волос. Так виртуозно играть просто невозможно! Кто ты учился, мальчик? — Нигде, у нас все так играют. Я смотрел как папа играет, взял смычок и тоже стал играть. Это не фантастика, это быль. Есть документальный фильм об этом.
Чому нема назви села? От Ви, Водію, живете на Закарпатті, Ви таке бачили чи чули, щоб малі діти не пиляли пилою по скрипці, а мелодійно грали? На одному з найтяжчих інструментів?

3.

Цитата

Еще пример. Сто лет назад Джонни Вейсмюллер (будущий Тарзан в кино) проплывает дистанцию 100 метров кролем быстрее всех в мире — за 1 минуту 22 секунды. Чемпион мира! Никто быстрее не плавает на всей планете.
Проходит всего 50 лет и 1 минута 22 секунды это только второй юношеский разряд по плаванию. Вы представляете, несколько миллионов человек на Земле спокойно могут проплыть стометровку быстрее, чем Джонни Вейсмюллер!
Результат Вейсмюллера у стометрівці, вільним стилем, у 1924-му р. 57,4 секунди. Звідки автор витягнув свої 1 хв. і 22 сек.??? Час з роками зменшується, але можливо тому, що плавці більше спеціалізуюються і більше часу приділяють тренуванням. Або і препарати різні "допомагають".

4.

Цитата

Есть такая теория, что изначально человек умеет всё, потом всё забывает, и обучаясь например вождению, он просто вспоминает, лучше или хуже, быстее или медленнее, как он умел водить в оригинале. То же самое с иностранными языками, игрой на музыкальных инструментах, навыками в других науках и искусствах.
Якщо немовля "знає все", то нащо тоді, щоб мозок ріс і розвивався? Всі батьки знають, що новонароджені мають "тімячко", тобто мяку, незарослу кістками ділянку на голівці. Воно, щоб кістки могли рости вміру того, як росте мозок. Навіть коли "тімячко" видимо заросло, то все одно між ділянками черепних кісток є хрящі, що дають можливість черепу збільшуватись. Тому дитячий мозок такий сприйнятливий до навчання, що для виживання було важливо якнайшвидше навчитись орієнтуватись у складному і чужому світі, він, як губка, вбирає все нове, а не "забуває". Тоді би нікому не треба було нічого вчитись, а скальпель в руки, як Доктору Пі - і вперед!

Ну, може досить, і, як закінчує автор:

Цитата

А сомневающиеся , негативщики и неверующие и не мешают процессу пусть отойдут в сторонку.
- відходжу в сторонку. Невіруюча я і нема на то ради :)
  • 1

#29 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 26.04.2012 – 08:11

Перегляд дописуAquarius-ka (25.04.2012 – 23:08) писав:

Надіюсь, що моя думка не попсує наші щойно відновлені дружні відносини ;)
...Постараюсь стисло і по суті.
1. Якщо би "синдром сотої мавпи" був правдою, то це було би науковим відкриттям і зараз ми би реально відчували його впливи... Якщо би то дійсно працювало, то 60-ть років після "відкриття" бідні мавпи працювали би на нас на заводах чи шахтах, аж би гай шумів, або хоч би лахи прали, на крайню біду (мій сарказм чисто до автора статті, не до Вас, Водію :)
2.Чому нема назви села? От Ви, Водію, живете на Закарпатті, Ви таке бачили чи чули, щоб малі діти не пиляли пилою по скрипці, а мелодійно грали? На одному з найтяжчих інструментів?
3.Результат Вейсмюллера у стометрівці, вільним стилем, у 1924-му р. 57,4 секунди. Звідки автор витягнув свої 1 хв. і 22 сек.??? Час з роками зменшується, але можливо тому, що плавці більше спеціалізуюються і більше часу приділяють тренуванням. Або і препарати різні "допомагають".
4Якщо немовля "знає все", то нащо тоді, щоб мозок ріс і розвивався? Всі батьки знають, що новонароджені мають "тімячко", тобто мяку, незарослу кістками ділянку на голівці. Воно, щоб кістки могли рости вміру того, як росте мозок. Навіть коли "тімячко" видимо заросло, то все одно між ділянками черепних кісток є хрящі, що дають можливість черепу збільшуватись. Тому дитячий мозок такий сприйнятливий до навчання, що для виживання було важливо якнайшвидше навчитись орієнтуватись у складному і чужому світі, він, як губка, вбирає все нове, а не "забуває". Тоді би нікому не треба було нічого вчитись, а скальпель в руки, як Доктору Пі - і вперед!
Ну, може досить, і, як закінчує автор: - відходжу в сторонку. Невіруюча я і нема на то ради :)
Шановна п.Aquarius-ka я сьогодні неймовіоно щасливий від того, що Ваш допис, є яскравим прикладом того якого спілкування, і не тільки тут, чи на інших форумах я прагну. Це приклад, який повинні зрозуміти і взяти на "озброєння...ні, я не беру в "лапки" цього слова, бо дійсно, Слово, Ваше слово, стає компонентом потужної Творчої Зброї. Ця зброя - Словесний Бінар. Ви скурпульозно, детально описали своє бачення предмету обговорення. Причому Ваше бачення структуроване - не формальне, не схематичне. Ваше бачення надзвичайно просторове і зрозуміле. Чи правда це про що іде мова я не знаю...та в мене також є своє бачення. Я його напишу трошки пізніше. Зараз акцентую увагу на технологічному моменті нашого спілкування. Більшість людей, спілкуючись, стараються в одне речення вкласти свою думку - суть того про що ідеться. Малючи візуальну схемку декількома лініями передати суть. Кажуть лаконічність сестра таланту...але...це "працює" тоді, коли мова іде про щось елементарне. Тобто таке, яке є річчю самою у собі, тобто якоюсь неподільною деталлю чогось складнішого. Коли ж мова іде бодай про дві деталі...та ще і про їхню взаємодію у якомусь ще складнішому пристрої цей принцип лаконічності перестає "працювати". Щоб усі зрозуміли про що ідеться приймемо Ваш допис, Вашу точку зору за своєрідну "Деталь" майбутньої "Конструкції"...моя точка зору може бути "паралельною" Вашій...своєрідний погляд в розрізі Ваших акцентів. Або...викладом того бачення проблеми на якому акцентував увагу я. Проблема не проста. Так як вкотре мова іде про чергову спробу глобальної маніпуляції усім людством. Щоб знову обдурити системи Нашої Навігації і збити нас з Правильного Курсу. Проблема настільки серйозна і не проста, що просто смішно і нереально навіть бажати...в одному чи декількох реченнях поставити крапки над всіма "І". Перш ніж написати своє бачення я хотів би почути думку ще когось, саме про розуміння технологічної складової Нашої дискусії...
  • 2

#30 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 26.04.2012 – 21:09

Я теж рада, що Ви, Водію, нормально сприйняли мою, трохи відмінну від Вашої, думку :)

Перегляд дописуВодій (04.02.2010 – 08:05) писав:

Та своєрідною, найпотужнішою навігаційною системою є інтуіція...
От з цим я дуже згідна. Ось і Стів Джабс, один з творців Макінтоша і Яблука, говорив про то у промові до студентів незадовго перед смертю:

Цитата

“Your time is limited, so don't waste it living someone else's life. Don't be trapped by dogma - which is living with the results of other people's thinking. Don't let the noise of other's opinions drown out your own inner voice. And most important, have the courage to follow your heart and intuition. They somehow already know what you truly want to become. Everything else is secondary.”

Ваш час обмежений, то не варто марнувати його живучи життям інших людей. Не попадайтесь у пастку догми - що є результатом думок інших людей. Не дозволяйте шуму переконань інших заглушити ваш внутрішній голос. І найважніше - майте смілість слідувати поклику власного серця та інтуіції. Вже вони та знають, ким насправді ви хочете стати. Все інше вторинне".

Так само, оглядаючись назад, я бачу, що те, що я любила і що не любила ще дуже малою дитиною, залишилось на все життя, скільки би мною не баламутили. Коли мене заставляли довгими годинами вистоювати церковні служби, то хоч як я стралась любити доброго бозю, я ішла туди, як у тюрму. Розп*ятий Ісус був просто страшний і я дивувалась, як то так, що всі його люблять, а він висить на хресті, з рук тече кров, його цілуюють, але не знімуть і не відвезуть у лікарню. Святі або хижо зирили висушеними лицями і погрозливо кивали гачкуватими пальцями, або були такі єлейно-солоденькі, що мені аж встидно було за них. А ще вони "знали", що я не тільки молюся, а з цікавістю дивлюся на людей, на їх одяг, на то, що по більших святах свічку дають тримати не тим біднякам, що служби не пропускають, а багачам, що і являються два рази у рік. Я любила своїх маму і тата і старалась бути побожною, і піти до неба, але як багато гарніше було надворі, де цвіли яблуні і кульбаби, кумкали жаби, мукали корови і кудкудакали кури. А ще цікаво було читати про подорожі і пригоди, і ходити в школу, і писати, і малювати, і шити, і вишивати, і ... Так воно і тепер, лиш то, що вже не треба придурюватись...
  • 1

#31 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 29.04.2012 – 00:36

Перегляд дописуAquarius-ka (26.04.2012 – 21:09) писав:

Я теж рада, що Ви, Водію, нормально сприйняли мою, трохи відмінну від Вашої, думку :)
Радий що нарешті ми... ніби...зробили перші кроки на зустріч. Чому ніби? Не варто рухатись далі, коли нема гармонії і узгодженості в цих кроках. Який сенс в окремих точках зору якщо вони стосуються не одного спільно визначеного предмету обговорення. Уявіть собі що ми захотіли взнати форму горнятка дивлячись на нього з фіксованих точок зору. Ви бачите його зверху я з боку. Ви бачите відповідно кружечок Я бачу трапецію. Коли ми складемо ці різні бачення то ми зрозуміємо яка насправді форма горнятка. Та коли ми будемо складати різне бачення різних предметів ми ніколи нічого не зрозуміємо і наша розмова переросте у звинуваченнЯ один одного . Отже перше ніж приступати до певної співпраці ми повинні детально опрацювати алгоритми цієї співпраці. Тому перше ніж використовувати свої тіла і свій інтелект ми повинні детально без поспіху зрозуміти як працюють ці системи нашого організму які відповідають за його адекватну "привязку" до координат цього світу в якому знаходимось.
Ми ніби починали обговорювати ефект сотої мавпи і я прочитавши Вашу думку, мав висловити своє бачення...правда почувши спочатку розуміння інших учасників розмови...та замість цього я почув цікаву інформацію...та яка, як мені здається до предмету обговорення відношення безпосереднього не має...
В темі навігації дуже важливо, вибираючи координати дотримуватись певної дисципліни - якщо бажаємо зорієнтуватися в просторі то обидві координати повинні відноситись до простору але до різних осей...якщо хочемо зорієнтуватися в часі...то повинні використовувати відповідні прилади і одиниці вимірювання прийняті загалом для цих процедур. Якщо ж ми різні дані різних систем відліку попробуємо поєднати між собою жодної навігації не буде. Отже лише коректне адекватне спілкування з максимальним використанням загальноприйнятих, зрозумілих "систем привязки" дасть нам можливість обєднати Наше Бачення з Баченням Другого. Таким чином піднявшись на якісно вищий рівень пізнаня віддалившись від нашого однобокого субєктивного бачення зробивши крок назустріч реального стану справ...Ми отримаємо результат який влаштує нас обох.

Повідомлення відредагував Водій: 29.04.2012 – 00:40

• 1

#32 п. Коцький

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 29.04.2012 – 12:24

От на якому наві часом добираєшся додому, що зранку сам не пам"ятаєш,- ніхто не знає :wink2:
  • 0

#33 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.10.2014 – 16:10

Перегляд дописуп. Коцький (29.04.2012 – 12:24) писав:

От на якому наві часом добираєшся додому, що зранку сам не пам"ятаєш,- ніхто не знає :wink2:
..виявляється що таки довідалися..Нобелевську премію по медицині присудили за нейрони навігації... УРА..http://econet.ua/art...rony-navigatsii

Повідомлення відредагував Водій: 08.10.2014 – 16:11

• 1

#34 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 19.12.2014 – 20:22

люди орієнтуються за високоми об’єктами(гори, дерева)

Перегляд дописуВодій (04.02.2010 – 08:05) писав:

Та своєрідною, найпотужнішою навігаційною системою є інтуіція...
інтуіцією назвали підключення до "ноосфери"
  • 1

#35 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 25.02.2015 – 19:51

Перегляд дописуArmando (19.12.2014 – 20:22) писав:

люди орієнтуються за високоми об’єктами(гори, дерева)

інтуіцією назвали підключення до "ноосфери"
...дума що наш мозок постійно підключений до ноосфери як компютери до мережі.
темні палочки на малнку умовно показано напрям наших тіл- антен

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Водій: 25.02.2015 – 19:58

• 1

#36 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 08.06.2015 – 20:44

Перегляд дописуВодій (25.02.2015 – 19:51) писав:

...дума що наш мозок постійно підключений до ноосфери як компютери до мережі.
темні палочки на малнку умовно показано напрям наших тіл- антен
Шо це за "білібердятина"? А ну-ка, "по полочкам і с вираженієм" ! :) Хтось може пояснити що це за "образовтворче мистецтво"?
  • 0

#37 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 09.06.2015 – 22:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (08.06.2015 – 20:44) писав:

Шо це за "білібердятина"? А ну-ка, "по полочкам і с вираженієм" ! :) Хтось може пояснити що це за "образовтворче мистецтво"?
Прошу повторити запитання нормальною мовою.
  • 1

#38 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 09.06.2015 – 23:12

Перегляд дописуВодій (09.06.2015 – 22:28) писав:

Прошу повторити запитання нормальною мовою.
Я її давно забув :)

Поясніть пане, що ото воно зображено на картинці??? Схоже на перший, людський, штучний, супутник п. Земля :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 09.06.2015 – 23:12

• 1

#39 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.06.2015 – 17:31

Перегляд дописуфростыш_дурак (09.06.2015 – 23:12) писав:

Я її давно забув :)

Поясніть пане, що ото воно зображено на картинці??? Схоже на перший, людський, штучний, супутник п. Земля :)
Наша планета постійно розділена термінатором на дві принципово відмінні між собою півкулі. Одна на стороні сонця - інша з тіньового боку. На тій що з боку сонця усі живі організми, особливо люди своїми скелетами -антенами направлені в різні сторони вселенної. На тіньовій стороні майже всі живі організми сплять. відповідно, особливо люди імовірно комунікують на рівні електромагнітних та інших хвиль між собою. Створюючи своєрідний планетарний інформаційний сервер. Півкулі нашого ж мозку є очевидно лише своєрідними примачами та передавачами які можуть комунікувати з планетапрною інформаційною мережею - ноосферою.
  • 0

#40 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 10.06.2015 – 20:09

Перегляд дописуВодій (10.06.2015 – 17:31) писав:

Наша планета постійно розділена термінатором на дві принципово відмінні між собою півкулі. Одна на стороні сонця - інша з тіньового боку. На тій що з боку сонця усі живі організми, особливо люди своїми скелетами -антенами направлені в різні сторони вселенної. На тіньовій стороні майже всі живі організми сплять. відповідно, особливо люди імовірно комунікують на рівні електромагнітних та інших хвиль між собою. Створюючи своєрідний планетарний інформаційний сервер. Півкулі нашого ж мозку є очевидно лише своєрідними примачами та передавачами які можуть комунікувати з планетапрною інформаційною мережею - ноосферою.
Ахаххахахаааааааааааааааааахахахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаааааааааааааааааахаххахаххххххххххххххххаааааааааах.
Пардон. Я люблю казки, чесно, навіть "Губку Боба" дивлюся майже кожний день :) .

Тепер спробую осягнути, своїми тупими півкулями , що оце написано .
  • Наша планета постійно розділена термінатором на дві принципово відмінні між собою півкулі
    ________________________________________________________________________________

Цьому є пояснення - п. Земля, набагато більша своїми розмірами, за довжину хвиль, видимої частини ЕМ. спектра що "пре" від з. Сонце.
  • На тій що з боку сонця усі живі організми, особливо люди своїми скелетами -антенами направлені в різні сторони вселенної
    _________________________________________________________________________________________________________

Я б на вашому місці, обережніше користувався словами "Всесвіт" і "напрямок" , "сторони Всесвіту", розумієте, ми можемо уявити Систему Відліку, але, навіть при неглибокому розгляді, "простору" по суті "у вільному вигляді" немає , є "простір-час" , а в ньому слово напрямок, може приймати три виигляда: Просторовоподібний, Часоподібний , і Світловий, так в якому, із трьох, як ви висловились," різних напрямках повернуті люди" ??

• На тіньовій стороні майже всі живі організми сплять. відповідно

Це не є вірним, оскліьки, до прикладу комах за масою вдвічі більше чим усіх інших видів разом взятих , більше половини комах активна вночі, це тягне за собою активність тих, хто на них полює, також вночі активізуються дрібні ссавці і т.д.

• особливо люди імовірно комунікують на рівні електромагнітних

Як ви уявляєти собі комунікацію ЕМ. "через земну твердь" ? Для такої комунікації, протрібні ЕМ. хвилі певної довжини, і енергії щоб вони відбивались від Іоносфери п. Земля, виходячи із розмірів, складу, і пропорцій с.с. людини, генерувати їх буде складно :)

• та інших хвиль між собою

Пане Водію, які ви знаєте хвилі, крім Механічних, і Електромагнітних????

• Створюючи своєрідний планетарний інформаційний сервер

Можна докладніше? Розпишіть , де саме управління (самоуправління) чим сервером, де зберігається "база даних" , і взагалі якась інформація, у вигляді чого? До чого під'єнаний цей сервер?

• Півкулі нашого ж мозку є очевидно лише своєрідними примачами та передавачами які можуть комунікувати з планетапрною інформаційною мережею - ноосферою.
    _________________________________________________________________________________________________________

Змушений вас, розчарувати, передавати інформацію на далекі відстані з допомогою одних лише півкуль ГМЛ, не вийде, оскільки недостатньо енергії , дотого ж, якби це було правдою, вона відразу стала відома - так-як існує дуже багато, чутиливих "датчиків ЕМ хвиль" і приймачів, не забуваємо про Єлектротомографігю , позитронне сканування і т.д. ГМЛ.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 10.06.2015 – 20:15

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних