Перейти до вмісту

Креслення у школі

Повідомлень в темі: 191

#21 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.01.2010 – 13:58

Перегляд дописуFT232BM (18.01.2010 13:35) писав:

Більшість дітей візьмуть циркуль, циркуль-вимірювач, ватман, олівець, лекало, лінійку, гумку, рейсшину в школі вперше та в останнє.

Не в перерахованих інструментах суть креслення. Якщо виріб не серійний, ексклюзивний, то можна його запускати
у виробництво за ескізами виконаними від руки.
Чомусь у багатьох лінія під лінійку головна ознака креслення. Глибоко помиляєтесь шановні.
  • 2

#22 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.01.2010 – 14:31

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 13:58) писав:

Не в перерахованих інструментах суть креслення. Якщо виріб не серійний, ексклюзивний, то можна його запускати
у виробництво за ескізами виконаними від руки.
Чомусь у багатьох лінія під лінійку головна ознака креслення. Глибоко помиляєтесь шановні.
Та не в цьому справа. Ото речення з лінійками та рейсшинами було для того, щоб підсилити враження про те, що багатьом учням то креслення потім нафік не знадобиться, а школа на те і загальноосвітня, щоб навчити молоде покоління речам, які мають знати усі, на мою думку креслення до них не відноситься.
  • 0

#23 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 14:52

Дякую за Вашу субэктивну думку. Елементарні коректні навики для обговорення трьохмірних речей між опонентами
спаслиб не одне життя. Ціле життя вислуховую образливі слова, тільки через те, що в більшості змалку школа,
через відсутність належної уваги, та нормальних Учителів, залишила негативні згадки на цю тему.
  • 2

#24 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 18.01.2010 – 15:13

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 14:52) писав:

Дякую за Вашу субэктивну думку. Елементарні коректні навики для обговорення трьохмірних речей між опонентами
спаслиб не одне життя. Ціле життя вислуховую образливі слова, тільки через те, що в більшості змалку школа,
через відсутність належної уваги, та нормальних Учителів, залишила негативні згадки на цю тему.
Можна було б і не підкреслювати "суб'єктивну", це і так очевидно. А елементарні і коректні навики для обговорення тримірних речей, як написано вище, має дати добротний курс геометрії. Так у мене в школі було аж троє, якщо не більши, викладачів "праці", один з них алкоголік, а інший— жінка, що вела заняття з нами і дівчатками))), бо вчитель праці деякий час був відсутній. Доречі, ви вчитель креслення?
  • 0

#25 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.01.2010 – 15:22

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 14:52) писав:

спаслиб не одне життя.
Ви як довчите креслення, все ж розкажете, чим воно краще за звичайнісіньку геометрію.
p.s. Ви вчитель креслення, чи я вже дочитався?..
  • -1

#26 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 15:24

Доречі, ви вчитель креслення?
[/quote]

В якійсь мірі. Я маю дві проектні групи в різних містах Західної України. Відповідно що ліцензовані. За освітою
архітектор. Коли мені приходиться приймати замовлення на проектування чи будівництво, то це кінець світу.
Більшість замовників не можуть навіть схемкатично зобразити того чого бажають, та ще важче зрозуміти
увязання планів різних поверхів чи обємів мезоніну.

А за масло масляне прошу мене вибачити.
  • 2

#27 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 15:26

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 15:24) писав:

В якійсь мірі. Я маю дві проектні групи в різних містах Західної України. Відповідно що ліцензовані. За освітою
архітектор. Коли мені приходиться приймати замовлення на проектування чи будівництво, то це кінець світу.
Більшість замовників не можуть навіть схемкатично зобразити того чого бажають, та ще важче зрозуміти
Це патамуша із замовником повинен працювати дизайнер із навичками маркетолога, і креслення вам тут ніфіґа не допоможе.
Коротко, кличемо пана ivansstef'а на допомогу.
  • 0

#28 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 18.01.2010 – 15:28

Мабуть, креслення не є таким необхідним у школі. Більшість дітей візьмуть циркуль, циркуль-вимірювач, ватман, олівець, лекало, лінійку, гумку, рейсшину в школі вперше та в останнє.
Таки так! Мені воно в житті наразі не тра і з уявою в мене теж ніби нічого...хоча хто зна :D А з приводу навчання в школі усіх предметів то теж так можуть казати люди, якідавно не ходили до школи(без образ) Оно дитина сусідська приходила щоб знайшли реферат(!) про ворону. Дурдом! другий клас - реферат...це коли дитина обдарована, а якщо звичайна?
  • 0

#29 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 15:31

нехай у школі автокад учать!

Повідомлення відредагував Котяра: 18.01.2010 – 15:35

• 0

#30 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.01.2010 – 15:40

В школі було креслення, якихось особливих здібностей в мене не було, в політесі також,автокад реально мене врятував адже по роботі креслю кожного дня.)

Повідомлення відредагував Dynkan 113: 18.01.2010 – 15:41

• 0

#31 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 18.01.2010 – 15:50

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 11:14) писав:

Якщо не забувати, що астрономія має пряме відношення до Нашого існування на цій планеті, а без знання бодай основ
креслення , без просторової уяви, важко полемізувати про Астрономію. Я взагалі не розумію, як можна спілкуватися
на будь яку тему без просторової уяви. Адже таке спілкування, буде лише на рівні взаємного дратування і образ.
Люди, які добре володіють Нарисною геометрією до своїх опонентів завжди відносяться з особливою доброзичливісттю
і ніколи не роблять трагедій ні з чужих, ні з своїх власних помилок а просто іх виправляють. Щиро дякуючи тому,
хто був уважнішим.

:D Ну це ж не означає що людина, яка не проходила в школі крелення не має просторової уяви.
Більше нічого з Вашого допису я не зрозумів.
  • 0

#32 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 18.01.2010 – 15:54

Перегляд дописуПастух (18.01.2010 15:36) писав:

Вистачилоб Скечупа
Дуже продвинута прога і проста, має усі необхідні інструменти для роботи, як в дво- так і трьохмірному моделюванні/кресленні. Ось маленький приклад 3D моделей, зроблених в Sketchup.
mustang
dodge

Можна повертіти.
  • 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.01.2010 – 17:11

Мабуть, креслення не є таким необхідним у школі. Більшість дітей візьмуть циркуль, циркуль-вимірювач, ватман, олівець, лекало, лінійку, гумку, рейсшину в школі вперше та в останнє.
Фігасє! У нас в школі на уроках креслення вчили користуватись лише лінійкою, циркулем, олівцем та гумкою. Про рейсшину, ватман та лекало дізналась вже в технікумі.

архітектор.
Ой, а я то думаю, чим Ви мені так подобаєтесь :D Ви архітектор :o )))

Коли мені приходиться приймати замовлення на проектування чи будівництво, то це кінець світу.
Так отож. Прикольно, коли людина замовляє будь-яку річ, чи дизайн, чи по будівництво щось і не може пояснити, а коли виконавець замовлення просить пояснити, то замовник не може намалювати на папері елементарне.

Перегляд дописуЛастiвочка (18.01.2010 15:28) писав:

А з приводу навчання в школі усіх предметів то теж так можуть казати люди, якідавно не ходили до школи(без образ)
Ага, давно, років так з п"ятдесят.) Та нє, що ти, які там образи?)

Перегляд дописуКотяра (18.01.2010 15:49) писав:

чому?хай починають з школи, з елементарного, все ж простіше буде, та й завше знадобиться..он меблі собі накреслити
Во! ;)
  • 0

#34 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 17:21

навіщо мені креслити меблі коли я це можу замовити? тикаючи пальчиком сюди, сюди і сюди;) ну і тим хто креслення вчив теж вигода - матимуть заробіток:D Бо ж як всі будуть вчити креслення то тоді архітектори будуть без роботи? таки тре кликати іванстеффа:o
  • 0

#35 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 17:33

Звичайно, для чого зайцеві боян, коли він і на барабані хрєново грає? (без образ))
  • 0

#36 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 17:36

Перегляд дописуОлеська (18.01.2010 17:33) писав:

Звичайно, для чого зайцеві боян, коли він і на барабані хрєново грає? (без образ))
Я перепрошую, але нафіга зайцеві баян, барабан і трембіта коли він в іншому спец? І коли він має можливість заплатити за це креслення? Навіщо вивчати креслення людині, яка працює продавцем на ринку чи водієм маршрутки?: (якщо ми говоримо про середню школу)

Олесько, скриньку почисть:D

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 18.01.2010 – 17:38

• 0

#37 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 18:03

Перегляд дописуЛастiвочка (18.01.2010 17:36) писав:

Я перепрошую, але нафіга зайцеві баян, барабан і трембіта коли він в іншому спец? І коли він має можливість заплатити за це креслення? Навіщо вивчати креслення людині, яка працює продавцем на ринку чи водієм маршрутки?: (якщо ми говоримо про середню школу)
Ну, при нинішньому ринку роботодавства, коли вчитель (чи молода людина з дипломом вчителя) влаштовується працювати на завод лаборантом (для прикладу), тобто пофіг на диплом та стаж, - влаштовуєшся туди, де є вільне місце чи куди дешевше влаштуватись, то вивчати таки треба все - не знаєш, куди життя тебе наступної миті закине.
Щодо заплатити за будь-що, то де гарантія, що у вас завжди будуть гроші. Від суми і тюрми... ну, ти знаєш.)
  • 0

#38 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 18:18

замовник не може намалювати на папері елементарне.

Щиро вдячний за 110% -тне розуміння цієї проблеми. А особливо страшно тоді, коли замовник , який зовсім не може
пояснити чого він хоче, забувши про мою присутність, переходить на вияснення стосунків з своєю половиною, яка також
в більшості випадків ні бельмеса...ні бум-бум. Для мене, графіка одна з мов, тому неадекватні спроби незрозумілих каракуль на папері, для мене звучить набагато гірше від мукання голодної корови в хліві поганого господаря.
  • 2

#39 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 18:55

Пастух цілком з вами погоджуюсь, але не погоджуюсь в плані чи потрібно вивчати креслення у школі як обов"язкову дисципліну? факультативно - так
  • 0

#40 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 18.01.2010 – 18:57

ніколи не вмів креслити толково
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних