Перейти до вмісту

Креслення у школі

Повідомлень в темі: 191

#101 Монблан

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 442 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 30.06.2010 – 17:41

Я б ввела як факультатив : хто бажає,нехай відвідує.В майбутньому небагатьом воно стає в пригоді.
  • 0

#102 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 30.06.2010 – 17:58

а в мене саме на уроках креслення йшла карта і в прикупі все було як нада, тому креслення я любив :)

Перегляд дописуВареник (30.03.2010 21:00) писав:

вручну креслити не люблю, а в от автокаді це зовсім інша розмова, дадада
недавно накреслив в автокаді сіськи, але потім збагнув що вони силіконові й стер :P

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 30.06.2010 – 18:04

• 0

#103 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.07.2010 – 08:49

І так усе на компах робиться, нащо ті всі приколи з олівцями ума не приложу
  • 0

#104 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.07.2010 – 08:53

Перегляд дописудомовик (1.07.2010 09:49) писав:

Щоб руку набити, і відчути саму роботу, і загалом креслення зроблені вручну набагато гарніше дивляться (за умови якісного виконання).
  • 0

#105 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.07.2010 – 22:45

Перегляд дописуDynkan 113 (1.07.2010 09:53) писав:

Щоб руку набити, і відчути саму роботу, і загалом креслення зроблені вручну набагато гарніше дивляться (за умови якісного виконання).
Ой, та зараз!
Переваги олівця - швидкість та універсальність застосування.
  • 0

#106 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 06:14

Перегляд дописуDynkan 113 (1.07.2010 09:53) писав:

Колись в районному будинку піонерів я створив гурток "Відеофонограф" . Основна мета, яка стояла перед гуртківцями-
оволодіння навиками фіксувати будь якими достіпними методами побачене і почуте для того, щоб пізніше "прочитати"
записане іншим. Зрозумійте, шановні форумчани ,що володіння графікою, розвивання навиків у будь чому виділяти головне, правильно ставити акценти в диспуті, це дорога у майбутнє. Узагальнювати, де необхідно - формалізувати,
в інших випадках , вміти зупинитись на суттєвих нюансах і деталях - це мистецтво інтегруватись в функціональні
ефективні структури, в яких кожен, володіючи будь якими навиками і вміннями може успішно самореалізуватись. Отримати від життя, як насолоду, так і належну компенсацію витрачених зусиль а то ще і капітал. Державними стандартами, якщо технічна документація використовується один раз, дозволялось виконувати креслення в вигляді ескізів виконаних від руки. Креслення, це форма мислення і спосіб фіксації думки а не просто малювання під лінійку...

А щодо "...гарно дивляться..." будь яке креслення, як і будь який текст, перш за все повинні бути читабельними.

Перегляд дописуМонблан (30.06.2010 18:41) писав:

Я б ввела як факультатив : хто бажає,нехай відвідує.В майбутньому небагатьом воно стає в пригоді.
При існуючій формі спілкування, коли відсутній синтез конструктивних думок а амбіції і піар виходять на передній план.
Все, що сосується способів суспільної комунікації повинне бути обовязковим...така моя субєктивна думка.
  • 2

#107 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 02.07.2010 – 07:40

Перегляд дописуПастух (2.07.2010 07:14) писав:

Все, що сосується способів суспільної комунікації повинне бути обовязковим...така моя субєктивна думка.
Як креслення не стосується суспільної комунікації, то й нафіґ треба, дійсно. Про що й мова.
  • 0

#108 Івгєша

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 172 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 07.07.2010 – 22:54

У мене не було в школі...ох намучився з Інженеркою на початку навчання в універі. Взагалі-то креслення потрібне як засіб "набити руку"(акуратність, глазомір тощо) Ще б каліграфія була б
  • 0

#109 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 07:42

Перегляд дописуІвгєша (7.07.2010 23:54) писав:

У мене не було в школі...ох намучився з Інженеркою на початку навчання в універі. Взагалі-то креслення потрібне як засіб "набити руку"(акуратність, глазомір тощо) Ще б каліграфія була б
От якби в школі було...ви б таким циніком не стали навіть в універі...і в кресленні і в писанні найголовніша вимога, щоб
ваші сліди вашої думки на якихось носіях були читабельними, але це технічна вимога - головне в кресленні, щоб ви графічно могли зобразити те чого неможливо передати і зобразити словами. Креслення це потужний засіб комунікації
причому універсальний і такий якого не потрібно перекладати на інші мови не лише на нашій планеті...зрозумієте це
- щасливим будете. Якщо навіть не освоїте його, то бодай зрозумієте, що висміювати те що повязане з креслення, це
ницо і я б навіть сказав злочинно. Якби на всіх рівнях було належне ставлення до цього предмету ми всі сьогодні б жили далеко не так як ми живемо.
  • 2

#110 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.07.2010 – 08:18

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 08:42) писав:

От якби в школі було...ви б таким циніком не стали навіть в універі...і в кресленні і в писанні найголовніша вимога, щоб
ваші сліди вашої думки на якихось носіях були читабельними, але це технічна вимога - головне в кресленні, щоб ви графічно могли зобразити те чого неможливо передати і зобразити словами. Креслення це потужний засіб комунікації
причому універсальний і такий якого не потрібно перекладати на інші мови не лише на нашій планеті...зрозумієте це
- щасливим будете. Якщо навіть не освоїте його, то бодай зрозумієте, що висміювати те що повязане з креслення, це
ницо і я б навіть сказав злочинно. Якби на всіх рівнях було належне ставлення до цього предмету ми всі сьогодні б жили далеко не так як ми живемо.
А з чого Ви взяли (з допису), що ця людина цинік? Просто цікаво стало.
У мене теж в школі креслення по-суті не було. І в універі мені було б важко, якби не технікум.
  • 0

#111 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 08:36

Перегляд дописуzav (2.07.2010 08:40) писав:

Як креслення не стосується суспільної комунікації, то й нафіґ треба, дійсно. Про що й мова.
Прикріплений файл  109_SPROBA.JPG   88.77К   14 Кількість завантажень:

Перегляд дописуОлеська (8.07.2010 09:18) писав:

А з чого Ви взяли (з допису), що ця людина цинік? Просто цікаво стало.
У мене теж в школі креслення по-суті не було. І в універі мені було б важко, якби не технікум.
З поваги до Вас - якщо людина, думаю дуже єхидно, пише про каліграфію...в тому ж дусі що і про креслення, для мене
я в цих речах трошки розбираюсь, однозначно цинічна.
  • 2

#112 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 08:38

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 09:36) писав:

З поваги до Вас - якщо людина, думаю дуже єхидно, пише про каліграфію...в тому ж дусі що і про креслення, для мене
я в цих речах трошки розбираюсь, однозначно цинічна.
З повагою до Вас не погоджусь. В мене, наприклад, жахливий почерк. Його виправило хіба креслення. Я ніколи не мала терпіння виводити буквочки, доки не почала писати курсові. Тут нічого немає цинічного.
  • 0

#113 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 08:47

Перегляд дописуОлеська (8.07.2010 09:38) писав:

З повагою до Вас не погоджусь. В мене, наприклад, жахливий почерк. Його виправило хіба креслення. Я ніколи не мала терпіння виводити буквочки, доки не почала писати курсові. Тут нічого немає цинічного.
...з чим ? Я акцентував увагу, що суть креслення не в акуратності...а те що у Вас неважний почерк - прекрасно. Це
говорить про те, що ви думаюча людина. Гарний, каліграфічний почерк ознака тупості...
  • 2

#114 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 08:52

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 09:47) писав:

...з чим ? Я акцентував увагу, що суть креслення не в акуратності...
До речі, а акуратності мене креслення не навчило. Коли я навчалась в технікумі, був брак ватманів, тож перекреслювати по сто разів курсові ми не мали можливості. Так що наш викладач креслення, який любив наслинити пальця і розітерти на чиїйсь курсовій зі словами:"Гарний чорновичок!", після чого студент повинен був перекреслювати все по-новій, бо наслинене не витиралось, дуже обломався.)

а те що у Вас неважний почерк - прекрасно. Це
говорить про те, що ви думаюча людина. Гарний, каліграфічний почерк ознака тупості...
Цього не знала (хоча здогадувалась, гг). Але поганий почерк так само каже і про поганий характер власника.)
  • 0

#115 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 09:29

Перегляд дописуОлеська (8.07.2010 09:52) писав:

Але поганий почерк так само каже і про поганий характер власника.)
Дуже корисне лікарство, буває гірким...дуже добрі люди, зручні, з ними добре, комфортно...але...запитаймо в себе,
що нам в першу чергу потрібно в житті? В кожного свої критерії, як доброти, так і щодо іншого.

Коли кардинально змінити спосіб викладання в школі, і не тільки в школі...того ж креслення ситуація зміниться.
Рабам креслення ні до чого. Креслення потрібне людям для максимального порозуміння і обєднання. Для рабів потрібно
те що розєднує людей, егоїстами надзвичайно просто керувати системою кнута і пряника. І чим менше раб сумнівається тим краще - рабовласнику.

Перегляд дописудомовик (1.07.2010 09:49) писав:

Прикріплений файл  109_SPROBA_1.JPG   106.77К   4 Кількість завантажень:
  • 1

#116 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 09:43

Гарний, каліграфічний почерк ознака тупості...
На моєму курсі в людини з одним з найвищих айк'ю був прекрасний "друкований" почерк
Ляпання абишо - ознака тупості...

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 10:29) писав:

Креслення потрібне людям для максимального порозуміння і обєднання.
а на центральній площі пробував це проповідувати?

Повідомлення відредагував Sergiy_K: 08.07.2010 – 09:44

• 0

#117 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 12:05

Перегляд дописуІвгєша (7.07.2010 23:54) писав:

От, дійсно, я за каліграфію. Ну, й за нарисну геометрію теж. Але проти креслення категорично!

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 08:42) писав:

Ну, да, не треба перекладати з ЄСКД на ISO, та ніразу, не загадуючи вже про Великобританію.

Гарний, каліграфічний почерк ознака тупості...
О, це я моєму батьку, фаховому інженеру-конструктору, обов'зяково передам, бо так мені не вірить, а тут - такий доказ!
  • 0

#118 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 12:35

Перегляд дописуzav (8.07.2010 13:05) писав:

О, це я моєму батьку, фаховому інженеру-конструктору, обов'зяково передам, бо так мені не вірить, а тут - такий доказ!
Це не моє твердження, на жаль джерела не памятаю, це з психологічних досліджень. Людина, яка думає над тим що
пише, апріорі не може писати каліграфічно.

...а доказ сподіваюсь знайти в "павутинні", або відкопаю у своїй бібліотеці, як буде на це час.
  • 1

#119 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 12:38

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 13:35) писав:

Це не моє твердження, на жаль джерела не памятаю, це з психологічних досліджень. Людина, яка думає над тим що

...а доказ сподіваюсь знайти в "павутинні", або відкопаю у своїй бібліотеці, як буде на це час.
а як же індико, котрі можуть думати і про те що пишуть, і про те як пишуть?

Повідомлення відредагував Вареник: 08.07.2010 – 12:38

• 0

#120 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.07.2010 – 12:41

Перегляд дописуПастух (8.07.2010 13:35) писав:

людина, яка думає що пише, спочатку думає, потім пише, потім знову думає, виправляє

Перегляд дописуВареник (8.07.2010 13:38) писав:

а як же індико, котрі можуть думати і про те що пишуть, і про те як пишуть?
і про те що взяти з собою в гості до Вальки сьогодні ввечері, щоб вона нарешті дала і як дала і скільки раз
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних