Перейти до вмісту

Чи можете ви вдарити жінку?

Повідомлень в темі: 148

#121 murko

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 01.10.2014 – 12:21

у мене була подруга зростом як я, а вагою у 103 кг. і ви знаєте, не розумію пана. так, на вас "перла" людина огрядна, але не настільки, щоб у момент суперечки бити її під дих.
можна було і просто відвертітися, тим паче що спритністю та ваша "туша" не відрізнялася - 100 %.

Повідомлення відредагував murko: 01.10.2014 – 12:22

• 1

#122 antip

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 537 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 01.10.2014 – 12:22

Перегляд дописуbendera.UA (01.10.2014 – 06:47) писав:

а якщо поганий -згвалтуєш, чи букетик троянд з чоколядкою подаруєш?
А чому "чи"? Одне іншому не заважає, я романтик.
  • 1

#123 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.10.2014 – 12:09

Перегляд дописуtaraBooka (15.05.2013 – 14:23) писав:

Думаю, ти близький до істини. Трошки сумно, що раніше залицятися було хлоп'ячою прерогативою (так, я старомодна :)).
То ніколи не було хлоп'ячою прерогативою, просто дівчатам це заборонялося робити. А так - то, звісно, зручно - сиди собі і чекай аби хтось навколо тебе танцював, а ти, наче начальник, вибираєш - хто тобі більше підходить "на роботу" та хто більше хабаря приніс.Власне це не старомодно, це по-лінивому пасивно :)
Мені б таке цікавим не було. Бо не всі наймаються, найкращих фахівців фірми самі шукають :)
  • 1

#124 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 12:09

Як можна вдарити особу в якої душа???
  • 0

#125 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 12:25

Перегляд дописуБлискавиця (02.10.2014 – 12:09) писав:

То ніколи не було хлоп'ячою прерогативою, просто дівчатам це заборонялося робити. А так - то, звісно, зручно - сиди собі і чекай аби хтось навколо тебе танцював, а ти, наче начальник, вибираєш - хто тобі більше підходить "на роботу" та хто більше хабаря приніс.Власне це не старомодно, це по-лінивому пасивно :)
Мені б таке цікавим не було. Бо не всі наймаються, найкращих фахівців фірми самі шукають :)
Це вже позатема, напевне, але відповім відомою фразою про жіночу силу, що криється у слабкості. Імхо, дівчина завжди може подати сигнал про свою зацікавленість хлопцем, не руйнуючи при цім ілюзії, що ініціатором був саме він. Отакі ритуальні танці :)
Одному знайомому чоловіку дівчина, з якою він почав зустрічатися подарувала квіти (букет). Я не бачила його раніше таким спантеліченим. А інший про такі випадки каже: «Уяви, що ти ідеш на полювання і раптом «жертва» сама починає на тебе лови» :)

Повідомлення відредагував taraBooka: 02.10.2014 – 12:28

• 1

#126 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 12:29

Перегляд дописуtaraBooka (02.10.2014 – 12:25) писав:

Це вже позатема, напевне, але відповім відомою фразою про жіночу силу, що криється у слабкості. Імхо, дівчина завжди може подати сигнал про свою зацікавленість хлопцем, не руйнуючи при цім ілюзії, що ініціатором був саме він. Отакі рицальні танці :)
Одному знайомому чоловіку дівчина, з якою він почав зустрічатися подарувала квіти (букет). Я не бачила його раніше таким спантеліченим. А інший про такі виипадки каже: «Уяви, що ти іде на полювання і раптом «жертва» саса починає на тебе лови» :)
А якщо уявити, що людина - це не здобич і не мисливець, а просто людина зі своїми бажаннями і творчими силами? Адже кохання - це творчість. Чому жінка повинна себе обмежувати і позбавляти ініціативи у творчості?
По темі - бити жінок так само погано, як бити чоловіків. Інша справа, що завдяки переконанню, що їх ніхто не має бити, жінки зовсім не дбають про фізичну форму і можливість протистояти насиллю. Це я вважаю шкодить самим жінкам. Так, жінок у цьому світі також б'ють і жінки мають вміти за себе постояти.
  • 1

#127 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 13:27

Перегляд дописуБлискавиця (02.10.2014 – 12:29) писав:

А якщо уявити, що людина - це не здобич і не мисливець, а просто людина зі своїми бажаннями і творчими силами? Адже кохання - це творчість. Чому жінка повинна себе обмежувати і позбавляти ініціативи у творчості?
Та хто ж може обмежити творчу особистість? )) Аби ці творчі пошуки не стали мистецтвом заради мистецтва (хоча і для цього в житті є місце). У нас із Вами просто різні уявлення про ідеального чоловіка (для себе).

Перегляд дописуБлискавиця (02.10.2014 – 12:29) писав:

Інша справа, що завдяки переконанню, що їх ніхто не має бити, жінки зовсім не дбають про фізичну форму і можливість протистояти насиллю. Це я вважаю шкодить самим жінкам. Так, жінок у цьому світі також б'ють і жінки мають вміти за себе постояти.
У мене інший висновок: завдяки переконанню, що їх ніхто не має бити, деякі жінки поводяться надто виклично.
  • 3

#128 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 13:53

Перегляд дописуtaraBooka (02.10.2014 – 13:27) писав:

У мене інший висновок: завдяки переконанню, що їх ніхто не має бити, деякі жінки поводяться надто виклично.
Так це теж буває, отже таке переконання однозначно шкідливе.

ооо, вам розказати, ХТО може обмежити творчу особистість? У старомодні часи то була церква, а нині - це держава. Закони суспільства завжди обмежували творчу особистість. Зокрема зараз є всілякі "комісії з моралі", табуйовані теми і державна політика. А як обмежена творчість завдяки релігії, особливо у мусульманських суспільствах, де Коран навіть забороняє зображати людину, думаю вам не треба пояснювати?

По темі: у мусульман жінку можна не лише бити, а і вбити, якщо чоловік вирішить, що вона завинила.

Повідомлення відредагував Блискавиця: 02.10.2014 – 13:54

• 0

#129 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 02.10.2014 – 14:50

«комісії з моралі»? «табуйовані теми? Нині? ) Як мама, якщо чесно, я була б не проти, якби певні теми в суспільстві були табуйовані за наявності дитячої аудиторії, але це теж інша тема. я зрозуміла так, що дана тема - про сучасний стан питання. І в попередньому Вашому пості хіба проблеми, пов*язані з релігією (і зокрема мусульмнством), не залишені за дужками? Бо в іншому випадку мова про будь-яку «творчість», ініціативу з боку жінки абсурдна. В координатах шаріату її бути не може.
  • 2

#130 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.10.2014 – 05:13

Перегляд дописуbendera.UA (01.10.2014 – 06:47) писав:

допису майже 4 роки але принципи не змінились. більш того, довелося опробувати на практиці - коли на тебе пре туша за 100 кг волаючи як невміняєма, брижддджя слюнями і соплями, єдиний вихід відхилитись в ліво і зарядити правою під дих.... і знов таки - нехай я згорю від ганьби ідіалістів....
Дуже можна зрозуміти, хамство і нахабство сильно дратують і найтяжче забуваються та прощаються. Також зрозуміло, що Вам у той час здавалось, що то єдиний вихід. Лиш - інші виходи є, як тут вже писалося - просто залишити і відійти, якщо не було куди і вона бралась битися - може варто було спочатку за руки притримати? Хоч, не знаючи ситуації - важко судити. Я, під впливом західної культури, вважаю, що битись і навіть стріляти можна лиш захищаючи своє і своїх близьких життя, і то всім, мужчинам і жінкам.

Також розумію, що вважається, що на образу треба відсварюватись, і то поміцніше, щоб аж у п'ятах затерпло. Але що, тоді все життя сваритись? А можна і не втягуватись, бути вище того. Що навпаки, сварка принижує, то таке, якби, за перепрошенням, не стриматись і привселюдно у штани наробити, хоч воно нормальна функція, лиш всі дорослі навчились тим керувати. Це за побутові сварки, боротись за зміну на краще, за щось велике, що зробить різницю для багатьох - інша справа. Лиш теж, не дріб'язковими методами.

Так само не варто думати, що раз вже так сталося, то ніби є клеймо і нічого не можна чи варто міняти. Неправда, поки ми живемо, поки б'ється пульс, міняти можна і треба.

Не можна оправдувати ту жінку, чи жінок взагалі, за відверту неввічливість і провокації. Можна пожаліти (воно дивно, як можна пожаліти особу, що так бридко себе веде?), але власне так. Щось страшне мусило статися в житті тої людини, що їй вже не встидно так себе вести! Хоч у нас всіх щось ставалося, лиш доросла людина сама несе відповідальність за свої вчинки. Також багато людей просто не знають, як себе вести, от і обирають найпримітивніші способи.

І, щоб не звучало занадто повчально, розкажу за себе. То було у 9-му класі, на гуртку фотографування вчитель поклав мені руку на плече. Поклав, мабуть, зі співчуття, я була хворобливо худа, погано вбрана і затюкана. Я стояла і думала: дати йому в лице, чи не дати? Не дала тільки зі страху, що він вчитель.Ось так я розуміла, чи точніше, абсолютно не розуміла, товариські манери. Таке дурнувате і хаотичне було виховання. Це лиш один приклад, помимо того, що я добре вчилася, уявлення про поведінку в мене складалися з релігійних, книжково-кіново-романтичних і щоденних життєвих уривків, раз переважало одне, раз інше, потрібні були роки, щоб воно якось утряслося. Тому я розумію, що люди ведуть себе так чи інакше навіть не через злу волю, хоч і таке є, а здебільшого, через незнання.

І, як сказала розумна жінка Елеонора Рузвельт: No one can make you feel inferior without your consent / Ніхто не може змусити вас почувати себе неповноцінними без вашої згоди.
  • 4

#131 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.10.2014 – 09:46

Перегляд дописуShіver2005 (01.10.2014 – 11:00) писав:

Мене більше дивує, що він пише про 100, наче йдеться про тисячу. Єдиний вихід для чоловіка - тікати. У всіх незрозумілих ситуаціях, краще тікати.
по перше – я писав "за 100", а не про 100 (вибачайте кантором не переміряв і на ваги не ставив, але вагова кетегорія явно не моя аби хапать, і нЕжно зАлАмАть), по друге - тікати реально було нікуди (побігай по купєйному вагону та пограй в квача з п’яною невміняйомою тьотью-мотюю, крім того - не мене так іншого крайного знайша б в своїх бідах), а по третє - чесно кажу після цього така тиша і спокій якось разом організувались - лЯпота. тільки колеса вагона так примиренно шепотіли - ти-дик-ти-дик.... ти-ди-ти-дик..... і жоден з присутніх і спостерігаючих цей пейзаж (включаючи жінок, провідників/ниць і дітей-обох полів, підоспівших згодом (прирівнюєм до дітей) працівників ЛОМ) чомусь не були обурені чи проти – навпаки подякували, відлягло і заспокоїлось до самого ранку….
це я до того, що все в цьому світі відносно, але бидло треба ставити на місце не залежно від того якого воно полу, роду, племені чи походження…

Перегляд дописуantip (01.10.2014 – 12:22) писав:

А чому "чи"? Одне іншому не заважає, я романтик.

зустрічне запитання - а в якомк порядку романтичний ви наш)))

Перегляд дописуВодій (02.10.2014 – 12:09) писав:

Як можна вдарити особу в якої душа???

до речі цікавий варіант для нової теми в продовження цієї - "Чи можете ви (жінки) вдарити чоловіка (ну тільки якщо воно не бездушний козел), дитину, скотину, худобу, бидлоту, гопніка, жмотніка, путіна, хутіна і всіляку іншу душевну особу (потрібне підкреслити)?

"

Повідомлення відредагував bendera.UA: 03.10.2014 – 10:07

• 0

#132 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 03.10.2014 – 11:46

Перегляд дописуbendera.UA (03.10.2014 – 09:46) писав:

по перше – я писав "за 100", а не про 100 (вибачайте кантором не переміряв і на ваги не ставив, але вагова кетегорія явно не моя аби хапать, і нЕжно зАлАмАть), по друге - тікати реально було нікуди (побігай по купєйному вагону та пограй в квача з п’яною невміняйомою тьотью-мотюю, крім того - не мене так іншого крайного знайша б в своїх бідах), а по третє - чесно кажу після цього така тиша і спокій якось разом організувались - лЯпота. тільки колеса вагона так примиренно шепотіли - ти-дик-ти-дик.... ти-ди-ти-дик..... і жоден з присутніх і спостерігаючих цей пейзаж (включаючи жінок, провідників/ниць і дітей-обох полів, підоспівших згодом (прирівнюєм до дітей) працівників ЛОМ) чомусь не були обурені чи проти – навпаки подякували, відлягло і заспокоїлось до самого ранку….
це я до того, що все в цьому світі відносно, але бидло треба ставити на місце не залежно від того якого воно полу, роду, племені чи походження…
Ну от Такими темпами і наступнім повідомленні ми довідаємося, що Ви захищали від п*яної дебоширки двох вагітних і хвору бабусю, а агресорка ще й була, по ходу, адвокатом диявола. ;)
  • 0

#133 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 03.10.2014 – 11:52

Перегляд дописуtaraBooka (03.10.2014 – 11:46) писав:

Ну от Такими темпами і наступнім повідомленні ми довідаємося, що Ви захищали від п*яної дебоширки двох вагітних і хвору бабусю, а агресорка ще й була, по ходу, адвокатом диявола. ;)
і прошу зазначити - не я про це сказав шановні присяжні засідатєлі))
тести на вагітність, довідки про вік та стан здороввя присутніх осіб жіночої статі якось не додумався запитати. учтьомс на всяк випадок на майбутнє)

Повідомлення відредагував bendera.UA: 03.10.2014 – 11:55

• 0

#134 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 03.10.2014 – 14:27

Нікого не можу вдарити, це огидно.
Але коли йде мова про те, що потрібно захиститися, коли є стан необхідної оборони, немає значення ні стать, ні ні стан, ні вік і навіть жодні інші якості супротивника - ти просто себе захищаєш і правильно робиш, бо інакше дозволиш злу знищити себе. Однак підкреслю, мета не побиття, а захист і то за умови, що інші способи недієві і себе вичерпали.
  • 2

#135 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 03.10.2014 – 18:43

Так, Бобре,теж так вважаю. Лиш до захисту треба бути готовим, насамперед морально, треба собі дозволити захищатись. Найчастіше одним впевненим виглядом можна запобігти багато. Кажуть, що злочинці обирають жертву по вигляду. Впевнена пружиниста хода, піднята голова, короткий очний контакт (бачу, хто біля мене) - можуть запобігти тому. Також уникання темних закоулків, коли можна несподівано напасти ззаду - то найгірше.

Мене навчило ще давно, молода була, в голові каша між спасенієм, безвартісністю життя та основними інстиктами. Значить, іду я вечером по безлюдній вулиці, каблуками стукаю. За собою кроки чую, швидко наближаються. Мені би розвернутись, оглянутись хоч би, але я рішила, що гонорові панянки не оглядаються. Ну і хтось вхопив мене ззаду поверх рук, шипить: Тіхо, рукі вніз. Я чуть не знепритомніла, думала - заріже зараз. Не ріже, оговталась трохи, перемогла встид (гонорові панянки не кричать) і - почала кричати, голосно, щосили. Він бемц - пустив мене і втік, ось так просто і рішилось. Тепер навіть у магазинах, особливо віддалених рядах, як бачу, що хтось настирливо слідує - зразу розвертаюся, ніби якийсь товар побачила, ніби по ділу, але щоб бачити, хто за мною. Там мабуть в цілях вирвати сумку і втікнути, поки що - його вже й нема. Також люблю вечорами ходити (бо вдень гарячо), по сусідніх вулицях, часто сама, якось ніби нічо.

Дикі тварини також якось ніби відчувають наміри, по принципу: не чіпай їх і вони не будуть чіпати тебе, - якось обходиться, або можна і дружити здалека.
  • 0

#136 Аркадий

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 21.11.2014 – 16:05

Не однократно в моей жизни возникали моменты и ситуации когда мне реально это хотелось сделать, но это не вписывается в мои принципы и я не уважаю людей которые поднимают руку на девушку какая бы она не была

[ex]Усне попередження за використання іноземної мови. Читайте правила.[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 21.11.2014 – 17:02

• 0

#137 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.11.2014 – 16:10

можу
  • 0

#138 Malaya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 07.12.2014 – 21:28

мдааа)
  • 0

#139 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2014 – 22:46

цікаво чому немає теми чи може жінка бити чоловіка? і чи має той право захищатися)
  • 1

#140 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1460 повідомлень

Відправлено 10.12.2014 – 00:39

Перегляд дописуMqM (07.12.2014 – 22:46) писав:

цікаво чому немає теми чи може жінка бити чоловіка? і чи має той право захищатися)
Жінки більше схильні завдавати душевних мук. І нерідко це більш дієво)
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних