Перейти до вмісту

Яка ваша улюблена тварина?

Повідомлень в темі: 158

#61 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Донецька обл.

Відправлено 17.01.2010 – 22:13

Перегляд дописуорел (17.01.2010 22:45) писав:

В спец військах разом з бойовою підготовкою вчать як оборонятись від собаки.У мого батька є один знайомий десантник так я сам бачив як він вирубує вівчарку без особливих зусиль.
в спецназі мабуть так і є -не знаю. А мене тоді кінолог теж декількам прийомам навчила - один з таких мойому братові життя врятував, теж від вівчарки, але мало людей щось проти зробити зможе. А якщо це налякана дитина- так і подавно.... їй собаку спровокувати-за нічого робити...

Повідомлення відредагував Tess: 17.01.2010 – 22:16

• 0

#62 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 17.01.2010 – 22:48

Tess, Ти говориш правильні речі, але чи я десь казала, що порода - це все? Або що собаки одної породи однакові? Та ні. Я навпаки реагувала на твою категоричність висловлену раніше, що мол, якщо собаку любити - вона обов'язково буде хорошою. ось і все.
До речі, не знаю як в Україні, але в інших країнах Європи заборонено натягувати собаку на агресію і за це штрафують добряче і можуть її забрати.
  • 0

#63 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 17.01.2010 – 23:48

Перегляд дописуTess (17.01.2010 22:13) писав:

в спецназі мабуть так і є -не знаю. А мене тоді кінолог теж декількам прийомам навчила - один з таких мойому братові життя врятував, теж від вівчарки, але мало людей щось проти зробити зможе. А якщо це налякана дитина- так і подавно.... їй собаку спровокувати-за нічого робити...

Най простіший спосіб оборони від собаки при нападі постаратись забити їй в горло руку і так її задушити.Єдиний мінус є велика ймовірність порвати шкіру об зуби, зате залишишся живим.
  • 0

#64 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 18.01.2010 – 12:52

Перегляд дописучорно-біла (17.01.2010 22:48) писав:

Tess, Ти говориш правильні речі, але чи я десь казала, що порода - це все? Або що собаки одної породи однакові? Та ні. Я навпаки реагувала на твою категоричність висловлену раніше, що мол, якщо собаку любити - вона обов'язково буде хорошою. ось і все.
щодо порід, в мене німецька вівчарка занесена до переліку потенційно небезпечних порід, в колеги кокер (ніби не небезпечна порода), моя обожнює дітей і ластиться до майже кожного в кому відчуває доброту, в колеги рве все і всіх...... пару тижнів погриз її за ногу (досі шкатульгає) коли трохи втратила пильність з ним.

Цитата

До речі, не знаю як в Україні, але в інших країнах Європи заборонено натягувати собаку на агресію і за це штрафують добряче і можуть її забрати.
натаскування і травля тварин у нас віднесені до жорсткокого поводження з тваринами і за це передбачено покарання ст. 89 Адмін.кодексу та 299 ККУ. але проблема в тому, що ці норми майже не діють бо міліція рідко притягує до відповідальності за такі "дрібниці". буває навіть заяви відмовляються приймати, як же - в нас тут людей бьють і вбивають а ви тут з якитмось котиками-собаками..... за всі роки незалежності лише в цьому році вперше було притягнуто по цій статті до кримінальної відповідальності в Чернігові.

Перегляд дописуорел (17.01.2010 23:48) писав:

Най простіший спосіб оборони від собаки при нападі постаратись забити їй в горло руку і так її задушити.Єдиний мінус є велика ймовірність порвати шкіру об зуби, зате залишишся живим.
цікава порада як для теми "Яка ваша улюблена тварина?".......
  • 0

#65 Буря

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 285 повідомлень
  • Місто:Херсон

Відправлено 19.01.2010 – 14:42

Обожнюю котів... :D
  • 0

#66 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 22:44

Мій хлопець подарував мені кицьку. Дуже гарну. Я до неї так звикла, що коли я іду з дому то завжди сумую за нею. А взагалі на квартирі живуть: собачка пудель, кішка перс, папуга, і кілька рибок. Ось такий мінізоопарк...
  • 0

#67 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 27.01.2010 – 23:06

Мій хлопець подарував мені кицьку. Дуже гарну. Я до неї так звикла, що коли я іду з дому то завжди сумую за нею. А взагалі на квартирі живуть: собачка пудель, кішка перс, папуга, і кілька рибок. Ось такий мінізоопарк...
  • 0

#68 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.01.2010 – 15:31

Флуд видалено. Ющенко, дограєшся :rolleyes:
  • 0

#69 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 28.01.2010 – 16:05

Кошаки :rolleyes:
  • 0

#70 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 29.01.2010 – 10:09

Перегляд дописуорел (17.01.2010 21:45) писав:

В спец військах разом з бойовою підготовкою вчать як оборонятись від собаки.У мого батька є один знайомий десантник так я сам бачив як він вирубує вівчарку без особливих зусиль.

Цей фокус може виконати будь який сміливий мужик. Не обов*язково десантник. Чому я сказав фокус ? А тому що та вівчарка, про яку ти сказав, просто собака, яка не мала спеціальної підготовки. Коли ж та тебе пре спеціально навчений унісоб, тоді вже дійсно потрібно вживати спеціальних заходів. І найперше (я не по слухах знаю) чому вчили, це зробити все можливе аби перший кидок унісоба був холостим. Тобто, його треба уникнути. Адже коли унісоб пішов в атаку, він розганяється з чималої відстані. Якщо це (у твоєму прикладі) вівчарка, то її середня вага приблизно 35-40 кг. Плюс інерція тіла за рахунок розгону. Це ДУЖЕ велика сила. І от цей снаряд на тебе летить. Уникнувши ж його перший кидок, ти змусиш унісоба повторити маневр, але вже з короткої відстані. Це твоя перша частина можливої перемоги. Далі. Коли ти маєш справу з унісобом, то абсолютно не знаєш на що він (вона) працює. На ноги, чи на пах, чи на горло і т.д. Отже, уникнувши першого кидка, ти повинен зайняти відповідну стійку. Це - закон в десантурі і спецназі. Твій пах має бути закритим. Підборіддя має бути притиснутим до горла. Стійка до унісоба ТІЛЬКИ боком. Тим же передпліччям ти теж захищаєш горло. Ні в якому разі не чекати кидок, стоячи до нього фронтально. Ну а далі...все залежить від породи, від ваги та від твого оснащення. Якщо людина не має нічого під руками (зброя, ніж) потрібно встигнути використати те, що є. Це може бути капелюх, пояс штанів (якщо встигнеш зняти) будь що з одежі і нарешті, одна з власних рук, яку ти даєш їсти. Тут хтось написав, мов всунути руку якомога глибше в пащу. Так, це правильно. Але далеко не з усіма унісобами. Якщо він навчений атакувати пах або ноги, то такий прийом вас не виручить. Але навіть якщо він атакує ваш корпус (намагається збити) то цей прийом ефективний тоді, як я вказав вище. Інакше, зважаючи на великий розбіг, він унісоб, вас просто звалить, навіть якщо ви міцної статури чоловік..
І ще. Не забувайте про те, що в навченого атакувати людину унісоба під час атаки викидається дуже велика доза адреналіну. Всілякі удари в корпус, від просто не відчує. Бити треба в очі (намагаючись їх видавити). Ефективний удар в ніс. Однак з деякими породами, удар в ніс не принесе результату. Якщо ж ви взагалі не навчені, то найкращий спосіб, це уникнути сутички. Тобто (по можливості) сховатись. Якщо такої можливості немає, не тікайте від собаки. Це ще гірше. Пам*ятайте, що коли ви попали в таку ситуацію, то збереження вашого життя залежить тіко від вас. Ідіть на все в такій ситуації. В найгіршому випадку треба жертвувати однією рукою, намагаючись завалити унісоба і тими ж колінами ламати йому ребра.
  • 0

#71 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 30.01.2010 – 10:19

Котики поза конкуренцією !!! Обожнюю зеброчок та ще броненосці подобаються ;-) .

Повідомлення відредагував ÈMMY: 30.01.2010 – 10:25

• 0

#72 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 30.01.2010 – 10:20

овечки! вони нереально кльові%)
  • 0

#73 Kapitoshka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 74 повідомлень
  • Місто:Україна, Запоріжжя

Відправлено 30.01.2010 – 11:58

Люблю котів і хом'ячків! Такі гарненькі! Ну, ще собак... І маленьких курчат!=) А коли вони старші стають, то не дуже.
  • 0

#74 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.01.2010 – 00:22

люди
  • 0

#75 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 31.01.2010 – 00:42

Змії, коти, хом,ячки (криски) :happytwo:
  • 0

#76 Noir

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 31.01.2010 – 10:58

Собаки та вовки))
  • 0

#77 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 08.02.2010 – 19:00

суслік
  • 0

#78 Осіння

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 12.02.2010 – 13:52

1.Кінь.
2.Котів.
3.Собак
А взагалі усіх)))
  • 0

#79 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 12.02.2010 – 14:07

Перегляд дописуБезбожник (29.01.2010 10:09) писав:

Бити треба в очі (намагаючись їх видавити). Ефективний удар в ніс. Ідіть на все в такій ситуації. В найгіршому випадку треба жертвувати однією рукою, намагаючись завалити унісоба і тими ж колінами ламати йому ребра.
який добрий дзядя і милий допис в темі "Яка ваша улюблена тваринка?".... просто за душу бере.

Цитата

Тут хтось написав, мов всунути руку якомога глибше в пащу. Так, це правильно. Але далеко не з усіма унісобами. Якщо він навчений атакувати пах або ноги, то такий прийом вас не виручить.
тоді треба засовувати ногу, а якщо собака навчена на пах, то відповідно якнайглибше пах....
  • 0

#80 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 12.02.2010 – 14:13

фєнєк канєшна
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних