Перейти до вмісту

Яка ваша улюблена тварина?

Повідомлень в темі: 158

#41 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.01.2010 – 18:48

Флуд видалено. Запитання в приват.
  • 0

#42 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень
  • Місто:Донецька обл.

Відправлено 15.01.2010 – 21:18

Перегляд дописуЛастiвочка (15.01.2010 18:53) писав:

Про собак. Так, мені подобаються ці розумні тваринки, перш за все - вівчарки. Але пес добрий коли на волі, а в квартирі - то щось маненьке, еімнатне. Не люблю бійцівських собак, вони мені чомусь схожі з своїми господарями як характером так і зовні <_<.
Пес добрий коли його виховують добрим і ставляться до нього як до члена родини , а не бійця. І це перш за все не порода, а виховання. Можна, маючи бажання, і ретрівера у бійця перетворити. Собака перш за все стає тим, ким його виховує його хазяїн. І те, що пес стає злодюгою винен його хазяїн.
  • 0

#43 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:В Родині

Відправлено 15.01.2010 – 22:02

А в мене сама улюблена тварина це Я.
Я її і годую, і мию і вигулюю. Без мене вона ні-ні. Я так її люблю, а як вона мене любить...
Та ніякі тварини тут не канають.
Ну може такаб руда кобилка ще моглаб мені сподобатись, але це все залежить, сподобається вона моїй тварині, чи ні. Але напевно я не знаю, в мене ще не було можливості це перевірити.
  • 0

#44 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 15.01.2010 – 22:12

Люблю котів(є вдома), собак, хом"яків(теж є), рибки(були((() .
  • 0

#45 Sugar Town

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Місто:Київ-Академ

Відправлено 15.01.2010 – 22:44

Хом"яки форевер)))завжди у мене були. тому мабудь котів не дуже люблю. взагалі подобається все маленьке і пухнасте. <_<
  • 0

#46 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 15.01.2010 – 23:14

Цікаво, а от в якому випадку коти лізуть по дереву хвостом вперед ?
  • 0

#47 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 15.01.2010 – 23:27

Перегляд дописуTess (15.01.2010 20:18) писав:

Пес добрий коли його виховують добрим і ставляться до нього як до члена родини , а не бійця. І це перш за все не порода, а виховання. Можна, маючи бажання, і ретрівера у бійця перетворити. Собака перш за все стає тим, ким його виховує його хазяїн. І те, що пес стає злодюгою винен його хазяїн.
це ж треба які казкові дурниці! ти хочеш сказати, що з ретрівера можна зробити пітбуля і навпаки? ой я тебе прошу. чому люди так люблять говорити, при чому впевнено говорити, коли насправді дупля не дають
  • 0

#48 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 15.01.2010 – 23:28

собаки наше всьо
  • 0

#49 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.01.2010 – 23:29

індичок полюбляю дуже, бо у них печінка смачнюща <_<
  • 0

#50 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 20:56

Перегляд дописучорно-біла (16.01.2010 00:27) писав:

це ж треба які казкові дурниці! ти хочеш сказати, що з ретрівера можна зробити пітбуля і навпаки? ой я тебе прошу. чому люди так люблять говорити, при чому впевнено говорити, коли насправді дупля не дають
звідки знаєте????? :D в мене усе життя собаки живуть і не маленькі (різні були: і дворові, і вівчакри, зараз ротвейлер живе), і я бачила, як хазяїн добродушного по натурі коллі перетворив його на злобного монстра, який кидався на усіх людей і собак, і кожен день дивлюсь на свого ротвейлера, який облизує усіх і вся і дозволяє робити з ним все що завгодно моєму 5 річному синові. І доречі, з ретривера пітбуль може і не вийде (бо то порода, яка перебачає тільки бій - і її тільки для цього треба заводити), а от злобного злодюгу зі зламаной психікой із ретрівера зробити легко - бо він таки собака, і поддається дресурі. А в цілому, дресурой собак я займаюсь більше 15 років <_<
  • 0

#51 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 16.01.2010 – 22:18

Перегляд дописуTess (16.01.2010 19:56) писав:

звідки знаєте????? :D в мене усе життя собаки живуть і не маленькі (різні були: і дворові, і вівчакри, зараз ротвейлер живе), і я бачила, як хазяїн добродушного по натурі коллі перетворив його на злобного монстра, який кидався на усіх людей і собак, і кожен день дивлюсь на свого ротвейлера, який облизує усіх і вся і дозволяє робити з ним все що завгодно моєму 5 річному синові. І доречі, з ретривера пітбуль може і не вийде (бо то порода, яка перебачає тільки бій - і її тільки для цього треба заводити), а от злобного злодюгу зі зламаной психікой із ретрівера зробити легко - бо він таки собака, і поддається дресурі. А в цілому, дресурой собак я займаюсь більше 15 років <_<
і справді, знати я не можу, але я відповідала на твій попередній допис, з якого я не помітила велику обізнаність в даному питанні, вибачай. Професійно займаєшся дресеруванням?
В цьому пості ти вже заперечуєш, що з ретрівера можна зробити бійця, а в попередньому казала, що це таки можливо. Ще ти стверджуєш, що все залежить виключно від виховання з чим я категорично не погоджуюсь. Звісно, що виховання має велике значення, та воно гени не міняє.
Не обов'язково одразу наводити приклад собаки, чию психіку господарі травмують. Візьмем звичайного здорового бійцівського собаку, і скажімо, лабрадора. Обидвох страшенно люблять. Вони однакові? Ні. Обидвоє можуть бути дуже ласкавими з людьми з якими живуть. Ще б пак, це їхня "зграя". Вони можуть бути привітними з людьми. Але в разі небезпеки, хто вчепиться в горло нападника? :)
Чомусь в багатьох країнах заборонили бійцівські породи. Чому? Та вже точно не тому, що знають наперед, що люди, які їх обирають є потенційними ідіотами, які будуть знущатись над тваринами. А тому що ті породи визнано небезпечними. І байдуже що вони піддаються дресурі. Вони були виведені для боїв і цим все сказано.
Щодо ретрівера, то в мене живе ретрівер. Його можна хоч під ноги кидати і до смерті забивати, він не огризнеться, і не тільки до мене. До будь-кого. Його не надресeруєш нападати і роздерати, якщо цього нема в крові, а в нього нема.

Повідомлення відредагував чорно-біла: 16.01.2010 – 22:21

• 0

#52 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 22:26

Сьогодні була в гостях у людей, в яких живе пречудовий лабрадор. Це майже Марлі із фільму "Марлі та я" - стрибуче, вгодоване, біле, здоровезне, лизюче і миле чотирирічне "песенятко".Він на повний зріст - майже як я..Мала нагоду сьогодні відчути його лапи на своїх плечах)))))І подивитися в ті добрі очі. Колись я буду мати такого песика <_<
  • 0

#53 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 16.01.2010 – 22:28

Перегляд дописувеснянка (16.01.2010 22:26) писав:

Сьогодні була в гостях у людей, в яких живе пречудовий лабрадор. Це майже Марлі із фільму "Марлі та я" - стрибуче, вгодоване, біле, здоровезне,
А я не люблю корейської кухні.

Улюблена тварина - свиня.
  • 0

#54 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.01.2010 – 23:18

Флуд видалено
  • 0

#55 Koda

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.01.2010 – 11:51

Собаки-подобаються майже всі,найбільше вівчарки і особливо-лайки,вони так схожі на вовків)

Коти-маю вдома пухнастого персидського кота,вагою 7кг. <_< Правда,собак люблю більше,бо вірніші і хоробріші.
  • 0

#56 Ne_zlaja

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 72 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 15:49

Мені котики подобаються, а от собаки чомусь не дуже - від них смердить, і вигулювати їх тре.
  • 0

#57 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 18:36

собаки, на мій погляд, як і люди. Звісно, що генетику ніхто не відміняв, але я хтіла сказати , що монстрів з собаки роблять перш за все люди. і бійці, у кого генами закладено нападати і вбивати, можуть виховуватись по різному. Але не всі таку собаку можуть(і мають на це досвід) виховати так, як треба, і виховати взагалі, і тоді, собака просто стає такою, якою ії зробила природа. І навпаки, якщо мати за ціль собаку натягати на злобу -то це можливо зробити, повірте, в неї не буде вибору <_< ... З людьми точ так. Просто, багато людей заводить собак як іграшку,(тобто по ектер`єру: "сподобалася псінка") не думаючи про те, а чи мають вони можливість таку псюку тримати в своїй "стаї" (квартирі), бути їй Хазяїном, другом, мамою, папою іт.п.. Згадайте, років 10-13 тому, пішла активна мода на пітбулей.... В мене декілька знайомих швиденько таких "псюшек" позаводили, а через півроку-рік з`ясували, що це зовсім не забавка, а машина для вбивства, на яку треба найти якусь управу. І я бачила результати цього... Сумно.... Все це я до того,що перш ніж собаку заводити, треба, 100 разів все продумати і обміркувати, бо то жива істота, яку не можна брати і викидати, коли тобі здумається: тому що тобі ніколи її виховувати, гуляти, лікувати і т.п. І породу собаки треба обирати таку, якості якої б співпадали з цілями, бажаннями і можливостями її хазяїна. І дураку ясно, що новачку, який живе в однокімнатній квартирі, не треба заводиди здоровезного лохматого і злобного кавказа і навпаки,- як би вам не подобалась та чи інша порода. Собак я дуже люблю (майже всі породи, хоча більш за все полюбляю бульмастифів, мастифів та ротвейлерів), і тому, дуже прикро дивитись на деякі ситуації, в які потрапляють брати наші менші, завдяки безмозглості(пробачте за такий вислів, але нічого кращого в голову не прийшло) деяких людей. :D
  • 0

#58 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 18:45

Перегляд дописуTess (17.01.2010 18:36) писав:

собаки, на мій погляд, як і люди. Звісно, що генетику ніхто не відміняв, але я хтіла сказати , що монстрів з собаки роблять перш за все люди. і бійці, у кого генами закладено нападати і вбивати, можуть виховуватись по різному. Але не всі таку собаку можуть(і мають на це досвід) виховати так, як треба, і виховати взагалі, і тоді, собака просто стає такою, якою ії зробила природа. І навпаки, якщо мати за ціль собаку натягати на злобу -то це можливо зробити, повірте, в неї не буде вибору <_< ... З людьми точ так. Просто, багато людей заводить собак як іграшку,(тобто по ектер`єру: "сподобалася псінка") не думаючи про те, а чи мають вони можливість таку псюку тримати в своїй "стаї" (квартирі), бути їй Хазяїном, другом, мамою, папою іт.п.. Згадайте, років 10-13 тому, пішла активна мода на пітбулей.... В мене декілька знайомих швиденько таких "псюшек" позаводили, а через півроку-рік з`ясували, що це зовсім не забавка, а машина для вбивства, на яку треба найти якусь управу. І я бачила результати цього... Сумно.... Все це я до того,що перш ніж собаку заводити, треба, 100 разів все продумати і обміркувати, бо то жива істота, яку не можна брати і викидати, коли тобі здумається: тому що тобі ніколи її виховувати, гуляти, лікувати і т.п. І породу собаки треба обирати таку, якості якої б співпадали з цілями, бажаннями і можливостями її хазяїна. І дураку ясно, що новачку, який живе в однокімнатній квартирі, не треба заводиди здоровезного лохматого і злобного кавказа і навпаки,- як би вам не подобалась та чи інша порода. Собак я дуже люблю (майже всі породи, хоча більш за все полюбляю бульмастифів, мастифів та ротвейлерів), і тому, дуже прикро дивитись на деякі ситуації, в які потрапляють брати наші менші, завдяки безмозглості(пробачте за такий вислів, але нічого кращого в голову не прийшло) деяких людей. :D

Цілком згоден.

Був в мене знайомий який теж завів собаку бійцівської породи (не памятаю яку саме) і в цілях виховання бив собаку,одного разу собака його загризла!
  • 0

#59 Tess

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 19:32

Перегляд дописучорно-біла (16.01.2010 23:18) писав:

Професійно займаєшся дресеруванням?
майже професійно....
їх дресура - це моє велике хоббі років так з 13... а просто собаками я цікавлюсь і того раніше

В цьому пості ти вже заперечуєш, що з ретрівера можна зробити бійця, а в попередньому казала, що це таки можливо. Ще ти стверджуєш, що все залежить виключно від виховання з чим я категорично не погоджуюсь. Звісно, що виховання має велике значення, та воно гени не міняє.
Не обов'язково одразу наводити приклад собаки, чию психіку господарі травмують. Візьмем звичайного здорового бійцівського собаку, і скажімо, лабрадора. Обидвох страшенно люблять. Вони однакові? Ні. Обидвоє можуть бути дуже ласкавими з людьми з якими живуть. Ще б пак, це їхня "зграя". Вони можуть бути привітними з людьми. Але в разі небезпеки, хто вчепиться в горло нападника? <_<

в разі небезпеки собака може діяти по-різному: рефлекси теж ніхто не відміняв. Але у "натяганої" собаки рефлекси можно або сильніш розвинути, або навпаки пригальмувати. Собаки, як і люди, однакові не будуть ніколи..., дві собаки однієї породи можуть дуже відрізнятись як по здібностям так і по злобності. Багато ще залежить від рідні собаки.... Бувають і тупі злобні вівчарки, і добрі веселі кавкази. Не можна казати, що порода- це все, і всі собаки однієї породи однакові... Так, кожна порода має якісь окремі якості, котрі можна або розвинути або пригнічити- в залежності що треба мати з собаки...

Чомусь в багатьох країнах заборонили бійцівські породи. Чому? Та вже точно не тому, що знають наперед, що люди, які їх обирають є потенційними ідіотами, які будуть знущатись над тваринами. А тому що ті породи визнано небезпечними. І байдуже що вони піддаються дресурі. Вони були виведені для боїв і цим все сказано.

а ви не замислювались над тим, що такі заборони вводять тому, що собак бійцівських пород не всі можуть виховати, бо не мають на це досвіду, але тупо заводять... і що, вони при цьому не ідіоти?.... не обов`язково знущатись з собаки, щоб зламати їй психіку, і можно просто нічого не робити, або робити не те і не так, що треба.... Мало собаку просто любити, треба розуміти, як з нею поводитись, знати, чого від неї чекати і коли. Заборона вірна, на мій погляд. Я б у нас теж заборонила. І якщо хтось має велике бажання зробити з собаки бійця, він його зробить, не з підбуля, так з вівчарки або з другої крупної породи - того ж різеншнауцера....Може по якостям він і буде програвати пітбулю - так, але його злоби буде досить дтя того, щоб по команді на когось напасти і нанести якісь ушкодження будь то людина чи творина. я мала на увазі саме це. Просто для цього треба більше часу та досвіду. Але навіщо напрягатись, якщо можна взяти бійця, і просто розвинути в ньго лють, яка закладена в породі і направити в потрібне тобі русло?
Мені, ще в дитинстві, один досвідчений кінолог сказала - що від собаки, яка сама по собі, і яка на тебе нападає - неможливо утікти, не можна утікати, - можна спробувати її остановити і перемогти, а собаку, яку на тебе нацькували остановити майже неможливо ніяк -бо вона обучена вбивати і виконувати команди. І мова шла не тільки про бійцівські породи. Все.

Повідомлення відредагував Tess: 17.01.2010 – 19:35

• 0

#60 орел

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 17.01.2010 – 21:45

Перегляд дописуTess (17.01.2010 19:32) писав:

... собаку, яку на тебе нацькували остановити майже неможливо ніяк -бо вона обучена вбивати і виконувати команди. І мова шла не тільки про бійцівські породи. Все.

В спец військах разом з бойовою підготовкою вчать як оборонятись від собаки.У мого батька є один знайомий десантник так я сам бачив як він вирубує вівчарку без особливих зусиль.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних