Перейти до вмісту

Аватар

Повідомлень в темі: 85

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.01.2010 – 12:55

Перегляд дописуSiGrey (21.01.2010 12:50) писав:

В чому різниця 3Д кінотеатрів іМакс від Більшовика-Батерфляй?

В тому ж, в чому різниця між 17" монітором та 52" плазмою.
  • 0

#42 SiGrey

Смотрящий модер

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 540 повідомлень
  • Місто:Україна, Київ, UMC

Відправлено 21.01.2010 – 13:12

Тобто розмір екрану?
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.01.2010 – 13:17

Перегляд дописуSiGrey (21.01.2010 13:12) писав:

Тобто розмір екрану?

Не лише розмір, а ще й роздільна здатність зображення, яке на нього виводиться. Кадр плівки IMAX у вісім з гаком раз більший за кадр звичайної плівки.
Плюс ще інші деталі, не настільки важливі, але які в комплексі досить суттєво впливають на враження.
  • 0

#44 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 22.01.2010 – 01:31

Зображення
Та ж картинка що тут вже була,тільки російською.
А взагалі...не знаю.Неясне враження
  • 0

#45 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 09:22

ходив у середу на цей фільм, у 3Д іМакс. Оскільки в кіномистецвті я повний нуль то сів собі мовчки та отримав колосальне задоволення від перегляду.
  • 0

#46 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 10:13

Перегляд дописуNana (13.01.2010 18:18) писав:

Хто дивився фільм "Аватар", як він вам?
А то читала як люди пишуть, що після перегляду аж світогляд змінюється. Значить на мене нічого не подіяло.
Цікава ідея, але здається, що більше було тої реклами, ніж вражень
а може в тебе був змінений світогляд, і достатньо чіткий, або він зовсім інший, або це написали якісь школярі, яким дуже добре, що фільм змінив, показав інший напрямок погляду на речі

а щодо Камерона, Краще Тармінатора 2 він нічого не зняв, хоч і той напевне позиціонувався як видовище, дуже вже багато там філософських штук, які народили багато дискусій з приводу, і доречі, заставили комусь змінити світогляд

я пам"ятаю, як в 3, чи 5 класі подивився Термінатора, і як воно на мене вплинуло (хоча, я ще глянув Зоряні фійни, і вірив що буду воїном Джедаєм, і таки щось від цього в мене залишилось:)), я знав що війни з роботами не минути, що буде глобальний капєц от от, і що я буду воювати до останнього, і що робот теж людина, одним словом каша в голові

а тепер якщо все це спроектувати на сучасну дітвору (доречі фільм практично без еротичних сцен, навіть сцена воз"єднання, це сцена воз"єднання, а не смоктання сосків з зібганням простині), глобальна інформатизація яка починається з мобільних телефонів, інтернету, і всього такого, для яких зовнішній вигляд це теж продовження спілкування, і тут САДЕНЛІ їм показують, що є така планета, і все там таке поєднане, гармонійне, все одне одного розуміє, і не треба лізти зі шкіри, щоб тебе помітили, тобі посміхнулися, одним словом, якби фільм не був таким актуальним, він не був би таким актуальним:), особливо для школярів:)
  • 0

#47 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.01.2010 – 11:11

Враження таке, що Кемерон витратив на рекламу і критиків-підлабузників ще більше грошей ніж на виробництво фільму. А от сцеаристи працювали за піцу з пивом один вечір.
  • 0

#48 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 11:30

:) пофігу, всеодно фільм класний! продивився на одному подиху, хай там нема купи глибокофілософського мотлоху, хай там буде простий сюжет - побарабану, особист оя йшов туди відпочити після робочого дня і переключити мозок з рутини реальності на яскраву казку, і якби він відповідам вимогам всіх присутніх критиканів то і ноги б моєї там не було.
  • 0

#49 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 22.01.2010 – 14:20

Особливо класна фраза головного героя: "Я був солдатом, я хотів нести людям мир" - ну чи якось так.
  • 0

#50 Котяра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 14:46

:) взагаліто краще навести цю фразу в оригіналі, бо як я помітив ідіоми нашим перекладачам даються вкрай важко, а по друге..я не настільки уважно переглядав фільм)))щоб запамятати цю фразу
  • 0

#51 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.01.2010 – 15:01

в тому вся проблема, що дивлячись фільми всі звикли незвертати уваги на те що там відбувається, і слідкувати за чимось огого, чи щось типу смішне, причому, достатньо сигналу, що ось зараз буде смішне, а далі йде сміх який являється просто умовним рефлексом.
і взагалі, з різних джерел інформації йде такий потік, що якщо намагатися його всього уловити, то на це просто не вистачить часу, тому раджу шукати те над чим подумати, і не кидати в себе все підряд

Перегляд допису-=VJ=- (21.01.2010 12:55) писав:

В тому ж, в чому різниця між 17" монітором та 52" плазмою.
примітивний аргумент
  • 0

#52 Woody

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 01.02.2010 – 15:09

Для мене Аватар - шедевр. Не через 3D, бо не був на ньому, а через дуже глибокий зміст. Показано проблему сьогоднішнього суспільства... "В них є те, чого в нас немає, це робить їх нашими ворогами." Також тема віри, поняття справжніх цінностей... Дуже сміливий твір. Реклама тільки шкодить, треба просто побачити і більше не казати нічого.

Кому цікаво, тут детально показано, як знімали фільм: http://www.inspiredm.com/2010/01/18/filmsp...e-scenes-video/
  • 0

#53 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 04.02.2010 – 23:37

Чудова демонстрація можливостей сучасної кінотехніки. Не більше.

Повідомлення відредагував Invictus: 04.02.2010 – 23:41

• 0

#54 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.02.2010 – 12:45

а я от скажу ще таку штуку, от я казав що фільм хароший, але є деякі но, які властиві більшості фантастичним фільмам, це всетаки проекція людських проблем в м аштабі порозуміння двох цивілізацій, все зрозуміло, ось тубільці, а ось завойовники, вони погані, тубільці захищають совї звичаї, свою територію, люди прийшли в чужий дім зі своїм уставом, та щей виносять холодильник
звичайно, в Аватарі є гарна фантастична ідея, ліс-мережа, але вона не розкрита, просто використана, для того щоб всі зрозуміли, що ось гармонія, і приїхали

непам"ятаю, а ні пам"ятаю, фантастичний фільм про те, що ми можемо в космосі зустрітися з чимось таким, що ми незрозумієм з першого разу
якщо зняти фільм, про контакт цивілізацій то це буде по перше нудно, а подруге, треба дуже багато часу потратити на розвиток цієї цивілізації, та ще й показати так, щоб з одного боку, ми були на місці людей, а з іншого було зрозуміло, що цивілізації дуже багато років і для того щоб зрозуміти що й до чого треба дуже довго з нею попрацювати

на останок, ще раз скажу, фільм гарний, і займає почесне місце серед кращих фантастичних фільмів, але це не супер пупер прорив
  • 0

#55 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 05.02.2010 – 13:01

дуже нагадало ідею циклу книжок Гаррі Гаррісона "Неприборкана планета" (Deathworld-1960р.).... до речі одна з улюбленіших книжок дитинства, тому і дивитись було цікаво.
  • 0

#56 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 05.02.2010 – 13:33

Цитата

Для мене Аватар - шедевр. Не через 3D, бо не був на ньому, а через дуже глибокий зміст.
: D
В Трансформерах той самий зміст, лише трошки навпаки.
  • 0

#57 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 07.02.2010 – 00:24

Перегляд дописуКава з козявками... (5.02.2010 13:33) писав:

: D
В Трансформерах той самий зміст, лише трошки навпаки.
інтрига, прямо, і який зміст в Трансформаторах? яка там ідея? можна якось докладніше, щоб не виникло враження необгрунтованості і обмеженості даного зауваження
  • 0

#58 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Місто:зиготи

Відправлено 09.02.2010 – 22:54

Перегляд дописуKatod (7.02.2010 00:24) писав:

інтрига, прямо, і який зміст в Трансформаторах? яка там ідея? можна якось докладніше, щоб не виникло враження необгрунтованості і обмеженості даного зауваження

Ідею можна відшукати будь-де і будь-коли, мсьє. "Аватар" - казочка для дорослих, до того ж, не надто нова (див. порівняння з Покахонтас десь тут, угорі). А в будь-якій казочці є мораль, котру, звичайно, ніхто не забороняє сто разів пережовувати і возитися з нею, мов із писаною торбою. Хоча Кемерон молодець: приправив, у іншому разі, типовий блокбастер якоюсь, хай і примітивною, філософією, та так, що люди дивляться, облизуються і хочуть ЩЕ!!!
А взагалі, за ідеями та філософіями ви трохи не туди звернули. Найкращі кафе, зазвичай - не на площах і авеню, а в тихих, нелюдних вуличках, куди, на жаль, доволі рідко заходять подорожні.

Повідомлення відредагував Invictus: 09.02.2010 – 22:55

• 0

#59 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 09.02.2010 – 23:02

Перегляд дописуKatod (7.02.2010 00:24) писав:

не смій так казати, це мульт мого дитинства))
  • 0

#60 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 10.02.2010 – 01:14

Перегляд дописуВареник (9.02.2010 23:02) писав:

не смій так казати, це мульт мого дитинства))
я подумаю:brovy:

Перегляд дописуInvictus (9.02.2010 22:54) писав:

Ідею можна відшукати будь-де і будь-коли, мсьє. "Аватар" - казочка для дорослих, до того ж, не надто нова (див. порівняння з Покахонтас десь тут, угорі). А в будь-якій казочці є мораль, котру, звичайно, ніхто не забороняє сто разів пережовувати і возитися з нею, мов із писаною торбою. Хоча Кемерон молодець: приправив, у іншому разі, типовий блокбастер якоюсь, хай і примітивною, філософією, та так, що люди дивляться, облизуються і хочуть ЩЕ!!!
А взагалі, за ідеями та філософіями ви трохи не туди звернули. Найкращі кафе, зазвичай - не на площах і авеню, а в тихих, нелюдних вуличках, куди, на жаль, доволі рідко заходять подорожні.
мерсі боку, рідкісний верблюд шукає пустельну колючку в корділь"єрах
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних