Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1510 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:місто Київ

Відправлено 07.11.2005 – 15:35

iskra (7.11.2005 10:03) писав:

Сьогодні, здається, особливий день для червонопартійців - 7 грудня. Комуняки святкуватимуть, цікаво, а чи влаштують їм те саме, що й вони 15 жовтня?
7 листопада... Нічого не влаштували їм. А для чого? Був мітинг біля Михайлівського, виступали голови націоналістичних організації і партій. Потім священики відслужили і поминальну службу за жертвами комуністичного режиму. Далі мітинг перемістився на Маїдан, де і завершився.
  • 0

#82 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 08.11.2005 – 00:08

Olexandr (7.11.2005 15:35) писав:

7 листопада... Нічого не влаштували їм. А для чого? Був мітинг біля Михайлівського, виступали голови націоналістичних організації і партій. Потім священики відслужили і поминальну службу за жертвами комуністичного режиму. Далі мітинг перемістився на Маїдан, де і завершився.

Перегляд допису

А про що це там по Єврон"юзу казали - про Львів чи я знову помиляюся?
  • 0

#83 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 08.11.2005 – 00:22

iskra (8.11.2005 00:08) писав:

А про що це там по Єврон"юзу казали - про Львів чи я знову помиляюся?

Перегляд допису

Я у Львові не був. Не знаю, чув, що там трохи поцапались... В Києві все було спокійно.
  • 0

#84 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 13.11.2005 – 00:08

От про деяких націоналістів (?) тут.
  • 0

#85 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 13.11.2005 – 02:30

А в прямому ефірі Віктор Андрійович заявив, що згоден піти на угоду з деякими партіями задля об"єднання України. Не знаю, йому напевно видніше, але мені такі угоди якось не дуже подобаються.
  • 0

#86 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 13.11.2005 – 15:02

iskra (13.11.2005 02:30) писав:

А в прямому ефірі Віктор Андрійович заявив, що згоден піти на угоду з деякими партіями задля об"єднання України. Не знаю, йому напевно видніше, але мені такі угоди якось не дуже подобаються.

Перегляд допису

Він мабуть мав на увазі інші партії :yes: Крім того, тут проблема не в Вікторі Андрійовичу, а в тих націоналістах, що підписують такі угоди :)
  • 0

#87 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.11.2005 – 16:46

Друзі! Пропоную усім, як справжнім патріотам, що пам'ятають історію своїх предків, взяти участь у всеукраїнському вшануванні жерт голодоморів та політичних репресій. Хто бажає, можете приєднатися до масової процесії у столиці 26 листопада (субота).

Як казав Ціцерон: "Ті хто не пам'ятають минулого - не мають майбутнього!"

Отже бажаю вам усім УКРАЇНСЬКОГО мійбутнього! Будьмо разом!
  • 0

#88 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 26.12.2005 – 17:14

Друзі!

Пропоную після місячної мовчанки на знак вшанування жертв політичних репресій та голодоморів продовжити нашу дискусію на сторінках даного форуму.

Сьогодні нас турбує маса проблем, з якими ми, мабуть, увійдемо у новий рік.

Як ви вважаєте:

політиканство Народних депутатів при прийнятті Бюджету України має багато спільного із патріотизмом?

чи можна назвати крок Івченка (голова КУНу), під час поїздки у Москву, прикладом гідним наслідування? (маю на увазі зустріч за участю перекладача з російської мови)

Пропоную додавати схожі дискусійні ситуації для обговорення.

Чекаю відповідей! Успіхів!
  • 0

#89 Відьмак

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень

Відправлено 27.12.2005 – 02:26

Цитата

політиканство Народних депутатів при прийнятті Бюджету України має багато спільного із патріотизмом?
Наврядчи, воно має багато спільного з виборами.

Цитата

чи можна назвати крок Івченка (голова КУНу), під час поїздки у Москву, прикладом гідним наслідування? (маю на увазі зустріч за участю перекладача з російської мови)
Авжеж :wacko: .
  • 0

#90 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.12.2005 – 10:10

а я вважаю, що саме з виборами воно має багато спільного (а не з патріотизмом), адже такі дискусії у Верховній Раді тільки "роздули" бюджет, привівши до зменшення шансів його виконати новою владою.
  • 0

#91 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 27.12.2005 – 11:48

ukrainer (26.12.2005 17:10) писав:

Перегляд допису

А коли це було, а то останнім часом політикою не дуже цікавлюсь, набридла вже..
  • 0

#92 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.12.2005 – 12:24

Це було десь в листопаді (точно не пам'ятаю), але тоді це викликало масове незадоволення з російського боку, типу: "як то може бути, щоб нашу мову не знали???" (поряд з тим, української москалі ж не знають...)
  • 0

#93 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 27.12.2005 – 12:34

Ну в такому випадку ставлюсь позитивно, побільше б таких свідомих українців!
  • 0

#94 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.12.2005 – 13:39

Я певен, що наша нова влада буде поступово переходити до національного стандарту міжнародних відносин та української внутрішньої політики (це вже є потребою часу!!!), проте цей процес буде повільним, коли при владі будуть патріоти, а не націоналісти.
  • 0

#95 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 27.12.2005 – 13:43

Цей вчинок Іченка мені дуже сподобався, хай привикають! Істинна Русь повертає свої сили :wacko:
  • 0

#96 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 27.12.2005 – 14:18

Freelancer :wacko:
  • 0

#97 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 28.12.2005 – 00:33

Не маю нічого проти Івченка, але таким чином він тільки продемонстрував або свою неосвіченість, або зверхність. Якщо ворог опускається у своїх вчинках нижче людського, то не обов'язково йому цим же відповідати. (моя особиста думка, нікого в цьому переконувати не збираюсь)
  • 0

#98 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 28.12.2005 – 11:39

Киря, підтримую! Те, що він не говорить з росіянами російською ще зовсім не означає, що він зробив краще для України. Немає нічого поганого в тому, щоб використовувати знання іноземної мови за кордоном.
Краще б він подивився, до чого докотився КУН (хоча це він його до цього і довів)...
p.s. Пригадую, як Дж.Буш відвідував Іспанію і розмовляв іспанською з прем'єр-міністром (на скільки він володіє). Йому не були потрібні перекладачі.
  • 0

#99 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 28.12.2005 – 12:08

Киря (28.12.2005 01:29) писав:

Не маю нічого проти Івченка, але таким чином він тільки продемонстрував або свою неосвіченість, або зверхність. Якщо ворог опускається у своїх вчинках нижче людського, то не обов'язково йому цим же відповідати. (моя особиста думка, нікого в цьому переконувати не збираюсь)

Перегляд допису

Отже, що ми маємо...
з твого допису виходять такі твердження:

— коли українець приїжджає в іншу країну (хай це буде Росія) з перекладачем,то це є неосвідченість чи хамство.
— коли приїжджає американець в іншу країну (ну наприклад, в Польщу) з перекладачем, то це є цілком нормально. [це мій особистий висновок, бо так і відбувається, був сам неоднократним свідком такої ситуації]
— коли приїжджає росіянин в іншу країну (наприклад, в Україну) з перекладачем, то це є рівень нижче людського.

Суть не в тому, чи знав він російську чи ні, просто в нас (і в українців і в росіян) існує стереотип, що українець "абязян" знати російську, а росіянин "по желанію" :wacko:
  • 0

#100 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.12.2005 – 12:45

Кирю, в світовій практиці дипломатичних відносин існує принцип двосторонніх (чи багатосторонніх) переговорів, коли дипломати (незалежно від того скільки мов вони знають) ведуть переговори мовою власної держави за участю перекладачів з/на мову іншої сторони.
Дипломатичною нотою є ведення переговорів самими представниками мовою іншої сторони - це означає або ж особливу приязнь, або ж схвалення якогось кроку іншої сторони тощо. Це зазвичай не розцінюється як рівень освідченості дипломатичного представника тієї чи іншої країни, бо зазвичай це є нормою - знання мови держави, з якою ведуться переговори...
Такою ж дипломатичною нотою, у випадку відносин Росії та України є мова переговорів. Ніде не записано, що мовою переговорів має бути лише російська, англійська, українська чи якась інша мова (це може бути зазначено лише для формату роботи якоїсь міжнародної устонови чи багатосторонньої зустрічі і то не завжди). Тому неперехід російської сторони на українську мову (що є виявом неповаги) змушує нас відповідати адекватно (звичайно, коли маємо власну гідність), а не сюсюкатися, як то робив Кучма (лижучи зад Путіну)...

Можна ще багато говорити про культуру міжнародних відносин..., але не все у світі так гарно, як має бути!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних