Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 21.10.2005 – 15:49

Я вже не раз говорив, що для з'ясування стосунків є приват. Може вже досить в темі про Український націоналізм це робити?

Пости я не видалив а переніс сюди: Видалені пости
  • 0

#62 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.10.2005 – 22:36

Друзі!

Я звертаюся до Вас усіх - активних учасників цієї дискусії - прошу бути тактовними один до одного, поважати думки інших та не переходити на критику особистостей (принаймні привселюдну). Адже такий підхід далеко не сприяє поєднанню наших зусиль у творенні Української Соборної Самостійної Держави! Так ми можемо лише пересваритися, та певною мірою зганьбити українську національну ідею в очах інших читачів цієї дискусії (пасивних учасників).

Всіх тих, чиї думки ми ще не почули, прошу приєднуватися до обговорення. Не соромтесь мати свою думку, якою б вона не була, але це все ж ваша думка, і з нею потрібно рахуватися, а не уникати її.

ДР (До речі, замість P.S.) : поміж усього іншого, це обговорення також здійснює чималий вплив на майбутнє Української Нації. А от, чи позитивний, чи негативний він буде - залежить від нас усіх!

Слава Україні!

:brovy:
  • 0

#63 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 22.10.2005 – 10:52

Ото розкричався ченрвоним як справжній прихильник Симоненка :brovy: . Та не сварки тут, нормальна дискусія з випущенням пару. Так і повинно бути, правда з повагою до опонента. Так що все нормально.
  • 0

#64 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 22.10.2005 – 13:09

Ластівочко, правильно кажеш: "...з повагою до опонента..." :brovy:
  • 0

#65 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 23.10.2005 – 14:57

Правильне рішення проблеми чи питання можливе тільки за наявності гострої суперечки, це є природнім процесом, але дійсно таки потрібно мати якусь межу та не переходити на прості образи. До того ж якщо не буде розбіжності у поглядах, то не буде що обговорювати :brovy:
  • 0

#66 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 23.10.2005 – 22:04

От я давно чекав, поки хтось прокоментує події, що трапились 15 жовтня на Хрещатику, але так і не дочекався. Оскільки вони тісно пов'язані із українським націоналізмом, то мабуть буде умісним поговорити про них у цій темі. Тому "для розгону" пропоную вірш, який я щойно дописав. Я звичайно не поет, але думаю у Вас знайдуться сили, щоб таки прочитати мій вірш та якимось чином оцінити його.

Жили-були десь на селі хлопці браві.
Між собою, як у сім'ї - ніхто не зайвий.
Разом вставали і всі зранку йшли
Кожного дня у ліс на турнічки,
Змалку всі один одного знали,
Та разом частенько всі гуртувались.

Любили ті хлопці махать кулаками,
Та не просто так, а в захист свого краю.
Не раз вони всі разом повставали
За межі свого поля, річки, гаю.
Всі про них казали - "То є хулігани!"
Ніхто у них не вірив, і їх ображали.

Та плинув час, роки минали,
На Союз Рядянський німці напали.
Всі люди(як люди?) тікати почали,
А хлопці наші грізною силою стали -
Всі, як один, пішли в УПА воювати,
Для неньки України волю та славу здобувати.

Воювали славно, так що державу здобули -
Українську самостійну, а не рядянську комуну!
Та не довго теє щастя та радість тривали -
Стецька та Бандеру в Берлін депортували,
Бо на неньку Україну німці напали. А чому?
Та ж Гітлер казав, що то не люди тії слов'яни!

Та наші герої Духом не впали (нелегко в боях),
Німці під боком, а з іншого - червоний стяг!
То ж чи для того УПА кров свою проливала
В боях проти Гітлера та сталінських посіпак,
Щоб потім її фашистською називали
Нащадки, заради яких вона потрапила в ГУЛАГ???
:brovy:
  • 0

#67 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень
  • Місто:місто Київ

Відправлено 23.10.2005 – 23:15

Киря (23.10.2005 23:00) писав:

От я давно чекав, поки хтось прокоментує події, що трапились 15 жовтня на Хрещатику, але так і не дочекався. Оскільки вони тісно пов'язані із українським націоналізмом, то мабуть буде умісним поговорити про них у цій темі.
Гаразд. Зазначу, що особисто я учасником подій не був, бо не вийшло... Вся провина за ту ситуацію, що склалася того дня лежить повністю на владі. Як на місцевій так і на центральній. Особливо на президенті... Про другий бік я навіть не хочу нічого казати, бо і так зрозуміло, що то повністю антиукраїнські сили.
  • 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 24.10.2005 – 00:36

цікаво, кому це вигідно?
і ще - Ви мабуть всі знаєте, що було зібрано 1000000 підписів на визнання ОУН-УПА як борця за свободу. Натомість у газеті "Комуніст" 21жовтня 2005 №84(816) великими буквами вище НАЗВИ ГАЗЕТИ написано: "2 мільйони 843 тисячі підписів уже зібрали комуністи проти реабілітації банд ОУН-УПА. Не стій осторонь! Ти можеш зупинити неонацизм!"

Що Ви на це скажите - це просто провокація, чи підписи дійсно є, адже про підписи націоналістів говорили на всіх каналах, а про ці я ніде, окрім зазначеної газети не зустрічав! Якщо вони справжні, то що можна сказати про людей, що віддали за такий "лозунг" свої підписи??? Особисто мій підпис є, але серед мільйона, а не серед тих 2, можливо існуючих!
  • 0

#69 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 24.10.2005 – 04:59

Киря (24.10.2005 01:32) писав:

Що Ви на це скажите - це просто провокація, чи підписи дійсно є, адже про підписи націоналістів говорили на всіх каналах, а про ці я ніде, окрім зазначеної газети не зустрічав! Якщо вони справжні, то що можна сказати про людей, що віддали за такий "лозунг" свої підписи??? Особисто мій підпис є, але серед мільйона, а не серед тих 2, можливо існуючих!

Перегляд допису

В новинах казали, що в одній з тих скриньок (де мають знаходитися папірці із всіма тима 2 мільйонами підписів) точно підписи були. Але тут виникає два питання - чи дійсно така кількість підписів умістилася б у ті скриньки та чи всі ці підписи від реальних живих людей. От мені здається, що їх набагато менше - раз, певна частка - підробна - два. До речі, оскільки тираж газети "Комуніст" не такий як у "Правди" радянського часу, можу точно сказати - про ці підписи дізналися всі одночасно - й ті, що підписувалися, й ті, що вже показували скриньки із мільйонами підписів. Здається, я не дуже зрозуміло висловила свою думку, вибачте :brovy:
  • 0

#70 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 25.10.2005 – 02:55

iskra (24.10.2005 05:55) писав:

Здається, я не дуже зрозуміло висловила свою думку, вибачте :)

Перегляд допису

А мені зрозуміло :brovy: , причому я поділяю таку думку!!!
  • 0

#71 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 28.10.2005 – 21:02

Киря. непоганий вірш... проте не дужек римуєтьс, але ідея класна!

Щодо подій у Києві 15 жовтня - винна не лише влада (адже при владі є різні люди!) - винні запроданці, які роблять усе, аби ми не знали своєї історії та не виховували своїх дітей (майбутніх) на прикладах героїзму Героїв України, а не "совецьких!"...

я також не брав участі у тих подіях, але лише тому, що у моїх колах ця акція не готувалася, як "масова потасовка", якби ж було навпаки, то 10-ти тисячам комуністів-запроданців протиставилося б не 3 тисячі українців, а десятки тисяч (!!!)... Проте і без того та акція привернула увагу громадськості до проблеми визнання УПА.

Як ми всі могли бачити в новинах у день тих подій, на Майдані було більше російських прапорів, а ніж "радянських" - це досить чітко показує, хто найбільше зацікавлений у невизнанні ОУН-УПА силою, що воювала з двома ворогами (імперіалістичною московією та гітлерівською Німеччиною) за Українську Соборну Самостійну Державу (!!!)...

Щодо комуняцьких підписів - то, вважаю, що переважна більшість з них підроблена (!) - це по-перше, по-друге - їх немає понад 2 млн., по-третє - комуністична ідея є штучною, видуманою, неприродньою для людства (проте використовує багато корисних економічних елементів), тому вона втрачає свої позиції день за днем, і більше ніколи не буде ідеологією влади в Україні...

Це ніби то все :yes: !

Успіху!
  • 0

#72 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.10.2005 – 11:43

ukrainer (28.10.2005 21:58) писав:

Киря. непоганий вірш... проте не дужек римуєтьс, але ідея класна!

Перегляд допису

Я ж не поет(це можна сказати тільки другий віршик), але якось та потрібно піднімати Дух одвічної стихії...
  • 0

#73 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 30.10.2005 – 01:39

2Киря: а де б оце прочитати твій перший вірш? Другий треба допрацювати зовсім трішечки - і він буде ще більш класнючим, ніж є зараз :yes:

Якась частка комуністів, присутніх на тій акції (я зараз маю на увазі не тих, що були куплені саме під цю акцію за якись там 30 "серебряників") дійсно налякані тим, що в Україні з"явиться провладний фашистський уряд. Підпільні комуністичні газетки пишуть усіляку брехню, якій вірить частка стареньких бабусь та дідусів. Вони налякані і не знають що воно там буде в їхньому житті далі. Втім, радикальність - не є історичною рисою характеру українця. На мою думку, українці проявляють агресію, лише коли захищаються від невиправданої агресії інших держав. Ставитися зневажливо до ветеранів Червоної Армії - така сама ганьба, як і ставитися зневажливо до ветеранів ОУН-УПА (вибачайте, що використала таке замулене слово як "ганьба", але просто не втрималася). Зрозуміло, певна небезпека щодо становлення фашистської влади в Україні існує, але така ж сама мінімальна, як і в багатьох інших державах. Реальністю така небезпека стане лише тоді, коли всі питання в Україні вирішуватимуться радикальним шляхом або коли з"явиться якийсь спекулянт, що заради своїх політичних інтересів використовуватиме рух неонацистів під певні політичні акції. А от ті бабусі та дідусі, що я про них писала ще на початку свого посту, бояться, тому що їм ніхто не пояснив, що боятися нема чого, що прояви в Україні українського - не є фашизмом. На мою думку, проблема довіри комуністичній партії полягає в тому, що тим стареньким не приділяє необхідної уваги держава, яка має не просто набавляти їм пенсії, аби потім вони нівелювалися зростом вартості всіх продуктів на порядок. Старенькі ідеалізують своє минуле - зрозуміло, вони були молоді, заробляли, нормально собі жили, ходили на вихідних на танці та збирали гроші на ощадних книжечках - вони плутають комунізм та молодість, от якби вони були переконані у своєму майбутньому і ситі - зараз би такої кількості прихильників компартії не було. До речі, якийсь спекулянт, що спланував оті події 15 жовтня, все ж таки існує і саме від нього й лине оця небезпека фашизму (особиста думка)
  • 0

#74 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 30.10.2005 – 10:17

iskra
Не варто так зловживати словом "фашизм". То комуністам маряться якісь фашисти скрізь, де їх і близько нема. Такі дії, що чинили оті всі антиукраїнські сили називаються просто шовінізмом. А хіба ж хтось ставився зневажливо до ветеранів РККА? Дуже багато там були не з власних переконань, а через те, що їх просто мобілізували. Інша справа КҐБісти.
  • 0

#75 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 31.10.2005 – 01:48

Постає риторичне питання - А якщо подумати, то як фашисти могли вийти разом з вояками УПА, коли ті воювали проти них??? Нема у нас в країні фашистів, або ж їх дуже мало!!! Навіть вельмишавновні скінхеди і ті знаходяться більше під впливом націоналістичних ідей аніж нацистських(Sharp'ів та червоних у нас взагалі мало)!!!

Та й активісти ОУН-УПА не виступають проти прав ветеранів ВВВ, а домагаються своїх!

З.І. 2iskra: перший віршик не патріотичний, а про життя, як воно є, то ж за правилами форуму я не маю право його тут вивішати...
  • 0

#76 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 31.10.2005 – 23:17

Погоджуюсь із думкою, що вояки УПА лише домагаються справедливості!

А фашистами скоріше можна назвати комуністів (за їх дії та близькість їх ідеології до фашистської).
  • 0

#77 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 01.11.2005 – 06:10

Цитата

Натомість у газеті "Комуніст" 21жовтня 2005 №84(816) великими буквами вище НАЗВИ ГАЗЕТИ написано: "2 мільйони 843 тисячі підписів уже зібрали комуністи проти реабілітації банд ОУН-УПА. Не стій осторонь! Ти можеш зупинити неонацизм!"
- це брехня, нереально, нонсес, абсурд! :yes:
Комуністів ніхто не поважає (особливо я), а може ... (хіба що мізерна к-сть, і то на сході ближче до тих самих). Комуністи (і не тільки вони: регіони, СДПУо,...) повинні дбати за інтереси своєї держави (як ото комуністи Китаю), а не сусудньої "мать їхню". А те що в газеті надруковано - це є велика провокація! Хоча ця газети взагалі не популярна на заході Україні (незнаю, як в інших областях), про неї взагалі не чув (але тепер знаю від Кирі), тому навряд чи хтось в це повірить. А вигідно це сИМОНЕНКОВІ та вІТРЕНКО і їм подібним...

ось моя думка. :)
  • 0

#78 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 01.11.2005 – 15:54

Olexandr (30.10.2005 10:59) писав:

iskra
Не варто так зловживати словом "фашизм". То комуністам маряться якісь фашисти скрізь, де їх і близько нема. Такі дії, що чинили оті всі антиукраїнські сили називаються просто шовінізмом. А хіба ж хтось ставився зневажливо до ветеранів РККА? Дуже багато там були не з власних переконань, а через те, що їх просто мобілізували. Інша справа КҐБісти.

Перегляд допису

Здається ти не зовсім уважно прочитав пост :yes: Я й писала про те, що старенькі невідомо звідки взяли оту саму думку про фашизм - їх цим лякали ще під час передвиборчої кампанії, на Сході особливо. От вони тепер і бояться будь-яких змін, вбачаючи в них фашистські змови. До того ж, варто зважати, що зростала більшість з них з патріотичними думками про СРСР. Інакше не були б вони комуністами або прибічниками цієї ідеології. Їм важко перелаштуватися на щось інше - мозок в віці не може вже з такою легкістю, як у молоді хапатися за нову інформацію і оцінювати її.
2 Киря: А ти напиши в отому розділі, де викладають свою творчість - він назвивається "Історії" :) буде цікаво почитати :cool1:
  • 0

#79 Olexandr

противсіх

• Користувачі
  • 1510 повідомлень

Відправлено 01.11.2005 – 23:05

iskra
Так :yes: , перепрошую, трохи не так зрозумів.
  • 0

#80 iskra

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень

Відправлено 07.11.2005 – 10:03

Сьогодні, здається, особливий день для червонопартійців - 7 грудня. Комуняки святкуватимуть, цікаво, а чи влаштують їм те саме, що й вони 15 жовтня?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних