Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 09.12.2009 – 10:23

а як на мене - дико. Грати в дурня полеглими і шанованими героями - дикунство і нічого більше...Інша справа коли он-лайн-іграшку створити, відтворювати події і бої і таким чином вивчати історію - так, а це.....грати в карти героями, мусолити між рибою і пивом десь в потязі...не так це робиться.....не так

bamik
там ще є колода карт за 199 грн
  • 0

#442 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.12.2009 – 11:29

Націоналізм, на мою думку, чимось схожий на фанатизм, на величезну любов своєї нації, найкращим прикладом є Німеччина, у якій націоналізм був на першому місці, і інші нації є другосортними, набагато нижчими за них. Німці дуже сильно перегнули тичку у гірший бік, адже вони принижували інші нації, хіба це добре? Плани у Гітлера були геніальні, захопити весь світ і зробити його єдиним цілим, під проводом Німеччини, точніше німецьких націоналістів, які будуть нагліть,тикати пальцем, попрікати, будуть панами, але він хотів щоб весь світ впав на коліна,він думав, що інші нації слабаки, а вийшло по іншому, йому не вдалося опустити нас, лов"янів, на коліна, виявилося, що сила національної любові до себе,виявилася непереможною.
Скільки разів царська Росія намагалася зламати український дух, українську міць, і не виходило, а чому? А тому, що ми по справжньому обожнюємо свою націю, свою Україну, свою рідну мову. Ми виживали наче колорадські жуки після травлі, ми страждали, точніше страждали наші предки, щоб в наших жилах билася українська кров, і вона б"ється!!!
Як на мене націоналізм повинен бути, але у рамках, адже коли ми підіймаємо себе вище ми опускаємо інших нижче, а чим вони гірше, може і є щось, адже ідеальної нації не існує. Так що не треба нагліть.
Повинен бути патріотизм. Я патріот, і душею та тілом, а прийдеться воювати - піду, адже я маленька частинка УКРАЇНИ.
Недавно у моє селище приїжджав один молодий чоловік, його зовуть Олександр Добровольський, він пише книжку про націоналізм на Донбасі, його зародження, розвиток та існування зараз, про УПА, а писати є про що, моя мати допомогла віднайти йому людей, які бачили, або які входили до складу українських націоналістів, або хоча б допомагали їм.

Недавно у моє селище приїжджав один молодий чоловік, його зовуть Олександр Добровольський, він пише книжку про націоналізм на Донбасі, його зародження, розвиток та існування зараз, про УПА, а писати є про що, моя мати допомогла віднайти йому людей, які ли ооунівців, які входили до їх складу, багатьох розтриляли червоні, дехто вижив, вони дали факти, описи. дехто і зараз бояться щось сказати, бо думають, що зараз прийдуть і зроблять з них ворога народу, як це робили НКВД
Ніколи не треба опускати руки, потрібно завжди битися.
І до тебе, Ластівочко, чому ти так проблему зробила з карт, адже це лише фотографії, історичні постаті, ти ж не їхніми душами гратимеш? Це трошки занадто. Я згоден з СВІ†ЛОНОСНИМ!
Не знаю чомусь, але мені підказує інтуїція, що були такі часи, коли наш націоналізм воював і проти нас, коли Україна розкололася на Бандеру та Мельника, що з першого, що з другого табору убивали українців? Було таке? Під час війни, Другої Світової? Для мети, якої?
Я хочу щоб хоч щось написав у відповідь до мене, бо я ні з ким не можу поговорити на такі теми, цим людям не до цбого, можливо я в чомусь і не правий, я хочу почути, в чому ж саме???
Ми повинні бути українцями! :) ;) ;)

• 0

#443 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 12:09

ШАХІСТ 1. Пане Шахіст, прохання писати звичним кольором текст з поваги до тих, хто читатиме ваш допис - ріже очі
2. що таке націоналізм, нацизм, фашизм, патріотизм і так далі говорилось у цій темі і не раз, тому не бачу потреби повторюватись (будете якось вночі чергувати і матимете час - почитайте цю тему спочатку).

Мені тут на днях цікава книжка попала до рук. "Вони боролися за волю України" Володимир Дмитрук т.3. От якраз в цій книжечці цікаві документи опубліковано (в тему, що бандерівці сякі-такі бандити, вбивали людей, катували дітей, кидали в криниці і так далі).
Створювались оперативні групи НКВС УРСР під маркою бандерівців. Комплектування груп відбувалось за принципом підбору агентів-бойовиків, які були перевірені на виконанні завдань ліквідації оунівського бандитизму, в т.ч вбивство населення, яке співчувало ОУН-УПА(с). до складу спецгруп вливались колишні партизани-ковпаківці..
станом на 20 червня 1945 р. всього в Західних областях України діяло 156 спецгруп із загальною к-стю учасників 1783 чол. Це ті, що чинили безчинства маскуючись під бандерівців. ось табличка:
Зображення
  • 0

#444 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 12:34

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2009 12:09) писав:

ШАХІСТ 1. Пане Шахіст, прохання писати звичним кольором текст з поваги до тих, хто читатиме ваш допис - ріже очі
2. що таке націоналізм, нацизм, фашизм, патріотизм і так далі говорилось у цій темі і не раз, тому не бачу потреби повторюватись (будете якось вночі чергувати і матимете час - почитайте цю тему спочатку).

Мені тут на днях цікава книжка попала до рук. "Вони боролися за волю України" Володимир Дмитрук т.3. От якраз в цій книжечці цікаві документи опубліковано (в тему, що бандерівці сякі-такі бандити, вбивали людей, катували дітей, кидали в криниці і так далі).
Створювались оперативні групи НКВС УРСР під маркою бандерівців. Комплектування груп відбувалось за принципом підбору агентів-бойовиків, які були перевірені на виконанні завдань ліквідації оунівського бандитизму, в т.ч вбивство населення, яке співчувало ОУН-УПА(с). до складу спецгруп вливались колишні партизани-ковпаківці..
станом на 20 червня 1945 р. всього в Західних областях України діяло 156 спецгруп із загальною к-стю учасників 1783 чол. Це ті, що чинили безчинства маскуючись під бандерівців. ось табличка:
Зображення
Частіше чути такі факти, а то немає жодного дня коли якийсь літній дідок кине щось погане про Бандеру, ну я і заводжусь, як сірник,він, старий пердун, старий маразматік, якому вбили в голову, навішали макарон, і так все життя він живе з ними, і не страждає. Це нагадує, коли Німці почали війну проти Польщі, німецькі солдати перевдяглися в польських і напали на селище прикордонне, ну а німці довго не чекали, і Польща стала крайня. Зараз взагалі Росія зі шкіри лізе аби довести винність Польщі у початку війни, я думаю Росія хоче якось перекинути стрілки і зробити винною Грузію у їхньому конфлікті, Росія можливо так само поступила з грузинами.
Манфред-згоден, правда є правда. А як доводити? Мателяючи прапором на майдані-це самий оптимальний варіант,безпечний, я за нього.
Вибачаюся за колір, я хотів прапор України показати, видно ніхто не зацінив.
  • 0

#445 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 12:45

ШАХІСТ прапорами і то різнокольоровими ми маталяємо вже 18 років, вже пора брати гралі і лупити (моя думка)
  • 0

#446 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 13:00

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2009 12:45) писав:

ШАХІСТ прапорами і то різнокольоровими ми маталяємо вже 18 років, вже пора брати гралі і лупити (моя думка)
Та що ж я не бачу? Так що ж нам заважає, а з початку треба вирішити що саме ми хочемо. А то наробимо справ...
А не заважало б нам і гралями помахати. :) , гарна ідея, підтримую.
  • 0

#447 IOpa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.12.2009 – 13:15

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2009 12:45) писав:

Якщо після цих виборів нічого не поміняється думаю народ не витримає і наступна революція вже не буде мирною.
  • 0

#448 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 09.12.2009 – 17:33

Перегляд дописуЛастiвочка (9.12.2009 10:23) писав:

а як на мене - дико. Грати в дурня полеглими і шанованими героями - дикунство і нічого більше...
А якби вони не загинули, а перемогли, то грати можна було б?
Може, це через те, що ви ствавитеся до них як до потерпілих?
А якщо ставитися до них як до героїв, які мочили комуномосковську погань, то й ставлення буде иакше.
Мені б цікаво було знати що на це скажуть самі ветерани. Бо дійсно ситуація неоднозначна.
  • 0

#449 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 17:57

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2009 17:33) писав:

А якщо ставитися до них як до героїв, які мочили комуномосковську погань, то й ставлення буде иакше.
Мені б цікаво було знати що на це скажуть самі ветерани. Бо дійсно ситуація неоднозначна.
Вони розділяться.
  • 0

#450 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень

Відправлено 09.12.2009 – 19:54

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (9.12.2009 17:33) писав:

А вони таки перемогли, якщо про бандерівців в цілому, а не по персоналіям. Якби жили то теж була б проти...всьому повинно бути своє місце, час і примінення, нє?
  • 0

#451 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 5917 повідомлень

Відправлено 28.03.2015 – 18:49

Аж кишить "цинічними бандерами" на мітингу у Дніпропетровську
http://www.radiosvob...e/26925490.html
  • 0

#452 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6059 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.03.2015 – 19:44

мені неподобається соціал-націоналізм та імперіал-націоналізм
нажаль найбільш активні і відомі націоналісти є ще і соціалістами. а також зустрічаються прояви імперіалізму у націоналістів.
  • 0

#453 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 31.03.2015 – 09:45

Ставлюсь позитивно до патріотичного націоналізму, до всіх інших не позитивно.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних