Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 30.09.2008 – 20:27

Перегляд дописуЛастiвочка (30.09.2008 20:47) писав:

Підтримую! А якже перша точка Декалогу : Здобудеш українську державу, або загинеш у боротьбі за неї?
Пролема в тому, що в ньому не зазначено географічне місцезнаходження тої держави...

Перегляд дописуЛастiвочка (30.09.2008 20:47) писав:

Проміжної станції нема...А нинішні "тежнаціоналісти" лише видають себе за націоналістів...на жаль...Повторюсь вже вкотре: для мене немає зараз лідера, за яким можна було б піти...А ті, що декларують високі ідеї - це всього лише торгування, виторговування собі кращих місць біля корит і все
Чого ще, крім лідера, потребують українські націоналісти для власної діяльності?

Перегляд дописуЛастiвочка (30.09.2008 21:07) писав:

а) патріотизм – це підсвідоме відчування любові до всього, що нам рідне і близьке. Патріотизм може мати й вужчі рамки (локальний) і ширші (народний). Локальний патріотизм – це прив'язаність і любов до свого найближчого оточення, до родини, хати, родинної місцевості. Народний патріотизм – це почуття любові до свого народу та бажання допомагати йому;
Пані вирішила позмагатися у божевіллі з weber'ом?
  • 0

#382 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.09.2008 – 20:34

Перегляд дописуБілий Дракон (30.09.2008 21:18) писав:

Таке означення вийшли з Радянського Союзу. Націонал-соціаліз у своїй ідеї не має нічого спільного з шовінізму. Це те саме, що сказати, Україна — є збіговиськом бендерівців-убивць.
Дракончику, викликаєш на дуель?
Я люблю жидів, москалів, ляхів, мадярів, румунів, папуасів, представників будь-яких інших народів, що заселяють нашу Землю. Люблю палкою християнською любов'ю. Вони такі самі люди як і ми – українці, зі своїми перевагами та недоліками, зі своїми традиціями та цінностями, радостями і печалями. Я знаю, що так є.
Але, для мене вони люди, брати во Христі тільки до того моменту, коли вони будують свої дома, запроваджують в них свої правила життя та орієнтири. А якщо доля судилася їм покинути рідні краї, то вести себе в чужому краї достойно, не зрікатися рідної мови, національних традицій та віри предків. Але поряд з цим шанувати національнї цінності та права тої корінної нації, яка гостинно зустріла та дала притулок. Погано коли сторіками ллється людська кров. Погано, коли від вибухів, та кулеметних черг гинуть ні в чому неповинні діти та жінки, але ще гірше, коли без жодного пострілу зникають етноси і народи. Гірше, коли без війни знищують Віру, Надію та Любов, позбавляють людей честі, гідності, історичної пам'яті. Але я і не баран, якого ведуть на заріз, а він не чинить спротиву. Я не безмовне бидло, яке вирощують для того, щоб воно стало харчом та засобом існування людини. Я українка, я нащадок княжих дружинників, запорозьких козаків, гайдамаків, січових стрільців, я - бандерівка.

Перегляд дописуzav (30.09.2008 21:27) писав:

Пані вирішила позмагатися у божевіллі з weber'ом?
Пане Зав, це ж не образа, пра?<_<
  • 0

#383 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 20:39

Перегляд дописуЛастiвочка (30.09.2008 21:34) писав:

Аж ніяк.
Ось образа:

Але поряд з цим шанувати національнї цінності та права тої корінної нації, яка гостинно зустріла та дала притулок.
...
Я українка, я нащадок княжих дружинників, запорозьких козаків, гайдамаків, січових стрільців, я - бандерівка.
Фошистка, як є.
  • 0

#384 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.09.2008 – 20:56

Дракончику, викликаєш на дуель?
Я люблю жидів, москалів, ляхів, мадярів, румунів, папуасів, представників будь-яких інших народів, що заселяють нашу Землю. Люблю палкою християнською любов'ю. Вони такі самі люди як і ми – українці, зі своїми перевагами та недоліками, зі своїми традиціями та цінностями, радостями і печалями. Я знаю, що так є.
Але, для мене вони люди, брати во Христі тільки до того моменту, коли вони будують свої дома, запроваджують в них свої правила життя та орієнтири. А якщо доля судилася їм покинути рідні краї, то вести себе в чужому краї достойно, не зрікатися рідної мови, національних традицій та віри предків. Але поряд з цим шанувати національнї цінності та права тої корінної нації, яка гостинно зустріла та дала притулок. Погано коли сторіками ллється людська кров. Погано, коли від вибухів, та кулеметних черг гинуть ні в чому неповинні діти та жінки, але ще гірше, коли без жодного пострілу зникають етноси і народи. Гірше, коли без війни знищують Віру, Надію та Любов, позбавляють людей честі, гідності, історичної пам'яті. Але я і не баран, якого ведуть на заріз, а він не чинить спротиву. Я не безмовне бидло, яке вирощують для того, щоб воно стало харчом та засобом існування людини. Я українка, я нащадок княжих дружинників, запорозьких козаків, гайдамаків, січових стрільців, я - бандерівка.

І до чого тут це?
  • 0

#385 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 30.09.2008 – 21:03

це в тему українського націоналізму <_<
  • 0

#386 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 597 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 21:07

Перегляд дописуБілий Дракон (30.09.2008 20:56) писав:

І до чого тут це?
А до того Драконе, що український націоналізм сприймав всі національності , які жили на Україні й хотіли її свободи. Вони полюбили цю землю за її щирий дещо наївний нарід. А до того , що в УПА проти комуністичної маячні бились люди всіх національностей, не тільки українці. А до того , що коли німецька окупація наказала УПА знищивати євреїв, то націоналісти відмовилялись їх розстрілювати й гинули разом з євреями.
  • 0

#387 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.09.2008 – 22:13

Перегляд дописуbublik (30.09.2008 22:07) писав:

А до того , що коли німецька окупація наказала УПА знищивати євреїв, то націоналісти відмовилялись їх розстрілювати й гинули разом з євреями.

ох, наша історія скільки разів перекручена, що такі слова - лише одна з тисячі казок...

Цитата

Ставлення інтересів (важливість) індивіда вище за державу є соціалізмом.
- а мені здавалося, що соціалізм - це інтереси суспільства, а не індивіда... тобто жертва рядового члена стада заради лідера стада у соціалізмі вітається...
  • 0

#388 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:16

Оце нагородили!
Пробував розібратися в формулюваннях, але облишив цю марну справу... Суцільний опортунизм виходить...
Почну з початку. Націоналізм - це ідеологія. Якщо хочете - програма. Ця програма була спрямована на захист і відстоювання інтересів українського народу в умовах його бездержавності, і на головну мету - отримання української національної держави. Все. На цьому програма закінчується. Що робити далі націоналізм не каже.
Можна ще додати настанови УГВР про те, що здобута держава повинна будуватись на засадах демократії.
Наразі нагальним питанням для ідеології націоналізму є розобка подальшої програми, яка б забезпечувала інтереси українського народу в умовах наявності своєї держави.
Стало очевидно, що всі оті партії, які товчуться у корита влади, не діють в інтересах саме українського народу...
Отже, постає питання - які критерії мають бути покладені в основу майбутньої розбудови ідеології націоналізму, які напрямки розвитку держави вважати в інтересах всього народу, а які дії антинародними?
  • 0

#389 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:24

Перегляд дописуDarkLordVillis (30.09.2008 23:13) писав:

- а мені здавалося, що соціалізм - це інтереси суспільства, а не індивіда... тобто жертва рядового члена стада заради лідера стада у соціалізмі вітається...
А це я називаю комунізмом. Тобто поєднання фашизму з соціалізмом <_<

Перегляд дописуSotnik (30.09.2008 23:16) писав:

Оце нагородили!
Пробував розібратися в формулюваннях, але облишив цю марну справу... Суцільний опортунизм виходить...
Почну з початку. Націоналізм - це ідеологія. Якщо хочете - програма. Ця програма була спрямована на захист і відстоювання інтересів українського народу в умовах його бездержавності, і на головну мету - отримання української національної держави. Все. На цьому програма закінчується. Що робити далі націоналізм не каже.
Можна ще додати настанови УГВР про те, що здобута держава повинна будуватись на засадах демократії.
Наразі нагальним питанням для ідеології націоналізму є розобка подальшої програми, яка б забезпечувала інтереси українського народу в умовах наявності своєї держави.
Стало очевидно, що всі оті партії, які товчуться у корита влади, не діють в інтересах саме українського народу...
Отже, постає питання - які критерії мають бути покладені в основу майбутньої розбудови ідеології націоналізму, які напрямки розвитку держави вважати в інтересах всього народу, а які дії антинародними?
Як я бачу український націоналізм:
Припиняється внутрішній розбрат. Створюються національні ідеї і програми. Тобто ми маємо зробити нашу націю найкращою у світі, ставати найкращіми у всьому. Самостійно розроблювати нові технології, колонізувати космос раніше за всіх.

Не винищеням конкурентів, а бути кращіми своїми вчинками.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 30.09.2008 – 22:25

• 0

#390 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:33

Щоб зрозуміліше було, що я маю на увазі, дам посилання на програму російських націоналістів. НОРНА. (Це саме націоналісти, а не шовіністи, якими є більшість російських правих).
Щось схоже повинно бути і у нас.

Повідомлення відредагував Sotnik: 30.09.2008 – 22:35

• 0

#391 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:42

Перегляд дописуbublik (30.09.2008 22:07) писав:

А до того Драконе, що український націоналізм сприймав всі національності , які жили на Україні й хотіли її свободи. Вони полюбили цю землю за її щирий дещо наївний нарід. А до того , що в УПА проти комуністичної маячні бились люди всіх національностей, не тільки українці. А до того , що коли німецька окупація наказала УПА знищивати євреїв, то націоналісти відмовилялись їх розстрілювати й гинули разом з євреями.
До чого тут націоналізм?
Люди билися за землю України, люди билися проти комуняк... щось Ви промовчали про те, що люди билися за українські гени.

Перегляд дописуSotnik (30.09.2008 23:16) писав:

Оце нагородили!
Загалом правильно, проте треба чутко бдіть: націоналізм захищає не український нарід, котрий становить все без виключень населення землі України, а лише генетично чистих українців, причому не лише в Україні, але по всьому Світу. Пильнуймо!

Перегляд дописуБілий Дракон (30.09.2008 23:24) писав:

Припиняється внутрішній розбрат. Створюються національні ідеї і програми. Тобто ми маємо зробити нашу націю найкращою у світі, ставати найкращіми у всьому. Самостійно розроблювати нові технології, колонізувати космос раніше за всіх.
Бандерівці з вами не погодяться, нажаль.

Перегляд дописуSotnik (30.09.2008 23:33) писав:

Щоб зрозуміліше було, що я маю на увазі, дам посилання на програму російських націоналістів. НОРНА. (Це саме націоналісти, а не шовіністи, якими є більшість російських правих).
Щось схоже повинно бути і у нас.
"Смерть ворогам!"©

Повідомлення відредагував zav: 30.09.2008 – 22:49

• 0

#392 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:56

Перегляд дописуzav (30.09.2008 23:42) писав:

Загалом правильно, проте треба чутко бдіть: націоналізм захищає не український нарід, котрий становить все без виключень населення землі України, а лише генетично чистих українців, причому не лише в Україні, але по всьому Світу. Пильнуймо!
Це Ви, пане zav, так вважаєте.
  • 0

#393 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 22:56

Не обов’язково. Навіть коли батьки різних національностей, то можна претендувати на одну з них.

Бандерівці з вами не погодяться, нажаль.

Чому це? Чи не тому, що дехто не зміг прочитати між рядків?
  • 0

#394 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 30.09.2008 – 23:09

націоналізм сам по собі не може бути програмою, це напрямок програм и однієї з різноманітних ідеологій.
а соціалізм не може захищати інтереси індивідууму, тому що захищає інтереси соціуму. це виходить з назви....
а інтереси індивідууму захищає сам індивідуум і ідеологія тому - анархізм, мені здається ця назва найбільш відповідає тому... чи є інша?

отож саме через ідеологію українські націоналісти і сперичаються... і примирення тут неможливе. але можлива співпраця, мирні, розумні суперечки, єдність і т.д... варто придумати спосіб обєднати різні ідеологіє в одному напрямі - націоналізмі...
  • 0

#395 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 23:13

Перегляд дописуDarkLordVillis (30.09.2008 23:09) писав:

націоналізм сам по собі не може бути програмою, це напрямок програм и однієї з різноманітних ідеологій.
а соціалізм не може захищати інтереси індивідууму, тому що захищає інтереси соціуму. це виходить з назви....
а інтереси індивідууму захищає сам індивідуум і ідеологія тому - анархізм, мені здається ця назва найбільш відповідає тому... чи є інша?

отож саме через ідеологію українські націоналісти і сперичаються... і примирення тут неможливе. але можлива співпраця, мирні, розумні суперечки, єдність і т.д... варто придумати спосіб обєднати різні ідеологіє в одному напрямі - націоналізмі...
Не згідний ! Суперечки нам потрібні, це наша національна риса, можливо тому одна з найдавніших демократій Запорізька Січ народилась власне в Україні. В дискусії народжується істина !

Повідомлення відредагував bublik: 30.09.2008 – 23:13

• 0

#396 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 23:21

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.10.2008 00:09) писав:

...
Лібералізм.

Перегляд дописуbublik (1.10.2008 00:13) писав:

Не згідний ! Суперечки нам потрібні, це наша національна риса, можливо тому одна з найдавніших демократій Запорізька Січ народилась власне в Україні. В дискусії народжується істина !
Розквіт націоналізму припадає на монархічний період. <_<
  • 0

#397 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 23:23

Перегляд дописуБілий Дракон (30.09.2008 23:56) писав:

Не обов’язково. Навіть коли батьки різних національностей, то можна претендувати на одну з них.
Навіть і це не обов'язково.
Ідентифікація "свій-чужий" проходить перш за все за світоглядним, культурним і територіальним критеріями.
Фактор крові бажаний, але не обов'язковий.
  • 0

#398 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 23:27

Перегляд дописуzav (30.09.2008 22:42) писав:

До чого тут націоналізм?
Люди билися за землю України, люди билися проти комуняк... щось Ви промовчали про те, що люди билися за українські гени.

"Смерть ворогам!"©
А от з цього пункту поясніть докладніше. Ви напевно експерт з генної інженерії.

Я особисто вважаю ,що українець - це стан душі. А люди. які б*ються за гени це вже фашисти напевно. Ї скільки внас українців , що по генах чисті. Це напевно тільки Ви такий унікум. Причому те , що Ви більший українець ніж я навряд чи доведете.
  • 0

#399 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 01.10.2008 – 00:05

Спочатку хотіла коментувати дещо, але не буду. Якась фігня з того всього виходить...
Українці не боролись виключно за землю, чи за збереження генофонду, чи за народ окремо... Ясно, що якщо людина бореться з націоналістичних (патріотичних) переконань, то все береться в цілому. Як можна боротись за націю (для прикладу) окремо, не захищаючи землю? Кочові народи навряд чи мають поняття націоналізму (як приклад - цигани)... Чи боротись за генофонд, коли своє іноді є більшим г...ом і зрадником, ніж чуже: як приклад - Симоненко і Мейс...
  • 0

#400 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 00:19

Російські націоналісти чітко заявляють, що вони не є патріотами.
Патріотами вони вважають тих, хто виступає за державу як імперію, за путінську вертикаль влади.
Націоналістами ж називають тих, що виступають саме за інтереси народу, ідентифікуючи цей народ за світоглядною, культурною та расовою (в останню чергу) ознаками.
Вони вважають, що така російська держава, яка зараз є, ворожа насамперед руським (не росіянам, а саме руським).
Отже, за їхньою логікою, націоналізм і патріотизм не одне і те ж.
А за нашою?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних