Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 09.01.2007 – 17:12

Перегляд дописуАврор (15.11.2006 22:00) писав:

Не згоден. Я не думаю, що самодержавець, навіть будучи націоналістом, буде позитивно впливати на розвиток держави. Демократія - єдиний шлях розвитку сучасної України.

Щодо вашої дискусі з Олесею, мушу стати на її бік (гадаю ви не зрозуміли те, що вона хотіла сказати). Причини того: Українська ментальність прагне до громадського самоуправління та спільного вирішення головних проблем народу, але поряд з тим вимагає наявності сильного лідера, якому можна довірити державу в час її буденного життя... Суспільно-політична ситуація також підштовхує до того, та економічні умови мають бути більш стабільними.... говорячи просто Україні потрібна президентсько-парламентська унітарна республіка, з жорстик підпорядкуванням виконавчої влади Президенту... поряд з тим кількість партій має бути значно меньшою і відображати реальну кількість та масовість (підтримку) політичних ідей народом...... можливо, не з усім висловленим мною можна погоджуватися

Перегляд дописуRull (5.12.2006 16:43) писав:

Націоналізму - Респект. Сам я в ближчому майбутньому думаю стати членом однієї з таких організацій. :wacko: :cool1:
Основна помилка людей - не знаючи ідей націоналізму критикувати його.

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (5.12.2006 17:11) писав:

також є ще одна помилка, не знаючи ідей націоналізму - вважати себе націоналістом....

не основна проблема, але дуже болюча та важлива!
  • 0

#262 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 09.01.2007 – 21:33

Перегляд дописуОлесік (12.11.2006 12:32) писав:

Як на мене, незалежності ми ніякої не здобули. ЦЕ усе ілюзії. А насправді ми досі сидимо в болоті. Так, є свто, є формальні ознаки держави. Але ж ми досі живемо у совку і нми керують неукраїнці :cool1:
Ну чого ж, українці і є. Ото такі бувають українці. Це в ТНМК, здається: "...І отой, що питає *Как дєла?* - теж українець, тільки він ще про то не знає"

Як на мене, страшною бідою сучасного націоналізму є пошук зовнішнього ворога і перевалювання всієї вини за всі негаразди на нього. Як наслідок - націоналісти шукають соломинку в чужому оці, не помічаючи колоди у своєму. Відтак і не боряться з внутрішніми проблемами країни. Буває часом і навпаки - націоналісти сподіваються на зовнішнього друга, не розуміючи, що крім самих українців Україна не потрібна більше нікому - і не має бути потрібна, бо то було б ненормально. Так, у 1991-у році українці покладалися на допомогу Канади і скарби Полуботка, та потрусити власною жопою було в облом. Ще один різновид:

Перегляд дописуukrainer (5.10.2005 21:41) писав:

Павло Скоропадський - державний діяч та чистий політик!!! і таких було багато в нашій історії!!!
чистий політик, нічого не скажеш... регочу крізь сльози... хотів закріпити національну ідею в Україні міцним кулаком німецької армії... результат - в очах простого населення та сама національна ідея виявилася безнадійно скомпроментованою.

Ще одна болячка українського націоналізму - відродження духовності. Смертельна болячка, я б сказав. От вбили в голову, що колись українці були духовними, а тепер бездуховні, і справжній український дух - це дух старих часів :wacko: І ніхто, схоже, не замислюється: а як же справжній український дух дозволяв терпіти царську Російську імперію, а потім ще й Радянський Союз? Чи не краще було помирати стоячи, ніж жити навколішки? (А жили... майже всі навколішки жили, лише частка романтиків пробували боротися...) Може, духовність слід народжувати чи породжувати, а не відроджувати? Щоб не виявлялася та духовність геть утопічною, абсолютно відірваною від сучасних реалій. Щоб не доводилися ставити знак рівності між націоналістами й толкієністами. Щоб такого явища в культурі, як шароварщина, не стало й на показ.

Як вам такий погляд на націоналізм?
  • 0

#263 Inferna

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 236 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:місто-герой Київ

Відправлено 09.01.2007 – 22:19

зачиталася... такий погляд на націоналізм є прийнятним... але нажаль то лише твоя думка.... але нажаль більшість не хоче задумуватись, їм дали гасло, показали хто винен у наших невдачах і все... :cool1: і боріться, відвойовуйте нашу незалежність...
Не знаю чому, але націоналісти привили відразу до себе, до їхнього ставлення до людей, до нашої держави, яку вони так люблять... чому?
  • 0

#264 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 11.01.2007 – 18:29

До націоналізму - нормально, до націоналістичного нацизму - повний негатив.
  • 0

#265 Nerthus

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 42 повідомлень

Відправлено 11.01.2007 – 18:50

Перегляд дописуRull (5.12.2006 15:43) писав:

Націоналізму - Респект. Сам я в ближчому майбутньому думаю стати членом однієї з таких організацій.
А можна поцікавитись, якої саме організації і чому (мотивація)?
  • 0

#266 Bestt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 01.02.2007 – 10:47

Відверто кажучі, ставлюсь негативно. Патріотизм набагато кращий. Різниця між тим і тим дещо тонка, але відрізняти слід.
  • 0

#267 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 01.02.2007 – 14:00

Цитата

Українська ментальність прагне до громадського самоуправління та спільного вирішення головних проблем народу, але поряд з тим вимагає наявності сильного лідера, якому можна довірити державу в час її буденного життя...
Я повністю згоден. Парламентська форма праління не є прийнятною для України - це добре показали події минулого року, але й монархія, навіть обмежена, на даному історичному етапі, тим більше в України, де вона ніколи не приживалася, є неприпустимою. Нам потрібнга сильна президентська влада, на зразок США (європейська модель не підходить для укранської ментальності).
  • 0

#268 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 01.02.2007 – 14:31

Знаєте, мені так подобається, коли на сході нас називають бандерівцями...В мене це викликає якусь повагу, я навіть починаю гордитись цим :yes: Для них там будь-яка людина, яка розмовляє українською-бандерівець. Знаю з власного досвіду...Стояли ми кось в Дніпродзержинську в якомусь магазині, говорили українською...позбігались старші тітоньки і давай нас розпитуватися про абсолютно все...Перше, що вони спитались-чи ми дійсно там на заході так ненавидимо росіян...Ми пів години пояснювали, що ми мирні, що в нас нема різниці, якою мовою говорити...не вірили...Там народ зовсім нічого не знає...Звідки вони взяли, що в нас тут буквально відстрілюють російськомовних..?Спочатку ми посміялись, але потім стало страшно.Вони думають, що патріотизм-це обовязково червоно-чорний прапор і нацизм...Думаю патріотизм полягає в тому, щоб любити абсолютно всю Україну, всіх українців, якими б вони не були, як би складно це не було, бо лише так ми зможемо донести до тих обділених і відмежованих людей правду. В поділі на схід і захід винна тільки влада(хохо, яке смішне слово...), бо люди завжди поладнають між собою, але через надлишок брудної брехні нам просто задурюють голови.
  • 0

#269 Bestt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 15:00

Цитата

Знаєте, мені так подобається, коли на сході нас називають бандерівцями...В мене це викликає якусь повагу, я навіть починаю гордитись цим Для них там будь-яка людина, яка розмовляє українською-бандерівець. Знаю з власного досвіду...Стояли ми кось в Дніпродзержинську в якомусь магазині, говорили українською...позбігались старші тітоньки і давай нас розпитуватися про абсолютно все...Перше, що вони спитались-чи ми дійсно там на заході так ненавидимо росіян...Ми пів години пояснювали, що ми мирні, що в нас нема різниці, якою мовою говорити...не вірили...Там народ зовсім нічого не знає...Звідки вони взяли, що в нас тут буквально відстрілюють російськомовних..?Спочатку ми посміялись, але потім стало страшно.Вони думають, що патріотизм-це обовязково червоно-чорний прапор і нацизм...Думаю патріотизм полягає в тому, щоб любити абсолютно всю Україну, всіх українців, якими б вони не були, як би складно це не було, бо лише так ми зможемо донести до тих обділених і відмежованих людей правду. В поділі на схід і захід винна тільки влада(хохо, яке смішне слово...), бо люди завжди поладнають між собою, але через надлишок брудної брехні нам просто задурюють голови.

Маю запитання. І досі ходять чутки про недоброзичливість в Західній Україні, наприклад продавців у крамницях і магазинах. Я не знаю чи правда це. З іншого боку розповідали люди, яким наче нема сенсу вигадувати.
  • 0

#270 Andy

Безкрилий Ангел

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 232 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.02.2007 – 16:14

Перегляд дописуBestt (2.02.2007 14:57) писав:

Маю запитання. І досі ходять чутки про недоброзичливість в Західній Україні, наприклад продавців у крамницях і магазинах. Я не знаю чи правда це. З іншого боку розповідали люди, яким наче нема сенсу вигадувати.
Недоброзичливість в якому плані? Ящо ти маєш на увазі таке ж ставлення як наприклад в прибалтиці, то ні) А якщо сейозно, то і тут досить багато російськомовного населення, тому те, що ти говориш нісенітниця. До них тут нормально ставляться... ну звичайно, якщо не повне бидло (як з однієї, так і з іншої сторони)... ну але це вийняток, звичайно.
  • 0

#271 Націоналіст

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Світловодськ

Відправлено 02.02.2007 – 18:23

Перегляд дописуukrainer (10.09.2005 23:09) писав:

Цікаво було б дізнатися вашу думку щодо Ідеї Українського націоналізму, тобто, як ви її уявляєте (чи бачите)?
Як, на вашу думку вона має проявлятися практично?
Кого із лідерів Українського націоналістичного руху ви знаєте і поважаєте?
Які українські націоналістичні організації знаєте (зокрема, сучасні), і як оцінюєте їх роботу?
Та інші ваші думки та судження по цій темі!
Я за на ВСІ 100%! бо керую молодіжною організацією націоналістів і вважаю і вважаю ,що націоналізм це нормальна течія (тобто класна) .Націоналізм переможе.!!!ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!!
Дякую за активну участь!

• 0

#272 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень

Відправлено 02.02.2007 – 22:25

Перегляд дописуBestt (1.02.2007 10:44) писав:

Відверто кажучі, ставлюсь негативно. Патріотизм набагато кращий. Різниця між тим і тим дещо тонка, але відрізняти слід.
Патроіт - любить і усвідомлює потребу любові до власної країни.
Націоналіст - патріот, який РЕАЛЬНО діє а не відсижує дупу на печі.
  • 0

#273 andrON

.

• Користувачі
  • 662 повідомлень
  • Місто:столиця.

Відправлено 03.02.2007 – 21:59

Перегляд дописуКиря (2.02.2007 22:22) писав:

рекомендую відкрити підручник з політології і почитати про активну і пасивну політичну позицію.. бо ти явно не про те говориш.
  • 0

#274 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 00:31

До дупи всі підручники, я на життя дивлюсь а не в ілюзорний світ.

-Слава Україні!
-Хай сокира завжди буде гострою!
  • 0

#275 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 12:04

Перегляд дописуКиря (2.02.2007 22:22) писав:

мені цікаво.. пожертва грошей чи інших матеріальних речей на розвиток націоналістичних організацій чи то пак рухів, як розцінюється? якщо врахувати, що більше ця людина нічого не робить.
  • 0

#276 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 04.02.2007 – 18:04

Мною особисто це розцінюється як "я гроші дав, своє діло зробив - вони як хочуть так хай і крутяться". Це все-одно що прийшла людина в церкву, помолилась за свої гріхи і пішла задоволеною, що все добре, далі грішити..Хоча у житі ситуації бувають різні..інколи людина справді може допомогти тільки грішми і все. на життя слід уже дивитись через життєву призму обставин.
  • 0

#277 Bestt

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 05.02.2007 – 13:56

Киря
Тоді таке питання. Заходжу я до тебе наприклад, додому і кажу: "Здравствуйтє!"
Ваші дії? :gryzin:

Повідомлення відредагував Bestt: 05.02.2007 – 13:58

• 0

#278 чайка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 182 повідомлень
  • Місто:МІСТО ЛЕВА

Відправлено 05.02.2007 – 23:50

Перегляд дописуBestt (2.02.2007 14:57) писав:

Маю вдповідь. Можна подумати, що в Кривому Розі в магазинах всі продавці доброзичливі...Ти якось смішно сказав, наче тільки на Західній Україні є недоброзичливі люди. Вони є всюди. Не вір чуткам! З них і виростають хибні переконання.
  • 0

#279 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 07.02.2007 – 08:54

Перегляд дописуАтеїст (9.01.2007 21:30) писав:

чистий політик, нічого не скажеш... регочу крізь сльози... хотів закріпити національну ідею в Україні міцним кулаком німецької армії... результат - в очах простого населення та сама національна ідея виявилася безнадійно скомпроментованою.

Ти добре історію знаєш? Та людина була єдиною нашою надією поруч з винниченками і грушевськимиЮ навіть Петлюра - і той не був тим лідером, якитм би мав бути. А Скоропадський і пішов достойно, а перед тим прийшов :gryzin:
І до речі, він сам пішов, аби Україну не розірвала громадянська війна. Дійсно не громадянська, а не з Росією - бо то була Визвольна боротьба
  • 0

#280 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 09.02.2007 – 17:05

Перегляд дописуBestt (5.02.2007 13:53) писав:

Киря
Тоді таке питання. Заходжу я до тебе наприклад, додому і кажу: "Здравствуйтє!"
Ваші дії? :kozak:
Цілком нормально. У мене нема упереджень стосовно мови, якою розмовляє людина. Правда є деякі упередження до українців які розмовляють "російською" (справді російською говорять одиниці, решта - суржик на основі російської) я цілком нормально розмовляю з "російськомовними" одногрупниками і не маю проблеми сприйняття.
Так що можете приходити, я не кусаюсь якщо на мене не гавкати :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних