Перейти до вмісту

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?

Повідомлень в темі: 452

Опитування: як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте? (231 користувачів проголосувало)

як ви ставитеся до Українського націоналізму, і як його оцінюєте?

1. Позитивно! Нею мають керуватися усі українські політики! (171 голосів [73.71%])

Процент голосів: 73.71%

2. Посередньо! Мають право на існування утопічні ідеології! (27 голосів [11.64%])

Процент голосів: 11.64%

3. Негативно! Є значно кращі політичні ідеології! (22 голосів [9.48%])

Процент голосів: 9.48%

4. Ніяк! Я взагалі аполітичний(на) і живу на Марсі!!! (12 голосів [5.17%])

Процент голосів: 5.17%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#241 Клятый

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Крым

Відправлено 20.10.2006 – 02:03

Перегляд дописуЖурба (13.09.2006 22:10) писав:

Я за націоналізм, його нашій державі не вистачає.
Україна має вкрай глибоку історичну традицію державотворення.
З якого року вважати?

І саме націоналізм спирається на ці традиції, бо комунізм, як і демократія, лібералізм - системи універсальні, себто антинаціональні - вони розчинюють нації, роблячи з них маси споживачив, що веде до глобалізму, а отже - до зникнення ролі нації - нафважливішого і найрозвиненішого соціального організму взаємодії людей, що поєднані спільним минулим, історією, культурою, мовою.
Я так і не зрозумів, ви за Європейський союз або проти?

Нація до того ж не може бути двомовною. Народ - так, нація - ні. Двомовна тобто коли рідна мова для певної частки народу є іноземна по відношенню до національною.
Тому націоналізм покликаний плекати у людей, що вже сформувалися, або формуються як особистості, плекаи патріотичне відношення до Держави, її культури, традиції, історії. Це основа міці і єдності населення у межах етнічного проживання. Тому мені шкода Білорусі, що на своїх теренах забула мову і культуру і є придатком до Росії.
Що ви пропонуєте робити з Кримом, який ніколи не заговорить по-українськи?
А то, що стосується великого агресора пососедству, ви це серйозно?
  • 0

#242 Парубок Ярослав

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 20.10.2006 – 05:58

Цитата

З якого року вважати?

Напевно, останні 140 000 років. ;)
  • 0

#243 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 23.10.2006 – 22:00

Я є прихильником більшості ідей націоналістів. Більшості, але не всіх! Справа у тому, що в Україні існує велика кількість радикальних націоналістичних організацій, а я завжди був противником будь-якого радикалізму. Я не погоджуюсь і ніколи не погоджувався із будь-якими расистськими ідеями. На одному націоналістичному форумі в підтримку расизму один учасник висловився: "скоро і негра в шароварах називатимуть українцем... ". А я запитаю: "А чом би й ні?". Я, наприклад, по національності укаїнець тільки на половину, але вважаю себе українцем на всі 100% :kozak: . Важлива любов до своєї Батьківщини, а не якісь там расові питаннячка.
Я погоджуюсь із висловом одного учасника форуму, що Україні потрібен розумний націоналізм. Це дійсно так, адже в наш скрутний час націонал-патріоти потрібні як ніколи!
:angry1: :) ;) :P :prapor4: ;) :prapor4: ;)
  • 0

#244 NAZ@RIY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ТЕРНОПІЛЬ

Відправлено 24.10.2006 – 08:28

Справа в тому, товариство, що в теперішніх антиукраїнських умовах в Україні(!) націоналізм є вимушено радикальним! Ну як от звичайний здоровий націоналіст може миритись з тим проросійським, мультикультурним, навіть антиукраїнським безладом?!
Друже Аврор, не плутай, будь-ласка, націоналзм із нацизмом та расизмом! Можливо для тебе, як ліберала, це подібні речі, насправді ж це зовсім різні речі! :angry1: :P :)
  • 0

#245 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 31.10.2006 – 12:14

Назарій, підтримую!
  • 0

#246 NAZ@RIY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 12:24

Перегляд дописуukrainer (31.10.2006 13:14) писав:

Назарій, підтримую!

Дякую друже ukrainer! :angry12: Це ж гірка правда, шкода що мало людей це розуміють та підтримують!
  • 0

#247 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 31.10.2006 – 17:52

Цитата

Друже Аврор, не плутай, будь-ласка, націоналізм із нацизмом та расизмом!
Я ніколи і не плутав! А ти зайди на оцей сайтик: www.patriotukr.org.ua, може зрозумієш, що не всі, хто називає себе націоналістами, такі вже святі.

Цитата

Можливо для тебе, як ліберала, це подібні речі, насправді ж це зовсім різні речі!
Якщо ти говориш про український націоналізм, то це дійсно різні речі. Я український націоналізм завжди підтримував, хоч і не з усім погоджувався. А от націоналізм, скажімо, російський, і фашизм чи расизм - це речі не стільки подібні, скільки абсолютно ідентичні. Чому так? Та тому що основою українського націоналізму є визволення від загарбників, а російського - загарбання інших народів і їх асиміляція.

Повідомлення відредагував Аврор: 31.10.2006 – 18:00

• 0

#248 MZFK

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 12.11.2006 – 00:50

Україна перш за все.
Слава Україні!!!
  • 0

#249 Гість_Oas_*

• Гості

Відправлено 12.11.2006 – 11:30

:8: Підтримую! На всіх етапах розвитку будь якої країни!
  • 0

#250 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 12.11.2006 – 12:14

мені здається що головне непорозуміння між націоналістами і патріотами криється в трактуванні відповіді на питання: "Чи здобула рідна нація незалежності чи ні?".....так як згідно з Вікіпедією, націоналізм при досягненні своєї кінцевої мети - здобуття незалежності (в широкому розумінні цього слова) - має перейти у більш толерантний патріотизм....
але повної незалежності будь-якої країни в цьому світі я не спостерігаю.....тому вважаю що певною мірою ми своєї незалжності досягли....
я позитивно відношусь до націоналізму, якщо в тому немає явних рис ксенофобії, шовінізму, антисемітизму...та інших обмежень людського розуму....
бо знаю, що коли людина до здобуття повноліття не прочитала жодної книжки за власної ініціативи - а потім починає наярювати підручники з ідеями червоно-чорної братії - з неї виходить моральний урод...
  • 0

#251 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 12.11.2006 – 12:35

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (12.11.2006 12:14) писав:

мені здається що головне непорозуміння між націоналістами і патріотами криється в трактуванні відповіді на питання: "Чи здобула рідна нація незалежності чи ні?".....так як згідно з Вікіпедією, націоналізм при досягненні своєї кінцевої мети - здобуття незалежності (в широкому розумінні цього слова) - має перейти у більш толерантний патріотизм....
але повної незалежності будь-якої країни в цьому світі я не спостерігаю.....тому вважаю що певною мірою ми своєї незалжності досягли....

Як на мене, незалежності ми ніякої не здобули. ЦЕ усе ілюзії. А насправді ми досі сидимо в болоті. Так, є свто, є формальні ознаки держави. Але ж ми досі живемо у совку і нми керують неукраїнці :8:
  • 0

#252 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 12.11.2006 – 21:32

Перегляд дописуОлесік (12.11.2006 12:35) писав:

. Так, є свто, є формальні ознаки держави.
нефіга собі формальні ознаки :angry12: Це ти вже загнула. Україна справжня держава.
  • 0

#253 Dual

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 13.11.2006 – 15:35

Цитата

Як ви ставитеся до Українського націоналізму?
Цілком нормально, бо це веде до створення національної демократичної держави, яка повинна стояти на сторожі інтересів нації!
Найбільшу загрозу для будь-якої національної держави створюють олігархи-космополіти, котрі намагаються розширити поле власних інтересів за межі Закону. Державні, політичні та силові структури не виконують своїх обов'язків бо є безконтрольними і корумпованими. Саме на них потрібно зосередити увагу, а не на мові чи аполітичних поглядах люду. Мова — це звичка в інформаційному спілкуванні, а пасивна громадська позиція виникає через зн евіру. Останнє вимагає терпіння і делікатності.
Не шукайте лідера, а плекайте їх у своїх лавах і застосовуйте свій юнацький максималізм у боротьбі з привладними компродорами, за примат Закону!
  • 0

#254 NAZ@RIY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 13.11.2006 – 15:37

Як на мене, незалежності ми ніякої не здобули. ЦЕ усе ілюзії. А насправді ми досі сидимо в болоті. Так, є свто, є формальні ознаки держави. Але ж ми досі живемо у совку і нми керують неукраїнці :angry12:

Цілком згоден!
  • 0

#255 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 13.11.2006 – 15:40

Як на мене, незалежності ми ніякої не здобули. ЦЕ усе ілюзії. А насправді ми досі сидимо в болоті. Так, є свто, є формальні ознаки держави. Але ж ми досі живемо у совку і нми керують неукраїнці :angry12:
моя думка така ж як і ваша!Нічо ми не здобули крім офіційної назви та закритих кордонів! :D
  • 0

#256 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 13.11.2006 – 19:28

Перегляд дописуNAZ@RIY (31.10.2006 12:24) писав:

Дякую друже ukrainer! :angry12: Це ж гірка правда, шкода що мало людей це розуміють та підтримують!

А активних патріотів-нациків, які щось можуть змінити, ніколи не було багато. Скілько нас - три-чотири відсотки?
А ти більше і не назбираєш. Хіба, не дай Боже, вінйа з Москвою почнеться. Тоді люди попрокидаються.
А щодо радикальності - а хіба у нас є вибір???

Перегляд дописуDual (13.11.2006 15:35) писав:

Цілком нормально, бо це веде до створення національної демократичної держави, яка повинна стояти на сторожі інтересів нації!

Демократична держава - то смерть для нас. Я вже колись писала про цитату Міхновського ("За самодержавство в Україні і демократії в Росії).
Не люблю цієї розрекламованої демократії. То просто створюється під певних людей, аби розвалювати устрій держави і керувати нею.
  • 0

#257 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.11.2006 – 15:05

Назарій та Олесю, ваші думки несуть істину :yes:
Погоджуюся зі сказаним. Согодні Українська держава є лише "оболонкою", примарою - поскільки з нами граються... а ми їм віримо... не варто бути такими "наївними".
До справжньої української держави з українською владою, так як ми до неї йдемо, ще довго і далеко...
А між націоналізмом та нацизмом, фашизмом... різниця дуже велика, і не має значення чи той націоналізм український, чи він російський, чи ще якийсь... від того що ми воду назвемо іншою мовою, її суть не зміниться.
Але от проблема в росіян є - не мають вони націоналізму, цьому не сприяє ні їх історія, ні ментальність, ні сучасна політично-економічна ситуація... натомість є у них неофашизм та нацизм, расизм та імперський шовінізм. Цим вони завжди були багаті, і з того були бідними...
  • 0

#258 FireON

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 15.11.2006 – 22:03

Цитата

Демократична держава - то смерть для нас. Я вже колись писала про цитату Міхновського ("За самодержавство в Україні і демократії в Росії).
Не згоден. Я не думаю, що самодержавець, навіть будучи націоналістом, буде позитивно впливати на розвиток держави. Демократія - єдиний шлях розвитку сучасної України.

Повідомлення відредагував Аврор: 15.11.2006 – 22:04

• 0

#259 Rull

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Галичини

Відправлено 05.12.2006 – 16:46

Націоналізму - Респект. Сам я в ближчому майбутньому думаю стати членом однієї з таких організацій. :brovy: :)
Основна помилка людей - не знаючи ідей націоналізму критикувати його.
  • 0

#260 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 05.12.2006 – 17:14

Перегляд дописуRull (5.12.2006 16:46) писав:

Націоналізму - Респект. Сам я в ближчому майбутньому думаю стати членом однієї з таких організацій. :brovy: :)
Основна помилка людей - не знаючи ідей націоналізму критикувати його.

також є ще одна помилка, не знаючи ідей націоналізму - вважати себе націоналістом....
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних